Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A nyaki uh jó lett, már nincs meg a göböm a pajzsmirigyemben...

A hétvége nem volt jó... Levi szombat hajnalban hányt, minden kijött, még a víz is, így reggel mentünk orvoshoz... kúp, két nap kekszek, diéta...
Ma már jól van... De már decemberben nem megy bölcsibe... így biztos nem kap el semmit...

Már ma megkapjuk a kulcsokat, így nekikezdhetünk a felújításnak... :lol:

Holnap nődoki.. kiváncsi vagyok, hogy kiderül-e a neme... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Na kia akkor írd, hogy csaj-pasi e? Az én tippem fiú.
Kérek képet a házról, felújítás előtt.
Hányingeres-hányós gyerekbetegség:
Ha nem akar a gyerek folyadékot inni, adjatok neki colát. Esküszök rá, mióta volt ez a tuti hányingeres nyavalyám, amit Gigitől kaptam el. Egyszerűen nem bírtam meginni a teát se és a dokim mondta, utána néztem a neten is, ott is ajánlották, gyereknek is. Nem vagyok cola rajongó és hiszem, hogy egy gyerek 8-10 éves koráig ne is kapjon, de jobb mint az intenzíven kiszáradva. Kiskanalanként kell adni 5 percenként.

Kép
 
 


Nyafi, nekem is azt mondtad hogy fiam lesz másodszorra is......
Rég voltam.
Kia gratula a kis pocaklakóhoz!!!! Levi nagyon kis helyes pasi. Lényeg hogy egészséges legyen, de ha kiscsajszit szeretnétek én szurkolok nagyon:-)))
Erika gratula ketteskéhez!!!!
Kingii, nektek is a gratulálok a kis hugihoz. Majd elküldöd nekem is a történetet, kíváncsi lennék rá. Jó hosszú vajúdásod volt, kaptál valami fájdalom csillapítót?
Niki, gyönyörűek a kis pockok. Visszamentél már dolgozni? Én is már gondolkozom, és januártól elkezdek nézelődni, mik a lehetőségek. Te is banknál voltál a gyerkőcök előtt ugye?
Nálunk minden ok. Imádom a családomat. Gyerkőcök aktívak, és egyre jobban eljátszanak. És nagy bulik mennek itt nap mint nap, szóval nem unatkozom.
Betty, Cicus, Orsi, Zuzmara veletek mi újság?

Kép
Kép
 

 
 

Szia Anna te is itt vagy? Jön a rossz idő, remélem most már mindenki itt fog tobzódni. Anna nálunk volt most felvétel, pénzügyes pont. nézegesd a máv honlapját, lehet lesz még januárban.

Kép
 
 


Sziasztok!

A neme még titok marad :D januárig...
Nem sikerült a dokinak...

Velünk jött Levi is az UH-ra...
Nézte végig...
A tesó tapsolt kettőt a feje fölött :P Meghallgattuk a szívét...
BPD 33 mm. A többi méretet nem néztük..
Megbeszéltük a dokival, hogy jó lesz a júni 7, de beírta a júni 5-öt... :roll:

Ma megvolt a tesztebédes vérvétel /cukor/ 4.3 lett, de azért holnap reggel 7-re mennem kell cukros vizet inni :evil:

Nyafi
Hányás után Levinek bejött a hideg víz, de csak 15 percenként 2 korty.

Köszi Anna!
Drukk a munkához!

Képek?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Levi boldog szülinapot!

Kép
 
 


Sziasztok!

Remélem jól vagytok!

Nálunk elkezdődött a felújítás... az ablakcsere megvolt... a többi Karácsony után..

A Tesó tegnap este rúgott kettőt :lol:

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sajnos januártól nem lesz netünk... a UPC-nél megrendeltük az új házba, de csak márciusban kötik be (a tél miatt)....Anyókhoz /ide/ is megrendeltük, így majd néha innen írok vagy az öcsém gépéről.. :roll:

"Legyen a karácsonyod békés és boldog,
Kívánom, hogy semmire ne legyen gondod.
Legyen az új év az eddigi legjobb éved,
Kívánom, hogy csak a jó érjen el téged!"

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Áldott karácsonyt mindenkinek!!!

Kép
 
 


Ma megvolt az AFP vérvételem...
Jan. közepén meglesz a 18. heti genetikai uh - akkor végre megtudom a nemét :P

Néhány kép:
A fürdő dec. közepén és most
Kép
A konyha - előszoba dec. közepén és most nappaliként
Kép
Karácsony
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Hunci:Boldog névnapot!

Kinga
Kép

Kép
 
 


Búék mindenkinek!

Kinga, köszi :lol: Hogy vagytok?Tejci van most a másodiknál?Nézem a wiwen a képeket, édesek vagytok!

mi megvagyunk....gyerek matekos lesz, az tutti, már le sem merem írni, miket tud :oops: megdöbbentően fogékony a matekra.sok mindenre azonban nem, sok tekintetben le van maradva pl utálja a puzzleket meg aminél agyalni kell, ami matek, számok az a tutti.énekel, mesél, dalol, be nem áll a szája :lol: én meg sokat dolgozom :x sebaj, talán idén jobb lesz mint tavaly... H bölcsis maradt végül, nem engedtem oviba.
Vendég
 


Fuhh Kia lesz vele dolgotok rendesen, de jó nagynak látszik. Hány nm? Kert mekkora? Köszönöm, hogy tettél fel képeket, majd lesz összehasonlítási alapom. melyik gyerek mit kapott karira?
Hunci emlékszel, mikor mondtam, hogy lehet, hogy nem vizilabdás lesz, de lehet hogy tudós az mta-n?

Kép
 
 


Sziasztok!

beqqcs

Jól vagyunk..

Alakulunk...
A kád, a lefolyók a helyükön, a szobák lassan kifestve..
Jövőhéten jön a burkoló... és megyek UH -ra is.

Majd még jövök... /csak ritkán jutok netközelbe/

Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűntetek....

Kedden 11 órakor genetikai uh, délután magánrendelés.../nődoki/
A neme remélem kiderül :)

A szobák kifestve, a konyha-nappali készül...
A kőműves befejezte a munkáját, hétfőtől készül a csempe, padlólap...

Remélem mindenki jól van...

Levi jól van, a tesó is... én egy kicsit köhögök....
Majd jövök...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mi nagyon jól vagyunk! A gyerekek nagyon jó tesók.

Kia!
Ha megvan az eredmény, jelentkezz!

Kép

Erika
 


Sziasztok!

98 % -ban a doki szerint úgy lesz kiterítve a ruha száradni, hogy "bugyi, gatya, bugyi, gatya" :lol:

De egy hónap már tuti lesz a neme :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
beqqcs...

A ház alakul...
A csempézés kész, már járólapozás megy...
Kedden jön az új bejárati ajtó és egy-két párkány még az ablakokhoz...

Ma beiratkoztunk az oviba...
...bár csak szept-től megy majd...

Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!


Kicsit megkésve!
B.U.É.K.!!!

Nagyon el vagyok havazva.Dolgozom ezerrel.Rengeteg megrendelésem van hála az égnek.

Mi is elkezdtük az ovit dec.-ben aztán 5 nap után váltottunk mert kicsit kiakadtam....sok-sok mindenen.De ahol most van Réka az nagyon szupi és jól is érzi magát.Korni is elkezdte a bölcsit múlthéten nagyon szeret menni.....csak most megint betegek :twisted:
Konkrétan Réka szombat éjszaka csupán óránként hányt :( Tele van a torka trutyival és folyik lefelé ő meg lenyeli ezért a gyomra is kikészült....szó szerint csak taknyit hányt szegénykém!Pedig szívom az orrát ezerrel és ki is tudja fújni!

Kia gratula!!!!!!! :D Melyik oviba mentek?

Üdv.:
Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Niki
Jobbulást Nektek!

Levi ide, Borbányára fog járni oviba.
Most költöztek haza a sógornőmét, a keresztlányom ide jár januártól... nagyon szereti...

Végre van egy kis élet a topikban....

Tegnap arcfestés volt... én voltam a "festő".... nagyon élvezték...
...és a 20. hetes pocak:
Kép

Nem tudom, hogy mikor jövök... de majd benézek... holnap elkezdem takarítani a szobákat...
Ma a fürdő kész lesz , a konyha is félig... a bejárati ajtó már ki van cserélve...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia borbánya...de szép neve van!!! Jó lett az arcfestés!
niki mi történt az ovival, ami nem jött be neked?

Kép
 
 


Sziasztok!

El se hiszem, mindkét fiam egyszerre alszik! :D
Kia! Gratula a kicsihez! Jól hangzik a teregetés... :D Nekem:gatya-gatya-gatya-bugyi... :D
Szoktál mesélni a Levinek a kistesóról? Hogy milyen lesz, ha megérkezik? Mi kaptunk egy könyvet az Anna és Peti: Kistestvér érkezik, nagyon jó!
Remélem szép lesz a házatok, és hamar tudtok költözni.
Megvan a neve?

Vannak képek rólunk a facebookon,az iwiwet már nem használom annyira, Németh-Szávai Erika, nézzétek!
Nagyon jó tesók! Imádják egymást. KArcsi mesét olvas Márknak, és ő nevetéssel hálálja meg! Olyan édesek!

Niki!
Ez a faltetoválás így bevált? Iwiwen szoktalak nézni titeket, annyira édesek a gyerekeid!Ott láttam, hogy ezzel foglalkozol. Hogyan működik? Nem gondolkozol bővítésen? Mert dunántúlon szívesen segítek!

Mi február végén kezdjük az ovit. Kevés vagyok a nagyfiamnak egyedül...

Puszi mindenkinek, a kis betegeknek jobbulást!

Kép

Erika
 


Nyafi
Köszi!

Erika
Levivel sokat beszélünk a tesóról... néha hallgatja /ráteszi a fejét a hasamra/, hogy mit csinál bent...
A neve még nincs meg...
Ha előkerül az utónévkönyv megnézem...

Az ovihoz DRUKK!!

Már nagyon várom a költözést...
Tegnap kijavították a bejárati ajtó csere miatt keletkezett réseket, ma festegetnek még...
Már az új küszöbök is a helyükre kerülnek....
A konyhaszekrény, gáz, fürdőberendezés a helyén...
Függönyök fele megvéve... haza kell mennem Anyuhoz, hogy megvarrja :roll:
Hihetetlen, de néhány nap és teljesen kész... :lol:

Két gyerekkel nem könnyű... most én is tapasztalom... bár egy uncsitesó nem olyan, mint egy tesó, akivel együtt nő fel...
Néha látom Levin, hogy már zavarja az uncsitesója :roll:
Mondtam neki, hogy már nincs sok hátra és ismét csak ő lesz... csak az övé lesz minden játék... amíg a tesó meg nem születik :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nyafi, a régi ovival sok gond volt.Kb. mint a katonaság de ez halál komoly...nagy fegyelem...kiabálás a gyerekekkel...mogorva ovónéni.
Nem mondtak el semmit.Pl. egyik nap vitte a férjem Rékát és hív telefonon, hogy elfelejtettem, hogy tornaóra van ma?...mondom neki hogy nem is szóltak.Átöltöztette Rékát 1 melegítőgatyóba meg egy polóba...hogy akkor ez a tornaruha...mert azt sem tudtam hogy külön kell....szóval megyek Rékáért és még mindig ugyanabban a cuccban van....egyszál poló...amikor még az ovónénin is garbó stb...Réka teljesen átfagyva jéghideg keze-lába mindene!Én olyan ideges lettem....ráadásul a szülőtől is csak panaszt hallottam!
Aztán ugye vegyes csoport van...a kicsikkel nem foglalkoznak mert a kicsik kicsik és nekik nincsenek foglalkozások de ha beakar kapcsolódni valami foglalkozásba akkor is elküldik!!!Könyörgöm miééérrrtt????
Na szóval 5 nap után kivettük és átvittük oda ahol ismerős az ovónéni igaz hogy egyáltalán nem esik útba és a város egyik végén van a bölcsi ahová Korni jár a másikon meg az ovi de nem érdekel csak a gyerekem jól érezze magát!A régi oviba egyáltalán nem szeretett menni ide pedig imád!!!Most is ugye betegek és itthon vagyunk de már kedden azt kérdezte mikor mehet oviba!!!

Erika, igen hála az égnek sok a rendelés.Igazából azért fogtam bele mert a munkahelyemre tuti nem tudok visszamenni és nagyon nehéz 1 igazán jó állást találni főleg akinek 2 pici gyereke van.Aztán a férjem vállalkozásához ez pont passzol ő segít nekem ha vlm.ben elakadok.És nem utolsó sorban ha betegek a gyerekek itthonról is tudok dolgozni...igaz borzasztó nehéz mert ugye 2 beteg és unatkozó gyerekkel nem könnyű!
Köszi hogy felajánlottad a segítséged!Majd elgondolkozom rajta!
Bár először azon vagyok hogy elkészüljön a honlapom és a katalógusaim!Aztán ha ez mind megvan akkor majd visszatérünk rá:)

Na mennem kell mert ma én tartom a frontot itthon ugyanis a férjem sokáig dolgozik :roll:

Üdv.:
Niki
Vendég
 


Nálunk: Nyafi kutyát tegnap sajnos el kellett altatni. 13 éves elmúlt, idén lett volna 14. Sajnos csontrákja volt, fájdalmakkal és a veséje tegnap felmondta a szolgálatot a szteroid hatására, úgyhogy elvittük este Gáborral. Gigi nagyon jól elfogadta, nem is kereste este, elmeséltem neki, hogy Nyafi beteg volt nagyon, meghalt és felment egy csillagra.
Niki jó, hogy így beindult a meló. Úgy hallottam, hogy ingyen is le lehet tölteni egész egyszerűen karbantartható honlapokat, te is úgy csinálod?
Gigi is a kerület másik végébe jár oviba, de nem bánom, mert szereti és inkább fél órával többet utazunk, de jól érzi magát és ez a fontos. Az egyetlen dolog, amit problémásnak tartok, hogy kevés a főzelék, de megemlítettem az igazgatónőnek és jól reagált rá, mondta, hogy ő már szólt a beszállítóknak, ugyanemiatt, és akkor most újra jelezni fogja, hogy a szülők (pedig csak én szóltam) is jelezték.

Kép
 
 


Sziasztok!

Beqqcs..

Betegek vagyunk Levivel.. ő köhög, stb, nekem a torkom...

A takarítás nem nagyon halad, a festés kész... de hétvége felé költözni szeretnénk...
Függönyök varrás alatt..

Majd jövök bővebben is...

Remélem Ti jól vagytok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mi még betegek vagyunk - Levivel...
Éjjelente nem kapok levegőt... és még most is fáj a torkom...
Levi már csak egy kicsit köhög...
Anyu sincs jól - kórházban van...
De van + is...a pajzsmirigyem kezd helyrejönni, már csak napi fél gyógyszert kell szednem... /eddig napi 2 volt az adag/

Takarítgatok... rengeteg meló van... és most sajnos csak akkor tudok, amikor Levi alszik... de hétvégén jön Anyós is és együtt folytatjuk...
Keddig átköltözünk...

Nem tudom, hogy mikor fogok jönni, mert ott csak márciusban kötik be a netet és a tv-t...

Ilyen volt és ilyen lett - képek
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

...de rég jártatok itt...
Remélem Mindenki jól van..

Apa és a szerelő ma is a vezetékeket a bűvöli a házban, mert költözés előtt az egyik szobában égett egy kicsit..
Nagyon gyenge volt a elektr.vez.rendszer, így kicserélgetik...
a költözés csúszik :roll:

Jövőhéten nődoki, cukorterhelés, stb...

Képek:
Lassan teljesen berendezve...
Kép Kép
Oviban, nagyon tetszett Levinek
A leendő óvónénijével:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Mi van veletek lányok? Jól vagytok?
Kia nagyon jó lett a házatok, gratulálok, érezzétek magatokat jól benne!!!
Tudjátok már hogy mi lesz a neve a kislányotoknak?
Fú nem is tudom mikor írtam utoljára, októberben ugye átköltöztünk egy másik lakásba, ami penészes volt, így ott voltak/vannak harcok a károk miatt, de a szobát már helyretették.
Panna oviban, Lili bölcsiben minden nap negyed 3-ig, én dolgozom újra. Ez mind szeptember óta, így a hétköznapok kvázi ugyanolyanok. Haza nagyritkán jutunk csak sajnos, mert sok a munka.
Most Pünkösdkor mennek haza a lányok 2 hétre. 1-1 hét mindkét nagyszülőnlk, hogy legalább őket lássák.
Jó lenne ha írnátok magatokról pár sort, érdekelne ki hogy van.

 
 


Szia Betty! Jó hogy jelentkeztél! Mi megvagyunk, dolgozom még mindig a Mávnál, még mindig ugyanott. Gigi okt. óta óvodás, nagyon szereti, beilleszkedett. Jó ovi, kicsit szocreál, de remek óvónőkkel. Giginél úgy néz ki, hogy refluxot diagnosztizáltak, egyenlőre savlekötőt szed, meg megemeltük az ágyát. Most már javul a helyzet. Más nagyon nincs nálunk.

Kép
 
 


Sziasztok!

Betty!
...én is örülök, hogy írtál...

A név
Nekem az Izabell a nyerő.... (Néhány éve tetszenek a Lizával, Izával kapcsolatos nevek) ... Apa még emésztgeti /neki pl. a Gabriella tetszik/

Levi nagyon várja a tesót...
Én most kezdem felfogni, hogy már csak egy hónap... és két gyerekem lesz..

Később jövök..

35. hét
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Bevásároltunk tegnap... az egyik boltban törzsvásárlói hétvége van (-30%)... vettünk pelenkázó lapot, takarót, néhány új textilpelust, cumit, melltartóbetétet, stb...

NST - minden rendben volt... Végig ficánkolt.. azt mondták, hogy látszik, hogy jól érzi magát bent..
Kedden lesz ismét... és du. nődokihoz is megyek..

Betty
Milyen az új lakás?
Hozzászoktatok már?

Levi
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Közérdekű: a Babaneten már van lehetőség zárt - mások által nem olvasható és nem is hozzászólható - topikok létrehozására! Ha szeretnétek ilyen topikot nyitni, küldjetek levelet a szerkeszto@babanet.hu címre. A Tárgy sorba írjátok be: ZÁRT TOPIK.

Aki pedig nem rest kommentelni a Babanet cikkeihez, az ezen a héten három ruhát választhat a gyereknek a Mumoo's-tól. Részletek itt!

Kép

Szép napot!

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Nyafi, de mi volt? Sokat hányt?
Remélem hamar rendbejön!!
Mentek nyaralni? Nekünk elmarad. Nyáron mindenki szabin van, így nekünk kell dolgozni.
A lányok júniusban hazamennek 2 hétre.

Kia! A lakást megszoktuk, de ugye elég sok bosszúság volt vele, másrészt a szomszédok sem annyira kedvesek, de ez van. Tuti nem állunk tovább. Egy vagyon a költözés. A lányoknak saját szobája lehet így.
Hatalmas a hasad, szép kismama vagy. nekem tetszik az Iza. :)

 
 


Igen, és savanyú volt a szája. Igazából főleg savat hányt.
Két lehetőség van nyaralásra, az egyiket már lekötöttük, de nem kellett előleget fizetni, ez egy szálloda. Balcsin van mind a kettő, a másikról még várom, hogy beférünk e, szakszervezeti üdülő Földváron, vagy Bogláron. Az a felébe kerülne.

Kép
 
 


Tegnap voltunk a nődokihoz, a méhszáj még zárt, a csajos 2 és fél kg körül van... én eddig csak 9 kilót híztam :lol:

Nyafi
Két nyaralás... de jó Nektek...

Mi csak egy helyre tervezzük - mert kapok ü.csekket - ahol a csajos létrejött tavaly... oda visszatérünk :D
H.szoboszló... de csak majd szept. környékén...

Betty
Köszönöm.

Remélem változnak egy kicsit majd a szomszédok...

Nekünk egy idősebb házaspár az egyik (tanárok - a férj igazgató volt)... jó a viszony... a másik oldalon eladó a ház... most üresen áll... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia vajon ki költözik be?
Nem csak egy helyen nyaralunk, csak még nem döntöttük el, hogy melyikben.

Kép
 
 


Ezen már gondolkoztunk... ki költözik be majd??? :roll:
Csak reméljük, hogy normális szomszéd lesz... :roll:

Csak egy helyen... akkor valamit nagyon elnéztem :oops:

Ma - végre - összeállítottam a kórházi pakkomat.. de remélem még úgy 2 hétig nem lesz rá szükség..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! Még 1ben.

A nődoki szerint kihúzzuk a 40. hétig
BPD 91 mm - azt mondta a kislány tényleg KISlány :P és kb 2900 g.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Tegnap este kaptam a hírt:
Kia: Megszületett a nagylány 20:15-kor, 50 cm és 3400 gr. Jól vagyunk. Kia és Iza
Sok egészséget, örömet kívánunk kis családodnak!!!

Kép
 
 


Köszi Nyafi! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gratulálok Kia!!!!!
Iza Isten éltessen, nőjjél nagyra!! :))

 
 


Sziasztok!

Köszönöm!

Most csak képek, később írok is...

Megszületett
Kép
Kórházban
Kép
Tesók
Kép
Otthon
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jajj de szép!![/url]

 
 


Sziasztok!

Köszönöm!

Ma csak írok.... holnap vissza is olvasok - remélem...

Mi jól vagyunk....

Liza szopizik... a hasa már ritkábban fáj - neki az Infacol jött be nem az Espumisan (Levinek pedig ez volt jó).. bár nem is eszek olyat, amitől talán fájhat...

Mérleget nem tudtunk szerezni - sajna - bérelni nem akarunk... Kedden (28-án) megyünk az egy hós vizsgálatra... kiváncsi vagyok, hogy mennyi már... Biztos elértük már a 4 kilót... mert imád enni... a hasa sem kicsi, a combocskák is nőnek szépen :D

A popóval van egy kis gondunk... azt most ecsetelnem kell - piros... azt mondja a doki, hogy érzékenyebb a bőre :roll:

Levi bölcsizik, így van egy kis időm mindenre... féltékenység még van, de szereti a hugit... puszilgatja, simogatja...

Hétfőtől van fülbevalója...
Kép
Kép

A szülés:
2011. május 29-én kb 17 óráig nem is gondoltam volna, hogy néhány óra és találkozok életem második kis csodájával..
16 körül ettem... nem keveset... nagyon éhes voltam...
17 óra után néhány kis pukkanást éreztem és hallottam a pocakból... arra gondoltam, hogy a magzatburok... de nem az volt...
Néhány perc múlva kis görcsök jelentkeztek... és úgy, mint Levinél... kb 20-30 mp-ig tartottak, 3-7 percenként... össze-vissza...
Ezek kibírhatóak voltak... elkezdtem őket mérni.. közben összepakolgattam még azokat , amik hiányoztak és Levinek is egy kis ruhát, mert a nagyszülők vigyáztak rá este...és éjjel... és szóltam Apának, hogy ne ijjedjen meg, de ma szülünk...
18 óra előtt lezuhanyoztam és felhívtam a nődokit...
Elvittük Levit Anyósékhoz és 18:30 körül elindultunk a kórházba...
Az ügyeletes doki megvizsgált.. azt mondta 6 ujjnyi.. magzatvízvizsgálat is volt...
A víz kicsit zavaros volt...
A beöntést most is megúsztam, mert nem akarták, hogy megrepedjen a m.burok...
19 után felmentünk a szülőszobákhoz, Apa átöltözött, engem az ágyra fektettek, közben megérkezett a dokim is...
Ekkor változott meg a nagylány neve... Izabell helyett Eliza lett...
Szülésznőt nem választottunk, de egy nagyon kedves nő volt épp akkor éjszakás...
Kicsit más volt itt egy szülőszoba, mint Bp-en... (szebb, jól felszerelt...)
Előkészítettek mindent, pár mondatot beszéltünk a nődokival - közben szívhang-ot néztek, megvizsgált... és akkor már teljesen kitágultam... de a méhszáj még nem tűnt el, így egy kicsit visszatartotta Lizát... de nekem már nyomnom kellett...
Apa a fejemnél állt és segített emelni a fejem, legyezett, mert olyan meleg volt... (meg is jegyezte, hogy Bp-en végignézte a kisfia születését... itt sajnos nem látta...)..
Azt hiszem kevesebb idő és tolófájás alatt született meg Liza, mint Levi...
Volt gátmetszés ismét, ami egy kicsit nagyobbra sikeredett most... (1 cm-rel nagyobb volt a feje is)
20:15-kor megszületett a nagylányunk, Eliza.
1-2 percre megkaptam... aztán elvitték... Apa elkísérte..
A varrás most sem volt kellemes... ezt nem akarom még1x érezni...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kedden voltunk az 1 hós vizsgálaton..
Liza 4600 g egy bodyban... (2 hete 3700 g volt :lol: )

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron