Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

2009. május 18-ára várom a kisbabámat! :)

Gyertek és várakozzunk együtt! Beszéljük meg gondjainkat, félelmeinket, örömünket!

Szeretettel várlak, ha a te babád is májusra várható! :)

Evemama
 
 


Szia Evamama!
kicsit lentebb van egy topc, 2009 májusi babák címmel, szívesen látunk és gratula :D
Vendég
 


Sziasztok Kismamák! :D

Most vok itt először,én is májusra várom a kispocilakómat:)
Mindenkinek sok sikert és türelmet kívánok
Moncsi
 

 
 

Szia Móni!
Gyere át te is a másik topicba!Mert ezt nem használjuk!!Kicsit lejjebb 2009 májusi babák!!!!

 
 


Drága Evemama!
GRATULA A BABÁDHOZ!! :D
A mi babánk is májusban fog születni, ha minden ok lesz 13-án az ultrahangon. Azért volna pár kérdésem, mert egy-két héttel lehetsz csak "idősebb" várandós mint én, de tuti, h tapasztaltabb vagy...

Heni

Kép
 
 


Sziasztok!

A kalkulátor szerint én is májusra várom a babámat. Elvileg 22-ére. Nagyon boldog vagyok! Ez az első babám. :D
[/img]
susycat
Kocs
 
 
 
 


Helló, Susy!

Lejjebb láthatsz 1 másik topic-ot "2009. májusi babák" címmel. Gyere te is oda!

Üdv.
Vendég
 


Ja, és gratulálok!
Vendég
 


Köszi Dóri!
Múlt hét pénteken voltam ultrahangon.
Most 12 hetes és 6,5 cm a pici.
Nagyon jó volt látni a kis testét, lábacskáit. Hallani a szívverését.
Majdnem elsírtam magam örömömben:)[/img] Kép ultrahang 12.hét
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok Kismamák! Ha az égiek is akarjak,májusba hozzánk is bekopogtat a Kismanó! :)
 
 


Sziasztok!

Gyertek a másik topicba,mert ide nem ír senki!!!!Picit lejebb megtaláljátok a 2009 májusi babákat!!!Várunk szeretettel benneteket is!Már nagyon sokan vagyunk ám :wink:

 
 


Kedves babát váró Kismamák!:)
Szakdolgozatom kutatásához kérném segítségeteket. Vizsgálatom fókuszában az életciklusváltás áll, ezen belül is a várandósság időszaka.
Amennyiben babát vársz, (vagy ismersz terhes kismamát, és továbbítanád felé ezt az üzenetet) nagyban segítenéd munkámat a következő linkre kattintva (vagy ha a böngésző sorba másolod)a kérdőív letöltésével, majd kitöltésével : http://www.yousendit.com/download/U0d5b ... YURIRGc9PQ
Utána a kitöltött tesztet a justimister@gmail.com e-mail címre tudod elküldeni.
A kitöltés névtelenül történik, az adatokat bizalmasan kezelem!
Amennyiben érdekel, szívesen elküldöm majd kutatásom eredményét!

Jó egészséget és sok örömöt kívánok az elkövetkezendő időkre! :)
Előre is köszönöm együttműködésed!
 


Olyan üzenetet kaptam az e-mail címemre (justimister@gmail.com ) egy kedves Kismamától, hogy nem elérhető már a link... :(Valószínűleg akkor az is korlátozott, hányan tölthetik le...

Mindenesetre felraktam újra a kérdőíveket , ahol elérhető:)

http://www.yousendit.com/download/U0d6RkJUV Ehv eE9Ga1E9PQ

Elnézést kérek a kellemetlenségekért! És köszönöm szépen a jelzést!

Szép estét!
 


Sziasztok! Én Május 1-jére várom az első babám most 32 hetes és 2 napos! Nagyon boldog vagyok és már nagyon várom a kisfiamat!
Igaz kicsit félek a szüléstől de minden rendben![/img]

Kemecsei Zsanett


Zsanett!


Picit lejjebb van a topic ahova írunk!!!Gyere át oda te is!!!!!És gratula a babához!!!!

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: