Új privát üzeneted érkezett!

Mindenkinek jöjjön el a(z újabb) baba <3

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Én nagyon sajnálom hogy nincs Caroline 4 aki indította a topikot! Valamilyen szinten értem azokat is aki lereagáták hogy ő a negyedik babáért küzd de ne mi döntsük már el azt hogy kinek hányszor adathasson meg a gyermek áldás! Én nagyon drukkolok nekik is hogy sikerüljön! Attól hogy nekik megadatik esetleg a negyedik nem biztos hogy nekem a harmadik megfog vagy bárki másnak az első vagy a második! Ezeket a dolgokat tudni kell elfogadni ami nem könnyű, de ha irigyek az emberek attól több se kevesebb nem lesz senkinek!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


szerintem akkor annál a sztorinál nem azon volt a hangsúly, hogy ki hányadik babájáért küzd.

Azóta többször is megszólítottuk, és igen, én is sajnálom, hogy jelenleg nem tudjuk, hogy vele mi a helyzet, és szerintem ettől függetlenül, hogy hányadik babó, mindenki ugyanúgy drukkol a másiknak, hogy siker legyen :)
Legyen ez első, második, vagy akár hatodik gyerek  :):):):):)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 

 
 

Dinyus
Tegnap voltál dokinál?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


igen, voltam :)
minden rendben van, már 12mm-es, élő embrió, és jesszus, hallottam a szívhangot (hát ezt ott meg is könnyeztem :D)
Szívemből kívánom, hogy minden próbálkozó élhesse ezt át <3

Mondta a doki, hogy ha nem lenne az előzmény, akkor legközelebb csak a 12. hétre hívna vissza, de így most 2-3 hét múlvára szeretne megint, most próbáltam az aszisztens csajt elérni, de még nem jutottunk dűlőre, úgyhogy vagy 2, vagy 3 hét múlva kontroll :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Dinyus
Nagyon örülök hogy minden rendben! Növekedjen a kis babóca!
Többiekkel mi újság? Nagyon eltüntetek lányok! :lol:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!

Dinyus örülök Neked :) Ez igazán jó hír! Most már nyugalom és boldog babavárás :)

Nálam nem tudom mi van. Kedd óta egy-egy rózsaszín foltocska, de nem akar megjönni rendesen, hogy végre kezhessünk. Mondjuk péntek-szombat a nemvárt napja, szóval ha így nézem nincs elkésve.

Csajok, én még soh nem voltam kórházban, mint beteg. Mármint inszem oké, de az nem olyan. És még soha nem is altattak. Kell valamivel készülnöm? 
Bocsi a buta kérdésért, de fogalmam sincsen hogy megy ez a leszívás 
 
 


@maminti73:


Úgy voltam vele, hogy ha szombatig semmi, akkor vasárnap tesztelek. De már előző hónapban is volt ilyen pecsételgetésnek se mondanám valami. (Ez amúgy tuti a gyógyszerektől van, mert előtte soha nem volt.)
Aztán ha esetleg tényleg nem jönne vasárnapig, akkor tesztelek, de most inkább már örülnék ha megjönne és kezdhetnénk! Na jó, persze nem lennék elkeseredve egy pozi teszt miatt :D De kicsit az esély, így inkább nem élem bele magam.

Mindenképpen jelentkezek, hogy éppen hol tartunk!
Te hogy vagy?
 
 


@maminti73:


Az nem kis feladat. Sem egyik sem másik. 

Megkérdezhetem, hogy mit dolgoztál?
 
 


@ecsibe:


nekem is most decemberben az első ott alvásos kórházi látogatásom és altatásom.

Nálam úgy volt, hogy mondták, hogy a második műtendő páciens leszek, úgyhogy előző este mi megkaptunka kis hashajtónkat, ami nyilván nekem mikor kezdett el hatni, amikor már keltettek minket, hogy kezdjünk készülődni :D hát ez elég vicces volt. 


Szóval, este hashajtó, az normál esetben kipucol az éjjel, reggel/délelőtt (attól függ, hányadiknak műtenek) vércukor, vérnyomás mérés, tőlünk megkérdezték, hogy megborotváljanak-e,v agy megoldjuk (XD), tusolás, át a kórházi szépséges hálóinget, és várakozás. Hogy a műtét előtt letoltak-e egy infúziót, ezt most meg nem mondom, erre nagyon nem emlékszem, hogy azokat mikor adták.
Mikor értem jött a kísérő ember, felmentünk a műtőkhöz, ott még vártam egy jó 15-20 percet, aztán felfeküdtem, oda tettem az altatós csajszi a fejemhez a maszkót (vénásan akartak altatni, de mivel meg voltam fázva, maradt ez, nem tudom, miért), és mondta, hoyg ne aggódjak, csak levegő :D


szívjak 3on mélyet. A második után már nem emlékszem semmire :D:D:D:D

Amit én tapasztalatból mondok, én túl gyorsan fel akartam kelni, miután felébredtem, meg túl gyorsan akartam enni. ez mindkettő hiba volt :D
Javaslom, hogy sima háztartási keksz legyen Nálad, én estig csak azt tudtam enni :)
És amíg csak lehet, az ébredés után is pihengess, hozzám folyamatosan jöttek, úgyhogy emiatt az ébredést és az azt követő délutánt nagyon nehezen viseltem.

Minden rendben lesz, de hátha nem kerül rá sor :)


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@dinyus:


Köszi szépen az infókat. Nagyon hasznos mindegyik.
Azt hiszem nekem nem kell ott aludnom, legalábbis a papírra azt írták, hogy reggel bemegyek és délután 2-4 között távozhatok. De akkor az előző esti előkészületeket megteszem :)
 
 


@ecsibe:


most pontopsan mit fognak Neked csinálni?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@dinyus:


Amint most megjön kezdjük a lombikot. Tehát tulajdonképpen a leszívást fogják altatásban csinálni, a visszaültetést már nem.
Izgulok, de nagyon várom. Remélem szép és sok tüszőcském lesz, és szépen beágyazódnak majd :)
 
 


@ecsibe:


akkor jól emlékeztem, csak bekavarodtam most itt az altatással, aztán azt hittme, hogy valami műtét :)

Nekem ez ugye a HSK műtét volt, és így én 2 éjszakát voltam bent, de akkor így tényleg sanszos, hogy Téged hazaengednek aznap :)

Azért a kekszet javaslom :D

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@dinyus:


Mindenképpen :D
 
 


Ecsibe
Engem már 3x altattak! Egyszer sem kaptam hashajtót! Neked a leszívás nem valószínű hogy mély altatásban lesz! Infúziót fogsz szerintem kapni

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Bocsi, bódítás lesz szerintem! Amikor az inszemet csinálták nekem novemberben akkor lombikos lányok szobájába küldtek be hogy rakjam le a motyóm és öltözzek át! A leszívásra vártak, mindegyiknek volt infúzió bekötve! Lehet kérni altatás nélkül is! Ha eljutunk esetleg mi is idáig akkor én altatád nélkül fogom bevállalni, mert nagyon rosszul ébredek az altatásból! A doki neked is biztos el fog mindent mondani! Szorítok nektek hogyminél hamarabb tudjatok kezdeni!Ha elkezded a stimulálást nagyon sok folfolyadékot és fehérjét vigyél be a szervezetébe, nehogy túl stimu legyen! Olvasgass utána!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


Köszi az infókat. Én is azt gondolom, hogy nem lesz igazi altatás, de még ugye azon se voltam, így nem tudom mire számítsak. Persze, gondolom majd előtte mindent elmond a doki.

Igen a sok folyadék és a fehérje megvan, már készülök, sajnos a folyadékkal van gondom. Nagyon keveset iszok, de kénytelen leszek változtatni :)
 
 


@ecsibe:


megjött rendesen, vagy még mindig csak pecsételgetsz?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@dinyus:


Ezt még pecsételgetésnek se nevezném. Tegnap volt egy kicist bővebb rószaszín (bocsi a gusztustalanságért). Ma semmi, illetve ez így nem igaz, ma olyan extra sárga, sárgás barna. Fogalmam sincs mi van. De hivatalosan még nem kéne megjönnie, úgyhogy bármi lehet.

Ezt a rész mégjobban utálom, mint a várakozásból adódó bizonytalanságot 
 
 


@ecsibe:


ajj megértelek, a bizonytalanság és a várakozás a legrosszabb. :(

És amikor az ember meg esetleg valami miatt siettetné az időt, akkor meg még lassabban megy :)

de arra gondolj, hogy ha holnap nem jön meg, akkor 2-öt kell aludni ,és el tudsz lőni egy tesztet :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Lányok!
Elkezdődött :-)
 
 


@ecsibe:
Juhuhuuuuu :)
És akkor most mi a pontos menet?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@maminti73:
:)
Köszönöm, megvagyok :)
A hányinger fontos léte lett az életemnek továbbra is :):):)
Aztán, van amikor tovább megy, van, amikor megáll :)
De továbbra is annak fogom fel, hogy így jelzi, hogy ott van, és minden rendben :)
De azért kiveszi az ember erejét az egész napos hányinger, ezt nem tagadom :)
De hál Istennek amúgy nagyon jól vagyok :)
Még mindig hihetetlen amúgy , szerintem csak akkor fog igazán tudatosulni bennem, ha már látványos lesz :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@dinyus:
Már bevettem az első gyógyszert. Este pedig meglesz az első szuri is. Hétfőn telefonálnom kell uh időpontért. Elvileg 6. Nap megyek. Aztán annak az eredményétől függenek a továbbiak.

Köszi a szorítást!

Kitartás, még pár hét és reméljük elmúlik a hányinger. Helyette el kezd nőni a pocak :-)

Mamanti, hogy állsz a takarítással?
 
 


Jajj de izgi, dinyus en nagyon ilyen oklendezos vagyok, nem is tudom elkepzelni milyen lehet, de ugye a cel erdekeben barmit... :)
Ecsibe vegre :)) majd irj am, h mi meg hogy halad, meg a tapasztalataidat. Nekem sem volt meg altatas vagy kabitas, remelem nem is lesz, mert nagyon tojok az ilyenektol :)
En 5. Dpon vagyok, ma reggel leesett a hom, es gorcsol a fejem, szurkal a hasam, pont mint mensi elott... meg fog jonni szerintem, de most meg azon aggodom, h miert ilyen hamar...
7andrea7
Görögország
 
 


Áh nem, a peteerest teszteltem, tunetek, nyak is megvolt, úgyhogy tuti. ma reggelre amúgy visszaugrott, nem tudom mi lehetett... Higanyossal merek, így az sem lehet az ok. Egyébként szerintem alacsony a lutealis hom, 36,3 az alaphom, és 36,4-36,5 minden nap a peteeres óta. Holnap megyek progit nezetni, kíváncsi leszek.
7andrea7
Görögország
 
 


@7andrea7:


Mi a helyzet? Voltál vérvételen? Mikor lesz eredmény? 

Kicsit valóban alacsony a hőd a luteálishoz képest. És az a 2-3 tizedes emelkedés sem túl sok.
Amúgy a peteérés után kb 7 nappal egyszer leesik a hő, ez egészen normális. Valaki egybeveszi a beágyazódással, de egyértelműen nem mondható ki, mert kb. 50-50% az esély még így is.

Ezt olvastam valahol, de tapasztalat is. Nekem minden hónapban volt egy ilyen leesésem 7. dpo környékén.
Szóval ez egészen normális. :)

Többiek? Ki hogy áll éppen? Várunk valakitől tesztelést?
 
 


Sziasztok Lányok!
Folyamatosan olvaslak Titeket, de valahogy mostanság lelkierő hiányában vagyok, ezért nem jelentkeztem egy ideje. Valahogy eltűnt a pozitív énem. Már nem kapaszkodom pici jelekben, hogy na most hátha sikerül a baba. Nem tudom sürgetni az időt.
Mindenkinek a legjobbakat kívánom, és persze sok-sok pozitív tesztet!

Lilypie Pregnancy tickers
 


Koszonom a kerdesed Maminti, hat a hom visszazuhant boven az alapho ala (36,1) es nem is megy mar fel... a vervetel ki is mutatta a progi szintem a beka valaga alatt van, mintha nem is lennek a lutealisban, most meg mar ugy erzem meg fog jonni, beszelek az endokrinologusommal amugy nincs ir-em minden szuper, csak a koleszterinem magas, d vitamint kaptam, a mai eredmenyeket majd holnap beszeljuk meg, mert keso volt mire megkaptam mar nem rendelt.
Marcsika hianyollak, nekem is sokszor elegem van mar, annyira orultem, h hamar sikerult ovulalnom, most meg...
7andrea7
Görögország
 
 


Jó reggelt, sziasztok Csajok!

Annyira megértelek Titeket, mert hiába mondja bárki is, hogy "engedd el" a témát, aki a szívében vágyik egy bébire, az 100%osan nem tudja kizárni magából a gondolatot!

Tény és való, hogy van abban valami, hogy amikor az ember leköti magát, másra fókuszál, tuti akkor jön össze, mert nem "görcsöl" a dolgokon meg figyeli a jeleket, de ezt pedig az élet hozza, tudatosan sajnos nem, vagy éppen minimálisan lehet befolyásolni.

Kismillliószor megfogadtam én is, hogy nem görcsölök rajta, meg nem figyelgetem a jeleket, meg nem szomolgatok, 100%ban soha nem tudtam ezt meg (nem) tenni.
Lehet picit tolni rajta, hogy keres más elfoglaltságot az ember, de azért a lelke mélyén igenis figyel rá, és ezt nyilván magamról is tudom.
100%ban kb csak akkor tudja elterelni az ember az agyát erről, amikor valami egészen más feladat van előtte.
Szerintem már sokszor elmeséltem, hogy mi tavaly áprilisban a terasztetőt és a kocsibeállót csináltuk/csináltattuk, amikor is annak a koordinálásával voltunk elfoglalva, most pedig -mint már többször írtam - nyaralást majd temetést "szerveztünk". Ezek voltak azok, amik tényleg, teljesen kizökkentettek.
Illetve.... nem.... nem teljesen... a tavaly április/május nem volt 100%os elengedés. Ott tudtam a  napokat, és bizony már a korai teszttel mensi előtt 4 nappal teszteltem. De a mostani az tényleg teljesen kizárásos volt, a nem várt előtti este jutott eszembe, hogy nem kezdtem el barnázni.
Na midnegy, ezeket már csomószor leírtam :)

Továbbra is figyelemmel kísérlek Benneteket, és a történéseket!

Őszintén, és szívemből kívánom csajok, hogy mindenkinek mielőbb eljöjjön az a 2 csíkos teszt, és azt pedig egy rendben lezajló, örömteli babavárás időszaka kövesse <3



Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@maminti73:


egyetértek Veled :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Lányok, olyan jó olvasni a soraitokat, árad belőletek a kedvesség! Köszönöm!
Mivel egy ideje nem jelentkeztem, így most elmesélm a fejleményeket, amit egyszerre tartok előrelépésnek, meg nem is. Március 10-én, kereken egy hónap után meglett a 3. napi vérvételem eredménye. Az éhgyomri és a 2 órás inzulinom normál értéken van, az 1 órás nagyon magas (nem tudom, hogy ez normális-e). A 2 órás vércukorra a doki azt mondta, hogy nagyon nagyon határeset. Tesztoszteron az egekben. Egy fiatal dokinál voltam, őt ajánlották PCOS kezelésével kapcsolatban. A fiatalsága miatt bíztam benne, hogy nem futószalagszindróma lesz. Kellemesen csalódtam! Fél órán keresztül konzultáltunk, elmondta, hogy mi mivel van összefüggésben. Jelenleg diétára és kardio edzésre vagyok ítélve. Erőteljesen barátkozom a 160 g szénhidrát diétával, illetve az ellipszis trénerrel. Egyelőre nem akar gyógyszeres kezelést, szerinte természetes úton is javítható a probléma. Május közepe táján van jelenésem újra a dokinál, akkor meg is vizsgál, mert most nem tudott mensi miatt. Addig 8-10 kg-t kellene fogynom (én 4-5 kg-nak is örülnék). Akkor újra hormonvizsgálatok következnek, az eredménytől függ, hogy merre indulunk tovább. Ha nem javul a helyzet, akkor továbbküld endokrinológushoz, A napokban hívtam a labort a 21. napi progeszteron eredmény miatt. Megmondták telefonon az értéket, amire azt mondta a hölgy, hogy ez teljesen rendben van. Ha ez rendben van, akkor elvileg van peteérésem, ugye? Vagy rosszul tudom? Vitaminokat, Inofolic port, Premens tablettát szedek továbbra is.
Ha volt ebben a ciklusban peteérésem, akkor arról szerintem lemaradtunk. Részletesen: egy nagyon picivel halványabb csíkom volt, mint a kontrollcsík (ugyanúgy, mint előző hónapban), tudom, ilyenkor elvileg nem pozitív, viszont tojcsis nyák bőven volt. Sajnos most úgy jöttek össze a dolgok, hogy mire el tudtam volna kapni a férjem, bealudt... Most azt erősítem magamban, hogy úgyis fogynom kell, szóval "nem baj", ha ebben a hónapban nem jön össze. Meg persze nem szeretnénk karácsonyi babát (dehogynem, csak legyen már). Szóval mostanság saját magamat áltatom ilyen hülyeségekkel.
Úgy gondolom, hogy a májusi újabb dokilátogatásig nálam semmi nem várható, így valószínűleg megint ritkábban fogok írni, de ugyanúgy olvasni foglak titeket.
Bocsi, hogy hosszúra sikerültem, de így teljes a kép.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Csatlakozom Marcsikahoz, nagyon jol esik, h meg itt vagytok es tartjatok a lelket bennunk. Nekem nagyon nincs is kivel megbeszelnem ezeket a dolgokat.
Marcsika: A progival kapcsolatban nem tudok valaszolni, nalam pont az ellenkezoje van, nalam a 21.napi lett rossz, es nincs ir-em... nekem is volt nyakom meg fullos lh tesztem. Es a ciklusod hogy alakul? Rendezodott valamennyire?
7andrea7
Görögország
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


@7andrea7:
Az, hogy nincs ir-ed, egy pozitív dolog. Doki mit mondott, hogyan tovább?


Sajnos nekem sincs kivel megbeszélni a dolgokat, ezért "zúdítok" rátok alkalmanként mindent.
A ciklusom 41 napról szépen csökken, előző hónapban 33 napos volt, ami a nagy könyv szerint már elfogadható. A majdnem pozitív ovutesztem a 16. ciklusnapon volt, másnap már egyértelműen negatív volt. Erre alapozva szerintem ez a ciklus is rövidebb lesz. Bízom benne, hogy a diéta, a mozgás tényleg segít majd, ahogy a doki várja.

Lilypie Pregnancy tickers
 


En egy rakas vizsgalaton estem at elmult honapban. Csak magas koleszterint talaltunk, amit kovetunk majd hogy alakul, orokoltem valoszinuleg. Aztan mivel ezelotti ciklusban nem teaztam, es 62 napos lett duphastonnal a vegen, igy ugy dontottem megint iszok cickafarkot es lam a 19. Napon pozit ovuteszteltem. Par napja viszont a vervetel kimutatta, h nagyon alacsony a progim. Varom az endokrinologusom valaszat. Addig meg iszom a palastfuvet. A ch dieta nehez, de jo sok kitartassal hozza lehet szokni. Be kell magolni mik a gyors es lassu felszivodasuak, onnantol mar csak a mennyisegre kell figyelni.
Mar csak ultrahangok vannak hatra, de arra juniusra kaptam idopontot.
7andrea7
Görögország
 
 


@marcsika86:


a mozgás + diéta kombót én is nagyon tudom ajánlani.
A 160g ch diéta csak elsőre bonyolult, utána már rááll az ember teljesen, és igazából, utána már nem diétaként, hanem egy életmódként fogja fel az ember :)

Régebben írtam Nektek arról, hogy világ életemben sportoltam, gyerekkorom óta, aztán idővel eltunyultam.
tavaly február környékén is neiugrottam egy olyannak, hogy na, akkor most figyelek arra, hogy mit eszek, másrészt elkezdtem megint sportolni (erőnléti, kardió), és én hiszem azt, hogy az amúgy nem tökéletes értékeim ott elindultak a megfelelő sávba, aminek utána köszönhettem a + tesztet.

Aztán a vetélés meg egyéb dolgok miatt a sportról le lettem tiltva, utána az élet hozta azt, hogy nem tudtam eljárni sportolni, nyilván erre a lustaság is rásegített, és tavaly decemberben, idén januárban, valahogy így újra nekiestem az "oda figyelek, hoyg mit eszek", és a sport dolognak. Most én is "csak" kardióztam, heti 3-4 alkalomma, volt ebben zumba eleinte heti egy, aztán heti két alkalommal, a maradék napokon pedig ellipszos trénereztem 1-1 órát.
Nekikezdeni mindig nehéz volt, de a végére már éveztem.
Hát, túl sokáig most sem csináltam :D  (Hál Istennek :D)

DE én valóban hiszek abban, hogy nem kell egyből a gyógyszerhez nyúlni, hanem étrend és életmódváltással, valamint sporttal az értékek és a kilók viszsaterelhetőek a normális kerékvágásba :)
(nyilván, van már az az eset, amikor kell a gyógyszer, de hála a jó égnek, ezek szerint a Te dokid nem nyúl elsőre ahhoz, mint ahogy a legtöbb teszik, hanem először a természetes irányt próbálja meg követni).
Jah, és május közepéig teljesen reális a 8-10kg, mert hidd el nekem, ha sikerül ezt elindítanod, csak úgy olvadni fognak le Rólad a kilók :)
Nagyon drukkolok :)


@7andrea7:


milyen UH-ra kaptál júniusra időpontot?

Csajok, aki ebben a dologban nincs benne, az nem érti meg, hogy mi mit élünk, éltünk át hónapról hónapra.
Nekem is, hiába vannak csodálatos barátaim és még csodálatosabb férjem és szüleim, ezeket a témákat nem tudtam velük megbezélni, mert vagy azt kaptam, hogy engedd el, ne görcsölj rá, vagy éppen fogalmuk sem volt arról, hogy mikről bezsélek.
Úgyhogy én is rettentően örültem, amikor rátaláltam erre a kis csopira :)




Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@maminti73:


Nagyon ügyes vagy, a taposás jó :)

Jövő hét szerdán megyek dokihoz, elvileg most elsőre a nov. 6 van belőve, de gondolom, ez menetközben alakul :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok lányok! A háttérből én is szurkolok, ha tudok, segítek, folyamatosan olvaslak benneteket!
Dinyus, mikor mész legközelebb uh-ra? Amúgy szeretettel várunk a másik csopiba is! ;-)
Ecsibe, te ma voltál uh-on? Kíváncsian várom a fejleményeket!
Maminti, valamelyik nap írtad, hogy a mozgas+diéta csodákra képes, teljes mértékben egyetértek, a gyógyszerek előtt mindenképp az életmódbeli hibákat kell kiküszöbölni. Ne értsétek félre lányok, ezzel nem azt akarom mondani, hogy valamit rosszul csináltok, csak a ti szervezeteknek lehet nem elég az általános odafigyelés. De tartsatok ki, jönni fognak azok a babák! ;-)
Remélem nem veszitek rossz néven, de felrakok ide is egy képet a mi kisfiunkról! :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
 



Lilypie Pregnancy tickers
 


@sjucus13:


Csodálatos ez a kép <3

Tervezem, hogy átcsatlakozom a másik csopiba is, csak még mindig halogattam :D
de lassan beköszönök oda is,nagyon szépen köszönöm :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Nagyon cukker sjucus :))) milyen gyorsan telik az ido, mar mindjart az oledben tarthatod.
Dinyus, pajzsmirigy, mell, felso hasi es vese uh, ebbil a pajzsmirigy mar megvan. Te most hanyadik heten is jarsz? Sok kell meg h megnezhessuk ot is egy ilyen foton? :)
7andrea7
Görögország
 
 


@7andrea7:


azta, akkor lesz még bőven vizsgálat :(

Hát, elég sok, én még "csak" a 8. hétben vagyok :):):):)


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Köszönjük! Azóta, hogy láttuk, mindig látom őt a lelki szemeim előtt, ha mocorog. :oops: Köszönöm, jól vagyok, nem mondom, hogy sosem voltam még fittebb, de mindent összevetve szerintem jól viselem a terhességet. Szerencsére a 13. héttől semmi extra tünetem nincs, csak gyomorégés, meg néha vizesedik a lábam. Hát igen, a kilók szépen szaporodnak, de igyekszem kordában tartani, hogy azért az utolsó hónapban is fel tudjak jönni a második emeletre. :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
 


@sjucus13:


De tündér :) Olyan hihatetlen ez a technológia, már a pocakban is így látni a vonásait :)

Lányok! Tegnap reggel írtam, még a meddőségiből, de most visszalapoztam és úgy látom, hogy nem látom a bejegyzésem :( Nem tudom mi lehetett.

A lényeg, megvolt a 6. napi UH, meg vérvétel is. A bal oldalon érlelődnek már a tüszők, de a jobb oldalon nem látott semmit, igaz vagy fél percig kereste a jobb petefészkemet.
Jövő hét kedden kell menjek újra, és szerintem legkésőbb pénteken leszívás, ha minden jól megy.

A szurikat és gyógyszereket jól viselem, semmi tünetem nincsen. Férjem adja be a szurit, abszolúte nem kékülök, nagyon ügyes.

Teljesen egyetértek az életmódváltással, a sporttal és az odafigyeléssel. Én kb. 7 éve vezettem be, 30 kg-tól szabadultam meg így, és 6 évig sikerült tartani. De mióta elkezdtük a baba témát, azóta csak úgy szaladnak fel a kilók. Az első 5 akkor jött, amikor elkezdtem a terhesvitamint szedni. Aztán a többi, amikor elkezdtem a gyógyszereket szedni. Pedig életvitelben nem sok minden változott. Kicsivel kevesebbett mozgok, ez igaz, de táplálkozásban minden maradt a régi.
Most extrán odafigyelek. Rengeteg fehérje és napi 3 liter víz a minimum.
 
 


@maminti73:


Mi annak csak örülünk, hogy itt vagy velünk :)
 
 


Ecsibe, de jo mar akkor egy het es leszivas aztan 5 naposan kapod oket vissza? Bocsi ha hulyesegeket kerdezek am. Varom a tapasztalataidat, nagyon erdekel.
Maminti barcsak minden nyakonmaradt ember olyan lenne mint te :)
En ma beszeltem az endos dokimmal, hetfon prolaktint nezunk. A palastfu kicsit segit, m a hom visszamaszott, remelem megjon a mensim ahogy illik 3 nap mulva es rekordot dontok 34 napos ciklussal :)
7andrea7
Görögország
 
 


Maminti, igen mindenkepp probalom elorelepeskent felfogni, csak a turelmem fogy el neha :) vasarnap kezdem el a d-vitamint is, van valakinek tapasztalata vele? Ugye nincsenek mellekhatasai..
A baratcserjerol en is sokat hallottam, majd rakerdezek a dokinal is, bar ezek a mai orvosok csak a jol bejaratott kemikaliakra eskusznek.
7andrea7
Görögország
 
 


@7andrea7:
Én szedtem D vitamint. Két hónapig dupla adagot, mint az ajánlott, de semmi mellékhatást nem tapasztaltam. Most már csak normál adagban szedem. Szerintem ha nem adagolod túl mindenképpen hasznos, így tavasszal én normál adagot ajánlok és sok napsütést :-) az jót tesz a léleknek is :-)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron