Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Már megint magammal beszélgetek!

Na, mindegy!

Rena írt üzit, megszületett Balázs 49 cm-rel és 3400grammal, és császárral. Amúgy jól vannak!

Gratulálok nekik!
Vendég
 


Szia CHRISSYY!!!

Nyugi, nem vagy egyedül!! :D :D :D :D


RENA!!!!
SZÍVBŐL GARULÁLUNK, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS BŐSÉGES TEJCSIT KÍVÁNUNK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!pUSZIKA!!!


jÓ ÉJT MINDENKINEK!!!

éN MÉG MOST VIZSGA FELADATLAPOKAT JAVÍTOK!! :( :( :( zOLI 24 ÓRÁS SZOLGÁLATBAN VAN!!! :( :( :( :( :(
pUSZI MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
 


próba 2,bocs

 
 

Sziasztok!!!

Merre vagytok??
Elég gyér az írásunk, igaz már nem sokan vagyunk pocisan!!!

RENA!!!GABI BABA!!!


Hogy vagytok!!!Képeket kérünk a kis szépségekről!!!!!!!!!!!!
Már mi is szeretnénk nagyon babázni, de azért még legalább 1-1,5 hétig csücsüljön bent Zsebike!!
Szerdán megyünk a 2. NST-re+Ultrahangra!!!

Szép napot mindenkinek!!!

Kép
Kép
 


Szia Judit!

Tényleg eléggé kihalt ez a topik.
Igaz nekem még mesze van október, de átköltöztem a Babás-mamás topikba. Ne félj, ott aztán termelnek rendesen.
Még azt nem tudom, hogy van-e értelme feltennem hétfőn a táblát! Azt hiszem, hárman maradunk benne: Te, Times-már nagyon rég óta nem írt ide, és én.
Majd azért meglátom.
Drukkolok, hogy kibírja Zsebi még a hátralévő időt. Milyen volt az első NST?
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, de mióta feljött a jó idő, azóta nagyon ritkán vagyok a gép előtt, olyankor gyorsan írok minden topikba!!!

Szóval szerencsére jól vagyunk mind a hárman , vagyis mind az öten!!! A pocaklakóim úgy néz ki, hogy fiúk lesznek!!!
Így a családom 4 férfi és 1 nő, egy kicsit tartok tőle, de a gyerkőcök legalább jól ellesznek... Remélem!!!

Most egyenlőre ennyi, ígérem majd próbálok bebenézegetni és olvasgatni titket!!!

Puszi: Times

Kép
Kép
 
 


Ja és bocsi Gratu minden picurhoz!!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!

Chrissyy!!
Nagyon ügyes volt az NST-n Zsebike!!!Azaz nem hazudtolta meg magát, ugyanis borzasztóan mozgékony baba a hétköznapokban is, műszerek nélkül is!!:) :) :) :)
Már nagyon várjuk!!!!Ez a 26 nap lesz a leglassúbb időszakunk-szerintem!!!De nem baj, türelmesek leszünk!!!

Times!!!
Gratula a fiúkhoz!!!Nem lesz semmi a 4 pasis élet!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D De biztosan rengeteg örömöd lesz bennük!!:) :)

Puszi, szép napot nektek!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
 


Köszönöm a gratut, egy kicsit félek is, ha majd nagyobbacskák lesznek, mi lesz velem 4 pasi???

26 nap az már szinte semmi, sőt nekem a Gergőm 15 nappal előbb született, ha innen nézem akkor csak 11 nap, nincs két hét.... De ezt előre nem lehet tudni, melyik lesz az a nap!!!

Már én is nagyon várom!!!!

Puszi, és kellemes hosszú hétvégét mindenkinek!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tegnap jöttünk haza még ismerkedünk. 20-án született meg Balázs császárral a köldökzsinór 2-szer a nyakán volt. Szüléstörténet lesz . Kép Kép Kép
Kép
 
 


Szia Rena!

Nagyon gratulálok nektek!
Sok tejcit és boldogságot az egész családnak!

Én holnap megyek a 18 hetes uh-ra. Remélem megtudják majd mondani, hogy mi lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Rena
Sok-sok boldogságot, és sok-sok tejcit kívánunk!!!

Chrissyy szorítunk neked a vizsgálathoz!!!

Kép
Kép
 
 


Szia Times!

Köszi a drukkot!
Minden oké, szépen fejlődik. A doki szerint 70%, hogy kislány lesz.
Vendég
 


Lányok!

Ennyien maradtunk!

1180445382.xls
Vendég
 


Sziasztok!

Ikerlányaim 56-68-as ruháit eladom helyhiány miatt jelképes, 100-600 Ft/db áron. Ha érdekel benneteket, a

http://abbcenter.com/index.php?t=hasznaltholmi

oldalon nézelődjetek!
 
 


Szia RENA!!!

Nagyon édesek vagytok!!!Kis cuki manó Balázs!!!!
Miért kellett megcsászározni???Most már én is izgulok, mert ma betöltjük a 37. hetet, s ha jól emékszem, te is 37+4-nél hoztad világra Balázst!!!??
Előtte milyen előjeleid voltak arra, hogy érkezik a kis drága???Megtennéd, hogy leírod nekem!!??????!!!!Köszönöm szépen!!!

Puszi nektek , szép napot!!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Judithappy nem éreztem különösebbet csak feküdtem este és elfolyt a magzatvíz előttem pár percel ilyen fura érzés volt a hüvelyemnél. 37+6 napra született de előttevaló nap ment el a víz. Fájásom nem volt egyálltalán nagyon váratlanúl jött. Hoztam megint két képet. Kép Kép
KépKép
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1180863547.18.jpg[/img] [/img]

Kép[/URL]Kép
 


sziasztok.


Brendon 18án született,szintén császárral.Már jól összeszoktunk,igazi jó baba.

puszi mindenkinek.

Kép[/URL]Kép
 


Sziasztok!

Ma kezdjük az éjszakást, de azért itt a tábla!
Bocsi, hogyígy teszem fel, de nem tudom lekicsinyíteni, hogy kép legyen.
Jó pocakosodást mindenkinek!

1176754760.56.xls
Vendég
 


Sziasztok!
Ismerjétek meg új szolgáltatásunkat a www.mamapakk.hu oldalon!
Megrendelhető kórházi csomagok, minden, amire a szülést követő napokban szükséged lesz.
Minden kérdést szívesen fogadunk az info@mamapakk.hu e-mail címen.
Boldog babavárást és készülődést mindenkinek!
 


Sziasztok!

Csak a formaság kedvéért! 1181558219.79.xls
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért. Egy hirdetés dobok fel közétek, remélem nem gond.
Van egy eladó Vaude Swing háti gyermekhordozónk, gondotam itt is meghirdetem.

6 hónapos kortól 19kg-ig használható. Párnázott pántjai-, dönthető háttámlája-, szellőző hátfala van. Van benne egy 20 literes csomagtároló kiegészítő cuccoknak, négypontos biztonsági övvel "rögzíthető" a pici

kb 1,5 hónapja vettünk használtan. El is újságoltuk a szülőknek. Mondtuk, hogy milyen jó... meg minden. Erre hétvégén kaptunk egy háti hordozót. Azt hitték, hogy szeretnénk venni és megvették azt a típust amiről beszéltünk nekik. -csak egy újjabb modellt.
Így úgy döntöttünk, hogy eladjuk azt amit anno vettünk.

Mi anno 15.000-ért vettük, ennyiért is szeretnénk eladni. Külön vettünk hozzá a Mountexben fejszűkítőt ami 1500-2000 Ft körül volt. Ez akkor hasznos, ha elalszik hátul a baba.

Csatolok róla pár képet.

Nem tudom, hogy van -e köztetek aki szeret túrázni. Ha igen, csak ajánlatni tudom.

Nekünk nagyon bevállt, szereti Petra.
Elmo

Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy keresetlenül jelentkezem. Azért írok, mert vannak gyönyörű kombizsákok eladók. Nagyon praktikus, először bundazsák, később overall. A gyerkőceim három éves korukig hordták, szóval meghozza az árát. A "2007. augusztusában szülök" topicban a 182. lapon megtalálhatjátok a fotókat arról hogyan néz ki, és hogyan kell használni. A Brendonban a hasonló overallok ára 17 ezer forint körül jár, nálunk megrendelve 8 ezer, és ha van különleges kívánság, az is megoldható, ugyanis anyósom készíti őket. Ha érdekel benneteket, keressetek meg priviben.
Mindenkinek boldog babavárást, könnyű szülést és sok boldogságot kívánok!

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok!

A segítségeteket kérem. Nyitottam egy új topikot a Fogamzás/Megterveztük a baba nemét címmel. Azt kérném, ha van valami tapasztalatotok a témával kapcsolatban akkor gyűjtsük össze azok kedvéért akik nagyon szeretnének kisfiút vagy egy kislányt. Kérlek, gyertek oda egy hozzászólás erejéig, és mondjátok el a tapasztalatotokat.

Nekem már volt két császárom, úgyhogy csak egy lehetőségem van egy kislányra. Nagyon sokat segítenétek, ha a tapasztalatotokat megosztanátok velem. Köszönöm!! Jó egészséget kívánok a gyönyörű kisbabáitoknak!!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: