Új privát üzeneted érkezett!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk Mindenkinek! :lol: :lol: :lol:

Kép

Vikcy,
Én is drukkolok, hogy gyorss és szépséges szülésed legyen. :lol: :lol:
Szilvi,
Nagyon aranyosak a képek. Olyan kis huncut mosolya van Barnusnak. :lol: :lol: Nálatok babaproject????? :lol: :lol: :lol:
Vera,
Hogy érzed magad???? :oops: :oops: :oops: Remélem javulóban a helyzet és méhlepény húzódik felfelé. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés:
Tegnap hajnali 4.25-kor megszületett Vikci babája Marci:
4085 g-al, 56 centivel!
Anyukája és Marci is jól van!

Gratulálok Vikci, sok Boldogságot nektek!

Üdv Mindenkinek:
Vera

Kép

Kép
 


Judy!

Nem tudom még mi a teljes helyzet, mert bár vagy 4 UH-on is voltam, de valamelyiken azt mondták még rajta van, van amelyiken meg azt, hogy 1.7 cm-re van tőle.
Most szerdán megyek újra UH-ra a SOTE 2-re, a dokim szerint ha a 24. héten rajta van akkor kórház!
Na ezt szeretnénk elkerülni, mert a férjem dolgozik, anyukám szintén-tőlünk 200 km-re-, Márkot meg nem tudom magammal bevinni a kórházba!

Addig még reménykedek!

Vera

Kép

Kép
 

 
 

Vikci
Szívbol gratulálok Marci babához, sok-sok tejcsit kívánok!
/remélem még emlékszel rám :) /

Vera
Neked is gratulálok a pocaklakóhoz. Ne aggódj, minden rendben lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Vikci!

hatalmas gratula Marci babához! Jó egészséget és sok tejcsit kívánunk Nektek! Kép

Vera!

Drukk, hogy minden rendben legyen!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,

Vikcy,
Gratulálok a kis nagy babádhoz. :lol: :lol: Már meg is kuksiztam iwiw-en, csodaszép. :lol: :lol:
Vera,
Mi volt szerdán dokinál????Szerintem szépen el fog vándorolni a méhlepény. :lol: :lol: :lol: Múlt hét szerdán nekem is azt mondták, hogy méhlepény a méhszájon, baba keresztben. :oops: :oops: :oops:

Tegnapi genetikán meg minden ok volt. Fejfekvéses és távol esik a méhszájtól a lepény. 1780 g és gyönyörűen fejlődik. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Voltunk 4D-n is.,Íme a kis Izabella. :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Nagyon édes a pici, olyan kis husi!
A szerdai Uh szerencsére megnyugtatott minket, nem éri már el a méhszájat, bár még lent van, de ez elég ahhoz, hogy ne fektessenek be a kórházba 24 hetesen!
Akarunk majd menni mi is 4D-re, de a 24. hetet meg akarjuk várni.

Puszi mindenkinek:
Vera

Kép

Kép
 


Vera,
Nagyon örülök a jó híreknek, nem lesz semmi gond most már. Ahogy nő a méhed úgy fog egyre távolabb kerülni a méhlepény is a méhszájtól. :lol: :lol: :lol:
A vonalzódat miért nem látom???
Már kérdeztem egyszer, de lehet elkerülte a fgyelmet,hogy tud valaki valamit Pandus-ról??????

Rólunk:

Voltam védőnőnél hétfőn. Egy grammot sem híztam, sőt még fogytam is. 6 kg az eddigi hízás, azt mondta nagyon ügyes vagyok. Vérképem vizeletem még mindig jó, kivéve a hemoglobinom, az már határ alatt van, így elkezdtem a vasat. Vérnyomásom is tökéletes. :lol: :lol: :lol:

Persze azért már megint van egy kis izgalom. Pozitív lett a szerológiám, ellenanyagot termel a szervezetem. Mondjuk ez várható volt,mert az amnionál kaptam anti-D-t,mert negatív vércsoportú vagyok. A dr-nő a véradóban mondta,hogy rá kellett volna írni a beutalómra hogy amnio miatt kaptam szurit,mert akkor ők is máshogy álltak volna hozzá. Ez az anti-D még egy darabig ott is lesz a véremben és ugye bekerül Izi baba vérébe is, de nincs vele teendő, csak max jobban besárgul a baba,legrosszabb esetben vércserét kap,de remélem erre ne kerül sor.:oops: :oops: :oops:

Ja, és 99,9%, hogy császárom lesz a 38. ,de legkésőbb a 39. héten, hacsak nem indul be előbb.Mindezt az előzmények miatt. (méhszájplasztika, 2évvel ezelőtti császár,kemény zárt méhszáj és most az ellenanyag.)Nem akarnak sokat várni már.

Hát remélem szegény kislánykám egészségesen jön majd a világra. Ennyi megpróbáltatás után asszem sosem engedem kis a markomból ezt a gyereket. :roll: :roll: :roll:

Voltunk autót is venni. Kell a családi autó,mert pár hét múlva már 6 főre bővülünk,és a suzu már kicsi. Hitelünket befogadták, úgy néz ki, hogy kedden el is hozhatjuk.
Most már csak majd fizetni kell. Asszem gatyaszíj még szorosabb lesz mostantól.(vagy lehet majd a tütüt esszük meg pár hónap múlva. ) :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy!
Pandiról: anno én is olvastam a blogját, de aztán zárttá tette, kaptam jelszót az újabb bloghoz, de úgy tudom azt már nem vezeti.
Jó lenne ha benézne ide is néha, meg jó lenne Dóriról fényképet látni (EZ VONATKOZIK MINDEN ELTŰNT EMBERRE IS!)

Olyan jó, hogy már 32 hetes vagy, szeretnék már én is itt tartani, de én még csak a 22.-be lépek nemsokára.
Hízás: az elején nem mértem magam, így nem tudok mihez viszonyítani, de mostanában lehet, hogy én is fogytam, mert a növekvő pocak ellenére van egy nadrág, ami a 18. héten még jó volt rám, most meg lötyög...
Vonalzót most nem csináltam (talán babonából nem, meg anno a régivel is sokat kínlódtam mire sikerült, de ha lesz egy kis időm lehet, hogy nekiállok).

Kocsi: milyet vettek? Anno mi is lecseréltük a Fiestát egy kombira, amire a gatyánkat is ráfizetjük mire kifizetjük, lehet, hogy olcsóbb lett volna tetőcsomagtartót venni?

Most a hétvégén leutazunk anyuhoz (szintén 2-3 hétre), mert Márkkal nehezen bírom már a kinti lóti-futit az udvaron meg az utcán.

Puszilok mindenkit:
Vera

Kép

Kép
 


Sikerült módosítani a vonalzót, bár azt még nem tudom Márké Miért tűnt el!

Vera

Kép

Kép
 


OK, ez is sikerült!

Kép

Kép
 


Vikci!
Gratulálok!

Judy!
Nagyon jók a képek Iza babáról.

Vera!
Jó utat nektek!

Velünk nincs semmi különös, lehet, hogy szeptembertől félállásban dolozni fogok, de csak 1 évet. Utána más terveim vannak. :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam sajnos eddig jönni, mert mindenféle dolog történt nálunk, de most végre van egy kis időm írni.

Először is VIKCINEK SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK! Remélem jól vagytok, várjuk a képeket a kis picurkáról! :D

Vera!
Örülök, hogy nálad is minden rendben, remélem tényleg megúszod a kórházat! Meglátod, elmegy ez a pár hét hamar!:)

Judy!
Hemoglobinnal én is mindig bajban voltam, mindkét gyerkőc mellett kellett vasat szednem. De mindig csak a terhesség alatt van ilyen gondom, szerencsére "normál" esetben nem vagyok vashiányos. Ezek a kis lurkók le tudják meríteni a tartalékokat rendesen :D
Nagyon édes a kis Izabella, tök jól sikerültek az UH képeid, nagyon fotogén a csaj!:)

Boeske!
Jó, hogy te is jöttél! És lehet érdeklődni, hogy milyen terveid vannak? Csak nem 4-eske? :D

Jó, hogy egyre többen újra írtok, Szilvinek is örülök,nagyon édes a kis Barnus!

Megnőttek hamar ezek a fiúk-lányok, úgy elment az idő...

Rólunk:
Kórházban voltunk Lilivel, sajnos megint tüdőgyulladása volt, nagyon beteg volt szegényem, magas lázzal járt, és kb. 1,5 nap alatt alakult ki a betegség. Szerencsére a 2. napon mentem vele orvoshoz, így még az elején elcsípték a gyulladást.
7 napig voltunk bent, kemény antibiotikum kúrán :(, aztán elkaptuk a Calicit (hányás-hasmenés), én kezdtem, egy délutánt infúzióval feküdtem ott a gyerekosztályon, majd hazajöttünk és szépen mindenki elkapta itthon... Úgyhogy a kórház után még 1 hétig betegeskedtünk. Szerencsére Lilikén csak enyhe tünetek voltak, 1-2 hígabb széklettel megúszta. Még az hiányzott volna, hogy nagyon belekeveredjen, elég volt az az 1 hét kínlódás.

Sajnos elég sok rossz hatása lett a kórházasdinak, azóta sokat hisztizik, de úgy, hogy sikítozik, toporzékol, és a végén taknya-nyála egybefolyik, amitől akár hányni(!) is képes, persze csak hurutot. De elég rémisztő. Lili egy nagyon nyugodt kislány, türelmes, csendes, mondhatni szófogadó, soha semmi gond nem volt vele ilyen téren. Az elalvás is minden tök jól ment, de amióta hazajöttünk felborult minden.
Délután sírva alszik el, az este az oké, mert arra dög fáradt, ma pl. a bolt közepén vágott le egy szuper hisztit, ami kb. 10 percig tartott, és azt kiabálta közben, hogy Nem akajom, nem akajom...
Nem tudom mi van vele, remélem visszatérünk mihamarabb a régi kerékvágásba.

25 hónaposan, március 16-án abbahagytuk a szopit, nem volt egyszerű, de sikerült. Az első pár nap nem volt könnyű, de túléltük.

Azt hittem tudok még írni, de Lilike közben felébredt, mennem kell. Majd este teszek fel egy-két friss képet is!

Addig is szép napot mindenkinek!

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Azt elfelejtettem, hogy Pandinak tegnap mondtam, hogy ha lesz ideje, írjon pár sort magukról!
Egyébként jól vannak, már nem ír blogot. De nem akarok helyette írni, ha lesz ideje, úgyis jelentkezik! :)

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Szépek a csajok Katuci! :)

Remélem mindenki jól van, bár nem sűrűn ír senki, én sem! :oops:

Tegnap hüllőkiállításon voltunk, és hát mit mondjak, a gyerekek imádták! :D (mellesleg én is bírom őket, kislánykoromban is haza akartam vinni a kígyókat a terráriumból :oops: )

egy reggeli szereti-szereti: Kép Oviból hazaérkezve : Kép Kép
és akkor a bátor gyermekeim: (kicsit sok lesz, bocsi :oops: ) szőnyegmintás pitonnal: Kép madárpókkal: Kép Kép Kép Kép Képaztán voltak kisebb kígyók is, majd Peti visszatért a pitonhoz, mert az mégis csak olyan nagy és komoly pasis :wink: :lol: voltak még teknősbékák is, de az nem volt olyan izgi, mert nem lehetett tapizni :lol: :lol: :lol:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron