Új privát üzeneted érkezett!

Már van egy 4 éves kislányom és szeretnénk kistesót amíg kissebb volt úgy gondoltam elég egy is ,de fellángolt egy kósza gondolat,az oviban és ismerősök között is sokan gömbölyödő pocakkal büszkélkednek.Arra gondoltam miért is ne lehetne még egy .A lányom tíz év után sikeredett nagyon sokára amikor nem is számítottam rá.Most újra próbálkozunk ,ebben a hónapban minden második napon ovu teszteltem és mindíg egy csíkos volt.Most a ciklusom közepe után napok óta erősöbik a tesztcsík .A mellfeszülés már egy hete elkezdődött de ezt nem veszem alapul mert amikor megjön 2 héttel előtte mindíg ez van.Viszont az érdekes hogy semmit nem jelzett az ovu teszt ,most meg egyre erősödik a tesztcsík .6.-án múlt el a mensim azóta szinte minden nap lehetőséget adtunk a dologra hát csodálkoznék ha baba lenne belőle.Mindegy hó végéig még van idő hátha jön a csoda és tényleg ekkor lesz egy érett pete.Annyira fárasztó ez a várakozás.A 10-es terhességi teszt még negatív.
bogyoka33
Budapest
 
 


Sziasztok! Új vagyok itt. :) szeretném el mesélni nektek, hogy a párommal 2015 óta próbálkozunk. Első baba össze jött egyből de sajnos el is ment. Azóta semmi.. Próbáltam mindent. Terhes vitaminok, méhpempő,gyertya álas különböző pózok tehát mindent.az orvosom szerint semmi baj nincs. De se hormont nem nézett semmit. Most kellene megjonnie 2nap múlva, de semmi tünetem nincs. Tegnap csináltam egy pozitív lh tesztet és semmi jele, hogy meg akarna jönni... Pedig már jó egy héttel előtte mellfeszules alhasi görcsök szoktak lenni. Ma is tervezek egy lh tesztet csinálni hátha pozitív az is. :) egyébként mind a két csík egyforma erősségű a teszten. Azt hozza teszem, hogy egy negatív hcg teszten is túl vagyok. Tegnap csináltam. Örülök, ha végig olvassa valaki és ha csak egy kicsit is de próbál biztatni. Olyan jó lenne.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: