Új privát üzeneted érkezett!

@sziszi81:


Nagyon köszönöm :) 
Még egy buta kérdésem, hálóinget, köntöst, papucsot, hajhálót ott adtak vagy vinned kellett?

Nem semmi mennyi kivizsgálásra mész. Ezt mind a meddőségibe kérték? Eredmények vannak már? Mit mutatnak?
 
 


@ecsibe:
Hajhálót adtak, a többi saját. A vizsgálatok egy része kötelező, lejárt az érvényességük. Van, amit saját magamtól csináltatok, pl. trombozispanel. Eddig csak a tsh problémás, de erről tudtam, alulmüködésem van. Sajnos emelkedett az értékem, valószínűleg fogyóban van a pajzsmirigyem, biztosan emelni kell majd a gyogyszeremem. A mammográfián a bal mellemben 3-5mm-ees ciszta van, valószínűleg a hormonoktól. Ez majd magától felszívódik...azt mondták. Mi den más rendben van.
 


@sziszi81:
Az jó, hogy minden érték rendben, viszont ez a pajzsmirigy dolog már nem annyira. Fura, hogy gyógyszer mellett is romlott ah érték.
Dokihoz konzultációra mikor mentek?

Nálunk ma dördült el a startpisztoly :-)
 
 

 
 

@ecsibe:
Valamikor áprilisban lesz majd a BMC-ben a 3.napi vérvétel, akkor megyek hozzá... Nektek pedig hajrá!
 


Sziasztok. Jó régen írtam már, és olvastalak titeket. Kicsit sokminden összejött.
Ma magándokinál voltam. Beszéltünk, vizsgált is, és felírt Gonal f injectiot. Május elejen ha megjön majd a harmadik naptól kell adni. Aztán majd jön a többi...
Megkérdeztem hogy így magánban mennyibe fog fájni gyógyszerekkel együtt. 1millót számoltunk
Szóval májusban kezdünk. El fog repülni ez az április...júniusban remélem már két szív dobban egyszerre. :-)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Halihó, van itt valaki? ;-)
Szurkoljatok hogy holnap jöjjön meg, vagy legkésőbb vasárnap. Ez az az időintervallum amikor is tudunk ebben a hónapban kezdeni a stimulációval. Ha nem, akkor marad május...

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@kicsititi:


Szia!
Hogy alakul a terv? Én is mostanra várom, hogy megjöjjön, illetve talán ma van is valami.... 3. napon kell felmennem a BMC-be vérvételre. A dokimhoz is megpróbálok bejutni, hogy megbeszéljük, kezdhetek-e ebben a ciklusban...
 


@sziszi81:
Szia.
Még várakozok hogy megjöjjön... :oops:
Ha megjön a ciklus 3.napján kezdhetem a gonal-f inj. szúrni. Aztán 6. vagy 7. napon Uh, aztán a többi gyógyszer...
Szorítok hogy sikerüljön bejutni a dokidhoz és ti is tudjatok kezdeni
;-)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok! Ismét jelentkezem. A tegnapi nappal elkezdtem a harmadik lombikot. Ismét long protokollal próbálkozunk, a reggeli Gonapeptylt már be is szúrtam. Sok vizsgálatot csináltatta, úgy tűmik minden rendben van.... Közben nagyon szerencséseknek mondhatjuk magunkat, hogy most nekivághatunk megint. Sok próbálkozótól hallottam, olvastam, hogy több hónappal is el kellett halasztaniuk a kezdést kvótacsökkentés miatt...ez borzasztó. Nekem idén ez szinte az utolsó esélyem a próbálkozásra, mert férjem szeptember elején külföldre megy, és csak januárban jön haza... Szóval a szerencse eddig velünk van, remélem ki is tart mellettünk 
 


Sziszi
Tb támogatott vagy fizetős? Én júni 22.-én megyek Szűcshöz magánrendelésre, kiváncsi leszek mit mond hogy mikor férünk bele a keretbe!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Tb-s lett. Mint kiderült, volt május 20-ra elöjegyzésem lombikra. :-) Remélem te is jó híreket kapsz majd
 


Sziasztok újra itt vagyok. Túl egy sikertelen lombikon. Nem tudom most mi van idő előtt megjött 1 napra aztán 2nap barnázás hasam azóta is fáj ennek másfél hete. Teszt negatív tegnap csináltam. Folyton éhes vagyok pedig nem szoktam. Minden este ég a gyomrom, folyásom több lett mintha bepisiltem volna érzés színe szaga normális. Mellem nem feszül nem érzékeny. Mi lehet ? Lehet korán teszzeltem?
 


@zsazsika81:


Szia! Szerintem várj még egy-két napot a teszteélssel, aztán próbáld újra, hogy biztosabb legyen az eredmény.

Nekem május 30-án elkezdődött a 3. lombikom, long protokollal. A stimulációs szakaszt június 13-án kezdtem meg. Azóta voltam többször ultrahangon, vérvételen. Ma van a stimuláció 9. napja. kb. 8 tüszőm van (emiatt kissé elkeseredtem), amik most 12-15 mm nagyságúak. Pénteken lesz még egy uh, labor, ma megcsináltattam az EKG-t is. És terv szerint kedden lesz leszívás. Addig azon izgulok, legyen elég érett tüsző, amit le tud szívni  a doki, és hogy és minél több meg is termékenyüljön....
 


@sziszi81:
Hát mindenképp várok hasam még mindíg fájdogál jó lenne ha nem kéne újra lombikra menni.
Nekem az első short volt de ne keseredj el nekem még 5 sem volt az elsőnél. 8nak örültem volna. 2öt tudtak leszívni és csak 1et kaptam vissza :(
Ha most még sem vagyok babás akkor próbálkozunk tovább még odébb van a második lombik mivel a vizsgáim miatt toltam rajta picit meg hát pénz is kell rá:(
 


@zsazsika81:


A tüsző szám miatt már én sem nem aggódok, bár jó lenne, ha minél nagyobb arányban termékenyülnének meg...érdekes volt a pénteki nap a BMC-ben. Vettek vért, aztán a helyettesítő dokihoz mentem. Ultrahanggal kezdett. Gyanús volt, hogy sokáig nézegette a monitort, ráncolta a homlokát, hümmögött... Aztán elkezdett kérdezgetni, hogy mivel diagnosztizáltak, nem szúrtam-e már be a tüszőrepesztőt, lehetek-e spontán terhes....nem értettem. Aztán megmutatta a monitort, hogy van valami a méhemben, de nem tudja biztosan, mi lehet az: petezsák, korábbi terhesség, mirigy... Ezért a levett vérből kért egy hcg mérést is....több órás várakozás...megint behív...volt némi hcg, de terhességhez kevés...még egy ultrahang....endometrium is nagyon vékony, 3-4 mm, tüszök 15-19 mm között 8-10 db....újra átnézte az előzményeket, műtéteket, diagnózist....még mindig nem biztos benne, mi lehet az a valami, ezért levitt a Tanár Úrhoz, megmutatni neki is, megkonzultálni az esetem...Tanár Úrnál 5-en a vizsgálóban, újabb uh...nem petezsák, hanem az Ashermann szindróma miatt egy "heg" vagy összenövés, illetve az endometrium is a massziv Ashermann miatt nem vastagodott...ezért a leszívást már hétfőn meg kell csinálni, az embriókat le kell fagyasztani, a stimulációt leépíteni, aztán fel kell tuningolni a nyálkahártyát (1-3 hónap) és majd akkor kaphatom vissza az ambriókat, ha alkalmas lesz a nyálkahártya a beágyazódásra... mondanom se kell, bent csak azért nem bőgtem el magam, mert koncentráltam arra, hogy megjegyezzem a hallottakat....kilépve már eltörött a mécses...de tudom, és igazából már akkor is tudtam, hogy szerencsém, hogy így alakult, mert most esély sem lenne a beágyazódásra....csak hát megint egy csalódás, hogy nem úgy alakul, ahogy terveztük...



 


@sziszi81:
Hát ez elég durva így ahogy leírod. Nekem még mindíg semmi ugyan úgy fája hasam de a teszt még mindíg negatív nem tudom mi lehet kénytelen leszek megvárni a következő mensit. Remélem nálad minden rendben lesz majd írj mi van.
 


@zsazsika81:


Hát elég kaotikus ez a protokoll...hétfőn megtörtént a leszívás, 9 tüszőm volt. Dokim is elmondta, hogy a Tanár Úr elképzelése szerint le leszenk fagyasztva az embriók, s majd 2-3 ciklus múlva kapom visszaőket. Így csak Augmentint írt fel, semmi mást. Ciklus 2. napján kell mennem a továbbiak miatt. 

Kedden 9-kor kellett hívnom a biológust, hogy megmondja, hányan petesejt termékenyült meg. Aznban előtte 5 perccel csörgött a telefon, a dokim volt az. Azt mondta újra összeültek, Tanár Úr, másik doki, biológus és úgy gondolják mégis teszünk egy próbát ebben a ciklusban, de ehhez még aznap fel kell mennem Pestre..
Amint tudunk, indultunk. A doki elmondta, 7 petesejt termékenyült meg, amiből a 3. napon, csütörtökön ültetnének be, amenniyben vastagszik addig a nyálkahártya. Ezért írt fel nekem Prolutexet, Lenzettot, Crinone gélt, Clexane, Medrolt.... újabb 50 e Ft-ot hagytam a gyógyszertárban... Aztán rohanás haza, hogy minél beadjam/bevegyem amit kellm aztán vissza a munkába. Így jelen állás szerint csütörtökön kell felmennem, egy ultrahanggal kezdünk, ez fogja eldönteni, lesz-e aznap beültetés.... hát nem tudom...olyan kevés idő van addig...igaz utoljára pénteken mondták az endometriumra, hogy vékony...vajon fog eleget vastagodni?...Vagy felesklegesen reménykedem???... Mindenesetre szúrok mindent, amit kell, nyomatom a fehérjét és bízom a legjobbakkban...

 


@moncsika79:


Voltál Szűcsnél? Mit mondott?

@kicsititi:
Te elkezdted a lombikot? Hol tartasz a protokollban?

@ecsibe:
Nálad mi újság? 

Én holnap reggel megyek ultrahangra és akkor eldől, lesz-e holnap beültetés... 
 


Tegnap megtörtént a beültetés  Visszakaptam 2 db 3 napos embriót... hcg vérvétel július 10-én lesz...
 


@sziszi81:
Na ennek örülök hogy azérr csak megcsinálták. Nálam még mindíg semmi bár most nem teszteltem. Ujjabb tüneteim viszont vannak. Észre vettem hogy nagyobb a mellem dagad a lábam a kezem és eleg sokat fája a fejem is. Ennél kelemetlenebb viszont hogy éjjel izületi fájdalmaim vannak amikre fel is kelek. Hasam továbbra is szurkál. De most már meg várom a nem vártat adig nem tesztelek még 1 hét. Remélem baba vana a dologban .
 


@zsazsika81:


Én nem érzek semmit...vagyis nem képzelem seemiről, hogy esetleg tünet lehet...egyébként nálam még csak tegnap-ma-holnap kell lezajlani a beágyazódásnak... nem akarom keresni a jeleket... bár írtad az izületi fájdalmakat, és az nálam is jelentkezik, pedig eddig sosem volt.... 
 


@sziszi81:
Én sem keresem a jeleket csak van néhány fura dolog meg most nem volt beültim tehát ha baba van természetes úton sikerült amire nem bagyon volt esélyem. A legfurább hogy be be szúr a hasam mint beültetés után mikor tudtam hogy van ott valami. Mellem se fáj csak láthatóan feszesebb meg más a fogása és szinte forró ha megfogom. Hányinger szédülés csak egyszer volt. Viszont hol a kezem hol a lábam dagad be ami nem szokott soha. Délelőtt meg reggel iszonyatos álmos vagyok este meg alig bírok elaludni. Pedig ilyen se volt sose.
 


@zsazsika81:


... hát... egy-egy szúrást érzek olykor, mikor felkelek...néha mintha feszülne a mellem...ebéd után engem is elkapnak az álommanók, pedig nem szoktam nap közben szundítani, este meg persze nehezebben alszom el...más nincs...szerencsére vérzés sincs... meg fejfájás sem, ami a mensi előtt pár nappla szokott jelentkezni, és az előző két beültetés vérvétele előtt is 2-3 nappal indult el a fejfájás.. most arról próbálom meggyőzni magam, hogy a fejfájás kerüljön el...
 


Sziszi
Igen voltam dokinál, dec. 27-re kaptunk időpontot lombikra!
Vigyázz magadra, szurkolok hogy most kapaszkodjanak meg a bábok!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@sziszi81:
Szorítok neked én már csak jövő héten leszel okosabb adig nem csinálpk semmit
 


Sziasztok! Lassan egy hete, július 10-én voltam hcg vérvételen...és megint nem sikerült ... 
 


sziasztok!
Eladó 3 db cetrotide.2018 a szav ideje
6000/ db
 


Sziasztok.

Eladó bontatlanul 2doboz Gonal-F injectio 450 NE/0.75ml (végig hűtőben tároltam!) 30000Ft
És eladó 3doboz bontatlan Cetrotide inj. 0.25mg por és oldószer 28000Ft.
Akit érdekel írjon privátban!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@sziszi81:
Nagyon sajnálom. Nálam sincs semmi negstív lett a teszt :-(
 


:cry:
 


Sziasztok!
Mi októberi kezdéssel tervezzük az első lombikot, és az "előkészületek" során akadtam erre a fórumra.
Ti hogyan készültetek (testileg, ill. lelkileg) erre a folyamatra?
 


Sziasztok!

Eladó 5 db cetrotide
2018 06 a szav idejük
6500/db
 


Sziasztok.

Eladó bontatlanul 2doboz Gonal-F injectio 450 NE/0.75ml (végig hűtőben tároltam!) 30000Ft
És eladó 3doboz bontatlan Cetrotide inj. 0.25mg por és oldószer 28000Ft.
Akit érdekel írjon privátban.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Kicsititi
November 3.- án kezdem a stimut ha a rákszűréssel minden rendben! (Tegnap vették le) Akkor tudom meg hogy mit kapok! Ha ezeket ami neked van eladó akkor vevő vagyok rá! Merre laksz? Az is szempont!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Ovitrille esetleg nincs valakinek?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!
Az én páromnak is OAT syndromaja van,mi 3,5 hónapig szedtünk profertilt,most folandrolt kell szednie,februarba kell visszamenni sperma vizsgálatra,és valószínű nekünk is a lombik lesz!
Tudnátok mondani olyan helyeket ahol Tb támogatottak?
manka21
Miskolc
 
 


Sziasztok!
Az én páromnak is OAT syndromaja van,mi 3,5 hónapig szedtünk profertilt,most folandrolt kell szednie,februarba kell visszamenni sperma vizsgálatra,és valószínű nekünk is a lombik lesz!
Tudnátok mondani olyan helyeket ahol Tb támogatottak? Miskolcon nem tudjátok a kaál intézet tb álltal támogatót,és ott csinálnak lombikot? Ti hova jártok?
manka21
Miskolc
 
 


Szia Manka 21
Mi a Bubai Meddőségi centrumba járunk! Tb támogatott! Elég gyorsan mennek a dolgok a többi meddőségihez képest! Mi meg vagyunk elégedve az intézménnyel és az orvosunkal is! Én tegnap kaptam vissza két babot! Bármi kérdésed van amiben tudok segítek!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:
Szia köszi a gyors válaszodat!Igazából engem úgy minden érdekelne,pl eddig neked mennyibe van? Mennyit kellet várni? Nálatok kivel van probléma? Engem is kivizsgálnak így hogy a páromnál van a gond? Ti rég óta próbálkoztok?
manka21
Miskolc
 
 


Mi harmadik gyerkőcre gyúrunk! Van már két közös spontán gyerkőcünk! 2,5 éve próbálkozunk, de mi fél év után jelentkeztünk is a meddőségibe mert a fél év alatt elküldte a páromat spermavizsgálatra a nőgyógyászom 3s kiderült hogy határérték alatt van! Nekünk volt két inszemináció ami nem sikerült! Áprilisban volt a második és november 2.- án kezdtem a lombikhoz a szurikat! De októberben válltozott a törvény így kb. 5 hónap és mehet a lombik ha nincs semmi gond menet közben!
Persze téged is vizsgálnak! 3.-21.-napi vérvétel, amh, aids stb. Szűrése, egy nőgyógyászati vizsgálat, +vizelet! Méhüregi vizsgálat! Párodnak ott helyben leadott anyag(nem lehet othonról vinni)

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Plusz vérvétel neki is! Ha ez mind meg van és rendben van akkor konzultációra kell kérni időpontot(3n a magánrendelőbe ajánlom mert úgy sokkal hamarabb bekerülsz) ha nincs egészségügyi akadálya akkor kitűzi a lombikot! Nekünk kb. Eddig 100 000Ft-ba van kb. a lombik! Csak a gyógyszerek ezek!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Szia! Köszi a infót! És ezek a vizsgálatok fizetősek?
manka21
Miskolc
 
 


Sziasztok,
Én is szeretnék csatlakozni a topichoz, ha lehet. Mi is lombik előtt vagyunk. Jövő héten talán már okosabbb leszek, hogy mikor kezdődhet a protokol, és melyik.
Ki-hol tart?
 
 


Manka 21
Cak az amh fizetős, ami 6000ft!
Nekünk sikerült! Et 11. Nap 197 hcg! Valószínű két baba van! Dec. 6 uh

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Óriási gratula :) :D
 
 


@moncsika79:
Gratulálok, nektek! :)
manka21
Miskolc
 
 


Sziasztok
Egy baba maradt végül, de vele minden rendben! Most vagyok 11 hetes, semmi tünetem nem volt eddig, csak elkezdett nőni a pocim! Jan. 25.- én megyünk a kombinált tesztre!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok.Petesejtet adnák sikerdíj és egyéb költségek ellenében.Ha érdekel írj.csilla880608@freemail.hu
 


Sziasztok.
Múlt hét hétfőn volt az első beültetésem.Tudna valaki tapasztalatokat írni a beültetés utáni napokról,mert szörnyű ez a két hét várakozás,s az ,hogy nem tudni mi számít jó jelnek.
Válaszotokat előre is köszönöm:Marina
 
 


Sziasztok.

Mi is most csatlakozunk a lombik programosok közé.
A városunkban most februárban nyitott meg egy új államilag támogatott Reprodukciós központ.
Mindjart jelentkeztünk is.
Múlt péntek óta levették az első vérvételt a hormon szinthez, Aids-hez, Hepatitishez. Rákszűrést, Chlamidiát, bakterológiát levették. Meg volt az UH.
Időpontunk van a következő hormonra, hysteroscopia előtti vérvételre, altatóorvoshoz, maga a műtétre is (márc 12).
Levették az AMH-t. Gyorsan haladunk eddig.
Megvan a páromnak is az első spermavizsgalatra, bakterológiára meg ilyenekre az időpontja.

Elkezdtük az Inofolic-ot, ő a Profertilt és a Folandrolt. Kevés kisfickó van és lassúak.


A hysterescópia után mennyivel kezdik el vajon a stimulálást ha minden eredmény jó?
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron