Új privát üzeneted érkezett!

@maja33:
Na, túl vagyok rajta.
Nyálkahártya 8,6 mm. Vastagabb lett.
Tüszőket csak egyet mondott, gondolom a dominánst. Ami tegnap reggel 16 mm-es volt, az ma 20 mm-es. Rohamosan megnőtt.
Azonnal beadta a szurit.
Kérdeztem, hogy akkor 36 óra múlva fog megrepedni?
Azt mondta, hogy sokszor az már későn van.
Holnap este fél 7-re kell menni, vinni a kiskatonákat. Megcsinálja az inszeminációt.
Remélem, hogy az az egy nagy tüsző nem fog túlérni, vagy nem tudom. Ne aggódjak?
Csak mert most is 31 óra alatt 4 mm-ert nőtt...


@mutymurutty:
Drukkolok, hogy minden rendben menjen és sikerüljön. Miben kell vinni a kiskatonákat, hogy addig életképesek maradjanak? Bocsi, ha hülye a kérdés.
 


@marika1212:
Köszi. Reméljük, sikerül.
A gyógyszertárban lehet kapni steril kis dobozkát, abba bele, majd alufóliába betekerni, hogy melegen tartsa. Egy órán belül beérni vele. Mi kb.20 percre vagyunk a kórháztól, uh. indulás előtt meg csináljuk és már megyünk is.

 
 

Férjedet nem strsszeli ez, hogy egy dobozkába kell leadni az anyagot, főleg az, hogy időzítve bizonyos mértékben?
 


@marika1212:


Nem!
Szerintem ha évek óta próbálkoznátok, Ti is bármit megtennétek a babáért!


Sziasztok

Úgy tűnik itt nagyon lemaradtam.. Én inkább a facebookon követem az eseményeket.
Nekem új hónap kezdődik, szeptember 11-re nem vártam, de 16-án megjött... első próbálkozós hónap volt, nem volt sok esély a sikerre, de nem érintett jól. LH-tesztet nem veszek még, most a kalkulátorra és a rendszeresebb összebújásra bízom magunkat  a múlt hónapban a kalkulátor sem volt jó, mert 28 naposra állítottam, de 34 re kell most. 

Üdv az újaknak 


@mutymurutty:
Nagyon szuper, orulok, sztem ne aggodj, a doki tudja a dolgat

Marika, mi is evekig probaltkoztunk, de nalunk stresszelt ferj, nem is a dobozkan, hanem, hogy MOST kell vmi szuper anyagot produkalnia.... Nem 1 ora mulva, nem akarmilyet, hanem AZT Plusz mi ugye a klinikan kellett, hogy szexizzunk
 
 


@mutymurutty:
Ja es meg annyi, hogy en ereztem amikor megrepedtek a tuszok a szuri utan, gorcsoltem (amugyis ereztem en az ovut minden honapban) ugye tobb tuszo volt, nagyok, feszult a hasam, az elso inszemnel par oraval kesobb repedt meg, este, a sikeresnel pedig fel oraval az inszem elott, tokeletes idozites volt
 
 


@aimi:


Na pont erre gondoltam én is, amikor a stresszelést írtam. Hogy minden tökéletesen sikerüljön, és jó anyagot adjon. Mi van akkor ha éppen akkor nem sikerül, vagy csak nehezen és kevés jön stb stb.

Azért itt a férfiakon szerintem nagyobb a stressz. Szerintem.  A mi részünkről végül is a doki irányít.

Meg szerintem egy nő, ha egészséges és spontán minden klappol, sokkal jobban hozzá van szokva az orvosi beavatkozásokhoz.
 


@marika1212:
Igy van, jol latod, nekem kb annyi volt, mint egy rakszures. De neki pont ezek a gondolatai voltak, amit irtal, hogy remeli eleg lesz es jo minosegu es mi van ha nem stb. Persze mikor megdicsertek, hogy micsoda tenyesz bika, olyan buszke volt magara, hogy meg mindig azt hallgatom

Veled mi ujsag?
 
 


@aimi:


Férjemmel méhpempőt eszünk reggelente. Elvileg 100% tisztaságú. 1700 Ft volt, de nagyon kevés van benne. Jövő héten megint vennem kell szerintem. Annyira nem szörnyű az íze. Csak azt nem tudjuk betartani, hogy utána fél órát ne együnk, főleg hétköznap. 4:30-kor kelünk így is, és 5-kor indul dolgozni a férjem. De remélem, hogy így is felszívódik amennyi kell :)
 


Sziasztok csajok!
Nekem ma 10cn. A havi első LH teszt napja. Este 6-kor tervezem csinálni.
Mutymurutty! Este megy a drukk!!!!
Maja! Igen én hőmérőzök. Szerintem rendben van a hőgörbéd. Mekkira a legmagasabb hőérték ovu után? (Nem látszik mobilon.)
 


Az utolsó 3 hőgörbém. Lila a mostani. Kicsit fura...
A másik kettőnél megfogant a baba de nem maradt meg. :(

 


@aimi:
Én nem szoktam érezni, szerintem ezt sem fogom.

@marika1212:
Hát...én jobban stresszelek, mint ő. Mégis csak az én testem, olyan furi volt ez a szuri is. Meg hogy akkor ma este katéter, fellövik stb... Ő meg csak leadja az anyagot és kész. Ezen is én fogok aggódni, vajon beletalálunk-e a dobozkába...
Szóval nálunk fordítva van.

Én kérdeztem is tőle, hogy nem gáz-e neki, belevágjunk-e? Erre azt mondta, persze, hátha így sikerül. Ő nem az a stresszelős fajta.


@mutymurutty:
Szorítok nektek! Majd írj milyen volt!
 


Ma 10cn első LH teszt.

 


@nicika35:
Az LH tesznek még erősödni kell. Hány naposak a ciklusaid?


Megtörtént az inszem. Kb.5 perc lehetett, aztán fél órát kellett feküdjön. Furi volt, de nem volt gáz, kicsit éreztem amikor feltette a katétert, meg amikor beértek a kis harcosok.

Előtte nem UH-zott. Uh. fogalmam sincs már megrepedtek e.
Na most már 2 hét várakozás.


@mutymurutty:
*feküdnöm


@mutymurutty:
Hat akkor most ket het drukkolas
Mesz holnap dolgozni?
Pihengessel, ne emelj nehezet, es ne idegeskedj Es dolgozzatok ra holnap
Akkor 9.en tesztelsz? Vagy vervetel?
 
 


@aimi:
Holnap csak 10 órakor megyek dolgozni (addig fekszem) és nyugis nap lesz. Nem emelek majd. 5-kor végzek is.
Ha nem jön meg, 9- én biztos tesztelek.
Mikor dolgozzunk rá? Doki azt mondta, csak holnap este.


Sziasztok!

Mutymurutty,nagyon örülök h rendben ment minden! Sokat gondoltam rátok h vajon mi lehet veletek. A gépem egész nap sz@r alig tudok belépni.A héten lehet megnézi valaki.Na a lényeg h nagyon-nagyon ügyesek voltatok! Kívánom h hamarosan pozit tesztelj! A tüszők is biztos olyanok voltak amilyennek kellettek mert akkor nem kaptál volna szurit sem.Ne stresszelj,nyugi! Pihenj sokat és vigyázz magadra.Majd helentkezz
 
 


Majd jelentkezz azért h mizujs veled! Pihenj sokat és csak pozitívan!
 
 


Nicika, a legmagasabb érték ovu után 36.8 fok.Most olyan 36.3-36.5 között mozog jóval ovu előtt.Én is LH tesztelek majd. Mikorra várható az ovud ha most a 10.cn ilyet teszteltél?

Marika,hajrá méhpempő.Én is ettem,de uutáltam az izét a hányinger kerülgetett tőle.De mindent a babáért.Drukkolok Nektek is! És jól mondja Mutymurutty mert ha már nagyon és régóta vágytok a babára akkor belemegy apa is mindenbe.Ok.h stresszel mint mindenki de akkor és ott nem ez lebeg a szeme előtt hanem a cél h szülők lehessenek.

Powerliftinger,ne keseredj el.Újabb hónap jön és nem adjuk fel mig pozit nem tesztelünk.Akkor majdnem egyszerre nem fogjuk várni.Engem is megviccelt a szervezetem,most hamarabb megjött, pedig mostanában mondhatni elég pontos.

Aimi,ügyes volt Apa és utána milyen büszke lehetett magára.Mikorra várjátok a Picurit? Ha mi ovu utáni 1.napot akarjuk elcsipni akkor mikor érdemes együtt lennünk? Ovu utáni nap reggelén?
Mutymuruttynak ez a 36 óra múlva késő írása-ahogy a dokija mondta-elgondolkodtatott. Ugyebár nem tudhatjuk pontosan h mikor szabadul ki a petesejt.

Jó éjt Mindenkinek!
 
 


@nicika35:
Írtad h megfogantak a babák de nem maradtak meg... :cry: :-(
Nem kaptál Utrogestant h segitsen megtartani? Én kaptam a biztonság kedvéért,előtte Clostis voltam azért.
Mit mondott a dokid mitől lehetett? Most akkor ismét próbálkoztok a bébivel? Bocsi a sok kérdésért.
Drukkolok Neked h mielőbb babás légy!
 
 


@maja33:
Februar 23.ra

Hat a 36 ora a tuszorepeszto szuri miatt volt ugye.
A petesejt 24 oran keresztul eletkepes, de minel frissebb, annal jobb A spermiumok 48-72 oran keresztul is eletben maradnak. Igy azert eleg rugalmas. Ha kisfiura gyurtok, akkor azt mondjak szerencsesebb pont ovukor egyutt lenni, mert a himnemu spermiumok gyorsabbak (egyszer olvastam vmi statisztikat, pont ezert tobb fiu szuletik inszembol is), a nonemu spermiumok pedig tovabb maradnak eletben,szoval ok inkabb bevarjak a petesejtet, ha esetleg kesne a randirol
Te most hol is tartasz a ciklusodban?
 
 


Aimi, igaz így már logikus, hogy miért több a kisfiú inszeminációkor.
Most a 7.cn-on tartok, ovu kb. okt.2-3-án lesz, kalkulátorok szerint. LH tesztet fogok majd használni, most pedig hőmérőzök. Igen, kisfiúra gyúrunk, bevetünk minden praktikát aztán majd kiderül. A Kislányunk ovu előtti napokban fogant, tehát lehet valami az ovu előtti és ovu utáni dolgokban. Alíz érkezése előtt nem figyeltem a jeleket, meg a ciklusaim is össze vissza voltak. Azóta pedig van, hogy érzem a PÉ.-t és hellyel közel kiszámítható. Ezért adunk egy esélyt  a kisfiú tesós projektnek. Legfeljebb lesz még egy kislányunk, végülis mindegy csak egészséges legyen és hogy legyen. Nem szeretnék sok időt "elvesztegetni", így ha x idő múlva nem jön össze akkor felkeresem az orvost.
Az 1. próbálkozós hónapban ovu utáni 2. napon este voltunk együtt, sikertelenül. Aztán a 2. próbálkozós hónapban az ovu utáni 1. nap estéjét csíptük el, szintén sikertelenül. Most az ovu utáni 1. nap reggelére hajtunk. Szerinted ez is késő? Vagy jobb maga az ovuláció napja? Mármint amikor az LH teszt először negatív.
 
 


Visszaszámolva az előző akcióinkat jóval 36 órán túl voltunk...........Nem értem én már ezt a tüszőrepedéses dolgot. Méghogy kislányokat sokkal nehezebb összehozni, dehogy! Sokkal könnyebb. Ott egyértelműen a pozi ovu teszt előtt kell együtt lenni, utána stopi. De ha kisfiút szeretnénk akkor bonyolultabb kicsit, mert nem tudjuk mikor szabadul ki a petesejt.
 
 


@maja33:
Talan az ovu napja lenne a legjobb sztem Mert ahogy irtam is, a petesejt 24 oran keresztul eletkepes, viszont oregszik kozben, tuszorepedeskor a legjobb elcsipni.
Bar, tudok egy ellenpeldat. A sogornom mensi utani elso napon volt egyutt a parjaval es kisfiu lett... Sosem lehet tudni
Hajra 3. probalkozos honap
 
 


@maja33:
Köszönöm. Pihenek. Holnap nem is megyek dolgozni. Jobb lett vna ma nem menni, de így jött össze.
Majd jelentkezem nemvárt napja körül.


Aimi, de mi van akkor ha a petesejt nem szabadul ki 24 órán belül hanem csak később? Ha mi ovu napján együtt leszünk és később szabadul ki csak a petesejt akkor ott milyen nemű kiskatonák állnak készenlétben? Jaj, tudom, túl sokat filozofálok.........Határozatlan
Ezt sosem értettem, mármint a mensi utáni, alatti, teherbeesést. De ezek szerint tényleg létezik, hiába számolok én ide vagy oda az ilyen történetek mindig megcáfolnak. Nevetés



Mutymurutty: hogy érzed magad? Nem voltál ma jól? Hogy bírtad a melót? Fizikai munkát is végzel?
Mennyi kérdés, ugye?Láb a szájban (Ez egy "láb a szájban" ikon) NevetésNevetés
Ha már ennyit gondolkodom itt akkor az is beugrott amit Aimi mondott, hogy inszemnél inkább kisfiúk születnek. Neked is Kisfiad lesz akkor valószínű!!! Csók
 
 


@mutymurutty:


Mikorra nem várod?
 
 


@maja33:
Mindegy nekem, hogy fiam lesz vagy lányom. Szeretnék mindkettőt, de talán először fiút.
Október 8 vagy 9-re nem várom. Attól függ, hogy tegnap megrepedt vagy csak ma.
Mert ma éreztem egy kis fura dolgot, lehet ma repedt meg. Vagy csak "mellékhatás" nem tudom. Mert én egyébként nem szoktam érezni a peteérést. Ezért furcsálnám, ha most az lett volna.
Mindegy két hét múlva kiderül, az tuti.
Am.nem fizikai munkát végzek csak járkálós, ücsörgős. Ma nem emeltem semmit, inkább pihiztem.


@maja33:
Akkor ovu utani reggel ra kell duplazni
Nem feltetlenul kevesebb vagy rosszabb minosegu az anyag, csak mert nem gyujtogette apuka napokig. Nalunk eleg sokszor vizsgaltak ferjet, volt hogy az 1 napos jobb, gyorsabban mozgo volt, mint a 3 napos. Szoval hajra
 
 


@aimi:


Na látod, ezt nem hittem volna. Hogy az 1 napos anyag jobb legyen, mint a 3 napos. Meglepett Mindenhol azt olvastam, hogy előtte semmi hogy jó minőségű legyen majd mire kell. Akkor rástartolunk mindenképpen. Nevetés


@mutymurutty:


Jó pihenést! Elég lesz kivárni azokat a napokat. Tudom magamról. Nevetés Megy a drukk!!!!

 
 


Sziasztok.
Nem tűntek el, csak álomkórban szenvedek. :-D
Elvileg Jovohet szerdára kertem időpontot, akkor leszek 6 hét 3 napos. Végül lehet h nem megyek, csak a 8. hét körül. Kicsit tartok tőle hogy a hüvelyi ultrahang árthat, plusz lehet hogy nem látnánk még sokat, aztán izgulhatnék h van-e szívhangja.
A mellfeszules és az alhasi húzódó érzés még mindig meg van, hányás nincs és remelem hogy nem is lesz. :-D
moni25
Eger
 
 


@moni25:


Szerintem a hüvelyi uh-t a 8.héten sem úszod meg. Úgy tudom, hogy azzal az elején sokkal jobban látják a babát, mint a hasi uh-n. Szerintem ne árt a hüvelyi uh.

A 6. héttől szerintem már ver a szíve, és azért már sokminden látszik. :)

De mondják meg, akik ezt jobban tudják.

Reméljük, hogy megúszod a hányást. :)
 


@marika1212:
Voltam a heten a haziorviosomnal, mert hétvégén becsipodott a derekam, aztán a doki annyira mondta hogy ne menjek ilyen korán, hogy majdnem meggyőzött. :-D
Még átgondolom.
moni25
Eger
 
 


@moni25:
Szia Tok sokat gondoltam rad, hogy mi lehet veled
Jol mondja Marika, sztem is lesz mar szivhang a 6. heten.
Nyugi, nem fog artani a huvelyi ultrahang, en 5+4 hetesen voltam eloszor, de meg volt, hogy 14 hetesen is megnezett azzal, mert jobban latszodtak a baba szervei.
Remeljuk ilyen konnyu, tunetmentes marad a terhesseged
 
 


Juj de izgi Mutymurutty!!! Utána kifolytak mint szex után? Vagy ilyenkor nem?
Két hét múlva pisilős teszt vagy vérvétel?
 


@maja33:
Az én lányom is Alíz. (a kisebbik, 2 éves) Mi is fiúra gyúrunk de lány ellen sincs kifogásom, csak jöjjön már
Ma 13cn. Ovum 13-14-15cn valamelyikén várható. Ma leesett a hőm, úgyhogy szerintem holnap. Mindjárt mutatom a 10-11-12cn lh tesztjeit.
Voltam kedden nőgyógyásznál. Azt mondta a sikertelen terhességekre meg a mensi előtti barnázásra hogy valszeg hormon gond lesz. Nyilván progihiány. Kaptam beutalót hormonvérképre kövi ciklus 3. És 21. Napjára.
Jelenleg Barátcserjét szedek és progeszteronkrémet fogok használni a 14cn-től.
 


 


Sziasztok!

@nicika35
:


Két kicsi Alíz, tök szuper! A mi Alízunk is majdnem 2 éves, most 21 hónapos. És ti is kisfiúra gyúrtok.........nahát mennyi közös. Nevetés Akkor 2 lányotok van? Hogy hívják a nagytesót? Igen, szerintem is progihiány. Én Utrogestant kaptam az is erre való. De következő ciklusban már nem kell menned vérvétélre mert babás leszel. Kacsintás Csak a dokihoz gyorsan progi gyógyszerért. Én is gondolkodtam anno a progikrémen, meg is vettem, viszont már nem kellett használjam. Nevetés Olyat is hallottam róla, hogy kitolja a ciklusokat, de nyilván neked ez mindenképpen kell ha most teherbe esel, hogy megmaradjon a baba. Szépek a tesztjeid, ma szerintem szép erős csíkos lesz, mármint ugyanolyan mindkét tesztvonal, aztán holnap ovu. Mikor próbálkoztok majd Apával? Úgy értem, hogy ha kisfiút szeretnétek? Mindennap du.6-kor csinálod a teszteket?

Mi már 2x próbáltuk az ovu utáni napokat, először 2 nappal utána (nyílván nagyon sok idő volt ez, esély sem volt hogy legyen belőle valami), majd legutóbb az ovu utáni 1. napot, de akkor is csak este, késő este. Szóval itt sem volt sok esély a nagy találkozásra. Most az ovu utáni 1. nap reggelére gondoltam. (még a napszakok is számítanak - tudod)
Nagyon drukkolok, hogy ez a hónap sikeres legyen Nektek is! Gyere majd a mai teszteddel is. Én is felrakom ha elkezdem csinálni.


 
 


@moni25:


Ne izgulj, nem árt a babának egyáltalán a hüvelyi UH :) Nekünk sem volt elég még a 12 hetes UH-n a sima hasi, hanem kellett a hüvelyi is, pedig akkor már azért elég nagyok voltunk, de hüvelyivel tényleg jobban tudják nézni :)


@nicika35:


Tudom hülye kérdés, meg nem is ide illik még egyelőre, de a méhszájat vizsgálják már a 22. héten ? Nem azért hogy tartanék tőle, csak olyan kellemetlen  

mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@moni25:


Ne aggódj a hüvelyi vizsgálat miatt, nem lesz semmi baja a babának. Jól mondják a Lányok. Legalább megnyugszol, hogy minden rendben van és már lehet lesz szívhang is. Úgyhogy nyugodtan menj az orvoshoz. Lehet hiába vársz mert mikor mész akkor is csak hüvelyit fog csinálni. Az elején inkább azt szoktak, utána térnek át a hasi UH-ra. Szóval.......Szuper, hogy ilyen jól viseled magad. Nálam a 7. héttől jött a hányós időszak egészen a 12. hétig. Tesómnál meg még most is előfordul pedig már 38. hetes és Kisfiút vár. Az álmosság meg természetes ilyenkor, lesz majd pörgősebb időszak is, meglásd. Vigyázz magadra és majd gyere a hírekkel ha voltál a dokinál.


@marika1212:


Mi újság veled? Hanyadik napnál tartasz?


@aimi:


Hogy vagy? Mikor lesz következő vizsgálat, UH?





 
 


@mexinda:


Nem vizsgálják szerintem, csak később amikor már a végén jársz. Nekem legalábbis így volt. Egyszer éreztem fájdalmat és bementem, mert azt hittem kinyílt valamennyire, de semmi baja nem volt. Nem éreztem semmit, olyan volt, mint egy sima hüvelyi vizsgálat. Ne aggódj miatta.


@mutymurutty:

Hogy vagy, tudtál pihenni? Ma már dolgozol?




 
 


@mexinda:


Nem jól írtam az előbb, ne haragudj, valóban végzi az orvos. És már ilyenkor kb. a 20. héttől. Kitapintja vagy hogy csinálja, mostmár nekem is beugrott. De amikor bementem mert azt hittem baj van akkor hüvelyi UH-t is csinált. De ez már vagy a 30. hétben volt. Előtte minden vizsgálatnál tapogatott. Jó lenne ismét átélni ezeket, mert úgy látszik már sokat felejtettem. Zavarban van
 
 


@maja33:
Koszonom, jol vagyok Most 3 napja megint no a pocakom, mint a bolondgomba, ugyhogy azert erzem, feszulget.
3.an megyek legkozelebb dokihoz, jovo het kedd, alig varom


Mexinda, nekem 4 hetente megnezik a mehszajat, en is nagyon feltem tole, azt hittem fajni fog vagy ilyesmi, de semmi, ahogy Maja is irta, mint egy huvelyi vizsgalat
 
 


@nicika35:
Nem folytak ki utána. 30 percet kellett ott feküdni, meg egy géz is fel volt rakva...

Az Alíz szép név, nekem is tetszik.

@maja33:
Dolgozom, igen. De nyugis a meló, uh.nem volt gond.


@maja33:
Szintia nagylányom. 11 éves.
Utrogestánról nem beszéltünk a dokival hogy adna. Nem tudom mi lesz ha sikerül teherbeesni és nem kapok progit. Háziorvos felírhatja esetleg?
LH tesztelést nem bírom ki 6-ig. Meg aztán jobb elöbb tudni mert apa éjszakás a héten.
Mi ovu táján többnyire minden nap szexelünk. Én nem bánom ha lány lesz csak jöjjön
 


@mexinda:
Szerintem a 20 hetesnél megnézik hogy zárt e a méhszáj. Ha esetleg sokat keményedsz mindenképp nézesd meg!
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: