Új privát üzeneted érkezett!

Kismamák titkos vágyait elégítené ki diplomás fiatalember (Bp., kora délutáni órák), kölcsönös szimpátia alapján.
Várom leveled, fotóra fotóval válaszolok!
askoka@index.hu
Tomi
 


RöhejKép
Az ilyet nem lehetne törölni?
Névtelen
 


miért, kit zavar ez? teljesen kultúrált ajánlat. ha neked nem kell, ne válaszolj!
fogd fel úgy, mint egy járókát a keres-kínálból, amire nincs szükséged.
Névtelen
 

 
 

Tomi! Ez nem társkeresö weblap!
Névtelen
 


Miért ne lehetne az is?
Vera
 


Minden titkos vágyat?Szeretnék egy Bulgari parfümöt.
Névtelen
 


Szerintetek van olyan gyermekét váró nő, aki válaszol erre a hírdetésre??? Ott növekszik apocakjában a kisbaba, akinek jó esetben apukája is van, de ő éppen arra vágyik, hogy perverz Tomival hempereghessen???
Lehet vitatkozni, de szerintem, ha egy férfi kívánja a saját várandós, nagypocakos feleségét, barátnőjét, az teljesen természetes, normális dolog. De hogy valaki direkt terhes nőket keres szexpartnernek, az abberált és visszataszító.

K.
Névtelen
 


még, ha az is, miért baj ez? nem nemi erőszakról van szó, hanem arról, hogy esetleg két felnőtt ember szabad akaratából összebújik saját örömére.
amúgy nem mindenkinek van társa és sokaknak megnő a libidójuk a terhesség alatt. ha ez a két tényező együtt jelentkezik, akkor irány Tomi!
Névtelen
 


köcsög
Névtelen
 


Tudjátok miért akar Tomi kismama sexpartnert?
Mert őt már nem tudja gyes-re vágni, azt megtette más helyette, így a gyerektartást sem lehet tőle követelni.
Szóval, Tomi fél, hogy egy csalfa nő behálózza. Így meg mossná kezeit, ha valaki hajlandó lenne...
Névtelen
 


Helló!

Ha egy épp várandós kismama válaszolna erre a hírdetésre, nemcsak magát gyalázná meg. A gyermekét is kitenné mindenféle veszélynek. Honnan tudja, hogy ez a "Tomi" nem szendved valamilyen betegségben? Jó-jó, ott a gumi, de mint tudjuk elég gyakran szakad, kilukat. Volt részem mindkét fajtájúban... Jó kis AIDS, nemcsak a kismamának, de már egyből a gyereknek is?!
Hát tudjátok, arról a kismamáról megvan a véleményem aki egy gyermekkel a pocakjában jelentkezik egy ilyen hírdetésre és képes egy vadidegen jött-ment alakkal ágyba bújni önző módon, a gyermeke egészségét veszélyeztetve. Semmi közöm se hozzá, se a gyerekéhez, de miért nem lehet megadni az esélyt egy kisbabának az egészséges élet elkezdéséhez? Na és utána? Nőjön fel anya nélkül?
Persze ne lássam már ilyen pesszimistán a dolgokat, de mi van ha mégis ez mentett meg engem párszor a tudtomon kívül? Sosem fogom megtudni... Azt a kis időt, míg a gyerek a mama pocakjában növekszik és közös a vérkeringésük ki lehet bírni fél lábon is, még a megnövekedett szexuális vággyal is. Egy anya nem lehet ennyire ÖNZŐ!

sasha

Kép
 
 


Tomi hirdetése tényleg nem ide való, de azért a vasárnapi 21:34-es névtelen hozzászólása sem semmi, bár nem tudom ki és kinek szánta...
Egyébként a 'kismama' szót használják a kisgyerekes anyukákra is nem? Lehet valaki magányos még gyerek mellett és férj nélkül. Én nem olvastam azt, hogy terhes kismamák jelentkezését várja.
Virga
 


Ja, már olvastam: a cím!
Virga
 


Ez roppant felháborító és undorító!
Egy születendő család kigúnyolása!

Ó és ez mégsem egy járóka......
Sőt még csak állatok sem vagyunk akik ne tudnák szexuális vágyaikat kordában tartani amíg gyermekük megszületik, bármilyen hihetetlen is ez egyeseknek!

Remélem jó érzésű szerkesztőnk rövidesen törli az egészet!

Vannak erre megfelelő fórumok ahová belefér, de ez nem a Babanet.

Sajnos már így is elérte amit akart, többen figyeltek fel rá mint kellett volna!

Dzsili
 
 


Nem értem, miért kell ezen így kiborulni. Ha nem kell a szex Tomival, ugorjatok egyet. Nem kell kommentálni. Akit érdekel, az majd jelentkezik, a többiekhez nem szól a felhívás.
Névtelen
 


Névtelen
Ha nem érted meglehetősen sajnálatra méltó vagy, nem is várom el tőled!

Kép

Dzsili
 
 


Dzsili!
Névtelen nem méltó sajnálatra sem. Vagy egy ffi ember, vagy egy olyan anya aki szívesen hemperegne akár a minden pillanatban megszületendő gyerekével a hasában egy vadidegennel. Remélem nem terhes és soha nem is lesz az amíg így gondolkodik. Elképzelni is szörnyű, hogy valaki így meggyalázza a saját gyerekét. Egydül azt a kismanót sajnálnám.

Névtelen!
Ez itt a babanet. Láttál itt valahol olyan feliratot, hogy hírdetni lehet? És láttál itt olyan topikot ami szexuális felhívásokkal van teli? Ezen az oldalon a téma az anyaság szépsége, a kisbabák mosolya, a várandósság eseményeinek megbeszélése és ezek visszája. Ide az anyuka tanácsért jön, és hogy megbeszélje a felmerülő gondjait, és lássa más csemetéje sem eszik, alszik úgy ahogy a nagykönyvben leírta valaki. A hiba itt is csak az lehet, hogy a babák nem olvassák a könyveket, mint ahogy te sem vagy hajlandó -tomikával az élen- tudomásul venni a forum címét. Nem tudsz olvasni? Kétlem, hiszen valahogy bepötyögted azt a pár sort...

sasha

Kép
 
 


Sziasztok!

Nem teljesen kismamás téma, de elmesélem, engem mi háborított fel. Innen ismertek néhányan, de azért most ezt név nélkül:
Nekem van egy majdnem két éves kisfiam. A történtek idején 1 körüli volt. Beköttettük az internetet, de nagyon sz*r volt, kéthetente jöttek megcsinálni.
Rögtön az első javításkor az egyik srác (akkor a párom itthon volt) megemlítette, be lehet ám kötni az összes csatornát HBO-stól 25.000-ért. Kiröhögtük, mondtuk, hogy nem kell, ne vicceljen ennyiért.
Aztán még jöttek vagy 4x javítani, és egyik alkalommal én kérdeztem rá viccesen, hogy ha már ennyire szarul csinálják meg a netet, nem lehetne e grátisz vagy legalább olcsóbban megcsinálni a HBO-t? Erre az egyik felröhög, és mondja, beszéljem meg a másik sráccal. Az maradt, a másik szerelt. Mondja 10.000 ft. Mondom, ok. Jött, megcsinálta, (minden alkalommal ott futkosott a gyerek), és amikor végzett, odaadtam a pénzt + még egy jó bort, erre csak áll hülyén, és néz... mondom: mi van??? Erre Ő: másra számított. Mondom, mégis mire? Na, megmondta....Gondolhatjátok, hogy mire....
Csak azt nem értem, mit képzelt egyáltalán....a gyerk szeme előtt....vagy hogy?????
Vannak olyan kisgyerekes anyukák, vagy egyáltalán háziasszonyok, akik egy HBO-ért megteszik??????
Milyen világ ez?
Mit képzel, a férjem dolgozik, én meg "üres óráimban" Őt ápolom le??????????
Ha ez megtörténhetett, akkor az efféle perverz állatok is idetalálnak....


Vakond
Vakond
 


Sziasztok!

Én naivka azt hittem, hogy itt most várandós csajszik tényleges (nem szexuális!!!) örömeiről van/lesz szó. Tomiról inkább semmit KépKépKép. (A 33. héten nem kéne megemelnem a vérnyomit.)

Vakond,
ez azért tényleg kemény Kép.
Nekem az előző várandósságomkor (kb. 7 hónap táján) szólt be egy hímnemű, bár "csak" azt mondta, hogy szia cica, de én ezen is kiakadtam, és elküldtem a búsba. Tavaly nyáron éppen sétáltunk a picimmel (kb. akkor volt 8 hónapos), és kiordított egy kocsiból egy fiatal srác, hogy szia csöcsike!!! Aztán piros lámpát kapott... Nem idézem szó szerint magam, de a hapi arca vérvörös lett, és nem hiszem, hogy sűrűn szólogat be azóta (főleg nem a pici babásoknak Kép). Legutóbb (5. hónap - azért már látszott rendesen) a Westendben akart megismerkedni!!! velem egy fiú. Úgyhogy ezek után, hogy ezek a ... ffiak nem tisztelik, sem a várandós, sem a kisgyermekes anyákat azt hittem, hogy én már semmin nem lepődöm meg. De ez...Kép.
Csak remélni tudom, hogy az ilyen alakok elkerülnek téged (és persze mindenkit).

Minden jót neked és a családodnak Kép.

Üdv,
Kriszta
 


Kriszta!

KösziKép Mostanában már nem fogom ám be a számat...Kép akkor csak pislogtam, és még kedves és udvarias is voltam, én hülye... Most már leordítom (na nem szó szerint azért) a fejéről a haját annak, aki kekedzkedik velem.

Neked se semmi a tapasztalatod ezzel a témávalKép Hát igen, már nem tisztelnek ezek senkit, lsd fennKép Csak mint írtam, az a szomorú, ezek a férjeinket és a gyerekeinket is semmibe veszik...

sziasztok: Vakond
Vakond
 


Vakond!

Nekem a gyerekkel kapcsolatos negatív csúcssztorim: Kb. 3 hete nyaraltunk Fenyvesen, és a kisfiamat tanítottuk a "vonatnak integetni"-re. Miután az első pár vonat után a félelme elszállt, már lelkesen integett. Sokan vissza is integettek neki Kép. (Amúgy a vonat a ház előtt ment el, mindent tökéletesen lehetett látni.) Egyik reggel bevásárlás után pakolok ki a kocsiból, egy kézben 1kg kenyér és egy 1l tej, másikban gyerek és jön a vonat. A kisfiam belelkesülten integet, és egy bunkó beintett az én - akkor - 21 hónapos fiamnak. Sajnos nem hallhatta a reakciót, túl hangos volt a vonat, és a kezeim is foglaltak voltak. De ezen nagyon kiakadtam Kép.

Régen én sem szólogattam vissza, én is csak udvariasan hárítottam el mindent, de rájöttem, hogy "ezek" a szép szóból nem értenek. Te is nyugodtan ereszd ki a hangod, talán észhez térnek, v. legalább meglepődnek, és az is lehet, hogy elgondolkoznak.

A "kábeles" és a "vonatos" elég hasonló kaliberű hapsik KépKépKép.

Jók legyetek és ne idegesítsd magad.

Üdv,
Kriszta
 


Képzeljétek, Tomika engem magánban is megtalált.

A perverz állat.

Vakond
Vakond
 


VakondKép
Névtelen
 


hogy talált meg, ha nem is vagy reg. felhaszn. ?
Névtelen
 


Vakond: nemcsak téged Kép
c
 


Névtelen, te IQ-bajnok, nyilván van Vakondnak regisztrált neve is...
Melani
 


JaKép
Vakond
 


sziasztok!

Kár, hogy nem az örömökről van szó...

Én nagyon boldog vagyok, mióta a pocakomban növöget Maszatka. Apa is teljesen lelkes, simogatja a pocit, tegnap úgy aludtunk el, hogy fogta a hasam, hátha érez mozgást. Sajnálom szegényt, hogy kimarad az élményből.
A kollegák is nagyon aranyosak, mindig kérdezgetnek, már látom, hogy bőgni fogok, amikor itthagyom őket.
Többek szerint meg megszépültem, de szerintem ez csak a boldogság az arcomon.
 
 


Hogy a terhesség csak élmény legyen...

Babát várni a legjobb dolog a világon! Az olykor-olykor elöforduló rossz közérzet s a kisebb-nagyobb kellemetlenségek ellenére is... Az áldott állapot "nyűgeinek" kiváló ellenszere a TERHESMASSZÁZS.

A terhesség idején végzett masszázs lehetöséget ad a leendö; anyukáknak a tökéletes ellazulásra, a sokukat gyötrö; hát- és derékfájdalmak, a stressz megszüntetésére.

Terhesmasszázs az Ön otthonában is!
 


Aki az örömeit szeretné másokkal megosztani és szeretne másoktól is hallani, azt nagy szeretettel várjuk a Terhesség örömeiben című topicban. Nagyon jó kis csapat gyűlt itt össze, én is oda szoktam írogatni, mert olyan jóóóóóóóó terhesnek lenni, érezni a babát. Kép

Sziasztok, várunk benneteket!

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
 


Kedves babát váró Kismamák!:)
Szakdolgozatom kutatásához kérném segítségeteket. Vizsgálatom fókuszában az életciklusváltás áll, ezen belül is a várandósság időszaka.
Amennyiben babát vársz, (vagy ismersz terhes kismamát, és továbbítanád felé ezt az üzenetet) nagyban segítenéd munkámat a következő linkre kattintva (vagy ha a böngésző sorba másolod)a kérdőív letöltésével, majd kitöltésével : http://www.yousendit.com/download/U0d5b ... YURIRGc9PQ
Utána a kitöltött tesztet a justimister@gmail.com e-mail címre tudod elküldeni.
A kitöltés névtelenül történik, az adatokat bizalmasan kezelem!
Amennyiben érdekel, szívesen elküldöm majd kutatásom eredményét!

Jó egészséget és sok örömöt kívánok az elkövetkezendő időkre! :)
Előre is köszönöm együttműködésed!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: