Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Tündi! Félelmetesensokat alszom most. Fekszem, rosszul vagyok. Reméljük hamar elmúlik.


Drukkolok nagyon!!! :)

 
 


Helló Csajok! :)

Vettem LH tesztet, tegnap elkezdtem, és szerintem az alsó az pozitív. jól gondolom? 

 
 


Kedves Ariola!

Szerintem ez nem pozitív. Azt írják, a tesztcsík legalább annyira intenzív kell legyen, mint a kontroll. Az elején, míg nem tudtam, hogy késői ovum van, én is azt hittem, aztán napokig olyan volt, és egyszercsak sötétebb lett a tesztcsík. Na az volt a pozitív. Ugyanolyan vastag és ugyanolyan éles. Sajnálom. Ez persze szerintem:)
 
 

 
 

Ne sajnálkozz :) Van még 5 db. A napokban kell hogy lgyen az ovum, mert most járok középidőtájt. Azért raktam fel, hogy valaki mondjon rá valamit, mivel még sosem használtam. :)  Úgyhogy köszi az infót 
 
 


Na ezen tényleg látszik   
 
 


 
 


Sziasztok,

lehet, hogy ez nagyon ciki, de szeretnék kérdezni vakamit. :)


Az utolsó menstruációm március 28-án volt, ma kellett volna megjönnie, de nem jött meg, és nekem mindig pontosan 28. napra érkezik.


Vettem 2 tesztet, mind a kettő negatív lett. Persze, tudom, hogy korai, de esetleg az előfordulhat, hogy terhes vagyok, csak a teszt még nem mutatja???

myndra
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia Myndra!

Igen ez előfordulhat. :) Ha néhány nap múlva sem jön meg érdemes tesztelni még egyet, hátha. :) Mióta prbélkoztok a babával ? (Persze, ha nem akarsz nem kell válaszolni.)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Kedves Rokatunde,

január elején volt egy spontán vetélésem (7 hetes volt a magzat), utána mondták, hogy várjunk 3 hónapot, és az úgy jött ki, hogy most kezdhettünk el újra próbálkozni, úgyhogy 1 hónapja. De az elment baba is elsőre összejött, amikor elterveztük, hogy bővítjük a családot.


 


Még ma sem jött meg, próbálok nem egésznap a tesztekre gondolni, ma nem is csinálok, majd holnap. :) Köszönöm a válaszod, nagyon reménykedek!!! :)

myndra
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia Myndra!

Sajnálom ami januárban történt, de drukkolok, hogy minnél hamarabb kopogtasson a gólya. :) Majd gyere a teszt eredménnyel. :)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
Ebben a hónapban nem vettem ovulációs teszteket, csak hőmérőztem, és figyelem a méhnyak-nyákot, ami sajnos tejfehér, ugyanaz a mennyiség két hete. MOst vagyok a 21. napon (30-as ciklus), de még mindig semmi, hőmérséklet sincs az egekben. Mi lehet?
 
 


Sziasztok, Szia Rokatunde! :)


Tegnap este csináltam tesztet, és ezt az eredményt kaptam. Tudom, hogy halvány, de ez jelentheti azt, hogy pozitív? :)

myndra
Budapest XIV. kerület
 
 


teszt
myndra
Budapest XIV. kerület
 
 


@myndra: Szia Myndra :)  Szerintem igen. De holnap csinálj még egyett :) Szorítok az erős második csíkért! Én most a 4. DPO-t taposom. Lassan telnek a napok Határozatlan Hátha most sikerrel járnánk Zavarban van
 
 


@ariola: "@myndra: Szia Myndra  Szerintem igen. De holnap csinálj még egyett Szorítok az erős második csíkért! Én most a 4. DPO-t taposom. Lassan telnek a napok  Hátha most sikerrel járnánk "



Szia Ariola, én is nagyon remélem. :) Sajnos, csak kedden tudok legközelebb, mert külföldön vagyok, holnap itt minden zárva, hétfőn megyünk haza kocsival s jó 15-17 óra az út. De addigra már tuti lesz legalább. :) Nagyon szurkolok Nektek, remélem, sikerül!!! :)

myndra
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Myndra!Igen ez szerintem pozitív, gratuláloooook!!!! :) Majd gyere a kövi tezsttel is. :)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


@rokatunde: "Sziasztok!Myndra!Igen ez szerintem pozitív, gratuláloooook!!!! Majd gyere a kövi tezsttel is. "



Köszönöm!! :) Mindenképpen! :)
myndra
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Myndra,képzeld teszteltem ma én is,és pozitív.:):):)

Lepke,veled mi a helyzet?Minden ok?Rég láttalak erre.

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Gratula Rokatunde  :) Egészséges és szép babavárást neked :)
 
 


Ne haragudjatok, Hölgyek, de szeretnék kicsit arc nélkül panaszkodni nektek, remélve, valaki megveregeti a vállam. A párom is szokta, úgymond, de ő mégiscsak pasi, és marhára racinális... :-)
Szóval, másfél éve veszÍtettünk el egy magzatkát, szokásos depis hangulat, bláblá lejárt már. Szerettem volna, illetve szeretnénk babát, elvileg mindketten egészségesek vagyunk. 
És akkor most jön a kitörés: Hogy az életbe van az, hogy aki nem akar gyereket, sikítva menekül előle, egy véletlen/védtelen szex után teherbe esik, én meg nem?
Nem szoktunk védekezni, viszont nem is görcsöltünk rá a Pére. Volt, amikor tudtam, hogy szó sem lehet fogamzásról. Most viszont véletlenül épp Pékor voltunk együtt. A mensim késik, a tesztem negativ. Gondolom, megint meg fog jönni. 
Én azt hittem, sosem fogok elszomorodni ettől, meg hogy majdcsak összejön. Most mégis itt állok, ennedjére leforrázva (még nem jött meg, persze... de Murphy nem alszik).
A "rossz", hogy egyik kollégám épp babár vár. Ahányszor látom őt, mindig az jut eszembe, nekem nem lehetet babám, nem vagyok "jó" még a legalapvetőbb funkcióra (szaporodás) sem. Tudom, érdekes látásmód. De.... el kellett mondanom. 
Igyekszem nem begörcsölni. Nem belefásulni ebbe az érzésbe.
 
 


Sziasztok! Rendszeresen szedem a fogamzásgátlót, de mostanában párszor (3x) fordult elő, hogy nem vettem be időbe, majd csak másnap amikor épp eszembe jutott! A barátommal ezalatt én voltam együtt többször is, lehet, hogy teherbe estem? Tegnap pecsételő vérzést vettem észre.. néha érzek egy kis hasfájást is. A héten kellene megjönnie, lehet, hogy ez csak azért van?
pamela_20
Debrecen
 
 


Sziasztok! 

Pamela!
Szerintem várd ki, hogy meg jön-e vagy sem, és ha nem, akkor vegyél tesztet. Bármi lehetséges.Még akkor is ha gyógyszert szedsz.

Debella!
Elvileg mindketten egészségesek vagytok. Voltatok valmilyen kivizsgáláson?Mert lehet jó lenne biztosra menni. Az én párom holnap megy spermatológiai vizsgálatra. Sosem lehet tudni, mivel mi is próbálkozunk már egy ideje.
Igyekezz jobban nem görcsölni :) Mert szerintem épp azt teszed.  Én az első 3 - 4 alkalommal voltam elkeseredve mikor megjött, mostmár annyira nem izgat. Nekem sógornőm vár babát, meg egy barátnőm is. Sőt még apósom élettársának a lánya is. Sógornőmmel nagyon jóban vagyunk, és mindig arról beszéltünk, hogy milyen jó lenne együtt babásnak lenni. Hát nekik már összejött, nekünk még nem. Akkor kicsit kiborultam, de túltettem magam rajta. Boldogan szaladgálok hozzá pocit simizni  Ne izgulj! Ne stresszelj!   Én pár nap múlva" NEM VÁROM " . Szorítok neked!
 
 


@ariola:


Voltunk kivizsgáláson. Minden oké. :-?? Veszítés után a "tejtermelő hormonom" volt magasabb, de jóval határértéken belül. És ennyi. Azóta sem volt semmi gond. Szóval az elvileg ezt jelenti.
Igen, tképpen nem görcsölök, hanem elkeseredtem. NAGYON. Ez van. (Megjött, éljen...)

 
 


@debella:


Ne legyél elkeseredve! Ha minden oké mindkettőtökkel, akkor előbb utóbb majd csak sikerül!
Szorítok nektek, hogy ez minnél előbb történjen!
 
 


Sziasztok!! Gratulálok a babásoknak!!!:) És kitartást a sorstársaknak. Én a hét végére nem várom. Ariola veled miújság?
edusz93
Darmstadt
 
 


@ariola:


Én már tényleg nem értem a magunk "ügyét". Ma reggel útban a melóhelyre eldöntöttem, hogy feladom. Részemről ennyi volt a dolog. Legszívesebben egy mikrogram gyereket se látnék... perszehogy kollégiumban dolgozom, gyerekekkel.
Most nagyon padlóra kerültem. A párom azt mondja, nyelj egyet és menj tovább. Hátbasszus, defasza, hogy neki ennyire könnyű (mondtam neki is).
 
 


@debella:


Sokaknak akkor sikerül bebabásodni, mikor feladják a reményt. Sok helyen olvastam ilyet. De próbálj meg nem ezen rágódni! Elhiszem, hogy nagyon nehéz. :( A pasik ezt nem érthetik. Az én párom sem nagyon izgul e-miatt. Majd izgulhat a szülőszobán, csak jussunk el addig! :) 



@edusz93:


A 8.DPO-n járok. Még van pár napom. Én is hétvégére nem várom :) Izgulhatunk együtt! 

 
 


Igaza van ariolanak , ne add fel te sem. :) Én a multkoru első csalódás után úgy döntöttem, hogy többet ilyen nem lesz, hogy ennyire rágörcsölök mert úgy nagyon nagyot lehet bukni. Úgyhogy nem vettem még tesztet sem meg semmi nem néztem az ovut sem csak sűrűn ösztönöztem a páromat bébikészítésre. Aztán , ha esetleg nem jön meg a hétvégén akkor majd jövőhét közepén veszek tesztet.
edusz93
Darmstadt
 
 


Jaj Csajok! Tegnap este kicsit kiakadtam. Ballagó bulin voltunk... a lényeg, hogy ott volt após párja is, akinek a lánya babát vár. Na de nem is ez a lényeg. Volt már régebben is célzás jellegű beszólása, de a tegnapi (lehet túl fáradt is voltam és ezért) betette a kaput. Táncolt egy csajszi, akit kb senki nem ismert, mert a ballagónk baráti társaságához tartozott. Egyszer csak a semmiből közli velem após párja, hogy annak a lánynak a féltestvére kint él amerikában és babát vár. Hát gyerekek. Azthittem felállok és hazajövök.Ő sem ismeri, én sem ismerem, akkor minek kellet ez?  Azért ez mindennek a teteje. Kissé padlót fogtam. Hülye vagyok? Felfújom? Most komolyan! Teszem hozzá addig jó ha két mondatot váltottunk egész este.Lakat a száján
 
 


Na ez jól esett... kicsit kipakoltam :) Sorry! De azóta frankón gombóc érzésem van a torkomban. Én nem lovagolok a témán tényleg nem görcsölök, erre ilyenekkel felpiszkálnak. Még a családdal sem osztok meg semmit a babatervezéssel kapcsolatban, csak veletek. 

 
 


Ariola!
Szerintem nincs ezzel semmi gond , hogy felhúz az ilyen hiszen te is szeretnél babát és ez normális , hogy így viseled az ilyen híreket. De próbáld meg elengedni a füled mellett. Én is kicsit el vagyok kenődve mert szószerint a környezezemben mindenki babát vár. 2en ikreket..! De mindig arra gondolok ahogy őket nézem, hogy milyen jo lesz majd nekem is ha már ott tartok ahol ők!! És szerintem én is ki fogok csattanni az örömtől és mindenkivek megakarom majd osztani az örömömet.
edusz93
Darmstadt
 
 


Edusz!
Ez rendben is van :) Csak a hanglejtéssel voltak gondjaim most is és már máskor is. Az az "ők már babásak, te meg még nem"..... Az biztosan tudják , hogy próbálkozunk, mert párom kevésbé tesz lakatot a szájára mint én. Múltkor már mondta neki após párja, hogy biztosan rossz lehet nekem, hogy körülöttem mindeki babás, én meg nem. Na ehhez képest állandóan be be sikerül szólni valami terhességgel kapcsolatos dolgot aminek olyan szaga van, hogy már direkt csinálja. Ezekután csodálkoznak, mikor csak párom megy az apjához, én meg inkább itthon maradok. Jobb a békesség címszóval.
 
 


no lányok nekem ismét megjött, 28. napra pontosan. Kétnaponta szeretkeztünk rendszeresen, néha naponta is. Férjem egyre jöbban ki van készülve, ez már a 10. hónap sikertelenség. Azt hiszem fontolgatom a petevezeték átjárhatóságot. Mit szóltok?
 
 


Szia Mese!  
Hormonokkal minden oké? Progreszteron, ösztogén stb ...? Páromnak jövő héten jön meg a spermatológiai vizsgálat eredménye. Ha nála minden oké, akkor megyek a dokihoz én is.Először hormon vizsgálat a ciklus 3. napján. Ha meg jön. Ha nem, akkor örömködés. Bár egyre kevésbé vagyok bizakodó. Ezt a kellemetlen vizsgálatot utoljára hagyom... ha szükség lesz rá. De ha úgy érzed megnyugtat, menj el. A mensit követő 10 napon belül a legjobb elvégeztetni.
 
 


@myndra:


Na mi újság? Csináltál azóta másik tesztet? Remélem minden a legnagyobb rendben 
 
 


Bocsi! A 10 nap az nem a HSG-e vonatkozik. Határozatlan

 
 


Na... azthiszem most sem jött össze. Fájdogálok, meg pici barnázás is van. Reggelre tuti mejön rendesen   Külön jó, hogy az ínyem is fáj... csak tudnám mitől. Sosem szokott... de most miért is ne .  A puha sörtés fogkefémet meg drótkefének érzem    Hurrá

Edusz nálad mi újság?
 
 


Sziasztok! Nem biztos, h jó helyre írok, de én is vártam egy pozi tesztet...csak nem alakul :( 25 napja késik, kétszer voltam dokinál, semmit nem látott, cisztám sincs. Viszont hányinger, mellfájás, alhasi húzódás-szurkálás stb. megvan. Egész nap paradicsomot és fagyit ennék :) ja peteérés utáni 13. napon volt barnázásom, két napig egész kevés. A tesztem ma is neg. lett, igaz, nem első vizeletből csináltam (25ml-est). Vélemény?
 
 


Sziasztok!

Kedves Judy!

Ha az orvosi vizsgálat és a teszt is negatív, akkor lehetséges, hogy pszichésen produkálod esetleg a tüneteket, ha nagyon szeretnéd a babát. Nekem a késés negyedik napján este 10 körül csinált teszt is erős két csíkos lett, szóval szerintem, ha 25 napja késik, akkor azt már ki kellett volna mutatnia bőven.

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Először is köszönöm a választ! Orvosnál majdnem két hete voltam, azt mondta, korán mentem, 35 napos ciklusaim vannak, és sztem barnázáshoz viszonyított. A teszt miatt kételkedem (anno 8 hetes terhességem nem mutatta ki 3 teszt, doki is akkor látta meg először, pedig folyamatosan jártam), meg nem is vártuk most, csak miután a tünetek jöttek, csalódtam a negatívban. Ezért nem hiszem, h én pszichésen produkálom, bár bevallom, végiggondoltam ezt a lehetőséget is. De valószínűleg sajnos igaz lehet, hogy nincs baby...
 
 


Akkor viszont még van remény.:) Mikor mész ismét dokihoz?

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Azt mondta, számoljak a barnázástól egy ciklust, és ha akkor sem jön meg, menjek vissza. Ez még jópár nap (18)...Az akk már 8 hetes terhesség lenne.
 
 


Szia ariola!

Nekem természetesen megjött szombaton estére és ma már alig van valami. Úgyhogy megyünk tovább. Mivel 24 napos a ciklusom majd 15.e körül akciózunk aztán lesz ami lesz.:) Nem adom fel. Neked azóta változott a helyzet?
edusz93
Darmstadt
 
 


Szia Edusz!
Természetesen nekem is megjött... elég rendesen.  Sebaj... Péneten kiderül mi újság párommal, aztán én is bejelentkezem a nődokihoz mert szerintem ez a nagyon durva mensi sem normális. Darbasos is meg ilyenek. ÁÁÁÁÁh . Akkor hajrá nekünk megint!  
 
 


Hát elég elkeserítő eredményt kaptunk.  Ahhoz képest, hogy mindkét hematológus akihez jár aztmondta, hogy azok a gyógyszerek amiket szed a autoimmun betegségére nem befolyásoljáh a megtemékenyítő képeségget......
Sejtszám : 8millió /ml , mozgó alak csak 1-2 %. Rosszall   Legszívesebben rájuk borítanám az asztalt. Most vettek vért tőle, hormonvizsgálatra. Eredmény 2 hét múlva.  Aztán lehet gondolkodni a lehetőségeken.  Elkenődtünk rendesen.
 
 


Istenem..:/ Ez nem jó hír...:( Hát szoritok ,hogy jó eredményeket kapjatok. Majd írd meg.
edusz93
Darmstadt
 
 


Sziasztok, a véleményetekre lennék kíváncsi. Klostilbegytet szedek, peteérés után utrogestant. Most, a 27. napon (31-32 napos ciklusok általában, most a 15. vagy 16. napon volt peteérés UH szerint) csináltam egy Clear Blue digitális tesztet, ami negatív lett. Tti csináltatok már ilyen tesztet? Egy fekete kör, benne egy vastag mínusz jel és a plusz részének a körvonala. Pont mint egy behajtani tilos tábla, csak a plusz jel sziluettje is ott van. Lehet ilyennek kell lennie, nem tudom, de nem találok közeli képet a neten róla.
gréta83
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Nagyon sokat kerestem, hogy mégis melyik fórumhoz kellene írnom, hogy valaki leírja a véleményét a bajomról. Remélem itt kapok egykis bíztatást vagy eligazítást. Nos a történetem a következő.
23 éves vagyok, sajnos túl vagyok már egy abortuszon amit 18 éves koromban kellett, hogy átéljek és nem az én hibámból. Azóta van egy másik párom akivel 2 hónapja költöztünk össze. Mindkettőnknek friss (2 hónapos) munkahelye van és igazából nagyon jól megvagyunk, de most jött egy kis "zavar" a gépezetbe. Ma észleltem, hogy enyhén véres folyásom van és utána olvastam hogy mitől is lehet ez. A hasam nem fáj viszont nagyon sokat járok pisilni. Na most persze egyből felmerült bennem a gyanú,hogy terhes lehetek, de ugye ilyen korai stádiumban még feleseleges tesztet csináltatnom. Én örülnék neki, de a párom hallani sem akar az egészről. :( Mondván, hogy most kezdtünk új életet, és nem fér bele még a gyerek a dologba, mert miből fogunk megélni (albérletben lakunk ami elég drága de nem keresünk rosszul).... :( A lényeg, hogy azt mondta ha valóban terhes vagyok akkor vetessem el... de második abortuszba nem lennék benne... Nagyon csökkenne az esélye hogy később kisbabám legyen, plusz félek hogy rámenne a kapcsolatunkra.... az előző is emiatt ment tönkre 2 és fél év után... Én nagyon szeretném a pici babát ha valóban van... de érdekelne a véleményetek hogy mit csinálnátok a helyemben... annyit olvastam már ma éjjel de nemtudom mi lenne a helyes. Ha én eldöntöm hogy megtartom, nem akarom a párom sem olyan helyzetbe kényszeríteni amit nem szeretne, de most áldozzam fel az én vágyam és a kisbabám életét az ő akarata miatt... ? és ha később nem lehet pici babám???? totál kétségbe estem... :( Segítsetek légyszi! Köszönöm előre is!

 
 



Sziasztok!

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy nekem sosem volt rendszeres a ciklusom. 28-40 nap között változik a hossza (a mens. 1 napjától a következő mens. 1 napjáig), teljességgel kiszámíthatatlanul, nincs egymást követő közel azonos hosszúságú hónap.
Kb. fél éve hőmérőzök, de az is olyan hullámzó mint az ökör h... pisilés. Természetesen a hőmérséklet egy változó dolog, de nem igazán leolvasható róla egy esetleges ovuláció, vagy előhírnöke. Feltételezett ovulációs napok után néhány nappal jellemzően magasabb az alaphőmérséklet, de ez sem minden esetben van így, szóval, teljes képzavar, ha le akar róla olvasni bármit is a halandó. Probléma sosem volt megállapítható.

Volt, vagy van köztetek olyan, aki hasonló tüneteket tapasztalt és sikerrel járt? Segítségeteket előre is nagyon köszönöm! :)




Üdvözlettel: Nitta



Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@bogyika:


Szia Bogyika!  Szerintem ne lovald bele magad nagyon. Először is mutasson valamit egy teszt. Feleslegesen ne stresszelj! Mikor volt az utolsó mensid első napja, és mikor kellene, hogy megjöjjön? Mivel védekeztek, hogy úgy gondolod terhes lehetsz? Ha félidőben is voltatok együt védekezés nélkül, akkor lehet rá esély. Ha netán csak "kiszállásos alapon" védekeztek, akkor ne hőzöngjön a párod ha esetleg babás maradnál. 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: