Új privát üzeneted érkezett!

@aimi:


Jaj de jó! Úgy örülök, hogy minden rendben veletek! nagyon aranyos a kis kukacod <3 :)
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@aimi:

:-D :-D :-D :-D :-D
 


Koszi lanyok :-)
Tenyleg olyan, mint egy kis kukac :lol:
 
 

 
 

@aimi:
Aimi annyira nagyon gratulalok!!!! :-)
 
 


@markomari nekem az lh teszt az lh csucs elotti 1-2 napban egyre erosebb lett majd a napjan mar akkor latszott h pozi amikor felszivta a vizeletet a tesztcsik. Mondjuk minden nap megjelent rajta valami minta csak nagyon halvany volt.
 
 


@pszr:


Nekem ilyen még nem volt, mindig csak később jelenik meg a csík. Még a mai LH tesztem sem pozitív. Ma vagyok a 14. napon. 

Hogy vagytok lányok? Merre tartatok a ciklusban?
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:

Én azt mondtam nem izgulok, nem számolgatok, de ugyanúgy be vagyok pörögve, számolom a napokat :) reméljük a mi hónapunk is eredményes lesz :)
 


@markomari nekem a 18. napon lett pozi (32-33 naposak a ciklusaim). Elvileg szombaton (nem) kellene megjonnie, de mar szurkal a hasam ami valami egeszen furcsa mert csak a napjan szoktam ezt erezni vagy nagyon ritkan elotte egy nappal. Szoval vagy megjon ma picit elobb mint normalisan (30 nap eddig a negativ csucsom) vagy a nagy meleg miatt szorakozik velem a szervezetem.
 
 


@markomari:


Nekem is úgy volt, ahogy pszr leírta, egyre erősödött.. Én amikor csináltam, januártól áprilisig, akkor így alakult:
29 napos ciklus - 16.17. nap pozi LH teszt
28 napos ciklus - 15.16. nap pozi LH teszt
25 napos ciklus - 13.14. nap pozi LH teszt
26 napos ciklus - 14. nap pozi LH teszt
Nem tudom, neked hány napos a ciklusod, de ehhez viszonyítva, hátha többet tudsz...
Minden nap LH teszteztél?


@aimi:


Gratulálok a babócához. :) Hol jártok? Hány hetes most?


pill.


Na és, hogy velem mi van azóta... Tudjátok, ciklus közepén elkezdtem vérezgetni kb. 13-14 napig tartott, utolsó pár nap csak barnázás volt. Azóta semmi. Ugye 26. nap reggel lett egy halvány pozi tesztem, akkor voltam is dokinál, de nem látott semmit, csak hogy vékony a nyálkahártya. Aztán volt még pozi tesztem, igaz időn túli. Eddig ismeritek is a történetet. Most jön az új:
Vasárnap voltam dokinál, nem látott semmit, csak annyit, hogy 11 mm-es a nyálkahártya. De nem látott se tüszőérést, se semmit... akkor volt a 37.napom. Ha új ciklusba lennék, csak lenne már valami tüszőérés féle. Fogalmunk sincs, hol járhatok a ciklusban, azt mondta, hogy szedjem a sárgatesthormont, majd beállítja a ciklust. Ártani nem árthat. Mivel ugye a 26.napon 4,2 mm volt a nyálkahártya ezért terhességre nem is gondol. Megbeszéltük, szerdán vagyis holnap délután megint megyek, megnéz, van-e már valami. Akkor már a 40.nap lesz (5 hete és 4 napja, hogy utoljára megvolt rendesen). Csak fog már látni valamit!!!! Persze a kíváncsiság nem hagyott és mivel nem volt itthon, ezért vettem egy tesztet és ma 11 órakor megcsináltam.

Időn belül ilyen lett:



Ugyan ez, megszáradva:



Ez Expect teszt, 25-ös. Nem tudom, mennyire megbíztaható. Merjem mondani a dokinak? Nekem ez olyan cérnavékony, hogy nem érzem hitelesnek, pedig bizony időn belül ott volt.


@mutymurutty:
:-) akkor ez nem elso pisibol van, ugye? Holnap vagy holnaputan reggel meg egy esetleg? Jajj istenem, en nagyon bizakodo vagyok, tenyleg igazi csodababa lenne az elozmenyeket tekintve :-) Nagyon drukkolok neked. :-)


Koszonom a kedves gratulaciot, penteken lesz 8 hetes, es jovo het penteken megyunk legkozelebb dokihoz. Es semmi tunetem nincs.


Csajok, ki mikorra nem varja?
Pszr, te akkor szombatra, mar csak par nap :-) Tobbiek?
 
 


@markomari:
Sztem neked kesobb lesz peteeresed 17-18. nap korul. Ha jol emlekszem azt irtad, hogy 30-32 naposak a ciklusaid.
Bar az LH tesztelest en tenyleg nem probaltam soha, szoval bocsanat a belekotyogasert :oops:
 
 


@mutymurutty:
Megneztem az en tesztjeimet, igaz, hogy erosebbek, mint a tied, de ugye en pontosan tudom melyik nap fogant. Nalad meg tippelni sem merek.
Szoval en a 14.-16. es 19. Dpo-n csinaltam teszteket.
 
 


Vmiert az elobb nem toltotte fel...

 
 


@eszter1893:


 én is teljesen bepörögtem, remélem ez nem az, amire azt mondják "ne stresszelj", de nem bírok másra gondolni.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@pszr:


Húha nagyon izgalmas, mit gondolsz mikor fogsz teszteni vagy úgy is kérdezhetném meddig bírod teszt nélkül? :)
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mutymurutty:


Hát ez egyáltalán nem halványka! Én úgy is látom, hogy még ki se nagyítottam a képet! Ez szerintem bizony pozi.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


Jól írja aimi igazi csodababád lesz az előzmények után! Nagyon izgulok érted mit fog mondani holnap az orvos.

Köszönöm lányok, hogy ilyen jól ellátok infóval az LH tesztekről. Sajnos, ma úgy alakult a nap, hogy nem tudtam tesztelni, de holnap már biztosan fogok tudni. Ma vagyok a 15. napon, az előző ciklusom 32 napos volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára markomari 2017.07.11 20:20-kor.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@aimi:
Köszi, mindent.
Hát szinte teljesen biztos, hogy ha utolsó mensitől számoljuk, akkor júni.16-án foganhatott, mert akkor volt peteérésem és akkor voltunk együtt.
Azóta viszont már 25 nap telt el. Tehát ahhoz képest iszonyat halvány.
Más lehetőség nem nagyon van, mert utána 24-én szombaton voltunk együtt, de akkor biztos nem volt peteérés.
Azóta pedig múlt hétvégén. Ez mind tuti, mivel ebbe a ciklusba már 4x voltam dokinál, uh-n nyomon vagyok követve.

Szóval hihetetlen az egész. Sajnos csak ezt az egy tesztet vettem, már bánom, mert így reggel nem tudok csinálni. De du. úgy is megnéz a doki. Rem.lát majd valami biztosat.
És igen, ez nem reggeli pisiből volt, mert de. 11-kor csináltam.

Azért is csináltam, mert hétvége óta furcsa a cickóm. Nagyok és olykor szúrnak, meg mintha kő lenne benne. Ha leveszem a melltartót baromira fáj, lehet nőtt és nyomja a melltartó, vagy nem tudom...


@markomari:
Köszönöm.

Nagyon kedvesek vagytok!
Majd délután/este fele jelentkezem.


@mutymurutty:


Nekem a juni 24 tűnik esélyesnek, mert az pont passzol ehhez a teszthez. Pár nap eltelt a fogantatásig és 10-12 nap beágyazódás, ma egy halvány teszt, ami folyamatosan erősödni fog. Lehet azért sem volt rendes vérzésed, mert közben elindult már a peteérés. Hogy orvos miért nem látta UH-n, na ezt nem tudom megmagyarázni. A fájó cicik pedig az első tünet. 
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mutymurutty:
Markomarival ertek egyet, sztem is honap vegen tortenhetett. A termeszet produkal furcsasagokat ;-)
Kuldjuk a drukkokat holnapra es majd jelentkezz :-)
 
 


@markomari:
Hát nem tudom... 24-e szombaton egyébként még vérezgettem, meg utána is 4-5 napig... áh...mindegy. Fogalmam sincs. Rejtély az egész. Csak a holnapban bízom, remélem lát valami biztosat.


Lányok nagyon szorítok mindenkinek :)
 


Mai LH tesztem, szerintetek pozi vagy csak holnap lesz az?
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:


Szerintem pozi, van a teszt csíkban egy pici ami erősebb rózsaszín, de lényegépben ugyan olyan színű, attól eltekintve. De azért csinálj holnap még egy utolsót.


Voltam a dokinál. Most sem látott semmit, csak annyit, hogy már elég vastag, 14 mm-es a nyálkahártyám. Ilyen vastag talán még nem is volt, max. 12 mm rémlik.

Lehet én vagyok a hülye, de én nem mondtam a tesztet...

Ő azt mondta, hogy szedjem a duphastont, aztán majd ha megjött a clostyt...

Én pedig elsétáltam a magán laborba és kértem holnapra egy HCG tesztet. :)

Szóval a duphaston az csak jó, bármi is van, a véreredmény pedig majd biztosat fog mutatni.


@mutymurutty:
Most elbizonytalanodtam...
Beszereztem a dm-ben egy tesztet. Reggel megcsinálom.
Ha látszik valami akkor megyek, ha nem, akkor nem megyek el a hcg vérvételre.
Inkább elmegyek majd sztk-ba a jövő héten, az ingyen van...
Nem mintha a 2000 Ft-os hcg vérvételi díj falhoz vágna, csak ha nem muszáj, nem utaznék be a városba korán reggel. Esetleg majd később, ha majd nem jönne meg...
A mai nap még reménykedtem, de most estére valahogy nem hiszem, hogy van értelme ennek, majd biztos megjön... Doki is ezt mondta...


@mutymurutty:

Ne keseredj el :) sok szerencsét kívánok;)
 


@mutymurutty:
Reggeli teszt biztosat fog mutatni szerintem. Kell, hogy mutasson valamit! Úgy érzem már nem igazán bizol ebben az orvosban. Én teljesen megértem a bizonytalanságod.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:


Köszi a bíztatást.
Nem mutat semmi. Sem 3 percnél, sem 5-nél, sem 10-en belül, sem időn túl... Már több, mint 20 perce megcsináltam. Szerintem maradok itthon. :(




Hihetetlen... sajnálom :-(
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mutymurutty:
Sajnalom :cry:
 
 


@mutymurutty:

Nagyon sajnálom. :cry:
 


Mai LH tesztem, ez már nekem is egyértelmű ;-)
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Hajra julius ;-) :-)
 
 


Mutymurutty hogy vagy??
 
 


@aimi:
Szorítunk :)
Én ma majdnem behánytam a parmezántól, pedig imádom :) és a melleim is majd szétdurranak :) reménykedem reménykedem :) de tesztet nem merek még csinálni :/
 


@aimi:
Elnézést kérek rossz helyre nyomtam :) Markomarinak szólna a bejegyzésem :)
 


@eszter1893:


Mikorra nem várod?
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mutymurutty:


Hogy érzed magad? Remélem nem vagy nagyon magad alatt...
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@aimi:
@markomari:
Köszi lányok, jól vagyok. Foglalkoztat a dolog, de most várok pár napot, aztán majd eldöntöm, hogyan tovább.
Gondoltam jövő héten elmegyek a helyi sztk-s dokihoz, elég rendes.
Bármi van, az utolsó rendes mensi óta akkor már több, mint 6 hét fog eltelni. Hátha mond valami okosat.
Barátnőm jól leszidott, hogy nem mentem el a vérvételre... Lehet kellene? Azt mondja bnőm, mindegy hogy ez a teszt nem mutatja, van akinek nagyon sokáig nem mutatja teszt, nekem pedig volt pozi, az pedig nem lehet véletlen. Valami biztos van vagy volt. Utána kellene járni... Vagy vegyek digitális clearblue-t? Valaki azt mondja az a tuti, az soha nem hazudik. Majdnem ugyan ott vagyok árban...


@markomari:

Jövőhét csütörtökre...
 


@markomari:


Ez aztán pozi. :) Hajrá. ;)



@mutymurutty:
Sztem is a vervetel a tuti. El tudsz menni holnap esetleg? Dokihoz meg mindenkeppen menjel jovo heten, a szervezeted nagyon trukkozik veled az elmult 2 honapban :-(

Eszter, tudom, hogy nehez megallni, de jol dugd el a tesztjeidet otthon meg 1 hetig, tenyleg nem erdemes korabban tesztelni, mert ha van is ott valaki, lehet meg nem mutatna es csak elszomorodnal.
 
 


@aimi:


Hát holnap már nem tudok elmenni vérvételre. Viszont dokihoz esetleg igen...

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: