Új privát üzeneted érkezett!

@markomari:

Hát igen anyával éppen erről beszéltünk, hogy feleslegesen görcsölünk rajta mert annál rosszabb. Majd egyszer csak meglepődünk :)
 


Sziasztok :)
Markomari, sajnalom a honapot :( De uj honap, uj remeny. Nagyon orulok, hogy igy el tudtad hatarozni magad a lazulos, nem ragorcsolos nyarra, tudod, ilyenkor tortennek a csodak :)
Eszter, szia, meg lett az eredmeny?? En is az alacsony progiszintre tippelek a barnazas miatt. Remelem jo hirekkel jossz hamarosan.
Annamagam, sok erot kivanok neked, pontosan tudom mit erzel es min mentek keresztul. A lombikot nem is akarjatok megprobalni?
Azzal kapcsolatban, hogy aki nem jart ebben a cipoben, ugy sem erti mit erzunk, abszolut egyetertek, a falra tudtam volna maszni a majd jon, ha jonnie kell, ne feszulj ra es majd akkor es tarsai fele tanacsoktol.... :evil:
Nalam a fejlemenyek: tegnap voltam dokinal, 1 db 10 mmes petezsak :) :) :) A masik eselyesbol vegul ciszta lett, de a doki szerint ez nem gond. Jovo heten penteken lesz a kovetkezo ultrahang, akkor mar szivdobi is lesz :)
 
 


@aimi:
Neked nagyon gratulálok :) egyetértek én is a majd jön dumával :) nyilván könnyű ezt mondtani én is ezt mondom de a map 24órájában az jár a fejemben hogy igen ott van megvan blablabla :) ezt nem lehet csak úgy hagyni hogy majd megy :)

Ma lesz eredményem sajnos csak déltől lehet menni érte addig még van másfél óra, tűkön ülök már annyira mennék érte. Ma megyek egy másik dokihoz aki talán többet tud mondani. De semmi jó reménnyel nem megyek hozzá mert azóta a tesztjeim negatívak :( a vérzésem úgy tűnik mára elállt. Nem nagyon akarom beleélni magam hogy megmaradt megmaradt mert nem akarok, hogy csalódás érjen a dokinál. Inkább mondja azt a rosszat amire számítok :( sajnos a tüneteim is elmúltak úgyhogy attól tartok ez a baba nem nagyon akart még ott maradni :( de nem keseredtem el mert szombattól újra termékeny napjaim következnek és újra probalkozhatunk :)
 

 
 

Ez a beszed :) Tetszik, hogy ilyen pozitiv vagy. Es tenyleg nagyon ritka, hogy elso probalkozasra sikerul. A halvany pozi tesztrol az jutott eszembe, hogy en hallottam mar szellemcsikrol :shock: Igaz, fogalmam sincs, hogy az milyen, mert nekem korabban csak full negativ tesztjeim voltak. De pont ugy irtak le, ahogy te is, hogy megjelent, aztan eltunt.... Ki erti ezt. De nem akarlak megbantani, remelem toled jo hireket hallunk delutan :)
 
 


Ja es koszonom szepen a gratulaciot :) :) :)
 
 


@aimi:
Ide valahová azt hiszem feltettem amin látható is volt. És a dokinak én vittem egyet amin tényleg ott volt és nekem arra mondta hogy ez alapján azt mondja nincs baba. Majd rá következő két nap múlva volt azt hiszem ez hogy eltűnt a csík. És utána sajnos már nem is mutatott semmit a többi sem :(
Nagyon ritka igen főleg ,hogy (nemtudom olvastad-e, de írtam már róla itt) anyukámék is négy évig próbálkoztak mire összejöttem az első két hónapban végig kórházban volt velem :(
De hallok jó sztorikat is akiknek ennek ellenére megmaradt a baba. De mivel ugye már nem mutat semmit a teszt ezért gondolom, hogy semmi jóra nem számíthatok.
Már csak egy óra van hátra és mehetek a leletért :) megírom majd mi a helyzet :) aztan hogy a doki is mit mond :) én napjában vagy hússzor feljövök ide tuti ugy szeretem ezt az oldalt :)
 


@aimi:
És most viszont teljesen úgy tűnik, hogy egyik napról a másikra teljesen elmúlt a vérzésem. Ezt tényleg nem értem....
 


@eszter1893:
Nekem is akkor kergult meg a ciklusom, amikor nekialltunk probalkozni. Elotte mindig 26 napos ciklusom volt, orara pontosan mindig ugyanakkor jott meg. Aztan kezdodtek a 27-28-30 napok, hamis remenybe kergetve ezzel engem. Erdekes dolgok ezek :roll:
 
 


@aimi:

Hihetetlen komolyan. Én egy hónapja hagytam abba a gyógyszert és az előtt is mindig 28napos volt. De most..... Őrjítő ez a bizonytalanság....
Én azóta olyan szórakozott vagyok mióta felmerült hogy lehet hogy baba lesz :) semmire sem tudok koncentrálni :)
 


Egy kis motivacio csajok, mindenkinek hasonlot kivanok

:-)
 
 


@aimi:
<3
 


@aimi:
Felteszem az eredményen. Nem igazán tudom hogy a 6,13 mIU/ml -t nézzem vagy a végén van egy össz pontszám ami 941.
 


Ha minden igaz az utolsó menstruációtól számolva az ötödik héten lehetek + 5nap


 


En nem tudom mi az az osszpontszam :oops:
Sztem az a 6,13 lesz a hcg szinted :-)
Mikor mesz a masik dokihoz?
Megprobalok feldobni egy tablat a hcg szintekrol.
 
 


 
 


@aimi:
Éppen most várakozom a dokinál. Nekem az a bajom hogy ugye az utolsó menstruációtól számoljuk, az alapján lehetek majdnem 6hetes viszont én pontosan tudom hogy 13án jött össze és az még csak két hét. És én csak reménykedem hogy emiatt ilyen alacsony :(
Meglátjuk mit mond a doki....
 


@eszter1893:
Kezem-labam csuriban erted :-)
Bar azt nem tudom, hogy lehetseges-e, hogy lasson mar valamit a doki, ha tenyleg akkor jott ossze, ahogy te erzed.
Gyere majd a hirekkel.
 
 


Hát ez őrület!!!!! Nagyon kíváncsi vagyok mit mond az orvos! Addig nem is merek gratulálni.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


Hát sajnos nem mondott jó híreket nekem a doki :(
De nem keseredek el mert jövőhéttől ismét termékeny napok jönnek :) majd most hátha :)
És nagyon köszönöm az érdeklődést nagyon jól esik :)
 


Az hogy lehet? Hiszen a leleteden az érték terhességre utal a lenti magyarázat alapján.

Különben jól mondod, tényleg nem kell keseredni, újra itt lesznek a termékeny napok.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Igen én is így gondoltam volt egy halvány reményem hogy mégis azt mondja ott van a baba. De megnézte az ultrahangon is és tényleg nem látott semmit sajnos :(
Olyan jó volt pedig a kismamákat nézni milyen boldogan jöttek ki :/ :)
 


Sziasztok! Olvasgatlak mar Titieket egy ideje es meg kell mondjam nagyon szepnek tartom hogy ennyire tamogatjatok egymast, meg persze szuper olvasgatni a sikertorteneteket is. Ha nem banjatok csatlakoznek Hozzatok.

Mi a ferjemmel ettol a honaptol allunk neki a babyprojectnek, eddig probaltam magam kimuvelni a temabol amennyire csak lehetseges, elkezdtem rendszeresen vitamint meg folsavat szedni es figyelem kiprobaltam az ovulacios tesztet. Ennyi nagyjabol
 
 


Hupi ranyomtam a kuldesre veletlenul mielott befejeztem volna. :oops: telefonrol irok ezert a benazas bocsika :lol: lenyeg h mindenkinek drukkolok es remelem hamarosan mindannyian boldog babasok leszunk ;-)
 
 


@pszr:

Sok sikert kívánunk nektek is :) mi is újabb hónap elé nézünk :)
 


Koszonom @eszter1893 :-) egyebkent nekem mar ezen a teren is elojott ez "control freak" venam, amiota megbeszeltuk hogy mehet elesben azota kiolvastam az internetet, terveket keszitettem a szamba joheto lehetosegekre stb... egeszen megbuggyantam. Te egyebkent hogy vagy a mai vizsgalat utan?
 
 


@pszr:
Huuuu én tervezgettem/tervezgetek, én olyan szórakozott vagyok mióta a babaprojekten vagyunk hogy csak na :) tegnap előtt kétfajta ebédet kezdtem el készíteni annyira el vagyok gondolkodva holott meg is beszéltük a párommal hogy na ez meg ez lesz :)
Jól vagyok köszönöm :) azért én számítottam rá, ma mikor mentem a dokihoz hogy ezt fogja mondani miután a tesztjeim sem mutattak semmit, de azertregy kicsit reménykedtem :) nem keseredek el mert új hónap új remények elé nézünk :) a héten már megint termékeny napjaim leszneknszombattól
 


Pszr, szia :-)
Eszter, en sem ertem akkor az ertekedet :cry: Arra gondolok, hogy lehet valami elkezdodott....
Markomari, mi ujsag veled, hogy vagy? :-)
 
 


@aimi:

Igen elkezdődhetett, de nem akart még annyira ott maradni mégsem :(
 


@eszter1893: Akkor mindent bele szombattól  persze hogy reménykedtél, érthető, én is így lettem volna vele de szuper hogy ilyen pozitívan állsz hozzá így kell ezt. 

szia @aimi 
 
 


@pszr:

Hát még nagyon az elején vagyunk, csak egy hónapja kezdtünk próbálkozni. Az maga a csoda lett volna ha rögtön összejön. De majd legközelebb :)
 


@aimi:


4 nap barnázgatás után hétfőn elkezdtem rendesen menstruálni. De nem vagyok elkeseredve, ez egy már majdnem normális ciklus volt :) A nyarat szeretném lazán venni, nem aggódalmaskodni a baba dolgon. Ha szeptemberig sem jön össze, akkor elindítom a kivizsgálásokat.
Veletek mi a helyzet? Hogy érzed magad?

@pszr
Üdv itt! Szuper, hogy csatlakozol hozzánk!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Orulok, hogy nem vagy elkenodve, remelem nem lesz majd szukseg a kivizsgalasokra :-) Ha barmi kerdesed van ezekkel kapcsolatban, kerdezz batran, sajnos eleg sok a tapasztalatom :roll:
Nagyon jol erzem magam, koszi, meg mindig csak cickofajas a tunet, es mindig alszom delutan, de az lehet az utrogestan hatasa.
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék hozzátok! :)
Mi 2016.október óta próbálkozunk a férjemmel. Azóta ez a 10. ciklusom. Elég sok mindenen túl vagyunk már ez idő alatt.
Soha nem szedtem fogamzásgátlót, mindig rendben volt a ciklusom, átlag 27-28 napra mindig megjött, rendesen lezajlott. (mára már 25-26 naposra csökkent)
2016.decemberben kezdődtek furcsaságok. Akkor két nap barnázás után jött meg. (akkor volt egy pozi tesztem).
2017 elején két alkalommal is volt olyan, hogy 22. napon vércseppeztem, meg mensi előtt egy nappal, aztán megjött rendesen. Ekkor dokitól kaptam sárgatest hormont. Ezt márciusban-áprilisi ciklusomban keztem el szedni a ciklus második felében. De abban a hónapban kaptam Clostilbegytet is.
Na a Closti-tól lett két cisztám(30mm-esek). Következő ciklusban az egyik felszívódott, a másik pedig duplájára (58mm-esre nőtt), akkor nem volt tüszőérésem sem.
Hála az égnek, következő ciklusban az is eltűnt és volt peteérésem is. Ez a mostani ciklusom.
De hogy ez se legyen zavartalan a ciklusom 18.napjától elkezdtem vérezgetni, tegnap volt 9 napja. Reggel lett egy halvány pozi tesztem. Tegnap voltam is dokinál, de mivel még nincs 4 hete sem ezért nem látott semmit, vagyis semmi bíztatót, mivel a nyálkahártyám csak 4,2 mm-es. Így szinte lehet terhesség...
Ma viszont már csak barnázok. Holnap csinálok újra tesztet. Hátha vannak csodák.


@mutymurutty:
Udv koztunk :-)
Huuu, eleg mozgalmas 10 honap. Miert kaptal Clostit? Az a baj, hogy az nagyon vekonyitja a nyalkahartyat. Szerintem az elso inszem azert nem sikerult nalam sem. Aztan a kovetkezo pihis honapban csinaltam egy 28 napos mehpempo kurat es elkezdtem nagyon sok (magamhoz kepest sok, 2 es fel liter) vizet inni naponta. Hat emiatt vagy nem, de sokkal vastagabb mehnyalkat produkaltam a sikeres inszemnel. Teakat nem probaltad? Cicka meg palast.
 
 


@aimi:
Hogy miért kaptam Clostit? Csak rásegítés céljából. De nálam nem vált be. Nem tudtam, hogy vékonyítja a nyálkahártyát.
Teát nem sokáig ittam. Vitamint szedek.


@mutymurutty:


Szia! Üdv köztünk! Mi hasonlítunk pár dologban :)
Én 2016 szeptemberében hagytam abba a Nuvaringet. Az első megvonásos vérzés után 2 héttel újra elkezdtem vérezni, ennek akkor még nem tuladonítottam nagy jelentőséget. De aztán újra és újra 2 hetente véreztem. Aztán volt egy ciklus, amikor 45 napig nem volt semmi csak 2 napig barna folyás. Aztán beállt úgy a ciklusom, hogy a 18-19 nap környékétől hol enyhébben, hol erősebben vérezgettem, amíg meg nem jött. Türelmesen vártam, mert sok helyen olvastam, hogy fogamzásgátló után 6 hónap is eltelhet, míg helyreáll a ciklus. Hát nem így lett. Elmentem orvoshoz, aki megnézett UH-n, azt mondta mindent rendben lát, csak a ciklus 2. felének hormonjai vacakolnak és ez teljesen természetes fogamzásgátló abbahagyása után. Norcolutot írt fel, amire azt mondta segíti majd a teherbeesést is. Az első ciklusban, ahogy mondta a 16. naptól a 26 napig szedtem meg is jött utána 30 napra. A második ciklus 12. napján rózsaszínes folyásom volt, totál beparáztam, hogy most mi legyen, melyik naptól kezdjem el szedni, végül úgy döntöttem a 15 naptól szedem a Norcolutot. Erre a 17. nap környékén elkezdett jelentkezni a tojásfehárjás nyák.... ennek ellenére akkor már végigszedtem a havi adagot és végül jó 4-5 nap barnázás után megjött, de úgy döntöttem abbahagyom a Norcolutot, mert lehet most meg ezzel zavarom össze a ciklust. És láss csodát az utolsó ciklusban semmiféle köztivérzés nem volt és 32. napra megjött, igaz előtte 4 nap barnás folyás volt. Hát itt tartok én most. Lehet, hogy az elinduló terhesség zavarta össze a ciklusod? Remélem a halvány teszt igazat jelöl és baba lesz! Reményt adnál nekem is, hogy ilyen zavaros ciklus mellett is összejöhet
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:


Hűha. Nem egyszerű hónapok állnak mögötted se. :(
Te szedsz valami vitamint, vagy valami?

A bemutatkozóba elírtam, mert nem "lehet terhesség", hanem lehetETLEN ilyen vékony nyálkahártyával.
Két napja csináltam egy tesztet, ami halvány pozi volt. Ma megismételtem. 3 percnél látszott ismét halványan a második, de most már szinte nem is látom. Uh.biztos nem pozitív. Nem is csodálkozom...

És 11 napja vérezgetek. Elegem van már!
Ha ezzel jár, hogy az embernek gyereke legyen, akkor inkább védekezek. Akkor soha nem volt semmi bajom.

Remélem most már meg fog jönni hamarosan. És remélem, minden rendben lesz. Ha eljutok dokihoz újra remélhetőleg mensi után, akkor megkérem, hogy csináljunk valami eredményesebbet, mint a hormonokkal tömés, vagy ha nem akkor inkább semmit.

Borzasztóan el vagyok már keseredve. :'(


@mutymurutty:
Bar nem engem kerdeztel, de mi is szedtunk a ferjemmel vitamonokat. Teherbe nem estem spontan miattuk, de a ferjem spermaszama duplazodott. E vitamin, C vitamin, D vitamin es magnezium tabletta.
 
 


Es meg azt szeretnem mondani, hogy tudom, hogy el vagy keseredve, de termeszetesen minden rendben lesz, ha gorongyosebb is az ut, de mindenkinek lesz itt kisbabaja. Ilyenkor nagyon nehez pozitivan nezni magunk ele, kuzdelmes 2 es fel ev van mogottem is, az utobbi 1 evben minden honapban osszeomlas, szep lassan magam osszekapargatasa volt, de hidd el, hogy sikerulni fog es akkor ezeket mar el is felejted.
 
 


@mutymurutty:


Ne keseredj el! Helyre fog állni a ciklusod, csak kell egy kis idő a szervezetednek. Itt a nyár ilyenkor lehet a legjobban kikapcsolni és gyűjteni a pozitív gondolatokat. Engem mindig az olyan sikertörténetek húznak ki a depiből, mint Aimié is.

Én nem szedek most különösebben semmit. Tavasszal végigszedtem egy doboz multivitamint, ami kifejezettem nőknek készült több vassal és magnéziummal. De ezt a tavaszi fáradtság miatt szedtem.  A ciklusomra barátcserjét szedtem egy dobozzal, hogy segített vagy nem igazából nem tudom. Helyre nem tette a ciklusomat legfeljebb rásegített. Amikor elkezdtünk próbálkozni mondta az orvos, hogy már előtte is szedhetek terhesvitamint, de abbahagytam, mert akkor már 10 hónapja szedném folyamatosan, ami talán már sok lenne a jóból  A férjem nem hajlandó semmit szedni.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@aimi:


Köszi a "válaszodat" :) Én a Trimeszter 1 vitamint szedem, plusz E vitamint. Férjem meg Folandrol port (Mio-inozit (1000mg), E-vitamin (30 mg), L-karnitin (30 mg), L-arginin (30 mg), folsav (200 ug), és szelén (55 ug) tartalmú). Már szedi kb. 3 hónapja, reméljük, már van hatása. :) De úgy gondoljuk, hogy igen.
Jaj, 2,5 év nagyon sok. :( Kitartást! Erősítsük egymást!


@aimi:
Bocsi, persze látom már, hogy nektek sikerült végre! ;) Korábban végig olvastam a hozzászólásokat, csak már el is felejtettem, ill. nem jegyeztem meg a neveket, kivel mi van. Gratulálok! :) Boldog, problémamentes babavárást! :)


@markomari:


Igen, a terhes vitaminnal én is így vagyok. Gravidával kezdtem, abból talán elfogyasztottam 2 dobozzal, aztán kis szünet, csak folsav meg D-vitamin (télen), majd a Trimeszter1-et kezdtem el valahogy tél végén, tavasszal. Volt hogy intenzíven 2 szemet egy nap, aztán már csak 1 szem egy nap. Gondoltam már arra is, hogy nem kellene, túl sok. De végül is csak vitamin... és mi van, ha akkor jön össze a baba, amikor nem szedem...
Most 1 szem Trimeszter + E vitamin megy.


Szerintetek ezen a teszten látszik valami?
Hajnal 5-kor csináltam, én 5 percig nem láttam semmit (vagy csak nagyon korán volt... :) )
Most látok. Képen látszik?
Ez csak simán száradási csík?
X-epilen soha nem láttam még ilyen (semmilyen) második csíkot.
29.cnapom van. Tegnap óta "csak" barnázgatok... (ugye előtte 18.naptól vérezgettem)


@mutymurutty:
Szerintem ezen egyértelműen látszik :) ha halvány is de ott van :)
 


Ez nem száradási csík az biztos! 
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


Szerintem se :)
 


Köszi lányok. Akkor szerintetek az x-epilen ilyen száradási csík nem lehet?
De létezhet az, hogy 18.naptól több, mint 10 napi vérezgetés után és 4,2 mm-es nyálkahártyával baba legyen?
Nem nagyon tudom elhinni.
Egyébként pedig ma már alig-alig barnázok. Kezd elmúlni teljesen..
Lehet minden rendben vajon?
Vagy még megjöhet... ?
Minden esetre holnap reggel megismételem a tesztet.


@mutmurutty ez sztem is egyertelmuen pozi. :-) az ott tutira nem szaradasi csik, az egyaltalan nem ilyen (sztem az egy foton nem latszik ezt meg ki se kell hozza nagyitani).
 
 


Sziasztok!
Tegnapi napom elég jól alakult, mert délutánra szinte teljesen elmúlt a barnázás is. Örültem nagyon.
Viszont este lefekvés előtt, már megint véres dolog jött, törlésnél is volt... :(
Ma reggel megismételtem a tesztet, nem erősödött egyáltalán. Sőt, halványodott. Alig-alig látszik, talán van ott valami... Nem is teszek fel képet, mert fényképen tuti semmi nem látszana. Vérzésem éppen nincs, valami barnázós maszat van már megint...
Szerintem ennyi volt...

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: