Új privát üzeneted érkezett!

Várom a véleményeteket, az Inofolic-kal kapcsolatban! Kinek vált be? Mennyi idő után hozta meg a várt eredményt? Pozitiv negativ tapasztalatok.
 
 


Szia Ági!

Én a fogantatás előtti 2. 3. hónapban ittam az Inofolicot, utána babás lettem. Semmilyen negatív tapasztalatom nincs róla, nem borítta fel a szervezetemet és a ciklusomat sem befolyásolta. Ettem még mellette a méhpempőt majd amikor megtudtam, hogy jön a Lányunk a Femibiont szedtem.
Most szeretnénk már 2. babát így ismét elkezdtem inni  az Inofolicot. Nekem szerintem ez is segített anno. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Te is iszod és mióta? Mi a véleményed, tapasztalatod róla?

 
 


@maja33:


Szia!
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat.
Mivel az Inofolic is csak egy vitamin, így gondoltam kipróbálom, összesen 6 tasakot ittam meg belőle, úgyhogy még nem vittem túlzásba. 
Nekem az eddig szinte napra pontos ciklusomat tolta ki, igaz 3 napja kellett csak volna megjönnie. Lehet, hogy közre játszott, hogy a Femibion 1-es együtt szedtem.
Most természetesen abba hagytam, várok egy kicsit majd elmegyek nőgyógyászhoz amúgy is esedékes lesz. 
Ismerősöm ajánlotta, ezért mertem kipróbálni de van egy olyan érzésem hogy az játszhatott közre, hogy a Femibionnal együtt szedtem. Eddig csak jót hallottam róla, lehet áttérek majd csak az Inofolicra.
Egyeztetek a nőgyógyászommal, majd leírom az Ő véleményét is. 
Természetesen teszteltem, úgyhogy baba nem lehet még. 


 
 

 
 

Szia!

Szerintem nem az Inofolic+Femibion kombó lehetett a ludas a ciklusod kitolódásában. Nekem nőgyógyász ajánlotta az Inofolicot, és sok ismerősömnek is. Akik már azóta anyukák. Nevetés Sőt volt olyan a baráti körömben, hogy terhes vitamint is szedett mellette, mármint mielőtt babás lett és ette, itta mindkettőt. (1 dobozban 60 db van, 2 hónapra elegendő ha napi egyet iszol.) Te elég keveset - 6 db-ot - ittál még ehhez belőle, hogy bezavarjon. Gondolom én, de korántsem biztos, hogy igazam van. Én csak magamból indulok ki, hogy ettem, szedtem mellette mindent, hogy sikerüljön a bébi. Ha az ember lánya babát szeretne akkor "biztos", hogy ritkán stimmel minden. Eddig viszonylag pontos ciklusaim mellett mindig éreztem a PÉ.-t, de most hogy szeretnénk kistesót már a pontos ciklusom sem pontos, mert pl. ebben a hónapban is korábban megjött, mint ahogy (nem) vártam. Ennyit a tervezésről.....

Mindenesetre majd írd meg, hogy mit mondott a nőgyógyászod. Az Inofolicot bátran próbáld ki ha babát szeretnél, ha kell úgy, ahogy írtad, hogy abbahagyod a Femibiont mellette.

Mielőbbi babásodást kívánok Neked!
 
 


Sziasztok!
De jò,hogy ràtok talàltam. Nekem most a 3.vetèlèsem utàn ajànlottàk az Inofolic-ot. Ès melette amint babàs leszek el kell kezdenem napi egy Heparint szùrni. Sajnos az eddigi terhessègeim is elèg nehezen jöttek össze(màsfèl èvente),ès meg sem maradtak. Arra lennèk kivàncsi,hogy ki mennyi idő alatt esett teherbe ès milyen kimenetelű volt a terhessèg.
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@kinderwunsch:


Szia!
Sajnálom ami a babáiddal történt. Sírós Lehet tudni, hogy miért nem maradtak meg a Picik? Ez a szuri amit szedned kell mire való? 
A fogantatás előtt 2-3 hónapig ittam, nekem segített. Minden rendben volt a terhességgel és már a Kislányunk 21 hónapos.
Mielőbbi babásodást kívánok Neked és bízom benne, hogy használni fog az Inofolic. 

 
 


@kinderwunsch:


Szia!
Sajnálom ami a babáiddal történt. Sírós Lehet tudni, hogy miért nem maradtak meg a Picik? Ez a szuri amit szedned kell mire való? 
A fogantatás előtt 2-3 hónapig ittam, nekem segített. Minden rendben volt a terhességgel és már a Kislányunk 21 hónapos.
Mielőbbi babásodást kívánok Neked és bízom benne, hogy használni fog az Inofolic. 

 
 


Szia Maja!
Sajnos 2 nem tudott rendesen beàgyazòdni,ezèrt is kell a szuri. Vèralvadàsgàtlò ès elvileg a terhessèg 12-14.hetèig kell majd szurni. A 3.sajnos a 16.hèten ment el,vagyis àllt le a kis szive. A pici lànyomat meg kellet sajnos szülnöm...Nàla volt 14.hèten egy magzatvíz vizsgàlat,ès ebből eredően lett egy gyulladàs a köldökzsinóron amit nem vettek èszre,ès ezèrt nem jutott tàpanyaghoz.
Nagyon bizom ebben a porban. Mert egyszer sem volt egyszerű a teherbeesès ès màr mindent kipròbàltam.
Köszi a biztatàst ;-) A pozitiv tapasztalatokbòl merìtek most erőt.
Neked gratulalok a kislànyodhoz!
kinderwunsch
Ausztria
 
 


Sziasztok! Én még új vagyok itt! Én is elkezdtem inni az inofolicot orvosi javaslatra, napi 2 tasakkal. Bár még csak három hete iszom, nem tudok nyilatkozni róla, de nagyon bízom benne. Mellé még iszom a Hormeel cseppeket. Sajnos a menszim csak kb három havonta jön meg magától, és peteérésem sincs. A petefészkeimben ciszták vannak, az orvos már műteni akar, de én még adok egy kis időt az inofolicnak, hátha rendbetesz egy picit. Szerintetek rajtam is segíthet? A hormonokkal minden ok, kivéve a progeszteront, ami nagyon alacsony.
 
 


@kinderwunsch:
Nagyon sajnálom...........SírósSírósSírós Miken kellett keresztül mennetek. Sírós Sok erőt és kitartást! Remélem hamarosan jönni fog a várva várt babátok! 




@daduci:


Egy próbát mindenképpen megér szerintem. Már nem emlékszem pontosan, de lehet, hogy én is 2 tasakkal ittam az elején. Utána napi 1-et. Ha a progid alacsony akkor arra mindenképpen kell majd gyógyszer mert anélkül nem tud megmaradni a baba ha teherbe esel. 
Mielőbbi babásodást kívánok és remélem az Inofoliccal csak jó tapasztalatod lesz. 

 
 


@daduci:


A progeszteron a beágyazódásban is fontos szerepet játszik + a terhesség megmaradását biztosítja. 
Ha nézték vérvétellel a hormonokat és a progid alacsony akkor nem kaptál rá gyógyszert? Vagy mit mondott a dokid? 
A méhpempő is nagyon szuper, csak ajánlani tudom. Szerintem még ez is segíthet helyreállítani a dolgokat. Csinálj egy kúrát, ártani biztos hogy nem árt. Kacsintás
 
 


 
Ezt találtam a méhpempőről, bemásoltam ide. Hátha valaki kedvet kap kipróbálni. 

"Teherbeesés segítés Méhpempővel: a termékenység fokozó tiszta méhpempő


Teherbeesés méhpempő segítségével

méhpempő értékes összetevői segítik a teherbeesést. Európában a méhpempőt a meddőség egyik legjobb ellenszerének tartják. Az ázsiaiak szintén ezt vallják. A hitet tudományos kutatások is alátámasztják. A méhkirálynő rendelkezik azzal a képességgel, hogy kétezer utódnak adjon életet, míg a dolgozók egyáltalán nem képesek a szaporodásra.


Mi az oka ennek a jelentős különbségnek? A válasz a gélszerű anyag, melyet méhpempőnek hívnak. Ez nemcsak a méhkirálynő élettartamát növeli, hanem termékenységi képességét is. Hasonló hatással van az emberekre is. Azok a nők, akik terhességük alatt naponta fogyasztanak méhpempőt, tovább élnek és egészséges gyermekeknek adnak életet. A méhpempő segít a koraszülőtt csecsemőknek alkalmazkodni a külső környezethez.


Anyajuhokon végeztek vizsgálatokat. Méhpempő bevitelével sikerült megnövelniük a juhok termékenységének időtartamát. Nem közvetlenül adták nekik, hanem intravaginális szivacs segítségével. A méhpempő jótékonyan hat a hormonokra és segít gyorsabban teherbeesni. A fiatal méhekben van egy bizonyos hormon, ami a méhpempőben is megtalálható. Ez elősegíti, hogy termékenységi képesség a maximumra növekedjen. Ásványi anyagokat és vitaminokat tartalmaz, melyek a várandós anyát táplálják, ezáltal megkönnyítik a terhességet.


Meddőségre méhpempő

Nemcsak a terhességi problémák, de amenstruációs zavarok esetén is hatékony a méhpempő. A szabálytalan ciklus jelentősen megnehezíti a teherbeesést. A méhpempő fogyasztása ilyenkor is ajánlott. Állítólag a yorki hercegnő, Sarah is azt követően adott életet két lányának, hogy ezt a zselét fogyasztotta. A terhes nők gyakran szembesülnek a reggeli rosszullétek problémájával. A méhpempő segít megszabadulni ettől és a várandós anyát épen, egészségesen tartja.


A teherbeesés sokaknak probléma


A fejlett országokban és hazánkban is a házaspárok mintegy 15 %-a meddőségben szenved, minek előfordulása arányosan nő az életkorral. Egy gyermekre vágyó párt, a teherbeesés be nem következése, a meddőség az egyik legszomorúbb dolog, ami sújthatja.


Akkor beszélhetünk meddőségről, ha egy pár legalább egy évi védekezés nélküli nemi élet után sem következik be a fogamzás. Mindig a pár a meddő és soha nem a nő vagy a férfi.


Meddőség esetén 50%-ban a nőnél találjuk a bajt, 35%-ban a férfinál, 10%-ban mindkettőjüknél, 5%-ban pedig teljesen ismeretlen a teherbe nem esés oka.


Sajnos a férfiak nemzőképessége folyamatosan csökken és jó hír, hogy a médiában is sokszor foglalkoznak vele.


méhpempő segít a női bajoknál, vetélés, meddőség, változó kor esetében. Ugyanis, növeli az ovulációt kiváltó luteinizáló hormonok szintjét a vérben. A petefészek működéséért, valamint a menstruációs ciklus szabályozásáért, ez a hormon a felelős. Meddőség esetén 1 - 2 grammos kúrát tartsunk, 28 napig, reggel éhgyomorra nyelv alatt felszívódva fogyasszuk, majd szünetet tartunk 28 napig, utána megismételjük a kezelést." 

 
 


Szia! Ez a cikk nagyon jó. Èn is kipròbàltam a mèhpempőt,igaz nekem nem vàlt be. Köszi a bìztatàst! Remèlem minden rendben van!
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@noni6666:
Köszi szèpen. Nagyon sajnàlom ami veled törtènt. Szerintem egy előrehaladott terhessèg elvesztèse nagyobb trauma,mint talàn a 12.hèt előtt. Legalàbb is nekem nagyobb volt,ès nehezebb is volt feldolgozni.3 napja mùlt el a vetèlès utànielső mens. Azòta iszom a port is. Eddig mèg semmit nem èrzek,de nagy remènyeket fűzök hozzà.
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@maja33:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ne haragudjatok, most keveredtem fel először ide azóta! Már több mint két hónapja iszom az inofolicot, és két hete annyi van, hogy görcsölget alul a hasam mintha mintha meg akarna jönni, csak enyhébben, és feszül a cicim, meg érzékeny. Nemtudom mitől lehet, tesztet még nem mertem csinálni. A mellbimbóm nagyon érzékeny, és mintha kicsit sötétebbek is lennének....Az alacsony progiszintre sajnos nem kaptam gyógyszert, de anno azt mondta a dokim, hogy a peteérés hiánya miatt alacsony...
 
 


Sziasztok!
Most találtam rátok, remélem lesz, aki még nézi.
Lassan egy éve próbálkozunk, de eddig mind a három alkalommal az lett a középidős ultrahang eredménye, hogy nincs peteérésem. Ezért felírták nekem az 1000es D vitamint, és egy magzatvédőt.
A patikában nagyon ajánlották, hogy az Inofolicot szedjem napi kétszer. Az endokrinológus a Gynositolt ajánlotta napi egyszer.
Hatóanyagban egy és ugyanaz, de az adagolásról mit gondoltok? Tényleg elég napi egy egyelőre és inkább a folyamatosság legyen meg, vagy érdemes a napi kettőt igyam.
Ui: általában az orvosra hallgatok :)[b][/b]
 
 


Sziasztok!

2 baba elvesztése után ismét szeretnénk megprólni.
Nem tudom, hogy az inofolic-ot mikor kell elkezdeni szedni. Menzesz első napjától vagy az utolsó napjáb esetleg bármikor?
Nem zavar be a ciklusnál?

Segítségeteket előre is köszönöm!
 


Sziasztok!Mi lassan 2 éve vagyunk házasok (10 éve vagyunk egy pár) és 7 hónapja nem védekezünk sajnos eddig eredménytelenül :( Voltam hormon vizsgálaton elvileg minden eredményem szuper, az orvos 3 hónap vitaminkúrára fogott mely Inofolicból (napi 2-szer),Premens (1X) D-vitaminból (1X) és Femibion 0-ból áll. Az inofolic segítségével több ismerősöm is anyuka lett így nagyon bízom benne!!!
 


Sziasztok,

én most kezdtem inni az Inofolicot, illetve 2 hónapja iszom a Mastodynon cseppet is, mert a hormonokkal sajnos kisebb zűrjeim vannak (magas prolaktin, amire Bromocriptint is szedtem korábban). Nagyon bízom a sikerben, első babánkat szeretnénk összehozni. Még csak az elmúlt néhány hónapban kezdtünk próbálkozni, kíváncsian várom, tapasztalok-e majd bármit a következő időszakban.
Az orvosomat alapos és körültekintő embernek ismertem meg, hosszú ideje járok hozzá, az ő javaslatára kezdtem a fentieket inni. A súlyomat is rendeznem kell, igyekszem nagyon. Meglátjuk. 

Valakinél van fejlemény azóta???
 


Szisztok. Én ma hallottam először az inofolic-ról. Első babánkat szeretnénk a férjemmel.  Sajnos nekem a pajzsmirigyemmel is gondom van, de talan az arra kapott gyógyszer (eurhyrox 25) azt rendben tartja. Én is elkezdem szedni az inofolic-t és a méhpepőről irtak is tetszettek. :)
 


Rendületlneül iszom, naponta 2* javasolta a dokim. Nekem ma/holnap már megjön, de nem bánkódom: még csak most kezdtem egy hete. Szedem tovább, ameddig kell. Közben elmegyek minden vizsgálatra, amire csak kell. A férjemet is megnézetjük, az a biztos.
 


Mikor kezdjem el szedni az inofolic-t? Most épp mezeszelek és úgy olvasta utána érdemes kezdeni. A nap melyik szakában kell szedni? Válaszaitokat előre is köszönöm.
 


@karmenci:
Én a ciklus felén túl voltam már, amikor kezdtem. Nem kellett várni semmire, csak elkezdeni. Úgy tudom, ez inkább vitamin készítmény, ezért bármikor lehet kezdeni. Ha valaki mást tud, javítson ki, nem akarok butaságot írni. Én napi kettőt iszom, reggel és este. A tájékoztatóban sem olvastam semmi extra útmutatást ezzel kapcsolatban.
 


@bandibond:
Köszönöm szépen!
 


@bandibond:
Köszönöm szépen!
 


@karmenci:


szia, 
tapasztaltál már valamit, amióta szeded? én az első doboz vége felé járok, és ebben a hónapban már volt igazolt peteérésem. Az orvos biztat, hogy ez már akár az Inofolic is lehet. Bármi is volt, én szedem majd szépen tovább, veszem a következő dobozt is. 
 


@bandibond:
Nekem endokrinológus-nőgyógyász ajánlotta 2 missed ab, pajzsmirigyalulműködés és IR után. Inzulinszintet olyan szinten rendbe tette,h 2 hónap után tökéletesek az eredmenyeim. Az egyébként 33 napos ciklusaim pontosan 28 naposak lettek.
 
 


@janoagi:


Ez jó hír, mert nekem csak annyit mondott a "TRIUMVIRÁTUS" nőgyógászcsapatom (tudom, hülyén hangzik, de tényleg hárman viselik a gondom, szerencsés vagyok ), hogy szedjem, mert a peteérésben segíteni fog. Az inzulinra nem is gondoltam. Elvileg még éppen nincs IR-em, de láttam már  jobb cukorterheléses eredményt a sajátomnál. Ha azon is segít, már nyertem vele.
 


Sziasztok. Nekem maradt 19 darab Inofolicom. Lejárati dátum 2019.05-ig. Ára 3000 ft. Tel 06705922654
 


Sziasztok van egy olyan kerdesem hogy a dokim ladeevitet és az inofolicot ajalota lehet szedni egyszere vagy nem? Mert mi mar lasan egy éve probalkozuk paromal de semmi szerintetek ezek a gyógyszerek hasznalnak?
 


@manoci27:


Szia, én a kettő kzül csak az Inofolicot ismerem, azt iszom két hónapja. Ami biztos, hogy javultak a hormonos vérvétel eredményeim azóta, bár közben diétázom és fogytam is, ami szintén elősegíti a javulást, így nem tudhatom, hogy az Inofolicnak mennyi kösznhető ebből. Javít az inzulin értékeken is, ami szintén csak jó a teherbeesésnek. Nyilván egy komplex kérdésről van szó (milyenek az eredményeid, milyen esetleges problémáid vannak, milyen az általános állapotod, stb.). De ha ezt ajánlotta és nem valami gyógyszert egyből, akkor érdemes kipróbálni. Ez is egy táplálékkiegszítő lényegében. Én megúszom gyógyszer nélkül egyelőre ennek és a Mastodynon cseppeknek köszönhetően, így én bízom az Inofolicban.
 


@bandibond:
Köszi a vélemenyedet konkrétan nincs semmi bajom hormonalisan mert mondta a dokim csak szedtem az elevitet az ösze zavarta mestruaciomat meg elég sokat hisztam is töle. És utana elmentem dokihoz meg vizsgalt de nincs baj és akkor kérdezte hogy miota probalkozuk és mondtam hogy egy éve és akkor adta ezeket a gyogyszerokat meg a paromnak adot
 


@bandibond:
Flotandol a nevet a gyogyszernek
 


@manoci27:
Igen, azt is ismerem, a férjemnek ezt ajánlotta az urológus. Így én Inofolicot iszom, ő pedig a Folandrolt.
 


@bandibond:
Igen és ferjednek mibe segített hízott töle vagy valami mellekhatasa van?
 


Ő meg csak 2 vagy 3 hete szedi, szóval egyelőre nem tapasztalt semmi különöset, sem mellékhatást. 3 hónapig kell innia, annak érdekében, hogy a spermiumok többen is legyenek és izgágábbak is legyenek. Decemberben megy kontrollra. De ez ugyanúgy "csak" egy vitaminkészítmény, tehát semmi extra mellékhatásra nem számítunk. Kis turbozás.
 



@titikee:
Szia nekem semmi konkrét eredmenyre csak segítséget kertek a dokimtol mert egyéve probalkozuk és nincs meg baba
 


@titikee:
De nem tudok véleményt mondani roluk mert meg nem szedtem mert meg van femibion amit be kell szednem
 


@manoci27:


Femibiont a doki javasolta? Vagy csak felkészíted magad vitamin ügyilge? Nekem rendben vannak az értékeim, azt mondta ne szedjek semmit.
 
 


@titikee:
Magamtol keztem el szedni a dokim nem javasolta. Hanem most javasolta ladeevitet meg inofolicot ajalota amit szerdan kezdem majd el öket
 


@titikee:


Szia,
nekem az Inofolicot a kicsit rendetlenkedő hormonokra és a peteérés elősegítésére adta a doki, mert voltak peteérés nélküli ciklusaim akkoriban
2 hónapja iszom és mindkét hónapban volt peteérésem és ovulációm is

férjem a Folnadrolt a nem túl meggyőző mintájára kapta, hogy egy kicsit feltuningolják, 3 hónapra javasolták most
 


@bandibond:
Szia neked hogy kellett szedned az inofolicot? Meg egy olyan kerdesem van hogy most menzeszem meg jöt és úgy is szedhetem?
 


@manoci27:


Szia,
én napi két tasakkal iszom, reggel és este, vízben feloldva, ennyit javasolt az orvos. Igen, szedheted így is, hiszen ez egy táplálék kiegészítő, nem gyógyszer. Akkor kezded, amikor akarod, ez egy plusz támogatás/adalék a szervezetnek.
 


@bandibond:
Köszi a segítséget és ha én delutan haromkorvetem be az egyiket a masikat meg lefekvés elöt nem lesz bajom?
 


Nem, nem lesz. Nem valami komoly hatóanyag tartalmú orvosság ez, hanem csak egy plusz támogatás a szervezetnek.
 


@bandibond:
Köszi szepen a segítséget :)
 


Sziasztok!
2 hónapja kezdtem el inni az Infolicot ismerősöm ajánlására, és ennek vagy nem ennek hatására pozitívat teszteltem 5 hónap próbálkozás után, de még kb 5 hetes lehetek. A dokihoz majd jövőhéten megyek. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek szedhetem tovább az infolicot, vagy inkább terhesvitamint kezdjek el? Köszönöm előre
 


@bonnie07:
Szia gratulalok remelem én is ilyen jo hirel szolgalhatok majd szerintem ikab terhes vitamint kezd el szedni ez csak az én vélemenyem de ha iszod az inoficot is akkor csak egyet igyal naponta vagy ami meg maradt azt fogyazd el és utana vitamint szedjél :)
 


@bonnie07:
Meg azé a dokit is kerdezd meg biztosan kedvéjé
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: