Új privát üzeneted érkezett!

Nellibaba!Ezt jó tudni.Köszi.
Debreceni vagyok,az agrárral szemben lakok.
Én is ismerek Józsáról egy pár embert.A volt pasi ott lakik(lakott).Te mióta laksz ott?

Kép
 
 


Szia

2006 december elején költöztünk addig az újkertben laktam az egyik 14 emeletesben. Breni ha bármiben segíthetek csak szólj és ugrok:)

Puszi
 


Nellibaba!Én is 14 emeletesben laktam 24 évig , a Borbírón.
Köszi aranyos.Mesélsz magadról?
Privin, ha gondolod.

Kép
 
 

 
 

Szia

Nem látom az emil címedet vagy butuska vagyok hozzá lehet, hogy lássam:)

Szívesen mesélek magamról: 33 éves vagyok 11 éve vagyok férjnél van egy 5 éves óvodás kislányom akit Nellinek hívnak. Az Ősz utcai oviba jár.

Örülünk, hogy kikerültünk a panelből mert fúrtak faragtak állandóan alattunk albérlők laktak útáltuk:)) A lakást szépen rendbe szedtük csak azt sajnálom magát a környezetet nem. Ez a házikó eléggé lelakott egy 70 éves néni lakott benne szóval most megy amennyire lakáshitel mellett mehet a felujítás ( kőműves, festés )

Anyósom az utcánkban lakik néha segít de túlzásba nem viszi:))

Sajnos anyukám nincsen mivel 46 évesen tüdőembóliában 5 perc alatt elment örökre de fentről figyel engem és bennem örökre él.

Hát nemis tudom mit írjak még így hírtelen kérdezz:)

Mit csinálsz pl. ma este? Én megyek 1 orvosi előadásra ha gondolod és ráérsz gyere este 6-tól lesz a mentőállomás utáni üveg épületben, de talizhatunk is valahol. Persze csak felajánlottam a döntés a tiéd:)

puszi
 


Nellibaba!Azért nem látod,mert nincs is fent az email címem.
De én a pü-re gondoltam.Van a profil mellett egy ilyen,ha odaírsz azt csak én látom.
Mi is alig várjuk hogy kikerüljünk a panelből,mostanában érlelődik bennünk mit hogyan csináljunk,de az idén nem lesz belőle semmi.
Akkor van mit csinálnotok a házikóval.Nagyon sajnálom az anyukádat,biztos nagyon nehéz nélküle.
Ma este nem érek rá.Az én párom felszolgáló és 2 napot dolgozik 2 napot pihen,és ma pont pihen.Ilyenkor úgy intézem hogy nem császkálok,hanem együtt töltjük a szabadidőnket.
De szívesen találkozok veled bármikor.Megbeszélhetünk egy időpontot vmikorra.

Kép
 
 


Na írtam 1 jó fél oldalt erre elrepültem innen és vissza sem tudtam lépni:(

Na szóval elég kevéske az időm mivel este fél 6 mire hazaérek akkor ott a csemetém a házatartás és mostmár a kert is.

Igyekszem hasznos dolgot találni és ilyen nekem ez a foerveres másodállás is mert szeretek másoknak segíteni és nincsen annál szebb dolog mikor azt mondja neked valaki, hogy köszönöm. Minap is a kollégám köszönte meg a segítséget úgy hogy nem is tudott róla:)

3 hónapja vásárolt a lányának foreveres terméket aki mindig candidás és tavasszal olyan vesegörcsei szoktak lenni hogy a korházat járja vele. Szóval ő mondta hogy a lánya osztálytársai megjegyezték mi az hogy te ilyenkor suliba tudsz járni és nem kórházban vagy. Szóval örülök, hogy segíthettem, csak az a baj sok ember még magán sem akar segíteni és nem fogdja el a segítséget sem. Hanem inkább együtt él a pajzsmirigy betegségével vagy az allergiájával ami szép lassan asztmává alakul vagy mondhatnám a csontritkulást is amit úgy fogadnak el az emberek hogy hát van de mit csináljak vele. Pedig mindez kezelhető tüntetmentessé tehető sőt a csontritkulás esetén a csont sűrűsége visszaépíthető ezekkel a termékekkel. Sok orvos kételkedik de hála mostmár sok orvos foreveres használó és ajánló is egyben mert miután az orvos elmondja hogy pl. nem tudott mit kezdeni a fia derékfájásával és lesz ami lesz alapon vett neki innen 1 terméket azóta nem fáj a dereka és ez hihetetlen:))

Tuidod próbálok harmónikus életet élni ebben a rohanó világban ami egyre kevésbé megy mert pl hogy tudok úgy élni ha a munkahelyem eklválaszt a gyerekemtől napokra. ( már pedig ez az igazság) és mivel családcentrikus vagyok és azt vallom a gyereket azért szüli az ember hogy vele is legyen ezért próbálok máshogy boldogulni.

puszi
 


Nagyon jó amit csinálsz!Leírod majd hogy mikre jó ez a termék,még azokon kívül amit itt felsorolsz?

A többiek merre vannak?

Kép
 
 


Én itt vagyok,csak nincs kedvem,vagyis már van,elvoltam keseredve.
A jövőhéten kell mennem orvoshoz,addig bizonytalanságban vagyok,és ez nagyon rossz.
De erősnek kell lenni,ha az orvos nem talál semmi problémát,akkor lehet,hogy megpróbálkoznék valamelyik termékkel,bár ez az én pénztárcámnak nagyon drága,nem szégyellem de ez van!
Vendég
 


Krisztike ne keseredj el kérlek szépen:) Az a világon semmin nem segít csak ront a helyzeten. Ezt épp mondom aki a világon mindenben pesszimista:)) de tényleg csak változni nagyon nehéz. Krisztike tudod én it felsoroltam neked minden terméket ami a babaprejktben segíthet és nyílván az lenne a jó ha ezt mind szednéd de ha csak 1-2 termékre futja akkor kiválasztjuk mi lenne ezek közül az égetően fontos... Akár a Dr. Harsányi Ági szülész nőgyógyásszal is tudsz telefonon beszélni mert ő is flp-s orvos. Hidd el megoldjuk és próbálok neked segíteni és tudod az jár az eszemben bár annyi pénzem lenne hogy tudnék segíteni anyagilag is mert sok emberke megérdemelné.

Breni tudod azért írtam, hogy szívesen látlak pl jövőhéten csütörtökön este 1 előadásra az flp központban ahol talizhatnánk és ott tudnál hallani minden termékről és tudnék a kezedbe adni 1 katalógust is amiben benne vannak a termékek.

Krisztike még annyit, hogy kevés fizetésünk van nekünk is lakáshitelünk, kocsi hitelünk és 1 gyerek akinek csak 1 cipőcske most tavasszal a lábára 7000 ft de a berry nectárt kids vitamint megvettem neki akkor is ha nekem 3 blúzom van és kellene meg maximum nem kap kinder tejszeletet, mert ezt fontosabbnak tartom. De egyet megértek ha nem tellik rá nincsen mit tenni és meg kell érteni.

Azt szeretném ha tudnád krisztike breni hogy mellettetek állok igaz van gyerekem de át tudom érezni mit jelent a ti helyzetetek. Nekem anno azt mondta az orvosom nehezen leszek terhes mert tűfej nagyságú a méhszájam. Pedig akkor már 5 éve akartam babát csak annyira elvoltunk adósodva hogy nem lehetetett bevállani sem, mert nem éltünk volna meg. Aztán mire lehetett a doki ilyet mondott gondolhatjátok. De 3 hónap alatt sikerült igaz 22 hetesen majdnem elveszítettem de túléltük. ( közben láttam a kórházban abortuszra váró nőket énmeg ott rettegtem hogy megmaradjon a pocakomban )
Volt amikor már nagy pocim volt és mentem a terhes gondozásra hogy ment mellettem 1 pár és azt mondta a nő hogy neki soha nem lesz már gyereke és szabályosan szégyeltem hogy nekem meg lehet, legszivesebben eldugtam volna előle a pocakomat. Nagyon furcsa az élet de egyet tudok ha nagyon akarunk valamit akkor annak sikerülnie kell. Nekem a harc már születésemkor kezdődött mert 6 hóra 1 kg 40 dekával születtem de élni akartam. Aztán a másik élete legnehezebb időszaka anyukám halála volt a padlóról álltam fel és azt gondolom az élet mindig megy tovább akkor is ha néha azt gondoljuk hogy neki megállt.

És hiszem lányok, hogy nektek is sikerülnie kell és fog is és majd megyek babalátogatóba:)

puszi
 


Krisztike ne keseredj el kérlek szépen:) Az a világon semmin nem segít csak ront a helyzeten. Ezt épp mondom aki a világon mindenben pesszimista:)) de tényleg csak változni nagyon nehéz. Krisztike tudod én itt felsoroltam neked minden terméket ami a babaprejktben segíthet és nyílván az lenne a jó ha ezt mind szednéd de ha csak 1-2 termékre futja akkor kiválasztjuk mi lenne ezek közül az égetően fontos... Akár a Dr. Harsányi Ági szülész nőgyógyásszal is tudsz telefonon beszélni mert ő is flp-s orvos. Hidd el megoldjuk és próbálok neked segíteni és tudod az jár az eszemben bár annyi pénzem lenne hogy tudnék segíteni anyagilag is mert sok emberke megérdemelné.

Breni tudod azért írtam, hogy szívesen látlak pl jövőhéten csütörtökön este 1 előadásra az flp központban ahol talizhatnánk és ott tudnál hallani minden termékről és tudnék a kezedbe adni 1 katalógust is amiben benne vannak a termékek.

Krisztike még annyit, hogy kevés fizetésünk van nekünk is lakáshitelünk, kocsi hitelünk és 1 gyerek akinek csak 1 cipőcske most tavasszal a lábára 7000 ft de a berry nectárt kids vitamint megvettem neki akkor is ha nekem 3 blúzom van és kellene meg maximum nem kap kinder tejszeletet, mert ezt fontosabbnak tartom. De egyet megértek ha nem tellik rá nincsen mit tenni és meg kell érteni.

Azt szeretném ha tudnád krisztike breni hogy mellettetek állok igaz van gyerekem de át tudom érezni mit jelent a ti helyzetetek. Nekem anno azt mondta az orvosom nehezen leszek terhes mert tűfej nagyságú a méhszájam. Pedig akkor már 5 éve akartam babát csak annyira elvoltunk adósodva hogy nem lehetetett bevállani sem, mert nem éltünk volna meg. Aztán mire lehetett a doki ilyet mondott gondolhatjátok. De 3 hónap alatt sikerült igaz 22 hetesen majdnem elveszítettem de túléltük. ( közben láttam a kórházban abortuszra váró nőket énmeg ott rettegtem hogy megmaradjon a pocakomban )
Volt amikor már nagy pocim volt és mentem a terhes gondozásra hogy ment mellettem 1 pár és azt mondta a nő hogy neki soha nem lesz már gyereke és szabályosan szégyeltem hogy nekem meg lehet, legszivesebben eldugtam volna előle a pocakomat. Nagyon furcsa az élet de egyet tudok ha nagyon akarunk valamit akkor annak sikerülnie kell. Nekem a harc már születésemkor kezdődött mert 6 hóra 1 kg 40 dekával születtem de élni akartam. Aztán a másik életem legnehezebb időszaka anyukám halála volt a padlóról álltam fel és azt gondolom az élet mindig megy tovább akkor is ha néha azt gondoljuk hogy nekiünk megállt.

És hiszem lányok, hogy nektek is sikerülnie kell és fog is és majd megyek babalátogatóba:)

puszi
 


nellibaba!
Nagyon köszönöm!
Nagyon aranyos és kedves vagy!
Jövőhétem szerdán megirom neked,hogy mit mond az orvos.
Akkor rá térünk,a termékekre,mit is válasszak,mit ajánlanál,azért még a hétvégén megkisérlek egy tesztet,szük 2 napig keveset véreztem,még reménykedem,hátha csak viccből jött meg!!!!!!!!
Jelentkezem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az ISTEN ÁLDJON MEG ÉS CSALÁDODAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TE EGY NAGYON JÓ LELKÜ ÉS SEGITŐ KÉSZ EMBER VAGY!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Krisztike eg ya gáz jövőhéten keddtől péntekig Bp-en vagyok 1 tréningen de a moni0511@freemail.hu-ra add ha megadod az emiledet akkor megadnám a terlószámomat mert ide azért nem írnám le szivesen a számot és ott tudnánk beszélni mivel nem fogom tudni megnézni a levelezésemet sem Bp-en. És nem szeretném ha azt éreznéd hogy eltüntem pedig eltünök sajnos 4 napra a családomtól távol leszek sajnos a munkám ilyen néha:(

Szóval ha gondolod freemailre telszámot megírom puszika és szorítok

Brenike HAHÓ :D
Ma megint lesz orvosi előadás merre kóborogsz?:)
 


Nellibaba!Itt vagyok.Csak nem írt senki ezért nem volt mit írnom.
Tudom hogy ma van az előadás,de olyan beteg vagyok,hogy tuti nem tudok menni.Alig várom délutánonként, hogy haza érjek.A férjecském se dolgozik ma.Majd máskor,köszi hogy gondolsz rám.
Mi újság?

Kép
 
 


Szia nellibaba!
Küldöm!
Vendég
 


Szijó mindenkinek!

Gyorsan írok amig van net mert másfél napja nem volt:( szóval reni egy telószámot adhatnál esetleg ha megbízol bennem, hogy nem zaklatlak:)) A FREEMAILRE:) mert Bp-en leszek keddtől péntekig tehát jövőhéten nem tudlak elvinni az előadásra de utánna igen. Mi a baj csak annyit írtál beteg vagy ha nem vagyok túl indioszkrét persze. Nálam minden oké csak 2 napig Miskolcon oktattam mostmeg Pesten engem fognak tréningeztetni...

puszika mindenkinek Krisztike felírtalak 1 papírkámra mert én ilyen papír mániás vagyok és mikor meg kéne sohsem találom az aktuálisatDD

puszika Brenike a te számodat meg írom a krisztike paprjáhozDD

puszedli
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok hogy zavarok, lenne egy kérdésem: gyerekorvost keresek aki körzetes és homeopátiával is gyógyít a hagyományos mellett(XIV, XV, XIV ker. ), kedves, lelkiismeretes, szakmailag jó.

Ha ismertek ilyet légyszi írjátok meg priviben.

A segítséget előre is köszönöm:

Zsuzsi

Kép Kép
 


Kedves mindenki!


Érdi anyuka vagyok, és szeretném eladni a kislányom hordozóját ( Pierre Cardin) , amit 4X használtunk.

Ár: 10000,-Ft

tel: 30/3100056
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: