Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon köszi! :)
Akkor fogyás INDUL! :? 8)

És a lényeg:
Kép

Kép
Kép
 


Nos-pa= No-Spa :D

Kép

Kép
 
 


Anna: de gyönyörűűűűűűű... :D :D

szebbnél szebb csajszik özönlik el a topikunkat.. :D :D

bajban lesznek a fiaim ha választásra kerül majd a sor.. :wink: :lol: :lol:

Mia: délután 4-re megyünk a dokihoz, utána mindenképpen megírom, hogy mi a helyzet, de annyira egyértelmű a helyzet, meg a kiütések.. :roll: de Ákos még őket is szereti.. :lol: előbb is felhúzta a pólóját és mondta nekik, hogy "pottok, sziiiiaaaa".. :lol: :lol:

Kép

Kép
 
 

 
 

Köszi!
És Ákos vakargatja a pottoket? Matyi átesett már a himlőn?

...msn-ezni, vagy skype-olni kellene... :wink:

Pussz! léptem altatni...

Kép
Kép
 


Anna: egyenlőre nem vakargatja, Matyi meg 2 évesen be lett oltva, úgyhogy ő biztonságban van.. 8)

msn-t fel kellene telepítenem a gépre.. 8) de amint megleszek vele, jelzem.. :lol:

megyek én is altatni.. :wink:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,
Anna..cukiii..de jó ez a kép!!

Móni: na akkor izzítsad a géped, mert nekem mindkettő van, mármint skype, msn..ott szoktam néha csevegni Pindivel, ha összeakadunk ;)

pusz,
M.

Remélem hamar végigfut Ákin, tesómék amikor elkapták, nagyon szenvedtek, én állítólag pár pöttyel megúsztam..

jobbulást neki!
Vendég
 


van már msn-em.. :lol: és most hogyan tovább?? :roll:

Kép

Kép
 
 


küld át a címed, vagy az ottani neved!
Vendég
 


Sziasztok!

na, voltunk tegnap doki néninél, és azt mondta, hogy szerinte nem bárányhimlő, mert ennyi idő után nem így kellene kinéznie a pöttyöknek, meg nincs is túl sok rajta.. 8) ha még is az, akkor meg nagyon enyhe lefolyású a dolog, úgyhogy a biztonság kedvéért még nem megyünk senki közelébe.. 8) szerinte inkább valamilyen más vírus okozta.. :roll:

Mia: látom megtaláltál msn-en.. :wink: még most ismerkedem vele, hogy mi, hogy működik.. :roll: :lol: nem világos még minden.. :lol: hogy lehet pl. beszélgetni.. :roll: :lol: bocsi, hogy ilyen bénácska vagyok.. :oops: :lol:

többiek?? :roll:

Kép

Kép
 
 


Móni: örülök, h Ákos jobban van! akkor úgy esik át rajta mint én anno..lehet, h megjósoltam?? :lol: :lol:

a msn roppant könnyű használni, majd ha egyzser összekapcsolódunk, meglátod :)

lépek vasalni,
M:

este még jövök.
Vendég
 


Örülök, hogy nem himlő! De akkor mi??? ...valamilyen vírus...? Hm...

Rám is rám kereshetsz msn-en... teljes nevem egybe írva@hotmail.com

Ma nagyon fel voltam pörögve! Pancsi is társ volt, időben aludt eleget én meg addig konyhát suvickoltam + ablakokat mostam... Elégedett vagyok a mai nappal!

Jó éjt Anyócák! :)

Kép
Kép
 


sziasztok,
JÓ LETT A TERHELÉSES CUKOR!!! 4,5 éhgyomi, és 6,8 a terheléses..nagy kő bummmm :lol: :lol:
a bnőm azt mondta, h akkor most egyek meg egy tortát :D
hálistennek nem vagyok annyira édesszájú, bár a csokiknak nem tudok ellenállni de most mégis..nehogy később előjöjjön..

Anna, nálad 28 hetesen csinálták a cukormérést? nálam miért ilyen korán? és szted meg kell majd akkor is ismételni..? ugye, nem..?

többiek? Pindi? Kislány kislányai?

sok pusz,
M.
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Jár még erre valaki???

Na, volt össznépi program? Hogy sikerült?

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk részt venni... :cry:

Kép
Kép
 


Én járok..de mások nem nagyon :(

nem volt tali..sajna elhalasztottuk..

remélem mindenki jól van, mi jól, tegnap voltunk uh-n, kislányunk szépen fejlődik :)

és beléptünk a 24. hétbe..rohan az időőő..


Ma nagyon elkeseredtem..elmentem Martint beíratni a bölcsibe..azzal fogadott a bölcsőde vezető (!) h: Úristen Anyuka..Maga TERHES??2 GYEREK?? és ezt mind olyan bicskanyitogató stílusban, h felment a pumpa bennem..kérdezem mi a problémája? hát az, h ha nem dolgozom, tehát gyeden itthon vagyok, akkor nem veszik fel a gyereket, merthogy a bölcsi és óvoda olyan gyereknek van, akiknek dolgozik a szülője..na bumm..most így logikus, de én ezt sehol sem olvastam, pedig annyira utánanéztem..most nem tudom, h mi lesz..mert Martin nagyon igényli a társaságot, és gondoltam nekem is könnyebb lesz, h majd csak a kicsivel leszek itthon..
mindegy megoldjuk, csak..nem értem ezt stílust..meg sztem ez megint arról szól, h vkit meg kell kenni..mert a bnőm megsúgta, h több olyan anyuka gyermeke jár oda, akinek kisbaba van otthon..

puszi,
M.
Vendég
 


Sajnálom hogy elmaradt, illetve... akkor mi nem maradtunk le semmiről! Huhhh!!! :wink:

Mia - Bennem felmerült a kérdés, hogy magán ovi lesz e, ami Martinra vár... De valamiért nem tettem fel :oops: :? Én tudtam ezt a "szabályt", amivel kisgyerekes anyukákat sarokba, azaz otthonra szorították... Hát igen, nehéz lesz. Puhatolództam magánovik terén, de az 50-70/hó. Van lehetőség fél napos ellátásra (7-12-ig) de az alig kerül kevesebbe... Olvass/keress utána!
Laura fejlődésének örülök!
Az emberek stílusát szokni kell... ha lehet... :roll: :x

Koncertjegyet sikerült szerezni?

Többiek?

Vagy már csak telefonon kommunikáltok/unk?

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Végre idejutottam egy kicsit! Lányok, tényleg ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán jövök, de Kriszem egyáltalán nem egy egyszerű gyerek mostanában. Tudom, hogy egykorú gyerekeink vannak, és tudjátok, hogy mi a szitu, dehát ez van.
A lényeg, hogy gyönyörű lányocskák készülődnek ide közénk, gratulálok az anyuciknak!!!
A fejlődésekhez meg külön! Hihetetlen, hogy hogy rohan az idő... Látom Anna neked már csak 58 nap van hátra. Jutottatok már valamire a lánynév terén?
Mia, én a bölcsis témától agyhúgy követ tudnék kapni, komolyan mondom, hogy Magyarország valami katasztrófa, na azt szüljél meg szaporodjál! ÁÁÁ
Nálunk pl nincs is bölcsi, kb négy-öt településre jut egy bölcsi, abban is egy csoport, és naná, hogy első sorban a településen lakók fiait-lányait veszik fel, ergo semmi esély. Pláne hogy nekem munkahelyem sem volt, és hát munkáltatói igazolás szükséges a felvételihez.
Na a legdurvább hogy az egyik ovit most bombázták le nálunk és építették újjá, de egy bölcsis csoportot sem csináltak, inkább sószobát, meg tornatermet, meg anyukám papucsát.
Szóval borzalom ami itt folyik.
Noss mi megvagyunk, mindig van valami, de ezt majd egyszer személyesen, ugyanis van egy unatkozó majdnem rokon, aki egész nap utánam kutat, és nem akarom szegénykét leterhelje a sok információ rólam. Na és persze örülnék, ha a fiamat is hanyagolná, ugyanis lehet hogy hihetetlen de az ég világon semmi köze nincs hozzá!!!
Képzeljétek Krisz már nagyon sok mindent mond, és apró mondatokat is kreál :D olyan cuki, na meg eszeveszettül hisztis, csórinak ráadásul most jön ki a két szemfoga is, úgyhogy nem unatkozunk.
Nálatok mennyit alszik a gyerkőc nap közben? Mert nekem mostanában semmit szinte. Bár ugye nekünk apuci is közre játszik...
Jajj annyi mindent tudnék mesélni, de valahogy most nem jön össze. Próbálok ám jönni, dehát katasztrófák uralkodnak, azért adok ám jeleket magunkról! :)

Most viszont megyek, mert még van egy-két dolog ami itt böködi a hátam, hogy csináljam már meg! :)

Sok puszi Mindenkinek!!!!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Mi újság mindenkivel? Voltatok Halász Judit koncerten?

Morca: mi lett a foltos betegséggel? Remélem, jól vannak a legénykék.

Mia: Klassz a cukros (-cukortalan) eredményed? A bölcsi hozzáállása felháborító. Vagyis inkább az, hogy nincs elég hely. De ezt is meg fogod tudni oldani, szuperanyuci! :D

Pindi: de jó olvasni rólatok (még ha az élet nem is mindig habostorta :cry: )! Írjál nekünk priviben, ha itt nem akarsz.

Msn? Nekem csak skype-om van... Utána is nézek az iwiwen, kinek van közületek... :P

Puszi:

Rita

Kép
 


Sziasztok anyucik!

Nagyon szomorú ezt látni és átélni, hogy ennyire leálltunk a "nyilvános" dumcsiról.
De értem ééén! :P :wink:
Mellett is tombol egy darab 20 hónapos poronty! Na, meg egy odabent... 8)

Kellemes nyúlünnepet kívánok mindanyiótoknak! :)

Ui: Rengeteget sütök! Ha gondoljátok, hozok majd képeket kérésre :wink:

Pussz! Anna, Panni és P. Anonim :twisted: :wink:

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Néha én is itt vagyok ám!!!
Hannának kishúga lesz, ez már tuti. Csak még a nevét nem tudjuk. De a lényeg, hogy minden rendben van, és már a 31. hetet taposom. :)))

Igyexem jönni, hogy lássam Ti hogy vagytok. Csak nagyon kevés időm van.
Pepitanna könnyű szülést kívánok!!!!!

Puszi MIndenkinek

Kép

Kép
kislány és kislánya
 
 


Szia, Kislány!

Írok neked privit!

Puszi:

Rita

Kép
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: