Új privát üzeneted érkezett!

Csak már 14 napja késik. ...
Leszakad a mellem... szurkál a hasamalja..

5 napja teszteltem utoljára. ..

Tudom tudom doki, vagy teszt de annyira félek a csalodastol...közbe meg tudom hogy első hónap csak..de mégis.
 
 


@jappika:
Tudom milyen érzés ez. Csinàlj egy tesztet. Lehet pozitív csalódàs ér. :) Bàtorsàg.
 


A pozitív teszt után mikor érdemes dokihoz menni? Rögtön hogy megnézze jó helyen van e vagy várni kell a 6. 7. Hétig hogy legyen szivhang? Még egy kérdés, hány éves kortól kötelező a genetikai vizsgálat?
andi12
Lajosmizse
 
 
 

 
 

@andi12:
Szia. Mi ez a sok kérdés?? Csak nem valami jó hír?? :-)
Van aki rögtön orvoshoz megy, amint pozitívat tesztelt, van aki inkább megvárja míg tuti lesz szívhang is, tudniillik azelőtt a doki csak a petezsákot látja uh-n, a babát nem. Én csak 7 hetesen mentem először. Szerintem csak akkor érdemes hamarabb menni, ha vérzés vagy görcsölés lép fel.
Genetikai vizsgálat nem kötelező, de bizonyos esetekben erősen ajánlott: 35 éves kor fölötti anyáknak, ha valamilyen genetikai rendellenesség előfordult a családban, vagy ha valamelyik vizsgálat, uh eredménye ezt indokolja. De ezt úgyis elmondja a doki.
 
 


Nincs még eredmény. Majd 1 hét múlva kell tesztelnem, de nagyon reménykedem.
andi12
Lajosmizse
 
 
 


@andi12:
Mi 5 hetesen mentünk a kislányomnál. Nem zavart, hogy nem hallok szívhangot, és az az első kép róla még most is ott virít a hűtő falán, annyira örültem neki. Nagyon izgultam, hogy láthassam és tudhassam, hogy minden rendben van-e. A doki mondta, hogy korai volt.

Most elvileg 6 hetes és 5 napos lesz, mire az új orvosom lát minket, most már remélem verni fog a kicsi szíve is. :)
 
 


Nekem a kisfiammal 5hetesen semmit az ég világon nem láttak, még a terhességet sem tudták biztosan megmondani (persze nekem pozitív tesztem volt) így nagyon csalódott voltam. Legközelebb 8 hetesen mentem már saját dokihoz, hogy már biztosan lássunk szivhangot.
Most pedig 10dpo-n teszteltem egy negatívat, tudom hogy lehet korai is, de így elengedtem ezt a hónapot es nem reménykedem... Nem is tesztelek többet. Az ovulációs tesztet is lehet elhagyom, csak frusztrált engem is és szerintem a férjem is. Szerintem 2-3 naponta együtt leszünk és ha jön jönni akar. Könnyű mondani hogy ne feszüljön rá az ember de nagyon nehéz tényleg nem ráfeszülni.. :/
 
 


Sziasztok!

Nekem ma 16 napja késik, és tegnap délután elkezdtem kicsit barnázni, ma reggel is tart még. DE nem nagy mennyiség mert a betéten nem mutatkozik csak a wc papíron.
Mi a fene?
Persze reggel ezzel a tudatattal, hogy tuti megjött nem is teszteltem áááá én hülye...
Komolyan csajok ebbe az egészbe bele lehet őrülni.
Le a kalappal azok előtt akik hosszú hónapok óta próbálkoznak.

Vélemény?
 
 


@jappika:
Csinàlj egy tesztet. Ennyi késés utàn, màr nem reggeli első mintàból is ki kell mutatnia ha baba van a pocakban.
Ha nem, akkor érdemes dokihoz fordulni, akkor tisztàn làt az ember.
Kitartàs! :)
 


@jappika:
Ha nincsen baba, akkor a barnázás oka lehet, hogy leesett a progeszteron. Érdemes beszélni erről egy dokival, mert van rá megoldás.
Esetleg addig javaslom a palástfű teát.
 
 


Rendben csajok. akkor munka után csinálok egy tesztet!
Aztán meg bejelentkezek a dokihoz is az eredménytől függetlenül.
 
 


Sziasztok Csajszikák. Köszi a drukkot és a biztató szavakat. Tegnap sajnos 5 nap késés után megjött :( Kicsit szomorú lettem, főleg azért, hogy ennyire kiszámíthatatlan lett a ciklusom az utóbbi hónapokban. Úgy hogy most taktikát váltok, megpróbálok megnyugodni, kevesebbet stresszelni, plusz elmegyek ma, veszek a patikában Mastodynon cseppeket, egy barátnőmnek rendbe rakta a ciklusát 3 hónap alatt, és teherbe is esett utána. Adok ennek 3-4 hónapot, aztán ha természetes hatóanyagokkal nem megy rendbe raknom magam, irány a doki. valaki esetleg szedte a cseppeket? Tapasztalat?
Én érzem, hogy a tavasz egy jó évszak lesz a babásodásunkra 
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


Hat lanyok en nem birtam ki, kicsit az eselytelenek nyugalmaval teszteltem egyet tegnap. Es volt egy naaagyon halvany, de azert szabad szemmel lathato masodik csik! Felcsillant a remeny egybol! Viszont ma reggel egy masik fajta teszten semmi nem latszott  Szerdan kellene megjonnie papirforma szerint, de ugye nekem kb mindig kesik, ugyhogy feszkos napok kovetkeznek megint  Be fogok golyozni! 

Mas: malnalevel + palastfu tea kombot itta valaki?
 


@nevermind2:


a 2 teszt ugyanolyan erősségű volt??

a palástfűt én 3. hónapja iszom a ciklus 2. felében, most megpróbálkoztam a málnalevéllel is az elején, de nemtudom h attól-e de fájt a mellem és a petefészkem a ciklus elején.. :D szóval 5 nap után abbahagytam, de a palástfű ment azután rendesen.
egyébként nekem most 1 napja késik, de én még nem mertem tesztelni, már rosszul vagyok a negatív tesztektől.
 


@kolett89:


Sajna az egyik nemet teszt, abbol nem ertettem egy kukkot sem... Viszont szerintem az elso volt az erzekenyebb, mert az azt irta, hogy akar az elmaradt menstruacio elott 5-6 nappal lehet hasznalni, a masodik meg azt, hogy 4 nappal a nemvart elott (ennyit tudtam kihamozni a szovegbol). Nah, nem tudom, most nincs otthon tobb teszt es nem is akarok venni, mert akkor csak ott ul a kisordog a vallamon. 

Eleg gyanus, hogy attol fajt! Na mindegy, kiprobalom en is. 

Hogy erzed, hany napot fogsz varni meg? Amugy elhiszem, en is rosszul vagyok a negativtol, de ugyanakkor a kivancsisag mindig gyoz...
 


@adeeel86:
Nagyon sajnàlom Adél. Én is ugyan így voltam. Örülök, hogy nem vesztetted el a hited! Tavasz a legszebb évszak nem igaz?:)
A cseppekkel kapcsolatban én nem tudok tanàcsot adni.
 


@nevermind2:


ha addig nem jön meg, akkor szerdán reggel akarok majd csinálni egy tesztet.
de tökjó neked, hogy volt már egy halvány pozid, ez azért bíztató! és simán lehet, hogy az egy 10-es volt, a másik meg 25-ös, és azért nem mutatott semmit. annyira de annyira szeretnék majd egyszer én is látni végre egy kétcsíkos tesztet Szerintem ha legközelebb tesztelsz, akkor 10-eset vegyél mindenképpen.
 


@kolett89:


Na akkor nagyon-nagyon drukkolok Neked, hogy ne is jojjon meg  
Hat nem tudom, szerintem inkabb csak szaradasi csik lehetett. Nem is volt rendes peteeresem. En kulfoldon elek, nem tudom, hogy lehet megallapitani hogy 10-es vagy 25-os a teszt.. Majd szetnezek a gyogyszertarban. De pentekig nem tesztelek, ezt most megfogadtam magamnak. 


 


@amerika1:


köszönöm  igen, mindig tavasszal vagyok elememben, meg tavasszal is születtem, szóval hajrá nekünk.
a többieknek, kolett, nevermind meg megy a drukk ezerrel!
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@adeeel86:


Kosziiii, Neked is megy a drukk!
 


Csajok nekem ma 44. napon megjött rendesen...
Hát legalább magától megjött.
Beszéltem dokival azt mondta igyam az Inofolicot.

Valakinek valami tapasztalat vele?

Mindenkinek +++++ teszteket :)
 
 


@adeeel86:
Sajnálom! De!!! Tényleg nem szabad ráfeszülni. Itt a tavasz, csicseregnek a madarak, beindulnak a hormonok sikerülni fog!
zsani2208
Attala
 
 


Sziasztok! Új vagyok itt, szimpi nagyon ez a fórum, szeretnék csatlakozni :) 
Én viszonylag "öreg motoros" vagyok a témában, már van egy nagyfiam, 8 éves az előző házasságomból. Sajna 5 hónapja próbálkozunk, valószínű a korom miatt nem megy úgy, mint 30 évesen, de a doki szerint nincs gond, inkább pszichés. Most nekem ez új hónap, hétvégén jött meg. Nem vagyok egy nagy művész a babaprojektben, mivel az első azonnal összejött anno, ezért nem mértem még hőt, nem néztem peteérést, lehet pedig nem ártana. :) Rágörcsölni persze nem akarok, már ha ez döntés kérdése ugye Mindenkinek sok-sok pozitív tesztet kívánok erre a hónapra!

Sz Aliz
wlandalice
Budapest VI. kerület
 
 


@adeeel86:


szia Adél! Én szedem a Mastodynon cseppeket egy hónapja, azt mondják, beállítja a ciklust. Nekem mondjuk még nem segített, de legalább 3 hónap kell, míg kifejti hatását. Szerintem kezd el nyugodtan szedni.

Sz Aliz
wlandalice
Budapest VI. kerület
 
 


Valaki tesztel ma holnap?
andi12
Lajosmizse
 
 
 


@andi12:


Szia, en majd penteken. Es te? Erzel vmit/vkit? 
 


Nekem szombaton kellene megjonnie, úgyhogy vasárnap tesztelek. Már nem tudom mit érzek Hasam alul meg van duzzadva, szúrások voltak, vannak, mellem feszül. Viszont ez a mensi előtt is így szokott lenni. Kivéve talán a szurkalast. Nagyon szeretném ha pozitív lenne de nem elem bele magam.
andi12
Lajosmizse
 
 
 


@andi12:


Ugyes vagy nagyon, hogy kibirod addig. Szurkalast egyebkent hol erzed? Tegnap ota nekem is szurkal, de nem kozepen, hanem hol a jobb, hol a bal oldalon, ugyhogy gondolom a pcos dolgozik a petefeszkeimben. Vagy meg a closti utohatasa 
 


Én a méhemben éles szurkálásokat és húzódásokat is szoktam érezni. Hogy ez mit jelent fogalmam sincs. Az is lehet hogy csak a mensi előtti fájdogálás. Bár az inkább görcs jellegű szokott lenni. Hihetetlen hogy 2x voltam már áldott állapotban és fogalmam sincs mit kellene érezni Mindjuk akkor az első jel a mensi elmaradása volt, utána jött a többi. Mondjuk akkor nem paráztam rá ennyire!
andi12
Lajosmizse
 
 
 


@andi12:


Hmm, nekem elso baba lenne, ugyhogy en meg azert nem tudom mit kellene erezni.  Neha olyan szanalmasnak erzem magam, hogy minden apro szurkalasba vagy fura erzesre felcsillan a remeny bennem! 
 


Ooooo nem bírok képet csatolni!!! Pedig szükségem lenne a véleményezésre. Reggel csináltam egy tesztet ami már 6 nappal előtte kimutathatja. Ennyit arról milyen ügyes türelmes vagyok :x Meg is jelent rajta egy halovány második csík. Még hajnalban át is küldtem a barátnőmnek ő is látta. Költöttem a férjem, mondtam neki hogy igazából tűzijáték fanfárosok és két mazsorettcsoport illene ehhez a hírhez, de most csak szimplán megmutatom. És még ő is látta. Dpo11 azt hiszem ha ez az ovulacio utáni napokat jelenti. Szoval most nem tudom hogy örülhetek-e. Remelem nem jön meg azombaton. Ha tudnék telóról képet csatolni megmutatnam hogy ti mit szóltok mert tényleg nagyon halvany :)
andi12
Lajosmizse
 
 
 


En úgy tudtam képet csatolni, hogy egy szerkesztőbe beraktam, majd elmentettem anélkül hogy bármit is csináltam volna vele, igy kisebb lett a mérete és igy mar engedte csatolni :)
Várjuk a képet, gratulálok :)
 
 


@andi12:


Juuuuuuuuj de izgiiiiiiiiiiiiiiii! Jo lenne latni a kepet! De en sem tudok feltolteni, sehogysem... 

Bett522, de itt a kis ablak jobb felso sarkaban, a "beagyazott media beszurasa"-nal csinalod? Mert nekem ott nincs is olyan opcio ami fotot toltene fel. 
 


@wlandalice:


szia, köszi :) És orvos írta fel neked? DM-ben is kapható? akkor is szedhető, ha baba közben teherbe esel? bocsi, jó sok kérdésem van... :D

andi12: jaj de jó! Én úgy tudom, hogy a pozitív teszt, még ha halvány is, akkor is pozitív teszt. Viszont sokunk reményére a negatív teszt nem ennyire biztos :D Drukkolok!
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@kolett89:
Megcsináltad ma a tesztet? Mi volt?
 
 


@andi12:
Hujjujjujjujj, képet képet kééépeeeet!
Léciléci :)
De jóó!!!!
 
 


Ma voltam dokinál. 5+5 :) Hallottuk a szívhangot is :)

 
 


Nekem ezt irja ki ha rakattintok a jelre a smiley mellett

 
 


@felho1:
Olyan gyönyörű :) Teljesen meghatódtam, komolyan :)
 


@bett522:
Igen, ott tudod kivàlasztani, honnan akarod feltölteni a képet. Ha telefonnal fotóztad, akkor a kamera mappàból kell betöltened :) Vàrjuk!
 


@amerika1:
Jaaa nem az én tesztemre várunk, bárcsak arra várnánk, Nevermindnak segítettem, hogyan kell képet beszúrni.
Andi tesztre várunk :-P
 
 


@bett522:
Jaaa bakker :D Melóból csak de tudok pillantani néha. Akkor nem voltam képben. Bocsii :)
 


*ide tudok pillantani
 


Jah en PC-rol probaltam, telefonrol meg sem neztem. De gepen total nem igy nez ki :D  Koszi Bett522 :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nevermind2 2018.03.07 17:21-kor.
 


@felho1:


Nagggyon szupiiiiii! Orulok, hogy minden rendben van! 
 


Na, jo nekem telefonrol sem ugy nez ki. Ugy feltennek egy screenshotot, de nem tudok  Feladom 
 


Oooo de gyönyörű kép!!!!
andi12
Lajosmizse
 
 
 


andi12
Lajosmizse
 
 
 


Ahhhhh feladom
andi12
Lajosmizse
 
 
 


Ha szeretnéd,megadom az email címemet, oda elküldöd, és akkor én feltöltöm. :)

Vagy csinálunk egy fb titkos csoportot, és ott könnyű lesz. :)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron