Új privát üzeneted érkezett!

Ilyenkor én is türelemből állok a legrosszabbul. (az az erzésem, hogy ez a hónap sajnos nem sikerül...)

Inofolicot esetleg iszik valaki?
 
 


Katapetra, nagyon nagyon drukkolok, számolom veled vissza a napokat! ;)
Te majd mivel tesztelsz?
 
 


Köszi :)
Kaptam a Kaalitól egyet...remélem 2 csíkosat adtak ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
 

 
 

Hahó!! Van itt valaki?:)

anita0111
Budapest, XXII.
 
 


@felho1: "Ilyenkor én is türelemből állok a legrosszabbul. (az az erzésem, hogy ez a hónap sajnos nem sikerül...) Inofolicot esetleg iszik valaki?"



En iszom az Inofolicot, kb 1,5 honapja, de eddig nem tett csodat. Kivancsi vagyok a clostira. 


 


@anita0111:


Jelen :)
 


Sziasztok,én is szeretnék csatlakozni hozzátok. Már több mint egy éve próbálkozun, de talán ebbe a hónapban sikerült! Már 5 napja késik, csináltam tesztet, de negatív. Lehet hogy korai volt még a tesztelés?
 


@felho1: Én is iszom az inofolicot 3 hónapja nekem akik ajánlották azok nagyon esküsznek rá :) Hétfőn nálam is kiderül, akkor kell mennem tesztre (vérvétel) :)


@meuska31:


Szia! Rendszeres egyebkent a ciklusod? Mert ha igen, es ugy 5 nap keses, akkor mar lehet, hogy mutatnia kene a tesztnek. Attol is fugg mondjuk, hogy milyet hasznaltal. Reggeli elso vizeletbol? 

Nekem nem rendszeres a ciklusom PCOS miatt, ugyhogy nekem tavaly volt vagy 45 nap "keses", amikor 4-5 naponta teszteltem, hu, nem kivanom senkinek 
 


@kerteszreni:


Hu, drukkolok! :) Majd ird meg az eredmenyt :)
 


Oksi mindenképp ari vagy 


@nevermind2:
Rendszeres, 27-28 napos. Reggeliből teszteltem. Nem tudom most már mi van, többféle tesztettel próbáltam. Gabriel, dm-es, netes 10es. Érzem hogy görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni de nem. Na mindegy még egy hétig varok.. (utálok várni)
Uhh 45 napig.. Remélem nekem addig nem kell várnom. Hogy derült ki neked a pcos?
 


@kerteszreni:


Drukkolok

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok, én továbbra is jól vagyok....nincs semmi tünetem....hát nemis tudom mi a jó....
ha van azon parázok, hogy ez most mi a fütyfürütty miatt van?
ha nincs tünetem, akkor meg miért nincs?
Bár bevallom, ez a nagy csend talán picurkát jobb ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


@meuska31: Oh, akkor remeljuk csak nem emelkedik olyan hamar a hcg szinted! Sok ilyet olvastam. Elso babaval probalkoztok egyebkent? Drukkolok :) Nekem ugy derult ki, hogy tavaly marcius vegen abbahagytam a fogamzasgatlot, akkor meg nem gondoltam, hogy gond van, mert igazabol az eloszor a gyogyszer utan 45 napra jott meg, de szepen minden honapban 3-4 nappal csokkent a ciklusom. Voltam nogyogyasznal, es o mondta, hogy gyanus a pcos, de nem tudta megerositeni, mert o is ugy gondolta, hogy a gyogyszer hatasa lehet. Szeptember-oktober kornyeken jottek elo a tunetek, iszonyatos hajhullas, szorosodes, hizas, es akkor egy 29 napos ciklus utan 70 valahany napig semmi... Szornyu volt :( En kulfoldon elek, es itt a korzetihez kell menni eloszor mindig, aki konkretan egy ugyanolyan terhessegi tesztet csinalt, mint en otthon, vizeletbol, es hazakuldott. Hiaba konyorogtem, hogy utaljon be nogyogyaszhoz, itt egy evig kell sikertelenul probalkozni babaval, mielott kivizsgalnak. en hulye meg elmondtam, hogy mi csak marcius ota vagyunk rajta az ugyon... Ugyhogy most voltam otthon magandokinal, aki megerositette, hogy fennall a pcos es felirta a norcolutot meg a clostit. Viszont csak egy havi adagot, es mar most azon szomorkodok, hogy mi lesz ha nem hasznal :(
 


@katapetra:


Köszii ari vagy 


@nevermind2:
Én is abban reménykedem. Igen első baba lenne. Köszi. Sajnos itt sem jobb az egészségügy. Nekem novemeberben írták ki a norculotot, mert meg jött egy hónapban kétszer. Azt is azért mert erőszakos voltam a dokival, hogy nekem mindig rendszeres a mensim és irja fel. Aztán vissza mentem hozzá, csinált uh-ot, szerinte semmi bajom. Most ott tartunk hogy eltelt az 1 év sikerteleneség, és a héten kezdődött volna a hormon vizsgálat egy másik kórházban. A norculotot úgy tudom hogy ciklus beállitásra adják, nekem használt. Bár én csak egyszer használtam. clostit nem ismerem. Akkor most várod hogy újra induljon a ciklusod.
 


@kerteszreni:
Drukolok!! :-D
 


@katapetra:
Drukkolok! :-D
 


@anita0111:
Igeenn! :-D
 


@meuska31:
Köszönöm! :-D

Neked is mielőbbi babàsodàst kívànok!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sajnos ma reggel megjött. Nektek volt igazatok.
 


@meuska31:
Basszus....
Sajnàlom :-(

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


@meuska31:
Nagyon sajnálom de nem szabad feladni. Nyilván kivul allokent az ember konnyen beszel de jonni fog a baby csak picit varat meg magara. En is mar kezdek kicsit izgulni a hetfo miatt .


Sajnos nekem is megjött pénteken. Gondolkodni kezdtem, hogy nagyon beállt a ciklusom 25 naposra, az ovulációm viszont nincsen hamarabb, emiatt a beágyazódásnak nincs túl sok ideje már.
Volt valakinek hasonló problémája esetleg?
 
 


@kerteszreni:
Persze tudom, és nem adom fel. Szorítok hétfőn. :-)
 


@felho1:
Nagyon sajnálom :-(
Próbáltad már esetleg a palástfű teát? Én most azt iszogatom reggel, este. Azt olvastam róla, hogy ovu után kell elkezdeni inni a ciklus végéig, erősíti a méhet és megvastagítja a nyálkahártyát, illetve segít beállítani a ciklust is. Pont a ciklus második felére van áldásos hatással, ami neked nem ideális. Én még csak ebben a hónapban kezdten inni, úgyhogy személyes tapasztalataim még nem nagyon vannak, de egy próbát neked is megérne szerintem. Ártani nem árt az biztos :-)
 
 


Sziasztok! Csatlakozom én is hozzátok. Mi is idénre tervezzük a bébit.
Én igyekszem megtenni mindent ennek érdekében: szedek terhesvitamint+folsavat, hőmérőzök, LH tesztelek. 
Az lenne a kérdésem, hogy van valakinek valami tapasztalata a különféle gyógyteákkal kapcsolatosan? Teljesen normális ciklus esetén is használhatók? A cickafarkról olvastam, hogy a normál ciklusba bezavarhat. De a többi? Palástfű, málnalevél, barátcserje? Nem akarok mindenáron ilyeneket inni, csak gondoltam adnék egy kis "tuningot" a dolognak :D De ha esetleg bezavarhat az amúgy tankönyv szerinti ciklusomba, akkor inkább hanyagolnám.
Valaki használta/ja ezeket? A palástfűre gondoltam, mert az elvileg a beágyazódást segíti elő. 
Köszi ha válaszoltok! Mindenkinek mihamarabbi babásodást kívánok! :)))
 


@mangomuci:
Szia, üdv a csopiba. Ártani biztos nem ártanak a vitamink. Első babát tervezitek?
 


@meuska31:


Ooo, sajnalom, hogy megjott :( De uj honap, uj esely...

Igen, en most varom, hogy rendezodjenek a dolgok. Clostitol felek egy kicsit, egyreszt az ikerterhesseg kockazata miatt, masreszt azert is, mert olyan sok mindenkinek nem hasznalt 
 


@mangomuci:


Udv es sok sikert! Rendszeres ciklussal maris elorebb vagy, mint sokunk, durkkolok!
Szerintem gyogyteakkal nem arthatsz, bar a cickafarkrol tenyleg hallottam, hogy bezavarhat. Talan a palastfu nem annyira agressziv, ahogy most utanaolvastam  "Erősíti a méhet, javítja a termékenységet. A ciklus 1. felében a peteérést, a 2.-ban a beágyazódást segíti." Szerintem en megprobalom, inofolic + norcolut + closti + csilliomillio vitamin csak csinal mar valamit 
 


Sziasztok csajok,

Sajnos nem sikerült negatív lett az eredmény :( 
Most ujra kezdjük...!


@nevermind2:
Nem adom fel, el jön az én időm is. Ne félj, hisz csak a jót kell bevonzani. Nem vagyunk egyformák.
 


@kerteszreni:


Oooo, nagyon sajnalom :( Kitartas!
 


@kerteszreni:
Nagyon sajnàlom, hajrà következő hónap!!!!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


@meuska31:


Igen, tudom, probalok is pozitiv maradni, de annyira ingadozo a hangulatom. A barati korben ismet lett egy "meglepetes", azaz nem igazan tervezett baba. Az elmult fel evben ez a harmadik ilyen, es ilyenkor egy kicsit elotor belolem a "hol van itt az igazsag?" depi.  

 


@kerteszreni:
Sajnálom. :-( Kitartás!
 


Köszi Csajok!
Igen, igen, tudom hogy szerencsém van hogy a ciklusom normális. Ezzel sosem volt gondom, fogamzásgátló után is kb azonnal visszaállt. Ezért nem akarnám megborítani a rendszert, de szeretném ha minél előbb jönne a baba, nem kellene hónapokat várni még. :/ Első lesz, igen. 

Ja, és nekem nem kell bemutatni ezt az érzést h milyen amikor olyan pároknál jön a gólya, akik nem igazán tervezték. A közvetlen környezetemben 4 olyan nőt tudok, akik első alkalommal terhesek lettek (ebből 2 csak "viccből" próbálta meg, hátha...nocomment), mindenféle "előgondozás" nélkül. Szóval az ilyen számomra érthetetlen, hogy másoknak, akinek nincs szervi oka, miért kell hosszú hónapokat várni. Aki meg mindegy alapon van, annak elsőre összejön. Érdekes ez a természet.
Na de a lényeg, hogy hamarosan itt a fórumon is bekopogtat a gólya mindenkihez! :)
 


@nevermind2:
Ismerős az érzés.. Aztán jön a kérdés, nektek mikor lesz? Ettől kapok még hülyét. Na mindegy, legyünk optimisták. Jön a gólya, csak kicsit eltévedt. ;-)
 


@szabina86
Még nem próbáltam a palástfű teát. Fogok venni, te hol vetted, gyógyszertárban? Úgy látom, hogy a ciklus kinyujtása vagy a peteérés előbbre hozása komoly dolog lehet, jövő kedden megyek egy dokihoz, ugyan nem ő az orvosom, de ő műtött 2 éve, nagyon hiszek a rálátásában, bízom benne, hogy egy hét múlva ilyenkorra már okosabb leszek.
A ciklusod milyen lett a teátol? Azóta van valami változás, vagy nem érzel semmit jobbnak/rosszabbnak?
 
 


@mangomuci:
Most kezdem a hőmérőzést én is. Már bánom, hogy nem kezdtem korábban. :) Az LH teszt ugyanaz, mint az ovulációs teszt? Hogy kéred a patikában? Bocsi a tudatlanságomért...
 
 


@nevermind2:
A Clostiról mit tudsz? Csak nem használt sok helyen, vagy hallottál róla valami rosszat is?
 
 


@felho1:
Szia. Én gyógyszertárban vettem,nem mostanában. Akkor vettem, mikor szülni készültem a kisfiamat, ugyanis vérzéscsillapításra is jó szülés után. Akkor végülis nem bontottam fel, mert nagyon gyorsan helyre jöttem, nem volt rá szükség. Most, hogy tervezzük a kistesót, olvasgatni kezdtem, hogy mi segíthet a folyamat felgyorsításában és akkor találkoztam ismét a palástfű nevével, és a költözködés ellenére csak sikerült megtalálni itthon :-)
Amúgy több oldalon is olvastam a hatásáról, van ahol azt írják, hogy egész ciklus alatt érdemes inni, mert az elején a peteérésr, utána a
 
 


@felho1:
Szia. Én gyógyszertárban vettem,nem mostanában. Akkor vettem, mikor szülni készültem a kisfiamat, ugyanis vérzéscsillapításra is jó szülés után. Akkor végülis nem bontottam fel, mert nagyon gyorsan helyre jöttem, nem volt rá szükség. Most, hogy tervezzük a kistesót, olvasgatni kezdtem, hogy mi segíthet a folyamat felgyorsításában és akkor találkoztam ismét a palástfű nevével, és a költözködés ellenére csak sikerült megtalálni itthon :-)
Amúgy több oldalon is olvastam a hatásáról, van ahol azt írják, hogy egész ciklus alatt érdemes inni, mert az elején a peteérést, utána a beágyazódást segíti. Máshol pedig azt írják, hogy cickafark peteérésig, és utána palástfű... Nem tudom kinek van igaza, de utóbbiról olvastam már azonnali babásodós storyt :-)
Én sajna az elején eléggé össze-vissza ittam. Először csak palástfüvet mert az volt itthon, aztán úgy a 9.naptól már mindkettőt. A cickafarkot elhagytam a 14.napon mert úgy éreztem akkor lehetett a p.é-m és tovább ittam, iszom a palástfüvet. Hatásról egyelőre nem tudok nyilatkozni mert még nem jött meg, ha 28 nappal számolok akkor tegnap kellett volna. Nekem amúgy nem mindig szokott pontos lenni. Mostanában eléggé elsodortak az események, azt se tudom hány naposak voltak mostanában a ciklusaim... :-)
 
 


Na...úgy látom az előbb csak elküldte a félig megírt szöveget... Bocsi
Azt meg elfelejtettem írni, hogy csináltam érzékeny teszteket (ma is) és negatívak lettek. Úgyhogy szerintem most nem jött össze nekem se, de majd legközelebb ;-)
 
 


Mangomuci, Meuska, amen!! Vonzzuk be a golyat :) 

Amugy igen, erdekes a dolog, 4 volt kolleganommel szoktunk osszejarni, es 2 veletlenul terhes lett tavaly (erre azt mondta a ferjem: veletlenul? ha nem vedekeztek, mit vartak, plazmatevet? :D), a masik ketto lany pedig lombik varolistan van... 

Felho, rosszat nem hallottam a clostirol, hanem egy pcos csoportban olvastam, hogy sok mindenkinek 3-4 kura sem segitett. A tuszok megernek, de nem repednek meg, meg van ez a tuszorepeszto injekcio is, amit ilyenkor beadnak (na marmost nekem olyanom nincs..)

No mindegy, ma pozitiv napom van, majd en leszek az egyik kivetel, akinek egy closti kura meghozza a babat! 

Ja es Felho, igen LH teszt = ovu teszt. Csak akkor pozitiv, amikor a masodik csik minimum ugyanolyan eros mint a kontrollcsik, itt a halvany masodik csik nem jelent semmit.
 


@nevermind2:
Szerinted a halvány csík nem jelent olyat, hogy pl holnap peteérés lesz? Mikor lehet akkor vajon olyan, hogy halvány csík? :)

Drukkolok a closti kúrához!!! ;) :)
 
 


@szabina86:
Amikor várandós voltam, azt hiszem, a nem várt után két nappal lett csak pozitív a tesztem. :) Szerintem még drukkolok neked ... ;)
 
 


@felho1:


Hat figyi, nekem gyakorlatilag dec eleje ota van halvany csikom az ovu teszten, amiota hasznalom  Allitolag azert, mert az LH mindig jelen van a szervezetben, plusz nekem a pcos is befolyasolja. De egyebkent tudod kovetni, ha nem dobod ki a teszteket, hanem egymas melle teszed oket, akkor peteeres elott szepen latszik, hogy erosodik a csik. 

Koszi, mar nagyon varom, hogy szedhessem a clostit! 

 


@szabina86:
Neked is ez a fajta van? Khm...téged fog egy kicsit?
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: