Új privát üzeneted érkezett!

Macsek Gabika régen aludt ennyit,most már napközben 2-3 órát alszik csak! :wink:
Nagyon ari a kislányod!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Hozztam a táblázatot, de láttom, hogy új topicot csináltatok és nem tudom, hogy azért rakjam e még a táblát vagy mostantól nem kell többet?

Kép

MINDEN BABÁNAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Macsek!

Köszi szépen Martinka nevében is! Nagyon jó baba, már egyre többet fent van, sokat gagyorászik, nevetgél. Egyedül fürdik a nagykádban, persze azért ott vagyunk mellette, de ellöki a kezünket a feje alól. Igen, szoptatok, hála istennek van tejci. Naponta 5x szopik, mert december 9-e óta átalussza az éjszakát! Már megkaptuk a 2 és a 3 hónapos szurit is, és nem lázasodott be tőle. Múlt héten mérte a doktornő, 5680gramm,61 cm. 3000gramm,52cm-rel születtünk és 2770-el jöttünk haza a kórházból!
Dióhéjban ennyi! Remélem ti is jól vagytok és gyönyörű a kislányod! Hogy rohan az idő, nemsokára férjhez megy! :D :D :D
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Macsek én is 1 éves kora körül fogom kezdeni a tej és a liszt bevezetését, sőt a normál joghurtot is.
Chrissy örülök hogy jól vagytok, nő Martin is mint a gomba. :)
Balázs teljesen össze vissza alszik. Van hogy csak 20-30 percet de van hogy 1,5 órát. Viszont általába mi is 2 óránként alszunk különben nagyon nyűgös lenne.

KépKépKép
 
 


Sziasztok!!!


Rég nem írtam már. Remélem mindenki jól van, s nem vagytok betegek!!!??

Nálunk minden OK, szépen nőddögélünk. Bence már biztosan ül 2 hete, 2 napja kúszik/mászik, s hétfő óta tapsol. Rengeteget dumál, állandóan vigyorog, nagyon érdeklődő, nyugodt, kiegyensúlyozott (még mindig) baba. Az éjszakákat szépen átalussza, reggel 7-8 körül ébred, s egy gyors szopi után már alszik is tovább kb.9-10-ig.
Napközben még 2x alszik, ebéd körül, s este 5 után.
Természetesen minden érdekli, de a favorit a távirányító és a telefon-amiket persze nem kap meg!De mint motivációs erő nagyon hasznosak a kúszáshoz/mászáshoz.
Még mindig szopizunk, de már mindenféle főzit megeszik, tízóraira gyümit kap, uzsonnára pedig tejpépet, s minden kajcsi után van szopi, reggel és este pedig csak az, plussz este egy kis szép álmokat tápszer is, hogy tele legyen éjszakára a pocak!!! :)
Imád fürdeni, s mindezt már egyedül teszi, ülve, bár még a kis kádban. Még mindig járunk uszira, nagyon szereti!!!

Hoztam néhány fotót:Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Szép estét mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok


Csak bejelentkeztem, még élünk és nagyon jól vagyunk!
Időm egyenlőre a nullával...........

Remélem jólvagytok!

Puszi mindenkinek!

Kép


Szia Elizabeth!

A többiek elhúztak a gyermekek/magzatok kor szerint,2007 legaranyosabb babáiba!
Mi van veletek? Látom az iwiw-en,hogy az orvosira jársz! Hogy tudod megoldani gyerek mellett? Én is szerettem volna annak idején,csak nem vettek fel,most meg már csak költségtérítéses lehetne. Egyébként mennyi egy félév most?

Kép
 


Babzsák és Elizabeth benneteket is várunk szívesen ott :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszönöm,de nekem semmi időm,hetente egyszer benézek,de soha nem tudok reagálni,meg követni az eseményeket...

Kép
 


semmi gond csak ha gondolod szívesen látunk :):):)

Amúgy boldog hófordulót Samunak :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron