Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

Szívesen "beszélgetnék" bárkivel, aki méltónak talál erre. :)
Sokféle témakör érdekel, fogamzásról (ennek nehézségeiről is), várandósságról, anyaságról, házasságról, magzatokról, babákról, gyerkőcökről, stb, stb.

Jómagam jelenleg 30 éves vagyok, férjezett, 2 édi, de rosszcsont kisfiú anyukája, van egy kutyusunk (szeretem az állatokat), és Budaörsön élünk anyósomék házának felső szintjén (erről is beszélhetünk akár :twisted: ).

Hát nagyjából ennyi. Szeretettel várom hozzámszólasaitokat!

Üdv: athiz
 
 


Szia!

Már régebben regisztráltam, csak közben nemrég kiléptem (depis okokból :twisted: ), de visszatértem teljes valómban.
Írtam már több topicba is, csak kicsit mostanában már kilógok mindenhonnan, legalábbis így érzem, és bár maradtam ott is, gondoltam, nyitok egy önálló topicot, ide várom az ismerős, és eddig ismeretlen emberkék üzijeit is.

Képzeld, Dudinak becézik a tesómat anyukámék kiskora óta, amúgy hivatalosan Beatrix a neve. :lol:

Hát van a választható vonalzók fölött egy legördíthető sáv, ott kiválaszthatod, hogy mit szeretnél, a legfölső a terhesvonalzó, ne azt válaszd. U. így van a kis figurákkal, amit a vonalzóra lehet választani.
Az a legjobb, ha mindezek előtt kiválasztod a nyelvet, amit megértesz, mert az eredeti ugye francia, én angolt választottam, mert vmennyire azt meg is értem, így könnyebb a dolgom.

Ha mégsem megy, természetesen szívesen segítek, akár úgy, hogy megcsinálom neked, ha priviben elküldöd az adataidat, meg hogy hányadik oldalról melyik vonalzót és figurát választottad, stb.

Üdv
 
 


Szia Athiz, nekem is van egy topicom, az receptes, ha van kedved, csatlakozhatsz! Erről-arról csak regisztráltaknak :arrow: Egyszerű receptek. Egyébként a Babucit 2008-ban lakom. Puszi
 
 

 
 

Köszönöm Benó a meghívást, majd lehet, h átkuksizom, ha lesz időm a csöppségeim mellett. :)
 
 


Oké! :D :D
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: