Új privát üzeneted érkezett!

Kata, köszönöm szépen, aranyos vagy!

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:na mikor költöztök?hogy vagytok?raksz képet? :lol:
Többiek merre vagytok?

 
 


Átköltöztünk hétvégén. Természetesen végig szakadt a hó.. :evil: Még bútorunk nincsen, de egyébként már belaktuk az új lakást. Tetszik egyelőre, Noel is élvezi, hogy van saját szobája.
Amúgy jól vagyunk, egészség jól szolgál, suli jövőhéttől megint indul.

Friss képek most nincsenek, de van két videó.

Ezen Nolka rohangál, kb. 1.5 hete készült, azóta már még ügysebben megy. Most már nagy önbizalommal.

http://www.youtube.com/watch?v=3Ndh1mZ0m2Q

Ezen pedig épp felmászik az ágyra. :D

http://www.youtube.com/user/szDalia#p/a/u/0/yiVjipGcdLs

Te is rakj képet, videót! Meg mesélj, mi mindent csinál már a nagyfiú! Valami új tudomány? Miket mond már?

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Aida: nagyon édes Noel és nagyon ügyes.Igy szereti a kispárnáját?ez már az uj lakás?
Mi is jol vagyunk,Kevin nem nagyon akar beszélni még,egész nap magyaráz de ugy érthetően nem nagyon beszél csak annyit hogy nincs és de :lol: de majd eljön mindennek az ideje.Lassan kapjuk a 15 hós szurit és a prevenort egyszerrre :cry: Röviden ennyi.Rakok késöbb képet .

 
 


Igen, ez már az új lakás. Még nem laktuk be, várjuk a bútorokat. Elég kusza most még a kép.

Noel is úgy beszél, hogy maga nyelvén egész nap, de érthető dolgot nem igazán. :D

Szuri.. áf. Mi 1 hónapja voltunk a meningo 2. oltáson, úúgy utálom, ha szurit kap. :(

Képeket várom!!! Videó?

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia: meningo? az mi mi olyat nem kaptunk.Videot nemtudom feltölteni hogy kell?

 
 


Meningo az nem kötelező, hanem választható oltás volt. Videót youtube.com oldalra tudod feltölteni, de ott kell előtte egy felhasználót regelni.

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida: köszi szépen.
A meningo mi ellen van?agyhártyagyulladás?

 
 


Nem tudom pontosan.. Az agyhártyagyulladás ellen azt hiszem a prevenál (vagy mi a neve) van, nem ez.

Kép
Kép
Kép
 
 


Kata, merre vagy? Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
 
 


ide már nem jön senki????????

 
 


Sziasztok Kismamák!

Biztosan mindannyian ismeritek a tv2 babaműsorát, a Babavilágot. Ebben a műsorban hétről-hétre olyan témákat igyekszünk fedolgozni, melyek minden babázó és babát váró szülőt érdekelhetnek. Amennyiben kedvetek lenne megosztani más anyukákkal, kismamákkal a tapsztalataitokat, félelmeiteket, örömötöket, kérlek jelentkezzetek a szereples@babavilag.com-on. Kérlek, írjátok meg, hányadik hétben vagytok, ha van már gyermeketek, mikor született, hol laktok, és osszátok meg velünk telefonszámotokat, hogy meg tudjunk keresni Titeket. Csodás babázós napot, és sok boldogságot kívánunk Nektek!
Üdvözlettel: Babavilág
 


Kata, én jönnék...

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:akkor gyere :lol: mi ujság hogy vagytok?
Noel baba?

 
 


sziasztok

Babuka

Kép

Kép
 


Szia Babuka :lol:
Mesélj magadról :lol:

 
 


mindenki elvan tűnve.....

Kép

Kép


Én még megvagyok. :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok :D Mizu??

Kép
 


Mi is megvagyunk :lol:

Gyertek ám!!!

 
 


Kukucs!?

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok..


Aida mizu veletek???

Kép

Kép


Szia Nyuszi!
Minden rendben van, a félévnek vége, egyelőre pihenés van. A meleg nagyon rossz, a lakásban 27 fok van, mobil klímázunk. :(
Holnap megyünk Esztergomba nővéremékhez, vasárnap meg Velencei tóra. Remélem jó lesz a hétvége. :)

Veletek mi újság?

Ja és bejutottunk egy "esküvős" játékba:
http://www.eskuvonklesz.hu/ingyeneskuvo
45 párra lehet majd szavazni, az nyeri majd meg az "álomesküvőt", aki a legtöbb szavazót maga mellé állítja 07.02-08.01 időtartamban. Remélem számíthatunk majd rátok! :wink:

Készült "kampányfilmünk" is:
http://www.youtube.com/watch?v=-_MZuRo_imE

Ezen kívül nem sok különös van erre :) elvagyunk mint hal a vízben.

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida, nagyon szép a kisfiad képénél lévő idézet! Gratula :):)
 


Köszönöm szépen! :oops:
Én írtam egy verset és annak az utolsó versszaka ez.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
 
 


Kedves Kismamák!

Egy ősszel induló televíziós műsorba keresünk várandós kismamákat. Ha nem olyan körülmények között várod születendő gyermeked mint ahogy szeretnéd (anyagi, családi problémák), akkor keres meg minket, hátha mi tudunk segíteni neked. Hogyha Te vagy a Világ legboldogabb kismamája és úgy érzed, örömödet szívesen megosztanád másokkal is vagy szívesen kamerák elé állnál, természetesen akkor is várjuk a jelentkezésedet!



Jelentkezés: 30/645-73-94-as telefonszámon vagy a d.ildiko84@gmail.com
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron