Új privát üzeneted érkezett!

:D
 


Sziasztok
40 éves, 9 hetes terhes vagyok,szivesen leveleznék hasonló cipőben járó kismamákkal.
 


8)
Szia szarvacska! Tünde vagyok Pécseől . 30 hetes terhes és 39 éves .Eddig minden rendben van nálam . Van egy 15 éves nagylányom is és mind a " két " gyerekem a volt vőlegényemtől van . Sok sikert a vérandósághoz.-szia
Tündi.

Kép

 
 

Sziasztok. 38 eves vagyok, 8 hetes terhes. Van mar 3 gyonyoru gyerkocom, es tegnap tudtam meg, hogy IKREK!!! Nagyon ketsegbe vagyok esve. Allitolag igy "idosebb" korban gyakrabban csusznak be ikrek.

Amikrol szivesen hallanek Toletek:

1. van meg valaki, akit ilyen nem tul pozitivan ert az a hir, hogy eggyel tobb gyerkoc lesz?

2. harmat szultem; es volt vagy 6 nogyogyaszom, ezek kozul meg talan a "hires" Herczeg Szabolcsot szerettem a legjobban - de a tobbihez egyikhez sem megyek szivesen vissza. Szeretnek valakit talalni, aki minden rendesen ELMAGYARAZ, a kerdeseimre valaszol rendesen. Raadasul szeretnem, hogy a korhazban, amiben szulni kell, legyen PIC (ugye ikrekkel nem art), es meg esetleg bababaratsagrol is almodozom.... (a MAV mint korhaz szuper volt ketszer, csak az orvosok nem...).

3. nagyon aggodom, hogy 38 evesen amugy sem setagalopp a terhesseg, az elozok is nehezek voltak; a szulesek meg meginkabb - hogy a csudaba csinalok vegig egy ikerterhesseget??? es szulest...???? az orvosom (akihez jobb hijan elmentem) ugyan le"fiatalozott", de hangsulyozta, bizony, nagyok a kockazatok - de nem volt hajlando kifejteni.

nagyon orulnek, ha esetleg ikreket szult "idosebb" mamak megosztanak tapasztalataikat.....

Kosz
zsebibabak leendo mamaja
 


Kedves leendő mama .Zzsebibabák leendő anyukájuk?
Hát mondd meg nekem hogy mitől félsz?
Hiszen tapasztalt anyuka vagy -./Bocsánat de véletlenek a bébik/.Az aggodalmadból így vontam le a következtetést.
Én mint írtam Pécs vagyok úgyhogy orvos ügyben tanácsot nemtudok adni .Fel a fejjel. Mi olyan erősek vagyunk mint a sörecet a hátunkon fát is lehet aprítani
Mekkorák a gyerkőcök ?Tudják hogy lesznek tesók?
Bocsi a sok kérdésért
. Szia :Tünde

Kép


Sziasztok!
Hátha valakit érdekel!
Vízi foglalkozások kismamáknak
Ha várandós vagy és szeretnél felkészülni a szülésre, amely felejthetetlen élmény lehet számodra és a babád számára is, gyere el egy AquaNatal foglalkozásra! A vízben végzett gyakorlatok nagyon jó hatással vannak a várandós mamák szervezetére:
 kíméli a gerincet és az izületeket
 Csökkenti az ödémát
 Kapcsolatot teremthetsz a babáddal
 Szüléshez nélkülözhetetlen légzési és relaxációs technikákat sajátíthatsz el
 Szülés után tested hamarabb visszanyeri rugalmasságát
Várlak az AquaNatal foglalkozásain, ahol megtapasztalhatod a női kör energiáját, valamint, hogy minden nő különleges, tökéletes, és erős. Helyszín:
X. ker. Előd utca 1. szeptember 12-én kezdődik 17:00-tól egy alkalom: 1800 ft. Az első alkalom féláron.
XIII.ker. Gogol utca 5-9. (Kleopátra ház) október 2-án kezdődik 12:00-tól egy alkalom: 2200 ft az első alkalom 1200 ft.
Jelentlezhetsz: 06 70 316 93 18
agica@aquanatal.com
 
 


Sziasztok!
Új fórumos vagyok, szeretnék bekopogni hozzátok! 36 éves vagyok, 3 babámat várom. jövő nyáron fog megszületni. Taljdonképpen csak most vált bizonyossá a létezése, bár régóta vártunk rá. Most viszont kicsit megijedtem, nem tudom, ti hogy voltatok ezzel...


Sziasztok !

Lányok nincs kedvetek átjönni a 36 év felettiek topikjába? Nagyon jó kis csapat verődött ott össze, kisgyerekes-nagy gyerekes-újszülöttes-várandós-vágyakozós, szóval mindenféle.( ja, és bőven 40 felettiek!)
Bátran gyeretek oda, szeretettel várunk Titeket!
Szülészetek,kórházakon belül a 36 év felettiek topikot kell keresni.
Remélem találkozunk Fanny
 
 


Sziasztok! Új belépő vagyok 40 éves és 18 hetes terhes. Jövőhéten lenne az amnio és nagyon félek tőle, mert minenhol mást hallok róla. Tudnátok nekem abban segíteni, hogy az angol vizsgálat ami csak vérvételből áll és 3 nap alatt megvan, az helyettesítheti az amnio-t, és szintén pontosan mutat ki minden fellelhető rendellenességet? Nagyon vártuk már ezt a babát és nem szeretném ha én lennék az 1% között.
Várom a válaszotok köszönöm
Kati
 
 


Csatlakozom Fannyhoz, én is a 36 éven felüliek topicjába tartozom, gyertek hozzánk, bővüljön a társaság!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


sziasztok!uj belépő vagyok.39 éves éa 6 hetes kismami.örülök,hogy rátok találtam.
 
 


Szia saca!

Hát ez nagyon kihalt topik!
GRATULÁLOK!
Vendég
 


Lányok!

Innen átmentek a "csajok" a szülészetek, kórházak " 36 éven felüliek topikba :D
Erika

Kép
 


Sziasztok!
Szeretnék ajánlani egy könyvet, egy igazi babavárós történetet 40 éven felül.
Garantálom, hogy szem nem marad szárazon!

A címe: Zahiromka lombiktörténete
Részletek róla itt:

http://www.babaterv.hu/wordpress/?p=798
 
 


Sziasztok!
Létrehoztam egy segítő csoportot, témája a hipnoszülés, természetes szülés. A hipnoszülés alap pillére a pozitív gondolkodás. A hipnoszülés önmunka. Mélyrelaxáció, vizualizáció, légzéstechnikák, és az agy átállítása a pozitív gondolkodásra, aminek természetesen fizikális jelentősége is van (izmok működése, hormon termelés stb).
Illetve a szülés természetes mivoltának hangsúlyozása, "úraélesztése". Cél minél több boldog baba és édesanya, édesapa..család! Ha van köztetek olyan aki átélt már ilyet és szívesen segítene azzal, hogy megosztja tapasztalatait, vagy olyan aki érdeklődik a téma iránt, várjuk szeretettel a csoportban! https://www.facebook.com/groups/635244680186142/
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron