Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok 

Kiváncsi vagyok a vélemményetekre. 
Egy éve megszakitással védekezünk és van hogy szabadjára engedjük a spermiumokat. 
Legutobb jun 11 töl volt havim kb egy hétig tartott jun 21 ig. Előtte nem védekeztünk 4. én azaz elment bennem. Junius végén a melleim mellbimbóm föleg érzékennyé váltak. Fájt a hátam derekam. 36,6 fokot mértem. 29 én éjjel izzadtam nem tudom a meleg miatt v havi miatt v miért. Harmincadikán ismét elment bennem. petefészektájban erős fájdalmas érzésem volt. julius elsején 37,0 fokot mértem fájt szurt a vállam melleim érzékenyek voltak fájtak. két nappal később megint szurt a vállam hőemelkedésem volt akkor nem mértem de éreztem h elérte a 37 fokot mert ugyanugy szurt mint mikor mértem. 5. én fehér sűrű folyásra lettem figyelmes ami krémes állagu ismét szurogatott a vállam hőemelkedésem volt. hatodikán ismét szurt a vállam hőemelkedésem lehetett nem mértem mert ismerem azt a szuro érzést mikor levegővételre jobban fáj akkor hőemelkedésem van fájtak az izmaim és éhes voltam nagyon reggel. egy ideje fáradt vagyok napközbe is tudnék jot aludni. feledékeny lettem kissé. a vállam fáj többször kirázott a hideg fájogatott a fejem több folyadékot iszokugy veszem észre, jul 2 án megszédültem mikor csak félig hajoltam egy üvegért nemmélyre kellett pár perc mire kiállt belölem. eddig sose volt vállszurás havinál sritkán vok lázas is igy nagyon fura ez nekem. ma nyolcadikán 36,8 at mértem hőre. többször rázott a hideg. Szerintetek mennyire lehetek várandós? vagy más ok van ? jul 15 től jönne a havim. Szerintetek mikor teszteljek? hányingerem nincs de ugy vettem észre mintha a melleim ducik lennének fájnak föleg mellbimbo és mintha sőtétebb lenne mint szokott a vérerek kicsit jobban láthatoak mint eddig azaz messzebbről is látni az ereket. 


Köszönöm ha irtok szép napot nektek Bella



Ha nem birod ki 15-ig, akkor is várj még, amig csak tudsz, de 10-es érzékenységű tesztet vegyél és csak reggeli első vizeletből tesztelj. Ha előbb volt peteérésed, akkor előbb kimutathatja. Egyébként én is reménykedek, és legelőbb egy hét múlva tesztelhetnék, ha a Jónás napjaimat figyelem...

Violetta
 
 


Sziasztok!! Kivel mi a helyzet? Nekem ket napja kesik, de eddig csak nagyon nagyon nagykn halvany volt x-epil... Van rgy olyan erzesem ha nem erosiodik be h holnap megjon... Ergo csak kemiai volt megint.... Kivancsi leszek....
Tobbiek??
 

 
 

Sziasztok! Kérdésem lenne hozzátok. Június 27-én volt az utolsó menstruációm. 30-án elkezdtem szedni a következő fogamzásgátlót, 11 tabletta fogyott el, majd abbahagytam a tabletta szedését. Nagyjából 5 napra rá volt egy aktívabb vérzés, majd július 20-án akcióztunk. Akció után most járunk a 12.napnál. Még korai, de lassan aktuális lehet a teszt? Vagy egyáltalán így mennyire esélyes a terhesség? Tünetek vannak... de elképzelhető, hogy csak produkálom. Köszönöm a válaszokat
petra2005
Budapest V. kerület
 
 


Szia petra2005, A leírásodból én úgy veszem ki, hogy az utolsó menstruációd első napja az inkább július 15 volt (az aktívabb vérzésed). Általában onnan számítva kb 2 hét a peteérés ciklustól függően. Viszont rengeteg ellenpélda is van, szóval ez abszolút egyén függő. Szerintem a gyógyszerszedésed is biztos felkavarta a dolgokat, így előfordulhat, hogy teherbe estél. Legbiztosabb, ha kivárod a következő menstruációd körüli időpontot és akkor tesztelsz, de ha egyértelmű tüneteid vannak, akkor már lehet, hogy hamarabb is kimutatja a teszt....
kb
 
 


Sziasztok. Tanácstalan vagyok, tud valaki tapasztalatot írni? 12 napja késik a mensim de a tesztek negatívak. Az utolsó teszt 3 napja volt negatív. 2 napja dokinál ia voltam aki nem látott se babát se cisztát. HánIngerem van és fáj a cickóm. Most akkor mi lehet?
 
 


@eniko89:
Szia ezzel én is így vagyok igaz én meg a menszi m várom ma voltam ultra hangon és nem láttak semmit drukkolok neked várj még egy kicsit hátha lessz valami :)
 
 


Sziasztok! Most vagyok terhes első babánkkal, igaz orvos még nem állapította meg. Kb. okt. 10-e környékén fogant a baba (jelenleg 4-5 hetesnek írják a telós alkalmazások a terhességet), szinte rá 3-4 nappal én már éreztem, hogy terhes vagyok. Folyamatosan csak az járt a fejembe, hogy babánk lesz, nem is értettem miért, ráadásul saját babámmal álmodtam (feküdt a mellkasomon). ELőször lázasnak éreztem magam, majd jöttek a reggeli szédülések, rengeteg vizet ittam és állandóan jártam pisilni. Úgy indult mint egy betegség, de tudtam, hogy baba miatt van. A mensimnek tegnap ( 26-án) kellett volna megjönnie. 23-án csináltam az első tesztem reggel, amin estére lett egy halvány csík. Másnap reggel a köv. amin szintén később jelent meg a vonal, de erősebben. Végül a 3. nap napközben csináltam tesztet ami teljesen erős volt.  Azóta már feszül a hasam, a melleim fájnak. Nagyon nem találom a helyem itthon, semmi nem jó, lefekszem, felkelek, lefekszem, forgolódok, minden bugyi, nadrág, harisnya szorít. Engem ez aggaszt. Jelenleg pont nem dolgozom, de úgy érzem, ha lenne munkám én nem tudnék dolgozni. Érez/érzett ilyet valaki? Hogy vészelte át ezt a puffadt időszkot? 
szamoca22
Kecskemét
 
 


Szamoca! Gratulálok a babádhoz. Az első terhességemnél én is pont ugyanezt éreztem. Tudtam, hogy terhes vagyok. Éreztem. De nekem egyébként akkor nem voltak tüneteim....de tényleg semmi.
Most viszont a második babáért "dolgozunk". Úgy érzem mindent megtettünk annak érdekében, hogy ebben a hónapban összejöjjön....Nagyon odafigyeltünk, hogy mikor van peteérés stb.
3 nap múlva kellene megjönnie. Félek nagyon. Fájdogál a hasam, de érzékenyek a melleim és fel vagyok puffadva. Remélem nem csak beképzelem!
Ezt a puffadás dolgot tényleg elég nehéz elviselni....Eddig kétszer tezsteltem, de mindegyik negatív lett :(
 
 


Sziasztok, Gratulálok mindenkinek akinek már összejött és szorítok nagyon annak aki még próbálkozik.Én is az utóbbiak táborát erősítem.31 naposak a ciklusaim,az ovulációt mindig érzem, sosem teszteltem. Ma vagyok ovuláció után 7 nappal. Órákon át szúrkáló érzésem volt bal oldalon és jó adag nagy pattanás jelent meg a hátamon, vállamon, illetve néhány az arcomon is.14-re nem várom.Volt valakinek hasonló tünete,aki babát bár?Még korai a tesztelés és nagyon érdekelne reménykedhetek-e?
 


@anijja:
Szia, Teszteltél azóta? Remélem sikerült :-)
 


Sziasztok!

Elmesélem a mi kis történetünk párommal. Még október elején nézegettük ismerőseink, hogy jé, nekik is van babu, milyen jó. Október 31-én úgy gondoltuk megpróbáljuk. ( Ekkor még meg sem néztem mikor van peteérés...stb. ). Megnéztem, pont azon a héten van PÉ, amikor ez az egész megcsapott minket. Halálosan szerettünk volna egy babócát, de elszomorított az, amikor olvastam, hogy valaki már 10 éve próbálkozik, szóval nem mindig elsőre megy, és mi van ha meddő vagyok? Mi megpróbáltuk. Éreztem hogy sikerült, rengeteget beszéltünk róla, még jóval nemvárt előtt teszteltünk, hátha. Kár volt, hiszen ezzel csak csalódtunk, mert még ki sem mutathatott semmit. Rengeteget álmodtam babasírással és babanevetéssel. Ma a párom megálmodta hogy a reggeli teszt pozi lesz. Én nevettem, nem hittem el, mert úgy görcsölt a hasam, mintha meg akarna jönni. És lám, reggeli teszt két csíkos pozi lett, igaz az egyik halvány, de ott van a rózsaszín csíkocska*-* El nem tudom mondani ennyire boldogok vagyunk hogy elsőre összejött a babóca. ♥
 


Sziasztok! Nagyon-nagyon szertenék babát. A férjem is minél hamarabb, de megbeszéltük, hogy várunk még fél évet, mert még gyűjteni szeretnénk és neki is szükséges még felszerelés a munkályához. Miután ezt letárgyaltuk 1 hétre rá, azt álmodta, hogy van babánk és nagyon jó érzés volt neki apának lenni. Annyira meghatódtam, átgondoltuk és még aznap este belevágtunk a dolgokba. Ennek 12 napja (azóta még próbáloztunk), majd most dec.3-4 körül kellene megjönnie. Nagyon izgulok, ezen jár az eszem, én nem tuduk nem izgulni, pedig olvastam, hogy nem szabad. Fájdogál, szúrogat a hasam, remélem baba és nem baj. A melelim is érzékenyek, de ezek mind lehetnek a menstruáció jelei.. Nem szeretnélk rástresszelni, de nagyon izgulok. Remélem nem érkezik meg a mikulás decemberben. 
 


@lindus91:
Szívből kívánom,hogy sikerüljön!
 


@rabanoemi

Köszönöm! Ma teszteltem, egy erős csík és egy extra halvány, épp hogy ki lehet venni, hogy ott kellene lennie. Még nem jött meg, elvileg tegnap kellett volna. A hasam fájogat. Még reménykedünk. :)
 


@lindus91:
A halvány csík is csík:-) Hidd el erősödni fog!Gondolom 25-ös tesztet használtál...
 


Igen 25-öset. Szerdán újra próbálom. Milyen tesztet vegyek?

 


Igen 25-öset. Szerdán újra próbálom. Milyen tesztet vegyek? 

 


Az x-epil jó,ez is 25-ös,bár szerintem igazából már nem nagyon van jelentősége,ha pozitív, az minden nappal egyre erősebb lesz.Becsülöm a türelmed,én biztosan minden nap csináltam volna egyet:-D
 


Én is vettem volna, csak közölték a helyi gyógyszertárban, hogy most adták el az utolsót. Holnap megyek meló után a Rossmannba.  Áhh nem akadtam ki :)
 


Én is vettem volna, csak közölték a helyi gyógyszertárban, hogy most adták el az utolsót. Holnap megyek meló után a Rossmannba.  Áhh nem akadtam ki :)
 


Esetleg próbálkozhatsz hipermarketben is.Tescoban mindig van.
 


@lindus91:
Sztem olcsóbb is,mint patikában.
 


Vettema rosmannban x-epil és megcsináltam. Előbújt aza bizonyos második csík is és egyre erősödött!  16-án megyek dokihoz. Nagyon úgy néz ki, hogy most már 3-an leszünk. :)
 


Ez nagyon jó hír!Gratulálok :-)
 


Igen, köszi. :)
 


Sziasztok.

A párommal egy ideje babát szeretnénk össze hozni,de még semmi. Tavaj decemberben 4 nappal korábban jött meg a mensesem az az 25-én jött meg. 30-án el is mult. Szilveszter estélyén nagyon görcsölt a petefészek tájékán. Majd januárban is 25-én volt menses. De kicsit fura volt mert hol világos piros, hol sötét bordó vérzésem volt. De januárban néha görcsöltem a petefészek tájékán. De volt hogy égett a gyomrom és volt olyan is,hogy késő este megkívántam a csokit és kinomban kakaóport ettem hajnalban. Majd most februárban is volt görcsölésem a petefészek környékén pár nappal ezelött. De úgy 1 héttel ezelöt egy teljes nap semmit nem ettem,mert hiába éhes voltam undorodtam minden ételtől ami csak létezik. És most várom,hogy 25-én vérzésem lessz e vagy sem. Szerintetek ez mitől lehet?
 
 


Sziasztok ! Már egy hónapja késik a menszeszem...melleim fajnak...terhességi teszt 4db is pozitiv...doki az uhn nem látott semmit... Vérvétel pozitiv ott is terhesegreutal...jövőhét kedden megyek vissza a nő dokihoz!
anyuka1988
Pécel
 
 


Sziasztok!
Most csatlakoztam a fórumhoz! Olyan jó olvasni olyanokról, akik hasonló helyzetben vannak vagy lehetnek mint én. 
Nem egyszerű a történetem, de talán nem is bonyolult, de most nem ez a lényeg.
Nem derült ki egyértelműen, hogy mikor van a PÉ, de korábban, mint 14.nap. Szóval elég korántól próbálkoztunk a férjemmel  és nem hagytuk ki belőle persze a 13.napot sem. 3 nap múlvára nem várjuk. Volt folyásom kicsi vérrel, a folyás kb 3 napig tartott egyre tisztább lett. A testhőm szinte azóta magasabb mióta ovulálhatok, de kb. 1 hete vannak hőhullámszerű dolgaim, és persze reggeli hőm sem megy 37fok alá. A mellbimbóm fájt, de már nem és a mellem érzékeny kb 4.napja. Ez kb új dolog nekem. A hasamban a szurkálások és feszülések is jelentkeztek, a szurkálás már már nem telik el olyan pillanat, hogy ne lenne. Nem fáj, csak érzem a bal oldalon. Elvileg a korai PÉ miatt korábban mutatná ki, de persze én is félek, mint mindenki. Kipróbáltam a hason alvást, kényelmetlen volt a mellemnek és a hasamnak is. Annyira szeretnénk ha összejönne, pozitív energiát küldök a pocimnak. Szerintetek mit csináljak? Lehet ez az?
 
 


Még annyit akartam leírni, hogy elkezdtem kb egy hete figyelni a folyadékbevitelre is, mert kb fél litert sem ittam meg eddig, viszont csak pár naoja észlelem, hogy estére felpuffad az egész hasam, törzsem is. nagyon zavaró. Sejtem, hogy lehet a vízfogyasztás miatt is.
 
 


Sziasztok nem tudom kapoke valaszt de azert leirom... 8 honapja vetelesem volt mivel cukorbetegsegem van ... Aztan elkezdtunk ujra probalkozni ... Es mostanaban szur a hasam alja neha neha es a homersekletem is nagyon ingadozik gyakran vagyok faradt es elkezdtek fajni a fogaim is pedig egeszsegesek ... Szerintetek mennyi az eselye hogy terhes legyek ?
 
 


@caty12:
Szia!
Mikor nem kellene megjonnie?
Nekem a homersekletingadozas es a reggeli hom kb.ket harom honapja, miota kigyogyitott a doki egy kronikus fertozesbol azota vannak. Viszont ma nem varom es meg mindig erzem hogy megsulok es faj a mellem is meg. Szoval neked mikor? Egyebkent lehet hogy az vagy. Adj picit tobb infot ;-)
 
 


@soslili:
Szia!
Ha van valami hir ird meg legyszi, kivancsi vagyok :-D

Nekem tegnap kellett volna megjonnie. Ma reggel csinaltam egy tesztet, az -, de visszafekudtem es onnantol semmi mast nem almodtam csak, hogy pozitiv a teszt es terhes vagyok :-D Meg ma reggel is 37 volt a hom, de mellfajdalom reggelre alabb hagyott kicsit. Remenykedunk, h ma sem jon meg. Mivel nekem soha nem kedik meg petefeszek cisztam is volt, akkor sem. Hetfon ujra tesztelek.
 
 


Sajnos tegnap este megjott es negativ is a teszt. Bar tul sokan nem vagyunk, hatha majd valaki olvassa.
 
 


Sziasztok :) az elejétől olvastam vègig ezt a toppikot. Nagyon jó volt olvasni ahogy le irtàk mennyire vártàk a babát és milyen tanácsokkal látták el egymást! És végül baba lett belőle :) rendesen én is végig izgultam a beszélgetést. :)
Rólam annyit hogy januárban vetettem ki a spirált azóta ez a negyedik menstruáciom! Álltalában 31-32 naposak! 3-4napig tart és nem nagyon szoktam görcsölni max az első napon! A mellem feszülni szokot!
Védekezès nélkül vagyunk,babát most nem tervezünk de én titkon nagyon szeretnèm annak ellenére is hogy most nem lenne a legjobb ha lenne váratlan lakó!
Holnap lenne aktuális mensizni de konkrétan semmit nem érzek,kicsit szurkál a hasam de a melleim most nem érzékenyek viszont furán izzadók más milyen szaga van mikor nem vagyok be fújva iztadásgátloval! Tesztelni még nem akkarok.
Mit tudtok ajánlani hogy könnyebben menjen a teherbeesés? Sos vízben fürdés stb..?
bejcsy
Érd
 
 


Sziasztok nekem 3 napja késik gorcseim vannak meg egy mindjárt megjön érzés de más jele semmi se barnazas se semmi a derekam is fajdogal teszt meg nem csináltam mert felek a csalodastol mert volt mar ilyesmi hogy késett de akkor legalább barnazas volt most semmi szerintetek lehet baba a dologban. Októberben hagytam abba a gyógyszert azóta próbálkozunk
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Már annyit olvastam utána, hogy a sok infó miatt teljesen össze vagyok zavarodva. Megpróbálom röviden összefoglalni, ha sikerül.
A ciklusom 2-3 hónapja kicsit rendszertelen de átlagban olyan 30 napra jön meg. Most május 1-én a 26.napon
jött meg és 4 napig volt kb. Ezután együtt voltam a párommal többször is (nem védekezünk ). Most hétfőn érdekes kicsit fájdogált a bal petefészkem meg alul a hasam. Aztán kedden mikor hazaértem pisilés után a wc papíron észrevettem egy kis foltot, de nem tulajdonítottam neki semmit akkor, még aznap együtt voltunk a párommal és utána, kicsit ilyen halvány (rózsaszín)vérzésszerűség volt, de nem nagyon másnap délelőttre nyoma sem volt. Most a második napja ismét a bal oldalt fáj néha a jobb is beszúr, a derekam is néha fájdogál és a hasam kicsit (olyan mindjárt megjön érzés), de ha minden igaz 31-re (30 napra)27-én (26 napra) kellene csak megjönnie (amit nagyon nem várok.)Az ovulációm elméletileg 17-e (30 napos ciklus szerint) ami tegnap. Szóval nem tudom mi történhet most, mert ilyet még nem tapasztaltam. De az tény, hogy nagyon szeretnénk már kisbabát.  Szerintetek mi lehet? Lehetséges, hogy oculációs "fájdalmak"? Nagyon köszönöm a válaszokat
 


Sziasztok.körübelül egy hete fáj alul a hasam meg hany ingerem is van szerintetek mit jelent ez


Sziasztok.körübelül egy hete fáj alul a hasam meg hany ingerem is van szerintetek mit jelent ez


Sziasztok. Hetfo ota rosszul vagyok, hanyinegerm van es egyik pillanatban meg minden oke aztan hirtelen ram jon ez a mindjart helyben el aszlom erzes. Csinaltam ket tesztet mind ketton egy ephogy ki veheto halvany plusz csik meg jelent. Penteneken vittem labornak vizeletet doktorno tunetek alapjan terhessegre gyankszik. De a laborbol delutan vissza kuldtek az eredmenyt hogy negativ a tesz. A rosszul letek azota sem multek. November elejen a verzesem eloszor elen piros aztan barnas lett 2 napig tartott. Most volt egy pecset es el is mult. Ugyan ugy rosszulvagyok. A mellem huzodik es tej szivarog belolle ha hason fekszem es faj a hatam. A hasamban szurkalo erzest erzek. A ket fura verzes kozt feher folyasom volt vegig. Szerintetek lehet terhesseg? (Van mar egy 13honapos kisfiam. Nala nem voltak ilyen tuneteim csak el maradt a havi ciklusom es a mellem nagyob lett meg folyt a tejem aztan idovel nott a pocakom)varom a tapasztalatokat.(remeljuk h pici van a dologban)

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: