Új privát üzeneted érkezett!

Mennék, de nem tudok...!! :cry:
Már olyan szinten ideggyenge vagyok a tanyától, hogy elmondani nem tudom! Egész nap vírusokkal bombáz. Küldtem mardornak is ezer hibajelentést. Aztán kb. 2 alkalom kivételével ki is dobott. :shock:

Jó lenne, ha megtalálná a hibát, mert ez agyrém!!! :cry: :shock:
 
 


Mimi, remélem hamar elmúlik ez a carakodás és vissza tudsz jönni!!!!!!! Ma pl teljesen jól működik, de már gondolkodunk rajta hova menjünk, mert a babanet sem volt a "legjobb"! Neked ötleted?
Nem ám elhagysz minket! :roll:

Kép
 
 


Szia Szilzi!!

Aranyos vagy, nem szeretnélek elhagyni Benneteket, mert Mindenkit nagyon megkedveltem!!
Ma is megpróbáltam belépni. Uyan vírust nem jelzett, de ahogy a topikba be akarok lépni, vagy bárhova a főoldalról, hér háttérrel kiírja, hogy nem sikerült csatlakozni az adatbázishoz... Próbáljak meg frissíteni. Iszonyatosan bosszantó!! Így nem lehet fórumozni, hogy folyamatosan kidob. :(

Fórumoldal ,amiket én ismerek: (gondolom ezeket Ti is-de nem zárt...) nlc, index, origo, mamami, picibaba... Hirtelen ennyi jutott eszembe. Én már tudok nyitni topikot az nlc-n, mert van annyi hszem. A többin nem. És elég próblémás pl. az index, mert időkorlát is van, meg vagy 100 hszt kell írni, hogy nyithass egy topikot... :?
Valamelyik szimpatikus?? Nincs más ötletem sajna. :(
 
 

 
 

Kicsit sok lett a hiba, bocsi!
hér=fehér
próblémás=problémás
uyan=ugyan
...stb... :oops:
 
 


Mimi, az nlcafen kezdtük :D Tehát ott nem is kell új topic. :D Bár megpróbálkozhatunk ide is visszajönni. Elküldtem a Csajoknak amit írtál ide és amint valami megoldás lesz, beírom ide is, jó??? Most én árválkodom ott egyedül és így nem dönthetek 8)

Nimród jól van? Visszaálltatok a régi pelusra?

Kép
 
 


Oké!

Te hogy vagy?? Szuri?? Magadnak adod még?

Többiek hogy vannak?? Zsuzska volt az orvosnál?? Jól van?

Törpékkel mi a helyzet? Heni lába?? Benóék??? Ildó és a főbanya?? Ttoncsitól van már kép? Én is kíváncsi vagyok rá!

Jajj, a franc essen a hülye tanyába!!!

Nimród jól van, tegnap járt le az antibiotikum. Remélem, nem jön vissza ez a fránya betegség!! Nagyon rossz, amikor szenved, mert annyira fáj a pisilés!! :cry:
Nappal pampers, éjjel nagyobb Libero. (Így volt akciósan.) Drága, de mindent megér, hogy ne legyen többet beteg!!!

Nekem eddig semmi bajom ezzel az oldallal. Sok szempontból kényelmesebb és jobb a tanya, de elviselhetetlen ezek miatt a problémák miatt. Megpróbálok megint belépni oda...hátha sikerül...

(Kíváncsi vagyok, jó lett-e a vonalzóm?! Fogalmam sincs ide hogy kell feltenni?!)

Kép
 
 


Ez most mi???? :roll:

Kép
 
 


Sikerült???
Jipiii!

Kép
 
 


befejeztem a kinlódást az anyatanyán. visszajöttem ide. mától kezdve itt megtaláltok. ma már sajna nincs idöm irni, de holnao de. jelentkezem 10-11körül.
remélem azét majd ide is néha benéz valaki.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Helló!!!Én hiába mondom,hogy jöjjünk vissza. :?

Kép
 


Sziasztok!!! Hát visszajöttetek csajok???

Mi a helyzet Veletek? Én elvileg 26-án szültem, gyakorlatilag kedden megyek megint CTG-re, ha addig nem indul meg... :) Úgy tűnik, Beni bébi ki akarja húzni június 3-ig. :):):)
Jézus, Márti, Ádám már 2 hónapos???? :shock: :shock: A lábammal tuti vissza kell mennem szülés után, mert nagyon nem jó, ahogy van... de ki lehet bírni. Viszont mostmár erősen gondolkodom, hogy a Benito-t meg kellene változtatnom Lustira. :)

Timi, nekem is egyszerűbb ezt a topikot használni. Ti jól vagytok? Sanyika? Jajj, úgy örülök Nektek!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Heni

Kép
 
 


Tancsu, édes vagy, hogy aggódsz... egy ideje én sem tudok belépni az anyatanyára, de Zsuzsival időnként beszélünk telefonon, Benóval is, így nagyjából képben vagyok veletek. :) Szóval a mai napon is lejelentkezem, változás ma sincs, sehol egy kósza fájás, bár keményedések vannak, de nem fájdalmas. Holnap kell mennem megint CTG-re, aztán meglátjuk. A legközelebbi dátum június 3., holnap már 2. lesz, de még mindig várhat Beni pár napot... pedig mostmár mindenki nagyon várja. Én változatlanul nem érzek semmit, minden reggel ugyanúgy pattanok ki az ágyból, amx annyi, hogy álmosabb vagyok egész nap. A lábam sajna nem sokkal jobb, talán annyival, hogy most annyira nem vizes, mert annyira nincs meleg, ja, és már nem annyira színes. :):)
Na, megyek főzni... Jók legyetek és puszi a babáknak és anyukáknak! :)

Heni

Kép
 
 


Hellótok! Csak írok ide, mert az anyatanya nem műxik, hátha valaki benéz ide.

Kép
 


Sziasztok Lányok!!!

NE HARAGUDJATOK HOGY VÁRATLANUL BETOPPANOK IDE,CSAK SZERETNÉM FIGYELMETEKBE AJÁNLANI EGY NAGYON PRAKTIKUS DOLGOT.

VAN EGY ELADÓ FÜRDETŐ KARIKÁM,MI NAGYON SZERETTÜK.A BABA 5-6 HÓNAPOS KORÁTÓL LEHET HASZNÁLNI,A TAPPANCSOK A KÁDHOZ TAPADNAK A BABÁT BELE KELL ŰLTETNI ÉS NEM BILLEN OLDALRA NEM CSÚSZIK EL,IGY MAGA BIZTOSABBAN ŰL A BABA.NEKÜNK MÁR NINCSEN RÁ SZÜKSÉG,DE NAGYON SZERETTÜK.
NAGYON JÓ ÁLLAPOTBA VAN.

ÁR:2300FT (POSTÁZNI IS TUDOM)



Érdeklődni:pü-be vagy a 0620/297-81-20 telefon számon lehet.




Kép Kép






Automata vakdugóm is van még eladó. Elég sokat eladtam már itt a babán.
6db-os biztonsági vakdugó automata - Új!

Nagyon praktikus, csak be kell ragasztani a konnektorba és kész Smile ha be akarod dugni a villás dugót, az automata részt könnyedén elfordíthatod vele, és ha kihúzod automatikusan vissza záródik.

ÁR:350 ft/ csomag+posta 130ft

Kép Kép Kép



Kata&Milán


 


Sziasztok!
Márti, Zsuzska, végülis ide írok, mert a tanyára újra regisztrálnom kell. :) Pedig nekem is jobb lenne az, dehát nem enged be... na, mindegy. Szóval minden rendben van velünk, jól vagyunk, mostmár elég ügyesen alakulunk. :) Alkalmanként már 100-120 ml-t szopizik a drága, de sztem nincs az a tejcsi mennyiség, amit ne tudna megenni... :)
Teszek fel pár képet, hogy lássátok Ti is.

Kép Kép Kép Kép

És a történet: 5.-én elég vacakul éreztem magam. 11-től 5 perces fájásaim voltak, kb negyed 4-re értünk be a kórházba, a magzatvíz még megvolt, de mire odaértünk, a fájások már csak 3 percesek voltak. A szülésznő megvizsgált, rögtön megrepedt a burok, és közölte, hogy Beni baba bizony már belekakilt a magzatvízbe, úgyhogy ma tuti szülünk. Mivel 1 ujjnyira voltam csak kitágulva, azt javasolta, kössünk be egy EDA-t, mert elképzelhető, hogy attól jobban fogok tágulni, és elég sokkal lerövidülhet a szülés ideje is. Engedélyt kellett kérni rá az orvostól, de azt mondta, mehet. Fél 5-kor megkaptam, 20 perc múlva 7 cm-re voltam kitágulva, és jöttek az egyperces tolófájások. Doki sehol (merthogy rendelt szegénykém), de sikerült 5.50-re megérkeznie. 6.05-kor pedig már a kezemben volt Beni bébi... eszméletlen érzés volt... nem érdekelt az sem, hogy iszonyatosan sok vért veszítettem, kaptam is, teljesen kimerültem, de leírhatatlanul boldog voltam.
A kórházról: 6 ágyas fülledt szobák, morcos ápolónők, (mert ugye, baba-mama barát kórházról beszélünk) senki nem mond semmit, egymástól kérdezősködtünk, ha nem tudtunk vmit... Beni szinte egész nap sírt, talán negyed órákat hagyott nekem, de ennyi idő alatt szinte semmit nem tudtam csinálni. Sírtam vele... olyan rossz, ha ennyire tehetetlen az ember... Egyszer szélcsövezték, (amikor már nem tudtam vele tényleg mit kezdeni, átvittem a csecsemőosztályra, mondtam, hogy láthatóan pocifájás van, a nővérke jól megkínozta, de aztán jobb lett). Vasárnap estére kiderítettem, hogy a 2 nap alatt nem evett semmit, ugyanis nem indult meg a tejcsi, mert nem rendesen szopizott. A mellem begyulladt, nagyon belázasodtam, viszont óránként jártam fejni, hogy hétfőn hazajöhessünk. Szerencsére volt egy idős ápolónő a csecsemőosztályon, ő aztán segített, megetette Benit, hogy ne legyen sokkal könnyebb, mint volt (merthogy 3400 grammra visszaesett, és jól letoltak, hogy miért nem figyelek oda erre... naja... 38 dekát fogyhatott engedéllyel).

Remélem, Ti jól vagytok... Ti is hiányoztok ám!!!
Millió puszit küldök mindenkinek!!

Heni

Kép
 
 


Heni! Nagyon örülök, hogy jelentkeztél és hogy jól vagytok meg hogy aránylag problémamentesen ment a szülés. Nagyon nagyon nagy gratula nektek! Nagyon ügyesen csináltad!
Puszika!

Ha tudsz,gyere majd a tanyára. Várunk. :wink:

Kép
 


Heni ez a Beni egyszerűen Meseszép!!!!!!!!!

Örülök,hogy jól vagytok.Nem tudsz esetleg más néven regisztrálni a tanyára???

Kép
 


Drága Ildó és Márti!
Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok! Amint lesz időm, megyek a tanyára, ÍGÉREM! :):):):)
Nagyon hiányoztok már! Mi újság a többieknél? Tancsuék jól vannak? Mimmi? Paradizs és a gyerekek? Timi és Sanyika?
Millió puszi mindenkinek!!

Heni

Kép
 
 


Szia Heni...

Nagyon cuki Beni-baba...:)

Gratulálok ...!!!!

Kép

Kép[/
 
 


Köszönöm Tancsu! Ti hogy vagytok?

Heni

Kép
 
 


Szió

Köszike,mi jól vagyunk...:)

Kint van Gergő 4. foga is...!!!!
Hát eléggé megszenvedtünk vele....(
És már az 5.-ik hegye is látszik,1-2 nap és kibújik...:D

Hogy telnek a hétköznapok???
Van elég tejcsi???
Eszik rendesen a nagylegény???

Puszi....szió...:)

Kép

Kép[/
 
 


Ez az automata vakdugó tök jó dolog...csak elég drága...legalábis itt... :wink:

Én a rossmannban ugyanezt vettem,egy csomag 49 ft volt...:):):)

Kép

Kép[/
 
 


sziasztok
érdekel, mi van veletek, nem megsértődni, csak időm nincs, de ha nem jövök, akkor telefonon megtudom, mi van veletek, no para
pussz

KépKép
 
 


heni: köszi, hogy hiányoltál, jól esett :wink: :wink: .bocsi, hogy csak most irok,de én nem jöttem ide, a tanyán vártalak, de sajnos a csapat széthullott:? :? :? :cry: :cry: , amit nagyon sajnálok:cry: , mert nem csak csapat voltunk, hanem család.

hát elég kemény szülésed volt és ahogy olvasom a kórházi napjaid se voltak éppen kellemessek. esztergomban szültél ugye?pedig pont múltkor az újságban irták, hogy mennyire jó ott /még kedvet is kaptam töle :lol: :wink: /
fiad nagyon aranyos, gondolom azóta a rossz emlékek már elmúltak és csak a szép maradt :lol:

mi megvagyunk.fiam már 8 hónapos lett és egyre virgoncabb. a kajákat kóstolgatja de inkább csak szopizik.már evett kifli véget,fagyis ostyát, ezeket szereti. fogunk még nincsen, de legalább adig se harap

jaj,már nagyon nyöszörög, mennem kell holnap folytatom :arrow:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi, de jó hallani rólatok! :D :D :D :D Törpe már igazi nagyfiú. :D puszi nektek

KépKép
 
 


sziasztok

mi újság veletek?

mi jól vagyunk szokjuk egymást a babákkal időm az nincs de nagyon jó a babázás
Márk fiam hasfájos sokat sír, Dávid és Vivien csendesebb de néha ők is sokat sírnak főleg ha üres a pocak a héten már 2x voltunk sétálni a szuper babakocsival hát nem semmi a közlekedés
röviden ennyi remélem mindenki jól van, mindenkinek kellemes nyaralást......

Kép
 


Helló Paradizs!

Múltkor nézegettem a bácskáidat iwiwen.Nagyon szépecskék. Hát gondolom,hogy nem könnyű a közlekedés 3 babócával.A kocsidat még nem is mutattad,hogy milyen. És az ágyak?Végül hogyan alakítottad ki? Érdekelne ez is.
Gondolom, hogy sok időd nincs, van aki segít, vagy egyedül vagy már velük?
Mi megvagyunk továbbra is szépecskén.

Puszi.

Kép
 


Most látom, írtatok, Paradizs, Ildó, örülök, hogy jól vagytok! Ha erre jártok, írjátok meg, mi újság veletek.

puszi

KépKép
 
 


Helló! Néha-néha benézek ide is,nosztalgiából,meg azért is,mert van,aki még ír ide. Mint paradizs is. Látom, most Te voltál itt. Nálam minden a legnagyobb rendben van.Inkább Te mesélj,hogy vagy a fiúkkal?

Kép
 


Helló Ildó! Tudsz már valamit az új iskoládról? Kollégákról stb.? Fiaid hogy vannak? Flórián? Mi a fiúkkal jól vagyunk, elég kevés idő van mellettük bármi másra, de ez így van rendjén szerintem. Kristófka sokat hány, kap antirefluxos tápszert, Dávidka szerencsére nem csinálja ezt, és már egyre többet vannak fenn, de még nincsenek olyan jól el, csak pl. sétálásnál - azt nagyon szeretik.

KépKép
 
 



KépKép
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
 
 


sziasztok
néha én is benézek ide.

pardizs: nagyon aranyossak a babák.azért jó, hogy van segitséged, föleg az elején. én el se tudnám magam képzelni 3 babával. gondolom ritkán fogsz irni, mert idöd az biztossan nincs, de ha lesz, akkor gyere mesélj, mekkorák már a kicsik, hogy viselkednek, ti hogy vagytok

benó: veletek mi van? te hogy birod a 2 babával?Gyurika segit? mekkorák már?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi, jól vunk, 5 kg-sak a fiúk, az intenzíven megismert anyukákkal van egy fórumunk, a fejő klub, oda tettem fel képeket, nincs sok időm, néha nagyon kiborulok, máskor meg ügyesen veszem az akadályokat. Gy. segít, meg mindenki, csak néha az is baj, majd megszokom.
Törpe hogy van? Ő mekkora?
puszi

KépKép
 
 


és hol keressem a fórumot?
hát igen, mindenkinek vannak könyebb és nehezebb napjai. akkor szépen hiznak a fiúk.
Törpe ugyanolyan jó fiú, mint amilyen volt.már majdnem 9 kg vagy már lehet, hogy van is annyi és 70cm. szépen nöl a drágám. képek mindig frissek vannak a my vipen.
örülök,hogy legalább rólatok tudok valamit, ha olvasod az oldalt, akkor majd én is gyakrabban benézek ide.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


helló, az anyaságon belül van a fejő klub
örülök óriás Törpének :D :D :D
puszi

KépKép
 
 


Timi, megnéztem Sanyika 1 éves képeit, nagyon édes és Isten éltesse! :D :D :D :D :D

KépKép
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: