Új privát üzeneted érkezett!

@kolett89:


En iszom az Inofolicot, nagyon nem tudok kulonosebb hatasarol beszamolni. Furcsa, hogy a dokid javasolta, en ugy tudom, hogy mivel az inzulinszintet segit beallitani, igy pcos vagy IR eseten nagyon hasznos, de ha valakinek nincs ilyen gondja, szerintem azert bezavarhat. 


 


Én csak elevit szedek, a méhpempőről több jót olvastam, mint rosszat. Szerintem mindenki màshogy reagàl rà.
Van valaki, aki tesztel mostanàban? :)
Nekem lassan talàn esedékes lesz. Tüneteim vannak, de még korainak tartom őket. A derékfàjàs ami a legfeltűnőbb. 2 napig éreztem. Sosem szokott fàjni. Néhàny görcs és szurka is volt. Meglàtjuk. :)
 


@lyrandei:


Akkor már biztos ő sem várat sokáig magára. Egyébként egy barátnőmnél is így volt, hogy az első kettő gyakorlatilag egy gondolatra megfogant, a harmadikra pedig majd 9 hónapot várni kellett, és kis imádnivaló dacos is lett, igazi huncut baba:) Lehet, nálatok is erről van szó 
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

@kolett89:


na ez eszembe sem jutott, mármint, hogy a férjemnek adjam...amúgy az arcra is nagyon jó állítólag, csak szörnyű a szaga..megpróbálom rávenni, hogy bevegye, de nagyon jófej, szóval biztos megteszi

sajnos én is ilyen típus vagyok, mindig hajlamos vagyok magamban keresni a problémát, az okot, nem csak a babatémával kapcsolatban, de nyilván itt is előjön. Próbálok megnyugodni, régen csomót meditáltam, lehet, ideje volna bevetnem ezt a fegyvert.
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@amerika1:


szia, a ciklusod hányadik napján tartasz? 
nekem még korai, én még csak a 10. napon vagyok, bár már éreztem jobb oldalon a petefészkemet. Persze lehet, csak bebeszélem magamnak :) Lehet, ideje volna vennem egy tesztet nekem is, mert totál el tudok bizonytalanodni a pé jeleit illetően..
derékfájás nekem minden mensi előtt van egy pici, inkább azt mondanám, hogy nagyon érzékeny olyankor, de állítólag a várandósság korai jele is lehet.
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


A 24.-en. A bizonytalansàg nàlam is jelen van, ami a pé illeti. Pàr évvel ezelőtt egy ciszta miatt eltàvolítottàk az egyik petefészkem. Utàna nehezen àllt helyre a ciklusom. Az utóbbi időben mondhatni rendszeres. De nàlam sosem lehet tudni...
Drukkolok Neked nagyon adeeel86 :) Majd írj a fejleményekről.
 


@amerika1: Megy a drukk, remélem 2 csík lesz! Mióta próbálkoztok?
adeeel86, megy a drukk Nektek is!
 


lyrandei: Fél éve, hogy elkezdtem a szervezetem felkészíteni a baba érkezésére. Figyeltem a ciklusom, szervezetem. Most januàrban kezdtük. Nagyon friss a dolog. :) Hihetetlen lenne, ha elsőre sikerülne. Ha nem, megyünk tovàbb. :)
 


Lyrandei remélem nem kell sokat vàrni a harmadik gyerkőcötök érkezésére. :)
Vàrjuk a tudósítàst! :)
 


Juj nagyon drukkolok lanyok! Olyan jo lenne olvasni sikersztorikat 


 


Sziasztok! :)
Ki tesztel mostanában? :)
 
 


Hahó Felho1 :) Jövő hét végén. Csütörtök vagy péntek. Attól függ meddig bírom. :)
 


@amerika1:


Akkor drukkolok! Ha ilyen szépen felkészültél már erre, simán összejöhet elsőre, de semmiképp se törj le, ha nem. Kevesen vannak, akik ennyire tudatosan csinálják, mint te, hanem csak úgy durr bele. Nekem a te hozzáállásod nagyon szimpi.
Én most vagyok peteérés körül, 13. napon. Ezt a szurkálásokból gondolom, meg abból hogy ilyenkor kívánósabb is vagyok. Állítólag a nők ilyenkor sokkal nyitottabbak a külvilágra is, menstruáció idején meg "zárkózottabbak", én most ezt is próbálom figyelni magamban.

@lyrandei: köszi a drukkot! :)
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,Meli vagyok 35 éves :) 
van már egy kisfiam,4 éves és szeretnék még kisbabát.
Egy hete körülbelül szúr a jobb petefészkemnél,holnap megyek drhoz emiatt,lehet gyulladás. Esett vki már gyulladással is teherbe? Párommal pont a peteéréskor is együtt voltunk,de akkor emiatt lehet most nem jött össze. 

 


Sziasztok új vagyok :) kistesóval probalkozunk viszont nagyon rendszertelen a menstruációm. Elkezdtem ovulációs tesztet csinálni, viszont nem tudok kiigazodni az eddigi eredményen. Szerintetek a 12.nap pozitív lenne? Köszönöm
 
 


 
 


@bett522:
Szia.
Normál 28 napos ciklusnál simán lehet pozitív az ovu teszt a 12. napon. Amúgy a teszt akkor pozitív, ha a kontroll és teszt csíkok azonos erősségűek, vagy a teszt csík erősebb. Mivel az LH hormon a szervezetben folyamatosan jelen van, ezért a teszten valószínűleg mindig lesz 2 vonal, a teszt csík viszont csak az ovut megelőző 1-2 napon válik erőssé, vagyis a kontroll csíkkal azonos erősségűvé. Az ovu a pozitív teszt/ek utáni első negatív napon következik be. Ha pozitív teszt elvégzésekor együtt vagytok, akkor van a legnagyobb esély a babára.
Remélem segítettem! Drukkolok neked! :-)
 
 


@bett522:
Csak most látom a képet. Elég erősnek tűnik szerintem. Ha holnap halványabb lesz a csík akkor egyértelmű. Mindenesetre ma be kell fogni apát mindenképp (mármint ha az utolsó mai teszt) ;-)
 
 


Köszi a képet nehezen csatolta :)
Igen az utolsó a mai, nekem is erősnek tűnik de nem elég erősnek, olyan mintha a mai már halványabb lenne mint a tegnapi :( és azt sem találtam elég erősnek...
Tegnap együtt voltunk úgyhogy ebben bízom, de akkor ma is elkapjuk apát :D
 
 


adeeel86

Köszönöm kedves szavaid. :) Semmiképp nem keseredek el, ha nem làtok majd két csíkot. A felkészülés alatt nemcsak a testemben, hanem a lelkemben is rendet tettem. Nem szerettem volna, ha bàrmi negatív dolgot cipelnék tovàbb. (Volt mit elengedni)
Olvastam, hogy régebben meditàltàl. Nagyon jó dolog. A pozitív életszemlélet fontos. Én közben szoktam feldolgozni, szàműzni a rossz dolgokat az életemből.
Ha peteérés környékén vagy, akkor hajrà :) Sok szerelmes pillanatot!
 


@amerika1:
Nagyon drukkolok a teszthez! :)
Utánad fogok picivel én is.
Nekem most sajnos megint barnázásom van, valószínűleg volt valami, mert ilyen korán még nem szokott, most még ez beágyazódási dolog sem lehet. Úgyhogy nincsen sok reményem.
A hőm szépen emelkedik, azt gondolom, nem progeszteron hiány a baj.
Majd meglátjuk ;)
 
 


@misszike:
Szia, nekem feszült nagyon a jobb oldalam már egy ideje. Voltam dokinál is, mindent rendben talált. Azt mondta, hogy aminél nem érezzük, hogy fájdalomcsillapító kell, azt "engedjük el, ne foglalkozzunk vele". :)
Így tettem. :)
Mostanában nem ereztem. :)
 
 


@adeeel86:
Drukkolok ;)
Én peteérés után egyre inkább takarítani szoktam. Egyre jobban bántja a szemem a kupi vagy a kosz, és belehabarodok a tisztítószerek illatába. :)
Olyan fura és közben érdekes a női test! :)
 
 


@bett522:


Szia! Szerintem igen, a 12. napi a pozitiv. Hajra :) :) :) 


 


@nevermind2:
Írtál az inofolicról, és hogy szerinted bezavarhat, ha valaki nem pcos vagy ir beteg. Erről olvastál is valahol? Vagy orvos mondta? Nekem ezt nem mondták, és szedem!
 
 


@felho1:


Szia! Olvastam valahol, de mar nem tudom, hogy hol. Nem gondolnam, hogy a ciklusba kavar be, hanem ugye az inzulinszintre van hatassal. Ezert nem szabad szenhidrattal egyutt fogyasztani, hanem mindig ket etkezes kozott, viszonylag ures gyomorra. De sokan ezt sem tartjak be mondjuk, lattam facebookos csoportban, hogy valaki gyumolcsleben oldja fel.. 





 


Köszi igyekszünk:) elmeselem az en történetemet. Kisfiam születése után attól függetlenül hogy nem tudtam csak 3 hónapig szoptatni nagyon sokáig magas volt a prolaktin szintem. Meg sem jött. 8 hónapos korában volt 1000 feletti érték (a felső határ 530) emiatt nem volt peteérésem sem. Mivel akkor még nem szerettünk volna tesót így mondta a dokim, hogy nem ad gyógyszert, hátha magától rendeződik. Meg is jött, de ahogy első szülés előtt is rendszertelenül, valamikor egy hónap is kimarad. Legutóbb 1 hete neztünk prolaktin szintet, 470 volt tehát értékhatáron belül. Most kezdtem az ovulációs tesztet, hogy nagyjából lássuk mikor van kb peteérés. Kb másfél hét múlva akkor tesztelek egyet ;)
 
 


@nevermind2:
Jesszusom!
Nekem teljesen jók az értekeim, de reggeli közben veszem be, nyilván özönlik a szénhidrát is (alma valahogy mindig van). Hát ez most nem jó hír.
Én nagyon nagyon hálás vagyok neked, hogy szóltál!
 
 


@bett522:
Nagyon megy a drukk
 
 


@felho1:


Igazabol szerintem ha nem tapasztaltal semmilyen inzulin reakciot (hirtelen es nagyon eros ehsegerzet, szajszarazsag, hizas/fogyas stb), akkor nincs gond. De en csak laikuskent gondolom igy, ha ajanlotta a nogyogyaszod hogy idd, akkor nyilvan ra hallgass inkabb 
 


Lányok! Elolvastam a fórumot az elejétől, mindenkinek megy a drukk! Úgy olvastam még senkinek nem sikerült babásodni, a január sajnos egy ilyen hónap volt...
Ki mikor tesztel? Annyira várom a sikersztorikat :)
Én most várok két órát aztán jöhet az újabb ovu teszt, kiderül tényleg a 12.nap volt-e a tetőpontján az Lh szintem.. (vagyis tegnapelőtt)
 
 


@bett522:


En is nagyon varom a sikersztorikat, talan epp a tied lesz az elso  En leghamarabb marcius 4en tesztelek, haha, perpill meg a peteerest varom, de ooolyan lassaaan telnek a napok... 
 


Jah igen! Olvastam hogy te 52ft darabáron veszed az ovu tesztet.
Lányok! Én a Vateran vettem 70ft volt darabja. Hátha valakinek még jól jöhet.
 
 


@nevermind2:


A peteérést tudod kicsit gyorsítani, a cickafark tea előrébb hozza kicsit. :) Nálam mióta iszom, 2-3 nappal előbb van a peteérés!
Nagyon várom én is a sikersztorikat! Jó lenne, ha "zebrás" lenne a topik! 
Én hétvégén tesztelek... :)
Szép napot Mindenkinek!
 


@lyrandei:

Én is hétvégén tesztelek. :) Érzel valamit?
 


@lyrandei:


Oh koszi, lehet, hogy majd egyszer kiprobalom a cickafark teat. Tegnap szedtem be az utolso adag clostit, nagyon remelem, hogy hatni fog.. Ma vagyok a 8. ciklusnapon, de mar van egy kis szurkalas, remelem mar a kis tuszok stimulalodnak 

Huhu, hetvegen, de izgiiii! Majd jelentkezz! 
 


Fogalmam sincs... Vélemény? Kicsit mintha halványabb lenne.. De a 12-13.nap elég erős csík egy pete kilökéséhez?
Ha igen jól sejtem hogy ma is érdemes lenne együtt lenni?

 
 


@bett522:


Hmm, igy most a 12. meg 13. nekem egyformanak tunik... Tegnap voltatok egyutt? Mondjuk artani nem fog, ha elkapod az urad 

Off: hogyan tudsz fotot csatolni? Nekem nem sikerul.. 
 


@bett522:


Szerintem a 12-13 pozitív, a mai már nem. Az együttlét biztos nem árt meg , de szerintem max délelőtt lett volna "haszna".

@amerika1:
Egyenlőre nem sok mindent érzek, vagyis van valami olyan érzés, amire már többször azt hittem, hogy AZ, aztán nem lett igazam. Majd meglátjuk! Neked van valami?
 


Ahogy szárad a mai tesztcsík úgy erősödik az is... Tegnap nem :roll: de tegnapelőtt igen (kétnaponta tervezünk együtt lenni, én úgy tudom a spermanak is kell a pihenő)

Az eredeti képet berakom egy kepszerkesztőbe hogy a mérete sokkal kisebb legyen, és úgy engedi felrakni, egyébként csak tölt :)
 
 


Ilyen lett.... En ezt is erőnek látom mostmar... Na számomra ez teljes elbizonytalanodás

:roll:
 
 


@bett522:


Valoban erosebb lett a csik  En sem tudnam eldonteni... Esetleg a nyák allaga segithet, szoktad figyelni? Allitolag a legtermekenyebb nap az amikor a legtisztább, legnyúlósabb a nyák (bocsi ). 
 


@nevermind2:
De, igen, éreztem hatást... az utóbbi időben sok rizst ettem, azt hittem, amiatt volt rossz a gyomrom és nagyobb a hasam is.
Aaaaatyagaaatyaaaa!
Ez döbbenet. Nagyon köszönöm!
 
 


@bett522:
Én kb február 21.én tesztelek :) Ha kibírom addig.
 
 


Igen, tényleg, a nyákot érdemes figyelni, mert az a biztos.
 
 


@felho1:


Szióka :) 
Na,hát ma én is gy tettem,voltam nőgyógyásznál de még csak pici gíulladás sincsen. Akkor valószínű,hogy felfázhattam és emiatt feszül a hólyagom és emiatt  a szúrós fájdalom is néha. Lehet elmegyek holnap még a háziorvoshoz is :)
 


@amerika1:


köszönöm én is! :) egy cipőben, én is rájöttem, hogy van még mit elengednem ahhoz, hogy a babát már tiszta lappal tudjam fogadni. Én most vagyok túl egy nagyobb ilyen lelki elengedésen, remélem, hogy meglesz a gyümölcse. :) Drukkolok magunknak! Örülök, amikor hasonlóan gondolkodó emberekkel hoz össze a sors - még ha a fórumon is.
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@felho1:


hehe, ez jó :) Igen, és ami még fura, hogy amíg az ember nem akar babát, addig nem is figyel ilyen dolgokra. Legalábbis én teljesen "tudatlan" voltam a testem ilyem működését illetően.
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

lehet kicsit hülye lesz a kérdésem, de hogy tudjátok megkülönböztetni a nyákot ovulációkor a spermától?

 
 


@felho1:


Hu, akkor lehet, hogy tenyleg nem jo Neked an inofolic.. Azert figyeld a tuneteket, hogy maradnak-e esetleg akkor is, ha mar nem iszod. En mondjuk ugy erzem, hogy nekem jot tesz. Hetvegen elfelejtettem es nem vettem be egyik nap sem, most esett le, hogy lehet amiatt nem volt 100% rendben a gyomrom. Persze az is lehet, hogy azert, mert bevagtam majdnem egy egesz pizzat ugy, hogy hetek ota nem ettem semmi feherlisztes kajat.  


 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron