Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Azt szeretném megtudni,hogy augusztus 4-én és 7-én pont a peteérésemkor,lefeküdtem a barátommal nem védekeztünk csak megszakítással!21-én meg kell,hogy jöjjön!De azt vettem észre,hogy többet eszem és híztam is!Megkívánok dolgokat!Hányingerem is van néha ,de nem reggelente!Az egyik nap arra lettem figyelmes,hogy egy barnás csepp van a bugyimon,lehet akkor ágyazódott be teljesen a baba?!Fehérfolyásom van most!Pár napja meg mintha úgy érezném valami mocorog de lehet már csak beképzelem magamnak ezt!!! Szerintetek terhes vagyok?én nem lennék ellene,ez minden vágyam és álmom!:)előre köszi a válaszokat és tanácsokat
andika19
Orosháza
 
 


Kedves Andika!
Lehet, hogy terhes vagy, és az is lehet, hogy nem.
Várd meg a 21-ét és akkor tesztelj, addig felesleges aggódnod.
Azt gondolom, a tünetek csak a fantáziád szüleményei :)
lizamama
Pákozd
 
 


hát a 21-ét mindenféleképen megvárom!aggódni meg nem aggódom,mert ahogy írtam nagyon örülnék neki!:)
andika19
Orosháza
 
 

 
 

Remélem a vágyaidnak megfelelően alakulnak a dolgok!

Egyet árulj még el kérlek: ha "ez minden vágyad és álmod", akkor miért védekeztetek??
lizamama
Pákozd
 
 


azért ,mert a barátom még most nem szeretne majd csak később egy kicsit!de tegnap megjött úgyhogy nem lesz........ :(
andika19
Orosháza
 
 


andika, akkor személy szerint azt gondolom, jobb ez így. Ha a barátod nem akar még gyereket, de te kész helyzet elé állítottad volna, lehet, hogy nagyon rosszul sült volna el a dolog.

csak akkor vállaljatok gyereket, ha mindketten akarjátok, közösen, megbeszélve, szabad akaratból. egymásra rákényszeríteni az egyik akaratát nagyon durva lenne, ráadásul egy gyerek nem játék, nem egyedül magadnak szülöd, és neki sem mindegy, hogy anya-apa áll-e mellette, vagy csak anya és néha egy vasárnapi apa.

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


lehet!most erre nem tudok mit mondani! :oops:
andika19
Orosháza
 
 


de egyébként 20-án jött meg és 23-án elmúlt az első két napúgyan úgy zajlott mint ahogyan szokott,de a 3-dik nap már csak barnás volt ez jelent valamit vagy sem?
andika19
Orosháza
 
 


ja még azt elfelejtettem hozzá írni.hogy 6-7 napig szokott meglenni ezért kérdeztem!!!
andika19
Orosháza
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron