Új privát üzeneted érkezett!

@zizmo:
Jókat hallottam róla :-)
Az én orvosom Mészáros Gyula, nagyon csípem a higgadt viselkedését. Valahol olvastam róla, hogy nem tűri a hisztit, ez igaz lehet
 
 


@zizmo:
Ebben a ciklusban is lesz inszemináció? Stimuláltok is?
 
 


@kerie:


Igen, lesz inszem ebben a ciklusban is. Bár most még várom, hogy megjöjjön és akkor 3. naptól minden másnap szuri (Bemfola)
 
 

 
 

Hű, ezt benéztem, azt hittem mikor 24-én teszteltél, meg is jött. Akkor még az is lehet hogy babás vagy :-)
Tesztelsz újra?
 
 


Nem jött még meg, mert a progeszteronos kúp csak vasárnap este fogyott el (én legalábbis ennek tudom be). Kettőt teszteltem, két egymás utáni reggel (szombat, vasárnap), mert azt mondta a doki, hogy inszem után 2 héttel teszteljek. Mindkettő negatív lett, azóta nem próbáltam újra. Ma már elkezdtem barnázni, szerintem holnap max. holnapután már megjön.
 
 


@kerie
Igen eddig én is csak repesztesre kaptam és clostyval stimulaltunk, de 6 clostys hónapon vagyok túl így azt mondta a doktornő hogy váltsunk. És ezt írta fel stimulalasra. Tegnap adtam be egyet holnap meg egyet és pénteken megyek mérésre.


Értem, mindig tanul újat az ember! És mit mértek? Elmeséled majd? Kíváncsi vagyok.
Nálunk a Closti meg a Meriofert ment eddig együtt, előbbiről olvastam, hogy kell szünet cisztásodás kockázata miatt, de nekem azt mondta a doki, felesleges. Lehet annyira nem érnek a petéim, hogy nincs ilyen kockázat :roll:
 
 


Tüsző mérés lesz. Persze írok majd.


Adnom kell a 3 5 7 és 9. nap. Azt nem tudom h a 9. napi után 36 órával inszem vagy meg kell adni meg egyet külön repesztőnek. Pénteken megkérdezem.


Nektek mondtak olyat, hogy inszem után ajánlott a fekvés v. betegallomany?
 


@marti111:
Nálunk 2 óra fekvés ajánlott, az én dokim nem tartja szükségesnek a további betegállományt. Aznap még pihi otthon. Persze ez lehet függ a végzett munkától is.
 
 


Aviva tornát próbáltátok már? Erősen gondolkodom rajta, de jó lenne véleményt is hallani
 
 


Én csak 20 percet szoktam utána feküdni. Nem mondtak egyszer sem h több kellene. Túlzott mozgás sport emeletes persze nem ajánlott utána, de a mindennapi dolgokat lehet csinálni.


@brigitta0506:
Ez is orvos és intézményfüggő. Hallottam olyat is, hogy napokig még betegszabit javasolnak.
Nálunk Szegeden rendesen felvesznek az osztályra, van, aki tovább is marad mint 2 óra. De tudok olyan helyet is, ahol a folyosói székeken próbálnak kicsit vízszintesbe kerülni. Úgy vélem inkább a siker miatt lenne fontos feküdni, egészségi kockázat nem
 
 


Szóval kockázat a beavatkozás miatt nem valószínű, különben mindenhol fektetnének és megfigyelnének szerintem.
 
 


Sőt, ebédet is szoktunk kapni. Olyan, amilyen, de jár :-)
 
 


Én magán rendelőbe járok, gondolom ők nem tehetik meg hogy hosszan ott feküdjenek akiknek megcsinálják az inszemet. Mindig egy épp üres rendelőbe csinálják. Ha tehetem persze én is fekszem utána egész nap, csak nem mindig tudom hanyagolni a munkát. A határidők az én főnökeim (könyvelő irodám van) :D


Brigi, ha jól emlékszem neked volt magas az NK sejtszam. Most kaptam az eredményt, nekem is magas! :cry:
Hétfőn lesz a 2.inszem, előtte megpróbálom megmutatni a dokinak a leletet....kíváncsi leszek mit mond.
Gyógyszer mellett kaptál infúziót is? Szteroidot, ugye nem?
 


@brigitta0506:
Hát igen, azok a fránya határidők nem hagyják békén az embert :S
@marti111: ezzel az NK sejtszámmal nem vagyok tisztában, mit jelent?
 
 


@kerie:
Ha magas az NK aktivitásod (azaz funkciód), az azt jelenti, hogy a szervezeted túlságosan reagál az embrióra és elpusztítja, mint egy rákos sejtet. Azaz nem tudsz megtermékenyülni :-(
 


@marti111:
Hű, ez ijesztő :-( rákerestem, elolvastam egy cikket. Úgy látom kezelhető, igaz?
 
 


@kerie:
Nekem is ijesztő, kicsit sokkolt is a dolog. Igen, ezért is kérdeztem Brigit, neki mi a tapasztalata....
 


Szia! Kaptam gyógyszert plusz abban a hónapban kimaradt az inszem. Azt mondta a dokinő h 2 hónap míg hat kb. LDN-t kaptam.
Lipót infuziot is fogok de azt a mostani inszem előtt 2 nappal. Meg utána meg kétszer de nem emlékszem hanyadik nap.


Túl okos én sem vagyok belőle, alig van valami neten. Néhány siker sztorit azért olvastam. Volt akinek 10 évig nem sikerült lombikkal sem (mert ugye ilyenkor az probléma hogy megtermékenyul a petesejt de az nő nem engedi beagyazodni, elpusztítja) miután kezeltek nem-rá spontán összejött a baba.


Ez a hülye telefon kijavit. Szóval mikor kezelték az NKra spontán összejött nekik.


Úgy látom ez nem tartozik az alap vizsgálatok közé. Néha úgy érzem adhoc jelleggel döntenek, hogy mikor mit. Biztos megvan az oka, csak mi nem kapunk elég részletes tájékoztatást.
Pedig úgy tűnik, sokan hónapokat nyerhetnénk ha több vizsgálattal indítanának.
Nálatokmiért merült fel ez?
 
 


@kerie:
Bennem merült fel, hogy megcsináltatom nem a dokiban. Ő azt mondta, hogy a 2. sikertelen lombik után szokták ajánlani. Én időt szerettem volna nyerni és megcsináltattam (33 eft, 3 nap alatt lett meg a lelet).
 


@brigitta0506:
Igen, ezeket én is olvastam, remélem ránk is igaz lesz a siker story :-D :-D
 


Úgy legyen! :-D
Én meg fennakadtam valamin.
A nőgyógyászom javasolta, h szedjek terhesvitamint, ő a Gravidát ajánlotta. Ma olvasgattam kicsit a pm alulműködésről és a Hashimotoról (mindkettővel bírok) és úgy látom a jódtartalmú terhesvitamint nem ajánlják. Márpedig a Gravidában van. Írtam az endokrinológusnak, ha válaszol, kiderül. Ha másik kell, akkor van egy 90 db-os Gravidám, amiből 1 szem hiányzik... :roll:
 
 


@brigitta0506:
Mi az eredménye a tegnapi mérésnek?
 
 


Sziasztok! Tegnap voltam dominál. 1 db 18 mm-és tuszo. Ma adom a repesztot, holnap Lipid infuzio kedden inszem.


@brigitta0506:
Szia, szép tüsző, szurkolok nagyon!
Az infúziót mire adják?
 
 


@brigitta0506:
Ez a nagyon lassan lefolyó infúzió lesz?
Nekem NK limphocyta 25,2%.
Kíváncsi leszek nekem megcsinálják e holnap az inszemet....
 


45 perc alatt folyt le kb. Marti111 tuti adnak mert szerintem nekem ez kevesebb volt meg is adtak azt hiszen 18% körül de holnap megnezem. Igaz nekem Antritter a dokim. Azt olvastam h rajta kívül egy doki van meg aki felírja ezeket az nk-rá úgy h meg nem volt sikertelen lombik, vagy több vetélés.


@brigitta0506:
Köszi. Ma megcsináltak, kaptam szteroidot, négy napig 1 szem +kaptam immunológia doki elérhetőséget. Ha ez a mostani sem sikerül, bejelentkezem.
Neked holnapra sok szerencsét!!!!!
 


Én sajnos elkezdtem barnázni, úgyhogy hiába az amúgy szép görbém, kiválthatom valószínűleg a stimuláláshoz a recepteket és jöhet a 3. inszem.
Sebaj, jön a tavasz is :)
 
 


@kerie:
Sajnálom, de hátha a következőt... :lol: :-D
 


Vagyis következő (hülye telefon).
Márc. 20.ra nem várom!!!!!
 


@marti111:


Akkor most Neked szurkolunk 
 
 


Sziasztok! Meg volt ma az inszem. Kiderül h legutóbb rosszul látták mert két domináns tuszo is van, mind két oldalon 1-1, de meg nem voltak megrepedve. 11korul nagyon begorcsoltem, ilyet meg nem éreztem, természetesen mikor elmúlt raerositettunk az inszemre. Utána csak izomlaz szeru fájdalom volt, plusz úgy érzem magam mi t aki beteg. A hom 37 volt 17-kor pedig megint erős görcsök bár nem olyan hosszan. A hom 37,4 igaz annyira fáztam h bebugyoláltam magam. Kerie isteni Szerencs hogy most haza jöttünk utána és nem dolgozni mentünk!!


@brigitta0506:


Hű, akkor dupla esély a babára, vagy kettőre;)
Hát, bizony szerintem is jobb aznap pihenni, remélem nem lesz több görcsöd.
 
 


@kerie:
Annyira elkezdett görcsölni hogy vettem be no spa-t és algoflex-et. Hő 37,9 remelem nem megy feljebb. Már nem fazom de ég az arcom.


@brigitta0506:
Jó ég, így én nem jártam még, de nem is hallottam! Vigyázz magadra nagyon, és ha úgy érzed, irány a doki!
 
 


@kerie:
Jobban lettem. Hom lement. Hasam már csak izomlaz szerűen faj. Én is mondtam férjemnek h ilyen meg nem volt. (Igaz eddig nem is lettem terhes )Bár már a clostytol is éreztem csak nem ennyire. Gondolom az ovitrelle stimulalas miatt volt.


@brigitta0506:
Örülök, azért csak vigyázz magadra
Én megyek a patikába Closti+Meriofert+Ovitrelle+Utrogestan csomagocskámért :-)
Meg úgy döntöttem veszek egy PG53-at is. Legalább ellenőrzöm, hogy a doki jól dolgozik-e :-D
 
 


@brigitta0506:
Hogy vagy? Minden oké?
 
 


@kerie:


Szia! Ign, minden okés. Enyhe izomláz szerű fájdalom még mindig van. De szinte alig érzem.


@brigitta0506:
Örülök, hátha azért volt ez most, mert sikerült
 
 


Jól eltűnt mindenki, marti111, zizmo, kerteszreni, mi van veletek?
 
 


@kerie:
Velem minden ok. Reménykedem, hogy nem jön meg, de a biztonság kedvéért jövő héten kérek időpontot az immunológus dokihoz.
Reni és Zizmo??!!
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: