Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Kisbabám két hónapos, kizárólag szopizik. Spirált tetettem fel, és az orvos sumamed antibiotikumot írt fel megelőzésképp. Van valakinek tapasztalata e téren?
catlinus
Kőszeg
 
 


Szia!

Megnéztem a Gyógyszerkeresőben, aszerint feltétlenül szükséges esetben alkalmazható.

Ha a dokid felírta, nyilván több előnyöd származik belőle, ha beszeded, mintha nem - ergo, én beszedném.

Remélem, segítettem.

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Szia!
Köszönöm válaszod, valószínű beszedem, csak a gyógyszerész olyan határozottan kijelentette, hogy nem szabad szoptatás alatt szedni, hogy kétségek merültek fel bennem! Én is úgy gondolom, hogy a nődoki biztos tudja! :-)
catlinus
Kőszeg
 
 

 
 

Ha nagyon bizonytalannak érzed magad, akkor egy telefon sosem árt, de ha valakinek, hát a nőgyógyásznak tényleg tudnia kell, hogy adható-szedhető-e szoptató anya esetében.:)

Mielőbbi jobbulást!

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: