Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Tudom,kicsit furcsa a topik címe,de én úgy néz ki,fordítva működök ,mint mások. Másoknak segít a metformin a teherbeesésben,nálam meg nem tudom,mi van,de nem tudok már másra gondolni,de eddig sehol nem láttam hasonló esetet és választ sem tudot eddig senki adni rá.Előfordult már vkivel olyan,vagy hallottatok olyant,hogy valaki a merckformin szedése mellett nem tud teherbe esni,de mielőtt nem szedte-és rosszak voltak a terhelt inzulin értékei-,2x is sikerült spntán teherbe esnie?Mert én így vagyok. A Meforallal kezdtem,szépen sikerült fogyni is,ciklus is pontos lett. Aztán én hülye abba hagytam a szedését és rá fél évre terhes lettem,de sajnos vetéléssel végződött és az utána levő is ami rá fél évre volt.Utána lett a terhelés és onnantól kaptam újra a metformint,de meforal helyett merckformin xr-t.Azonban azóta peteérésem nincs,még stimulálva,clostilbegyt mellett sem volt,pedig a ciklusom nagyjából pontos még.Azért is furcsa nekem ez az egész,mert mielőtt a meforalt abba hagytam,tehát szedtem,előtte fél évvel sem védekeztünk és nem lettem terhes,viszont mikor abba hagytam,rá fél évre terhes lettem.
nadine206
Szombathely
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron