Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, Pocakosok! Kép

Hallottatok már a Várandósok Klubjáról? Még nem? Akkor itt egy rövid idézet arról, mi is ez:

"A Várandósok Klubja olyan kezdeményezés, amit együtt hozunk létre: várandósok, bábák, védőnők, orvosok, mentálhigiénés szakemberek, dúlák, szülésfelkészítők, mindannyian a klub tagjai."

De persze ennél többet is meg lehet róla tudni itt: http://www.szuleteshete.hu/cikk.php?id=139&cid=46262

A klubtagok elsősorban a világhálón tartják egymással és a klubvezetővel a kapcsolatot, de aki szeretne, egy hónapban egyszer személyesen is találkozhat a többiekkel (ennek következő alkalma a március 18-án, pénteken az Aranytízben sorra kerülő találkozó).

Ha van kedvetek, csatlakozzatok. Kép

Virág
 


off
Virágom,
mi van veletek? Írj már a nógrádi topikba, hogy vagytok, mi a helyzet a házvásárlással...
üdv
Zsóka

on

Zsóka
 
 


off,
Zsóka,
el vagyok havazva Születés Hete ügyileg. Recsi húgomnál, mert 8 órában dolgozom, ha kell. Nógrád lehet, hogy stornó, minden instabil. Köszi az érdeklődést, édes vagy. Kép Puszi,

Virág
 

 
 

En meg csak egy friss terhes vagyok. Tudtok Pesten jo dokit/ korhazat ajanlani?
Es foleg ( ha szabad kerdezni : mennyiert? ) - ha mashogy nem, hat priviben. komluca@hotmail.com
Kép
Koszonom elore is: Indian.
 
 


Sziasztok!

Ma egy csokorravaló babanetes lány jöt VK-ra!!! KépKépKép Annyira örültünk nektek! Kép

Újjáélesztem ezt a topicot, itt tudunk tovább levelezni.

Milyen benyomásaitok születtek? Maradt valami bennetek?

Virág
 


Szia Pienaluna,

Nekem nagyon tetszett a tegnapi összeröffenés! Tényleg jó, hogy felvethetünk sok érdekes és minket foglalkoztató témát, vagy egyszerúen kibeszélhetjük magunkból, ami bennünk lakozik...
Án nagyon szeretnék majd még jönni a későbbiekben is. Jó volt Veletek!!!

Kriszti (Jadey)

KépKép
Kép
 
 


Szia Virág,

Nagyon tetszett nekem is. Hasznos volt. Volt amiről gyökeresen megváltozott a véleményem, amiért köszönettel tartozom.
Puszi,
Rolex-Renáta
 
 


Sziasztok!

En mar harmadszorra voltam es ez az egyetlen hely, ahova eljutok a gyerek miatt. Jo beszelgetni. En is rengeteg ujat hallottam.

Sajnos meg mindig nem tudom, hogy mi legyen...Dokivaltas, vagy szuleszno vagy dula???
Meg ragodom, pedig szalad az ido es nyugodtan kene a szulesre gondolnom.

Beatrix 24+2
Vendég
 


Sziasztok! Kép

De jó, hogy ide is eljöttetek! Kép
(maradhatunk a nickeknél, ha jobb szeretnétek)


Jadey,

Annyira örültem, hogy végül elmondtad, milyen helyzetben vagy most. Megtisztelő volt a bizalmad, és örülök, hogy meghallgathattunk. Ez volt a legtöbb, amit akkor ott tehettünk érted, bár sokszor a meghallgatás, a figyelem is sokat számít.

Rolex,

mi az, amiről megváltozott a véleményed? (Ami meg a köszönetet illeti: mindannyiunk nevében szívesen, máskor is. Kép)

Csengő,

újra nagyon örültünk neked. Kép Stabil csapattag vagy. Kép Azért még van 16 heted. Nem nagyon sok, de nem is nagyon kevés. Dúlát, ha szeretnél, akkor lassan majd érdemes elkezdeni keresni. Az is lehet, hogy ha dúlával lesz alkalmad többször beszélgetni, akkor hamarabb rájössz te magad (már csak attól, hogy kibeszéled magadból a kétségeidet), hogy mi is lenne a legjobb neked.

Puszi nektek,

Virág
 


Halihó,

Jó hogy vannak még ilyen kezdeményezések, mint a Várandósok Klubja. Nagyon bensőséges, ugyanakkor vidám volt a hangulat. És ilyenkor, mikor más kismamákkal találkozom, rájövök, hogy nem kattantam meg, a többiek is ugyanúgy aggódnak, lehetnek tanácstalanok, stb.
Egyébként pedig jó beszélgetni. Csak úgy. Kép
 
 


Virág,
Pl. a természetes szüléshez csináltatok óriási kedvet. Eddig iszonyatosan megnyugtatott, h a Péterfy-ben nem kell könyörögni fájdalomcsillapításért. Most valahogy úgy érzem menni fog a csoda magától is. Sőt, megfordult a fejemben, h meg lehet "úszni" az egész folyamatot, csak egy szavamba kerül. Ma már nem így gondolom.

Olyan jó más várandós mamákat v éppen babás mamákat látni. Én szinte egyedül vagyok a baráti körömben várandós és nem tudom a szingli v gyermektelen barátnőimmel megosztani az élményt, mert más világban járunk. Nekem szinte 90%-ban erről szól az életem. Jó érzés köztetek lenni.
 
 


Szia Virág!

Én is értesültem arról, hogy most már ide is lehet írni, de sajna a hétvégém eléggé leterhelt volt. Egyébként én vagyok az a fekete hajú lány, aki Rolex és Csengo közt ült (azaz Eszter).
Én ma tudtam meg az orvosomtól, hogy az AFP eredményem lehetne jobb is (0,7 lett), de azért nyugtatgatott, hogy a jövő hétfői UH-n kiderül, hogy minden rendben van-e. Addig is bízom benne, ha már ilyen szépen növögetünk, hogy nincs komolyabb gond.

Gesztenye

Kép


Sziasztok! Kép

Kata,

nagyon jó egyrészt, hogy visszajelzéseket kapunk, hogy hogyan éreztétek magatokat (még akkor is, ha ez esetlegesen nem mindig pozitív), másrészt pedig külön öröm, hogy ezúttal megerősítést kaptunk, hogy jó volt.

Nagyon nagy erőt látunk abban, hogy kismamák találkozzanak, beszélgessenek (olykor jó, ha egy éppen nem érintett ember is köztük van, akinek a szakmája, hogy várandósokat kísér, így objektívebben láthat egy-egy helyzetet).

Épp a hétvégén a bábaképzésünkön beszélgettünk arról, hogy lehet, hogy 2 hetente tartanánk VK-t (ezt, Rolex a te kérdésed indította el, miszerint: minden héten van VK?).

Rolex,

hú, hát nagyon örülök! Kép Ezt olyan jó olvasni. Remélem, nem kell majd a Péterfiben azért könyörögnöd, hogy ne kapj fájdalomcsillapítót...

És akkor lehet, hogy hamarosan 2 hetente. Kép

Gesztenye,

de illik rád a neved! Kép Az AFP miatt ne aggódjatok (én meg sem csináltatnám), tudjátok, mondtuk, hogy tőlünk keletebbre már nem végzik ezt a vizsgálatot, mert többet ártott mint használt.

Szép napot (jó lenne, ha újra rendületlenül sütne)



Virág
 


Sziasztok!

Imáink meghallgatásra találtak és gyönyörű verőfényes napsütés van (1-2 elszórt felhővel), legalábbis nálunk.
Jó ötlet lenne sűríteni a találkákat, mert mire odáig eljutunk annyi kérdés gyűlik fel bennünk, hogy nem végzünk éjfélig sem Kép Azt nem mondtam, hogy ezek normális, éppelméjű kérdések Kép Ilyenkor valahogy olyan dolgokat is megkérdez az ember, amivel egyébként tisztában lenne, de a terhesség és a kismama állapot bizonytalanná teszi és jól esik a megerősítés.

Virág! Úgy hallottam, hogy Katinak is ajánlottátok az én orvosomat (István kórházból Horváth Tamást). Azért ez megnyugtató, mert akkor valószínűleg a szülésnél is lehet majd rá számítani. Eddig maximálisan elégedett voltam vele és remélem, hogy ez így is marad.

Gesztenye

Kép


Sziasztok,

bocsánat, most nem tudok érdemben válaszolni. Holnap van kedvetek jönni a Nemzetközi Bábanapra? Margitsziget 10-16 v. 18h, most nemtom.

Pussz,

Virág
 


Virág,

A szülés hete rendezvénysorozat eseményei közül, melyikeket ajánlod? Ugyanis sok előadás van egy időpontban és nehéz a döntés.

Gesztenye: a dokidat nem a VK-ban ajánlották, hanem az a doktornő, aki már nem tudott engem elvállalni. De szerintem az is jó ajánlólevél .)
 
 


Virág!
Én biztos nem tudok menni, mert már így is el vagyok havazva.

Sz_Kata!
Úgy néz ki, hogy én megyek 7-én az Aranytízbe.
Engem főleg a Leonardo teremben lévő előadások érdekelnek 12.20-17 óráig (aromaterápia, homeopátia, szoptatás), majd a Borostyán teremben a Birthlight kismamajóga vagy a Legyező teremben a hastánc. A szoptatásos és kismamajógás előadás Rolexet is érdekelné. Én egyenlőre ezeket szűrtem ki magamnak az érdeklődési körömnek megfelelően, de azért szívesen kipróbálnám a Mandala spa masszőrjeit is Kép

Gesztenye

Kép


Mandala Spa masszőrjei?! Ez aztán tényleg jól hangzik Kép
 
 


Bekukkantottam...
Úgy néz ki, megint halódik a topic Kép

Virág, a következő várandós talra én a férjemmel mennék (bár ő még nem tudja) és erre buzdítok mindenkit, aki még jönni szeretne Kép

És köszönöm a legutóbbi alkalomkor a segítségeteket, mert így végre megtaláltam a "nekem való" dokit
 
 


Sziasztok!

Ti most hanyan viszitek a parotokat??
Egyatalan most lenne az a beszelgetes, ami a fiuknak szol? Meg van akkor 10 napja, hogy osszeszedje a kerdeseket.

Nem hiszem hogy halodik a topic, csak mi nem irunkKép
Volt valaki a szuletesheten? Nekem a kissracot mar nehez cipelnem, apanak meg muszaj dolgozniKép

Beatrix
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: