Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Melinda!
Lassan most már azért nálatok is indulhat a "nagy" vásárlás. Mi már idejekorán beszereztünk nagyon sok ruhát, mert elterveztem, hogy dec. végére mindennek meg kell lennie mosva, vasalva. :) Javarészt sikerült is betartani. Meg aztán így télvíz idején, nagy pocakkal annyira már nem is vágytam rá, hogy a boltokat járjam.

Sziszka!
Az biztos, hogy nem könnyű ellenállni. :wink: Kb. annyi lehettem, mint Te most mikor vásároltam pár darab body-t. Sokszor még ma is rámtör, ha valami jó kis ruhát látok. A férjem meg már csak fogja a fejét, hogy minek ennyi ruha?!? :lol:

Vigyázzatok magatokra!

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Faul!
Nekünk nagyon bevált a BABE koszmó elleni sampon. Szelinek éppcsak elkezdődött koszmósodni a fejbőre, egy-két hete használjuk a sampont, és már nem is látszik. :lol:
Picinek is nagy haja volt. Van egy fotóalbumom, ott megnézheted: www.regcsiken.fotoalbum.hu

Sziszka!
Nagyon ügyes vagy a kilókkal. :D Nekem összesen 18 jött fel, és 10 maradt rajtam, de már eleve súlyfelesleggel kezdtem… :cry: Így most fogyózom. Mivel nem szoptatok (sajnos), így hamarabb el tudtam kezdeni a tervezettnél.
Nekem is mindig alacsony volt a vérnyomim. Ezen ne aggódj, úgyis mondják, hogyha gáz van!

Meli! Váo! Van ám pocak!!! :lol:

Húha! Tina! Nemsokára szülsz!!! Drukkolunk majd!!! :D Aztán várjuk a helyzetjelentést!!!!!

Kép

Kép


Sziasztok!

Vettem 3 bodyt!!! :wink: Annyira örültem! Kiraktam látható helyre a lakásban és mindig azokban gyönyörködöm!!! :lol:

Regina, hogy-hogy nem tudsz szoptatni?

Tina, Melinda, jártok terhestornára? Milyen? Mikor van? Kialakultak az időpontok?

Képzeljétek, tegnap akkorát rúgott a kis Nokedlink, hogy a szemem is kigúvadt. :shock: Nem fájt, de elég fura volt. Ekkorát még nem kaptam. :)

Vigyázzatok magatokra!

Kép
 

 
 

Sziszka,
nem járok terhestornára. Nekem elég, amit itthon dvd-re tornázom, meg szoktam sétálni is.
Állítólag kedden és szombaton van. Ha gondolod, elküldöm priviben az oktató telefonszámát, amit a szülésre felkészítő tanfolyamon kaptam meg az egyik lánytól. Úgy tudom, mielőtt szeretnél menni, fel kell hívni az oktatót jelezni, hogy mennél, mert csak megfelelő létszámnál tartja meg.

A ruhavásárlás ismerős. :) Szerintem kb. én is ennyi idős voltam, amikor a bevásárlásból 3 body-val és 3 rugival érkeztem haza. :)

Melinda

Kép
 


Tina!

Hogy vagy, egyben vagytok még?

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Ma voltam genetikai uh-n. Minden rendben, nagyon aktív és valószínűleg KISLÁNY!!! :D De a fiúnak is ugyanígy örülnék! :lol: Még nem merte tutira mondani a doki, így marad egyelőre Nokedli. :D

Tina, Veled mi a helyzet???

Kép
 


Ja! Melinda, köszi már megvan a gyógytornász száma! Majd felhívom.

Kép
 


Sziszka,
gratula az UH-hoz! De izgi, kiváncsi vagyok, milyen nemű a babád! :)

Melinda

Kép
 


Sziszka!
Szóval valszeg kislányod lesz! Kivi vagyok, hogy jól látta-e a dokid! :D

szoptatás: Igazából nem tudom, hogy mi lehetett a baj, de nem indult meg rendesen a tejem. Szelike 3,70-el született, 3,40-el jöttünk haza a kórházból, és a 11. napon szegénykém lefogyott 3,20-ra (a védőnőnél méredzkedtünk). Hazáig bőgtem, hogy éheztetem a gyerekemet... Nagyon szar volt. Így tápszert kellett adni neki, és leszokott a ciciről, ami (hozzáteszem) már húsig ki volt repedve, mert Szeli szinte egész nap rajta volt. De hiába... :cry: Aztán kiderült, hogy nálunk a családban szinte senki nem szoptatott. Aki meg igen, annak meg nagyon kevés teje volt (10 ml egy evésre kb.).
Úgyhogy ez van, de már nem bánkódom. Azért megvannak a tápszer előnyei is! :D Például Szelina 1 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, nem kell idegeskednem, hogy eleget evett-e. Ha már így jártunk, próbálom a jó oldalát keresni! :D

Tina! Jelentkezz!!!!! Vagy megkereslek a másik topicban! :twisted:

Kép

Kép


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eddig nem jöttem, de jó okom volt rá! :D
2008.01.11-én 13.15-kor megszületett Dávid, 2800 g és 50 cm.
Sajnos a szopizás nem úgy alakult, ahogy kellett volna, Dávidnak nagyon visszaesett a súlya, így maradnunk kellett még 2 napot pluszban a kórházban. Mostanra úgy tűnik rendeződik a szopi- kérdés (el ne kiabáljam).
Dobok fel két képet gyorsan.

Megszületés után pár perccel
Kép

Még a kórházban
Kép

Kép
Kép
 
 


Szia Tina!

Gratulálok Dávidhoz! Nagyon szép baba! :D

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Tina, nagy-nagy gratula!!!! Gyönyörű baba!!!!! :lol:

Kép
 


Sziasztok!

Melinda, Sziszka!
Köszönjük a gratulációkat!

Melinda!
Lassan most már majd nektek is készíteni kell a kórházi csomagot. :wink:

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Tina! Gratulálok! :lol: :lol: :lol:
Milyen hosszú lábai vannak!!! Szép nevet választottatok!!! :D
Sok tejcit és egészséget kívánok Nektek!!! :D
Kép

Kép

Kép


Kedves mindenki!


Érdi anyuka vagyok, és szeretném eladni a kislányom hordozóját ( Pierre Cardin) , amit 4X használtunk.

Ár: 10000,-Ft

tel: 30/3100056
Kép
 
 


Szia Regi,vagyok már!Timi
 


Szia Timi!
Akkor látom, sikerült a regisztráció! :D
Szerintem írj magadról pár sort, meg Dorciról, mert a többiek nem ismernek! :wink:

Kép

Kép


Sziasztok!

Regina!
Köszönjük! Nagyon jó ez a gólya! :lol:

Timi!
Üdv közöttünk!
Várjuk a pár sort. :D

Melinda!
Nagyon megy az idő! Hogy álltok a készülődéssel?

Sziszka!
Munkát hogy bírod?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!Timi vagyok,31 éves,házas!Van egy kislányom,Dorina,aki 11-én lesz 8hós![/img]
 


Sziasztok!Timi vagyok,31 éves,házas!Van egy kislányom,Dorina,aki 11-én lesz 8hós! Kép
 


Sziasztok!

Timi,
üdv köztünk, nagyon édi Dorina! :)

Tina,
holnap érkezik a komódunk, amibe átpakolom Dóri ruháit, és a tetején fogok pelenkázni. Ezzel már teljes lesz a babaszoba. Az apróságokat is megvettem már, úgyhogy lassan kezdhetem összekészíteni a kórházi csomagot. Néha eszembe jut, hogy be kéne már pakolni, aztán babonából mindig csak halasztgatom, hogy ráérek még vele. Fokozatosan takarítgatok itthon, hogy mire megszülök, szép tisztaság legyen mindenhol, egy darabig úgyse lesz időm rá.
Hogy telnek a napok, milyen baba Dávid?

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Timi, nagyon szép a kislányod! :lol:
Tina, milyen a babás élet? Mesélj!
Melinda, Te is nemsokára megtudod!!! :wink: Tök jó!!!
Én még bírom a munkát, a vezetést már kevésbé. Még talán februárban én leszek a sofőr, utána az egyik utasom kocsijával fogunk járni és Ő fog vezetni. Én meg hátul pihizek! :D
Ma megyek először terhestornára!!! Kiváncsi vagyok milyen lesz!

Szép napot!!!

Kép
 


Sziasztok!

Melinda!
Kezd izgalmas lenni! :wink: Már a 36. hét! :) Sikerült összepakolnod?

Sziszka!
A zöld SZTK melletti tornára mész, amit a Móni csinál? Oda jártam én is. Majd mesélj, hogy érezted magad.

Rólunk: vannak jó és kevésbé jó napjaink. Dávid általában már 2 ciciből szopizik, mert úgy vettem észre, hogy egy már nem volt neki elég. A frontokat és a szeles időt nagyon megtudjuk érezni. Kell majd mennünk többfajta kontrollvizsgálatra: UH, gyerekambulancia, ortopédia. Többször voltunk már sétálni, amiket mindig végigaludt (csak egyszer ébredt fel pár percre). Bár eléggé féltem, mert mindenki kiváncsiskodik, meg akarja nézni, aminek ebben az influenzás időszakban nem nagyon örülök.
Na megyek, mert az előbb visszaaludt, de most megint sír.

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tina,
örülök, hogy írtál! :)

Igen, már vészesen fogy az idő a szülésig... :roll:
Már össze van pakolva a kórházi csomag, indulásra készek vagyunk. De azért én jobban szeretnék márciusban szülni, hadd fejlődjön még Dóri. De majd úgyis ő dönti el, mikor akar kibújni. :)

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Igen Tina, oda járok kismama tornára. Vagyis eddig csak 1x voltam. Tök jó volt! Minden porcikánkat megmozgattuk. És Móni is nagyon aranyos.
Vigyázzatok, nehogy betegek legyetek!!!
Melinda, írj bármi van!!!

Vigyázzatok magatokra!

Kép
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál, teljesen zárt a méhszáj, és eléggé fent van Dóri, még nagyon jól érzi magát a pociban. :)
Szerintem március előtt nem fog kibújni.

Sziszka,
mikor mész 4D-re?

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Dóri kitart a végsőkig! :lol: Az a durva, hogy vannak kb velem egyidős kismamák, akiknek már kinyílt valamennyire a méhszáj! :shock:
Kb 2-3 hét múlva megyek 4D-re! De már nagyon várom!!!! Remélem ott már kiderül tutira, hogy punis vagy kukis! :wink:

Szép napot!

Kép
 


Sziasztok!

Tina! Hogy vagytok??? Hogy bírod a éjszakákat???
Ezt azért is kérdezem, mert Szeli újra elkezdett éjjel ébredezni. Nincs semmi baja, nem sír, csak felébred. :shock: Cumival szerencsére hamar visszaalszik. De elég fáradt vagyok mostanság emiatt…
A gyermekambulancián mit néznek? Oda nekünk is menni kellett volna, de totál elfelejtettem… :oops: Ortopédián voltunk a 6. héten, ott minden rendben.

Timi! Dorci nagyon édes!!! :D

Melinda!
Mindjárt szülsz!!! Hajrá! :D

Sziszka! Kérünk majd UH fotót!!!

Kép

Kép


Ja! Azt akartam még írni, hogy múlt héten elkezdtük a hozzátáplálást. Szeli evett már almát és őszibarackot. Nagy ízlik neki! :D

Kép

Kép


Sziasztok!

Voltunk 4D-n!!! Punis!!!!! :lol:
Rakok fel egy pár képet:
Kép

Kép
Kép

És a bizonyíték! :wink:
Kép

Melinda???

Kép
 


Sziszka! Gratulálok a kislányhoz!!! :D
Nagyon aranyos! Jók a felvételek. Hol voltatok???

Melinda Dórija 9-én megszületett, 3550 g és 50 centivel. Jól vannak. Ma megyek be hozzájuk. :D
Kép

Mutatok képet:
Kép

Kép

Kép


Sziasztok!

Regina. köszi! :lol: Pesten a 4D genesisben voltunk.

Nagy-nagy gratula Melindának!!! Gyönyörű Dóri!!! :lol:

Kép
 


Sziasztok!

Aki még pocakos, és érdekli, újra indul KISMAMA JÓGA!!!
http://www.joga-pilates.hu/index.php?p=hir&hid=20

Puszi

Kép

Kép


Sziasztok!

Melinda!
Gratulálok Nektek! Dóri nagyon aranyos és jó kis husis. :) Remélem minden rendben ment a szülésnél és jól vagytok! Vigyázzatok magatokra!
Ha van egy kis időd, írj pár sort.

Regina!
Köszi a képet és a híradózást.
Mi újság veletek? Éjszakák?

Sziszka!
Nagyon jók lettek a képek! Gratulálok a kis "punishoz"!

Mi megvagyunk. Dávid nappal nagyon keveset alszik, viszont éjszaka javult a helyzet, eddig 1X kelt fel éjszakánként, de tegnap megint 2X. Remélem visszatér majd az egyszeri ébredésre. Megyek is mert most elaludt és takarítok egyet, így Húsvét előtt!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok Nektek!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Múlt hét csütörtökön jöttünk haza a kórházból.
Dóri nagyon jó kislány. Nem sokat sír, nagyokat alszik. Éjjel általában egyszer kel, majd kora hajnalban. Szopizással úgy állunk, hogy éppen annyi tejci van, amennyi jelenleg elég neki.

Ezek a képek itthon készültek róla a hazaérkezésünk napján:



Kép
Kép
Kép

Melinda

Kép
 


Sziszka,
de jó, hogy kiderült, kislányod lesz! Nagyon aranyos a képeken! :)

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Éjszakáink javulóban, úgy tűnik, hogy az a 3 hét éjjeli óránkénti ébredés Szeli fogacskái miatt voltak. Bár még nem bújt ki egy se, gondolom viszkethet az ínye. Most kap rá homeopátiás szert, így jók az éjszakáink. Bár így is ébred 1x-2x, de hamar visszaalszik. Viszont egyre korábban ébred. :shock: Ma pl. negyed 6-kor. :D

Kép

Kép


Sziasztok!

Kinőttük a kiskádat (állvánnyal együtt van) + van egy felesleges pelenkázó szivacsom!
Újszerű állapotban vannak!!! Az úszás miatt régóta a nagykádban fürdik Szeli, ezért alig használtuk őket. A pelenkázó szivacs meg nagy lett a szekrényhez...

Ha érdekel valakit, ELADÓ!!!
Várom a privát üzenetet!!!
Vagy e-mailt: nemeth.regina@chello.hu

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép


Sziasztok!

Jó régen voltam már itt. :oops:

Rólunk pár szó:
Dóri már műsorozik: nagyon sokat mosolyog, sőt kacag, annyira édi, amikor sikongat örömében. Egész komoly "beszélgetéseket" szoktunk levágni, bírom, ahogy formálja a kis száját, ahogy utánozni próbál minket.
Ma délután megyünk a 2 hós oltásra, kicsit parázok tőle, Dóri hogy fogja viselni...
Sajna a tejci délutánra és/vagy estére már nem elég, pótolnom kell tápival.

Sziszka,
hú, már nem sok idő van vissza szülésig. Mesélj, hogy érzed magad, izgulsz már?

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Láttam a korábbi beszélgetésekben, hogy volt szó dunaújvárosi terhestornáról meg tudnátok adni nekem is az elérhetőséget?

Nagyon köszönöm!

Adia
adia7
Dunaújváros
 
 


Kedves olvasók, fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi dologban:
Szakdolgozatomban azt vizsgálom, hogy hogyan vélekednek a szülésről azok a fiatal nők, akik még nem szültek.

Ennek érdekében olyan 18 és 35 év közötti nőket szeretnék megkérni egy kérdőív kitöltésére, akik jelenleg éppen első gyermeküket várják.

Ha Te magad megfelelsz ezeknek a feltételeknek, akkor kérlek, töltsd ki a kérdőívet!

Emellett kérlek, küldd tovább ezt a linket azoknak az ismerőseidnek, akikről úgy tudod, hogy első gyermekükkel várandósok, és kérd meg őket is a kitöltésre. Illetve kérlek, továbbítsd azoknak az ismerőseidnek is, akik – életkoruk, foglalkozásuk, stb. okán – ismerhetnek ilyen hölgyeket!

A kérdőív elérhetősége:
http://www.surveygizmo.com/s3/1083956/S ... -s-2012-v1


Előre is köszönöm a segítséget!

Bármilyen kérdést, véleményt szívesen fogadok a szuleskerdoiv@gmail.com címen!


sziasztok dunaujvárosi kismamák nincsenek a környéken szivesen beszélgetnék veletek én 27 hetes kismama vagyok :)
vadasz82
dunaujváros
 
 


@vadasz82:


Kedves Vadász82!

Én még csak 14 hetes terhes vagyok, de jelenleg én sem ismerek más dunaújvárosi kismamát - ha gondolod próbáljuk meg összeszedni akit tudunk, néha nagyon jól tud jönni egy kis beszélgetés a nyűgökről/örömökről. :)

Kép

Kép
 


Sziasztok! Jár erre még valaki? :)
ayrana
Dunaújváros
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: