Új privát üzeneted érkezett!

Én így utólag nagyon boldog ÚJ Évet kívánok mindenkinek!
Éjszaka megpróbálok jelentkezni! Tudom, hogy nagyon eltűntem, de alig tudom kigazdálkodni, hogy időnként aludjak egy kicsit!
Sok puszi!!!!

Éva

Kép
 


De jó,hogy adtál magadról egy kis életjelet! :D Várjuk a jelentkezést!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon sűrű volt az előző év.
Idén januárban kezdte Bence az ovit 2 hétig tartott a beszoktatás, úgy néz ki szereti, viszont álmában sír és utánam kiabál.
Ilyenkor rohanok hozzá és simogatom, hogy itt vagyok és a szívem szakad meg.

Munka: Még nem akarom elkiabálni, a héten beszélek, majd és jövök elmesélni.
Most a délelőttök szabadok kicsit, legalábbis nyugalom van és én oszthatom be.:)
Olyan jó. Pénteken megyek fodrászhoz, már alig várom, hogy vmi fazont csináljon.

Sok-sok minden történt, majd szép lassan mindent elmesélek.

Titi: nagyon jó az ovi, ahova járnak a gyerekek.:)
Nem haragszom, gondoltam mennyi teendőd van, hány centi a nagy fiad? Olvasom 9,5kiló? Nagyon nagy lehet.:)

Eszter: írok privit.

Sziszike.

Kép

 
 

Sziasztok Lányok!
Hihetetlenül hiányoztok és a szándék meg is van bennem mindíg, hogy írjak, de nagyon nehezen osztom be az időm!
Annyira jó lenne találkozni Veletek! Tudom ezt már sokszor írtam és lehetőség is lenne rá, de valahogy nem nagyon akar összejönni!
Gyertek és meséljetek kivel mi van!
Nálunk szinte semmi érdekes. Elnapolódott az iskolám kezdése szerintem szeptemberre.Nagylány készül az érettségire, Balázsnak pedig kiesett az első foga. Roppant büszke rá! :D
Látom mindenhol betegség. Minket sem kímél.

Virág!
Minden rendben van Veletek?????

Mindenkihez: Légyszi írjatok!!!!!

Éva

Kép
 


Sziasztok!

Sajnos csak pár percem van, mert rohanok el itthonról, de azért írok pár szót. Mi szerencsére jól vagyunk, én elégedett és boldog vagyok,bár sok a megoldandó feladat az életemben, de ezeket feladatként és nem problémaként fogom fel, és így teljesen más megélni őket.Időm semmi,intézni való annál több. Domi és Bálint szerencsére jól vannak,mi túl vagyunk a betegségáradaton.Ez a tél kjellően lemerítette az energiáinkat de igyekszünk regenerálódni.

Éva!

Ez a te időbeosztásod rémes lehet. Én is emlékszem,hogy amikor éjszakáztam sose értem magam utól,mindíg kimerült voltam és nagyon túlterhelt. Stramm vagy,hogy te ezt ilyen ügyesen birod. Istenem mekkora a lányod. :D Gratula Bazsinak a fogacska elvesztéséhez. :D Sajnálod ,hogy szeptemberre csúszik a sulikezdés? Jajj én is suliba járok mától. :roll: Én nem igazán örülök neki, de kell és kész.Én mindíg nyitott vagyok a talikra, csak szólj, ha meg tudod oldani.

Sziszike!

Írtam én is. :D Nagyon örülök,hogy írtál. Meló ügyben nagyon szorítok,írj róla, ha már tuti. Neked is jól megnőttek a gyerekeid. :D De gondolom nem is bánod,hogy már itt tartassz.Bár minden kornak megvan a maga varázsa, de milyen jó egy beszélő,szobatiszta ,közösségbe járó gyerek is.

Momo!

Nagyon sok dolog esett be erre a hétre,azért nem is jelentkeztem. Jövő héten mely napjaid szabadok? Mert akkor átmennék.Ugye már ti is kilábaltataok a kaholásból.

Mindenkinek nagy puszi és egy virtuális ölelés.(ez utóbbi rám is rám férne)Pozitív hozzáállás ide vagy oda, azért sok most,ami a nyakamban van. :roll:

Eszter

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Eszter: köszi a szorítást.:)
Szombaton reggel tudok már biztosabbat írni.

Jó, hogy Bence is már ovis, de nagyon hiányzik, olyan üres nélküle a lakás.
Tényleg nagyot nőttek, mutizok, majd képeket vmikor, addigis..

Kép

Kép


Sziasztok Drágáim!

Eszter Nagyon Nagyon Boldog 2. Születésnapot Kivánok Dominak!
Kép


Rólunk röviden pár sor: Annyira sajnálom,hogy mindig csak ígérgetem,hogy jövök és sosem érek ide!Sok minden történik velünk mostanába,ezért is nincs nagyon energiám irni!Olvasni járok csak a netre!
Karácsony elött volt egy szép kis fogfájásom,két hétig szenvedtem vele,egy hétig amig elmertem menni dokihoz (de akkor is csak azért mert begörcsölt a hasam már a fájdalomtol) aztán egy hét még foghuzás után,mert én szerencsétlen még valami bacit is kaptam a steril tütöl,igy antibiotikum kurán is tul vagyok!
Karácsony-Szilveszter nagyon jól telt,itt voltak barátnömék (három héttel késöbbre van kiirva mint én) és a keresztlányunk!Nagyon jó volt!Készitett rolunk szép pocifotokat is!(ennek cimét majd elküldöm mindenkinek privibe)
Kiscsaj mult héten 2700gr os volt becslések szerint és tökéletes mindene:D Húh már nagyon várom,hogy megérkezzen,pedig azt mondtam ki fogom élvezni a kilenc hónapot (ami igy is van) és nem siettetem,de úúúúgy szeretném már látni,babusgatni és mióta doki is zöld utat adott arra hogy mostmár jöhet,annál jobban zsongok és minden nap várom,hogy indulhassunk!
Nap mint nap dillemázok,és még mindig nem tudtam teljesen dönteni,vagyis minden nap azt hiszem döntöttem,de másnap tuti a másik mellett vagyok!Szivem szerint szülni szeretnék,de ha eszemre hallgatok akkor császár!Nehéz döntés!A szülés felépülésileg nekem lenne jobb,de a babának meg ugy gondolom a csaszi biztonságosabb ö meg az elsö, és ugye elözmények miatt félek risikozni,de nagyon szeretném átélni milyen a szülés!Nem tudom!!!
Nimród mostanába nagyon fel van pörögve,meg van bolondulva szoszerint,már az iskolába is figyelmetlen,itthon kap büntiket és az sem hat neki naprol napra egyre rosszabb!Eddig nem tudtuk mitöl lehet,kiprobáltunk már sok mindent semmi nem jött be,valaki azt mondta kisteso miatt van!Elöször nem hittük el mert már most annyira oda van érte,hogy lehetetlen hogy féltékeny legyen,már most majdhogynem jobban szereti mint minket!Aztán rájöttünk,de bizony igy van hugi miatt pörög a gyerek,de pont nem irigységböl féltékenységböl,hanem már alig birja kivárni az utolsó idöt,kiváncsi és folyamatosan a tesoja jár a fejébe ezért nem koncentrál!
Babasarkunk kész,kiscsajnak meg van mindene,ugyhogy mostmár érkezhet bármikor!Ha lesz energiám majd rakok fel pár képet,de inkább most meg se igérem!
Nagyon szeretlek titeket és hiányoztok!Millio puszi mindenkinek

Ui: hát nem is lett olyan rövid:D

Virág
Kép
Kép
 
 


Eszter!


NAGYON BOLDOG SZULINAPOT KIVANUNK DOMINAK!!!!Hogy milyen nagyfiu mar o is!
Igerem irok hamarosna,de gyorsan eltelnek a napok. Kezd osszejonni amirol beszeltunk?

Virag!

Milyen jo,hogy irtal! Hihetetlen,hogy minjdart itt a vege es karjaidban tarthatod kislanyodat. Az meg hogy ennyire varja a tesot Nimrod nagyon szuper.Vigyazz magadra es varj turelmesen! :)

Sziszike!

Hogy mekkorak a gyerekek!!!!! :) Nagyon szepek! ALlas osszejott?

Balimama!

Sajnalom hogy csuszik a sulid,vagy tala n jobb is igy? Azert irjal ha majd lesz egy kis felesleges idod! :lol:

Titi!

Meggyogyultal????

Tali vajh mikor lesz? Mish meg mindig nincs rendben,nagyon csunyan kohog,most mar asztmara utal,mar kapott ra gyogyszert is(Vagyis amit fujni kell),remelem tavaszra rendbe jon rendesen es nem marad neki ez meg.

Na,majd jovok bovebben,puszi mindenkinek!
 
 


Lányok!


Mindenkinek szívből köszönöm a köszöntést! Nem volt gépem sajnos jópár napig,most hozta meg a Soma, és az volt az első,hogy nektek bejelentkezzek. Nos rám dióhéjban rám szakadt az ég. :lol: A gépen kivül elromlott a mosógép, a porszívó, a sulim egy vagyon és holnaptól dolgoznom is kell,hogy megvalósíthassam a vállalkozásom.Nem semmi,ami ér mostanában. Igyekszem írni majd minannyiótoknak, de most rohanok fürdeni.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Elnézéseteket kérem, hogy zavarok!!! Csak azért jöttem, hogy azoknak akik emlékeznek még rám elmondjam, hogy mennyire jó, hogy újra olvashatok Rólatok!!!!!

Üdv. Little
 
 


Momo!

Most beszéltem Titivel és ha mindenki meggyógyul mennénk ám hozzád, de hétvége volna csak jó. Neked mikor van szabad hétvégéd?Flixotide-ot kap Mishal? Mi is azt használjuk.Nekünk amúgy nem igazán használ, Bálint is ezt kapta,amikor kicsi volt.

Nálunk semmi jó. Dominak tüdőgyulladása van. Elég ramatyul van, egy hete 39 fokos lázzal küzdött,ma először láztalan. majd meg fullad szegény gyerek. :cry: Elromlott a porszívónk, a mosógépünk, a sulira be kellett fizetnem 100000Ft-ot,így nincs más hátra, el kellett mennem dolgozni, hogy a vállalkozásomból legyen realitás. Időm semmire nincs, korán kelek, későn érek haza és meglehetősen nehéz így tanulni,háztartást vezetni...Nem akarok siránkozni, de nehéz időszakom van.

Virág!

Istenem te mindjárt szülsz. :lol: Jól kihagysz minket ebből az örömteli várakozásból. Azt hittem nagyon sokat fogsz majd írni.Bevallom ezért szomorú vagyok,mert szeretnék jobban részese lenni a veled történő kis csodának.Légyszi amíg pocakban van a lánykád gyere kicsit gyakrabban,mert hiányzol nagyon.

Sziszike!

Ne haragudj,hogy a prividre azóta sem válaszoltam. A már leírt problémákon kivül a gépünk is rossz volt egy hétig.Mi lett a munkával? Megkaptad?Milyen munka?

Little!

De jó,hogy olvasol minket.Hogy vagytok? Írsz valahová?Mesélj ha van kedved,olyan régen nem hallottam felőled.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
 
 


Sziasztok drága barátnőim!én már a korhàzba vagyok.holnap 11kor programozott csaszi!utànna jelentkezem!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
 
 


Sziasztok drága barátnőim!én már a korhàzba vagyok.holnap 11kor programozott csaszi!utànna jelentkezem!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
 
 


VIRÁG!

Ezek szerint már megvan a baba? Jajj de izgulok,biztosan minden rendben van veletek! :D Nagyon drukkolok neked és a kislánykádnak,annyira hihetetlen,hogy elszaladt ez a 9 hónap. :D Ahogy tudz jelentkezz.

Nagyon szeretlek!

Eszter

Kép

Kép
 
 


Virag!

Remelem mar megvan a kicsi lanyod es minden rendben van. Ugy orulok.Varjuk a hireket! :lol:

Eszter!

Jobbulast nektek! Nekunk vegul is a hetvege is jo,csak ferjem 25 korul erkezik,tehat az utana kovetkezo hetvege nem jo.
Hova mentel dolgozni?Akkor a vallalkozasod fuggoben?
Mi megvagyunk,a sprayt elhagytam Mishalnal,amugy is tobbnyire pszihes(szerintem).Tanulunk ezerrel,penteken angyal tanfolyan volt,annyira jo volt.... :lol:

Megyek is ,majd elalszom es meg annyi dolgom van.

Tobbiek hogy vagytok????
 
 


Sziasztok!

1 hetet kórházban voltam Bencével(asztma), nagypapám meghallt, tegnap volt a temetése, nagyon magam alattt vagyok.
Mióta nem jöttem mindig volt vmi, nagyon fáj még, így nem beszélek róla.
Zsolti tanárnője meg egyre jobban idegesít.
Tegnap elkértem ZSoltit az utolsó óráról a temetés miatt, erre ő erősködik, hogy pár percre jöjjek be beszélni, igazgatóiba hivatott vmi apróság miatt, ami nagyon ráért volna és , majdnem elkéstem miatta, nagyon zaklatott voltam, de ma visszamentem az igazgatóhoz és tisztáztam vele mindent.

Diszgráfiával van gondja ZSoltinak, Annának lehet visszanőtt az orrmandulája, mert nagyon orrhangja van megint, majd BEnce egyre sürűbben fullad, egyre fáradok és tudom ezen változtatnom kell.

Munka: még nincs.

Virág: hogy vagytok?
Remélem hamarosan jössze mesélni.

Eszter: Jobbulást nektek, semmi gond, Bencének is 39.4 volt 2 napig, tudom milyen. Dominak boldog szülinapot.

Momo: Milyen az angyal tanfolyam?

Little: hogy vagytok? Mesélj magatokról, ha van kedved.

Titi: hogy vagytok?

Éva: te is írj.

Rohanok és főzök, mjad jövök bővebben vmikor.

Sziszike.

Kép


Amit tegnap írtam hol van? :twisted:

Sziszike!

nagyon sajnálom,ami veled történt,délután,vagy holnap igyekszem jönni.

Puszi


Eszter

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! Most latom hogy keddi uzenetem nem ment el:( tegnap jottunk haza a korhazbol.kiscsaj eszik alszik nezeget,egy hangja nincs:) kedden eltoltak a mutetet igy fel haromkor szuletett meg 3130gr-al es 50cm-el gyonyoru hajasbaba:) en nagyjabol jol vagyok csak egy kicsit idegesit hogy pihennem kell nem tudok ot percnel tovabb semmit csinalni mert eg a sebem akkor,de hal isten csodalatos ferjem van megcsinal nekem mindent!holnap probalok jonni es hozok kepet is!millio puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Most latom hogy keddi uzenetem nem ment el:( tegnap jottunk haza a korhazbol.kiscsaj eszik alszik nezeget,egy hangja nincs:) kedden eltoltak a mutetet igy fel haromkor szuletett meg 3130gr-al es 50cm-el gyonyoru hajasbaba:) en nagyjabol jol vagyok csak egy kicsit idegesit hogy pihennem kell nem tudok ot percnel tovabb semmit csinalni mert eg a sebem akkor,de hal isten csodalatos ferjem van megcsinal nekem mindent!holnap probalok jonni es hozok kepet is!millio puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
 
 


Virág!

Szívből gratulálok a kis hajasbabához. Már alig várom a képeket. Örülök,hogy jól vagy, ha időd lesz számolj majd be a szülésről.

Csajok, egy roncs vagyok, mindenkinek pótlom majd az írást.Sokat gondolok rátok!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
 
 


Virag!

Gratulalok! Orulok,hogy minden rendben es azon meg ne idegeskedj,hogy pihenned kell.Elvezd ki ezt az idoszakot es csak magatokkal torodj.Puszi

Sziszike!
Nagyon sajnalom hogy ennyi rosszon kell keresztul menned. Remelem most mar jobban vagy egy kicsit.
Angyal tanfolyam-roviden: az angyalokkal valo kapcsolatfelvetel,pecsetkeszites,inkorporacio(angyalok befogadasa a testedben es igy meditalas...) nagyon joooo!

Eszter!

Miert vagy roncs? A munka,gyerkocok,haztartas,stb???

Tobbieknek puszi.

MI is itthon vagyunk,most benyalt egy hasmenos virust,hanyt is,laza is volt,mara maradt a hasmenes...
En mar negyedik hete meregtelenitek...ferjem jon jovo heten...es mi tovabbra sem talalunk helyet ahol nyithatnank.
Ja,es csutortokon meg arolo tanfolyam lesz nalunk.

Pusszancs
 
 


Virág: Szívből gratulálok a kicsitekhez!
Pihenj sokat és jó hallani, hogy ilyen figyelmes neked is a párod.

Nekem is sokat segített, hogy mellettem állt és nyugtat a tudat, hogy ők vannak nekem.

BEnce miatt viszont mindig izgulok, elviszem egy kezelésre, homeopátia, remélem tudnak rajta segíteni.

Momo: hogy vagytok?
arolo tanfolyam??? Erről sem hallottam.
Angyal tanfolyamnak utána olvasok, mert érdekel, majd mesélsz róla még? Te mit éreztél?

Eszter: Kitartás, tudom nem könnyű neked sem.

Titi, Éva: merre vagytok?

Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat, már jobban vagyok kicsit, nem érek rá keseregni 3 eleven manó mellett, de ma az egyik rokonunk feltett egy emlékképet róla és megint sírtam, még fáj, de igyekszem a gyerekekre koncentrálni.

Sziszike.

Kép


Sziasztok!

Látom mindenki elfoglalt, én is, de igyekszem jönni.
Annának a nagyon nagy mandulái miatt alvás vizsgálatra kell mennünk, Bencének az orrmanduláját javasolják kivennék.
Ami jó, hogy Annának, ha gond van, csak faragnának belőle, de nem vennék teljesen ki, sztem nagyon nagy szerepe van a torokmandulának.

Puszi.

Kép


Sziasztok!Csak egy gyors életjel amig alszik a drágám!Sose érek ide hozzátok bövebben irni mert mindig van valami!

Most épp betegek vagyunk!Megfázott a kis királylány,alig tud aludni és enni ugy tele a nozija,ha kiszivom akkor meg a tüsszögés vagy a köhögés nem hagyja!Olyan rossz nézni ahogy szenved az én kis drágám!
Felépülés csaszi után kicsit gázabb volt,mint Nimróddal!Öt percnél tovább nem tudtam állni vagy mozogni,éjjel a férjemnek kellett segiteni ha meg akartam fordulni stb... De hál isten szuper pasim van,mert mindent megcsinált helyettem!
Norka baba 16 napos korába megtette élete elsö hosszabb utját!Sajnos haza kellett mennünk,mert meghalt az én egyetlen mamuskám,épp hogy odaértünk elköszönni,de nagyon erös volt és megvárt minket még a szemét is kinyitotta,hogy megnézhesse a dédunokáit!
Multhéten itt voltak apukámék és nénjüsöm!Nagyon jo volt végre a férjem is kipihenhette magát,ök meg babázhattak,csak rövid volt ez az egy hét!
Norina múlthét ota szenved a kakilással,magátol nem akar kijönni neki,de doki azt mondta semmi gond nincs vele mivel anyatejes baba majd jön az!
Már 4500gr a kis húsgombóc!
Na mennem kell ébredezik a kincsem!
Millió puszi mindenkinek!
Irjatok ti is pár sort!Hiányoztok

Két kedvenc kép:
Kép
Kép

Virág
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: