Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Varom Szabolcs-Szatmar-Bereg megyei kismamak,anyukak,nagyik jelentkezését akik szívesen beszélgetnének e régioban élő kismamakkal, anyukakkal, nagyikkal...

Rubinita

Kép

Kép
 


Én tényleg szeretettel várok mindenkit...

Rubinita

Kép

Kép
 


Szia!
Paszabon lakom, de Nyíregyházán nőttem fel. Szívesen társalgok bármiről. Van egy 23hós lányom és most 7hetes terhes vagyok.
Te? Hol élsz? Hanyadik Babócát várod?
Üdv: Zsóka
 

 
 

Szia Zsóka! Köszöntelek... Gondoltam nyitok itt egy forumot mivel biztos van több olyan kismama és anyuka aki ezen a területen él s esetleg több mindent megtudnank beszélni, tapasztalatokat cserélni. Bizom benne többen csatlakoznak...Varok szeretettel tovabbra is mindenkit. Nekem van egy kislanyom es a kisfiam is most született meg 3 honapja. Tehat frissek az élmények nagyon. Nyíregyházán szeretnél szülni?
Hogy viseled a terhességed? A
személyes dolgokat majd priviben irnam meg.

Rubinita

Kép

Kép
 


Mindenkinek!!!
Újraéledt a ,, Lakóhely szerint- Szabolcs megyei anyukákkal ismerkednénk'' topik...Ide várunk mindenkit!!!

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok!Demecserben lakom,17.hetes terhes vagyok.

Andi


Andi! Szeretettel várunk ,,Lakóhely szerint- Szabolcs megyei anyukákkal ismerkednénk'' topikban...itt vannak köztünk kismamák, kisgyermekes anyukák,.. sok mindenben segítünk, tanácsot adunk, tapasztalatokat cserélünk...gyere, szeretettel várunk!

Rubinita

Kép

Kép
 


Bocsi, hogy így bepofátlankodom ide, de szeretnék nektek ajánlani egy lehetőséget, én kismamaként egész jó TGYÁS kiegészítést összeszedek vele: www.bogen.5mp.eu

Kép
 
 


Helló mamócák!
29 éves vagyok, 13 km-re lakom Nyíregyházától és a mai reggelen csináltam életem első terhességi tesztjét,ami pozitív lett. JUHÉJ!! :D
5 és fél éve vagyok férjnél,a párom és én nagyon örülünk,viszont nagyon nem merem átadni magam az érzésnek,nehogy korai legyen. :oops:
Remélem minden rendben lesz..
 
 


Szia Trixys!

Az anyukák a lakóhely szerint szabolcs megyei anyukákkal ismerkednénkbe vannak! Biztos nagy szeretettel fognak fogadni, nagyon aranyosak! Én is olvasgatom őket rendszeresen meg egyszer kétszer írok is de én még tanulok szóval babóm majd csak később lesz... :(
Boldog babavárást Neked és a Párodnak!

Brigi
 


Sziasztok! Trixys! Gratulálok! Gyere át abba a topicba amit Brigi írt! Szeretettel várunk!... Brigi! Gyere gyakrabban! Irni akartam neked privit de nem zavarlak mert tudom tanulsz,gyere amikor tudsz...Puszi...

Rubinita

Kép

Kép
 


köszi mindenkinek! :) Átkavartam oda..
 
 


Helló Mindenki!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára deeo 2010.02.13 16:35-kor.
 
 


Sziasztok! Vannak esetleg olyan Nyíregyházi kismamák, akik augusztusra vannak kiírva? :D
 


Sziasztok!
25 éves vagyok, 8 hetes várandós, (hétfőn már 9 hetes) a férjemmel nagyon örülünk a babának! :P
Sajnos múlt héten vérezgetni kezdtem, de szerencsére újra minden rendben! A nőgyógyászom tanácsára egy hétig feküdnöm kellett és gyógyszereket, vitaminokat kellett szednem!
Előfordult ilyen mással is? :(
Félek, csak ne történjen semmi baj!!! :!: :!: :!:
 
 


Sziasztok.21 éves vagyok és 8hetes várandós,már van egy 2 éves kislányom.Elég fáradékony vagyok egész nap szaladgálok utánna de nem baj kibirom.Papon lakom.Pénteken megyek uh-ra.deeo vigyázz magadra nem tudom mi ez a vérzés.a barátnőmnek is járt 3 hónapos koráig a menszesze nem tudom h miért.hát vigyázz magadra nagyon. :!: .Puszika 8)
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: