Új privát üzeneted érkezett!

Ági, Kata!
Nekem Ti vagytok a példaképeim, h szopi mellett ilyen szépen fogytok!!!!

Ami!

Gratula neked is! Kg-hoz és centikhez.

Sztem itt a topikon én vagyok az egyetlen, aki örül ha a fogyival a ciciből is lemegy, mert még így is sok marad. :roll: :oops:


Viki: nekem meg te vagy a példaképem, olyan erővel és lendülettel csinálod, hogy ihajjjj

Ági: de jó, azért a kilóknak is lehet ám örülni és meglásd majd jön a tavasz, nem lesz betegség meg idegeskedés és jöhet a torna! De ha te már 7,3-at fogytál igazi bombázó lehetsz! (mert láttalak élőben :wink: :wink: :wink: :wink: )

Ami: sajnálom a cici témát de kisebb nem lesz mint volt mikor csinike voltál, hát most is csini leszel csini cicivel! :wink: :wink: :wink: :wink:

Viki: én is szívesen adnék mellből jópár centit! (remélem a szopi végével le is fog menni még) Ja és én is reménykedem benne, hogy mikor elmarad a szopi, akkor meg beindulnak a kilók (mármint lefelé) de nem sürgetem azért!

Én nem tervezek sehány kilót a hónapra, megy amennyi megy de megpróbálok keményíteni! (január szigorú volt február lazább, most megint szigorú hónap jön) :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Katus!
De én eléggé ridegtartáson vagyok, ezt ne irigyeld tőlem.

Én nagyon örülök h jönnek a tavaszi hónapok, mert így többet lehetünk kint. Sajnos eddig csak délután sétáltunk, de most már mehet délelőtt is. Igazi tavasz illat lesz hamarosan!

 
 

viki: mit jelent, hogy ridegtartás????
(nem irigykedem csak te vagy a példakép!) :wink: :lol:
Vendég
 


Nem sok kenyeret, más szénhidrátot eszem. Kis adagokat nyomok kajából is. Sok zöldség, leves.


Én nem is ettem jan. 1-óta fehérkenyeret és csak reggel eszem teljeskiörlésűt is és abból is csak 2 szelet.
Szénhidrátot azért eszem néha de csak összetettet (krumpli, rizs) nagyon kis mennyiségben és én is sok zöldség gyümi.
Meg a Norbi lisztes sütik (de abban lisztben 10% szénhidrát és nagyrészt növényi fehérje (glutén) van szóval az tényleg nem nagyon hizlalós!
Vendég
 


Én jan. 1-e óta nem ettem kenyeret, tésztát, csak kicsi krumplit és rizst! De tényleg keveset!!

Na jó, ma 2-es pizzát csináltam, meg egyszer ettem kürtős kalácsot.

 
 


Ja, és igazad van Viki, nagyon keveset iszom!! De nem kell, alig bírom magamba tuszkolni!

 
 


Katanak koszonhetoen ma megis sikerelmenyben volt reszem.
Az o merlege szerint fogytam, 53,5 kg vagyok:)))))))))))
Derek 2 cmrrel kevesebb csipo, eggyel!

Es ami ennel is nagyobb orom, beszelgettunk KAtaval es tok jol megy neki, es szereti es igen ugyes, ES: LATVANYOS hogy elhagyott par kgot!!!!!!!!!!!!!

Ja es TAmi vagyok :oops:
 
 


mindeki igen ugyes: nekem Viki a peldakem abban hogy igen celtudatos es akaratos, es torna es minden!

es KAta azert a peldakepem, mert eddig sokszor nem sikerult neki, de most olyan szepen kiegyensulyozottan csinalja es elvei, es tudja es eletmodkent csinalja!


Mindeki igen ugyes!

HAJRA igy tovabb!
En sem tuzok ki havi szinten limitet, a lenyeg juli 21re meg legyen az eredmeny!
 
 


desviki írta:Én már alapból titkos táblára gondoltam, mert oskan olvasnak ismeretlenek is minket. A júniusiak is.

A cégem http://www.aboholding.com .



BOCSI, EZ BAJ?????????????????????????
HA ALAPBÓL TITKOS LENNE A TOPIKOTOK, NEM LEHETNE OLVASNI!
MIÉRT VAGY ILYEN ROSZINDULATÚ????????????????????????????


CSAK HOGY MEGNYUGODJATOK, ÉN CSAK JAN. 1-2.-ÁN OLVASTALAK TITEKET, DE AZÓTA SEM, CSAK HALLOTTAM, HOGY EZ A TÉMA.... A JUNIUSIAK!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ENGEM PL NEM ÉRDEKEL, HOGY A JUNIUSI TOPIKOT KI OLVASSA.........
LEGYEN BOLDOG.
ÉS MINDEN TISZTELETEM AZÉ AKI FOGYÓZIK, MERT ÉN MÉG NEM KEZDTEM EL, MIVEL SZOPIZIK A KICSI! NEKTEK CSAK ÍGY TOVÁBB!!!!!!!!!!!!!!
 


Szilvi!

Nem azzal van a baj, hogy olvasnak! Csak olyan méretek vannak leírva, hogy szégyenli az ember. Mi tudjuk és kész. Természetesen tudjuk, hogy nyílt topic, csak a méreteket nem írtuk le! :D De nincs is ezzel semmi gond sztem!

 
 


Kedves Ismeretlen Szilvi!

De nagyon ráérsz, h hetekkel ezelőtti írásomat idézgeted..... :roll:


sziasztok, lányok,
hhhh, ez a topik-téma... :roll:

Sajnos a fogyókúrám épp összeomlik, a kimerültségemet kajálással próbálom kompenzálni...
Nándi megint kétóránként kelt, mint tegnap éjjel. Szerintem már nem a füle fáj, hanem a foga jön - azt látom is, hogy nagyon be van duzzadva az ínye. Hát ennyit az éjszakáról és a fogyókúráról! Öntöm magamba a cappuccinót :roll:

Mára viszont pirított csirkemell-csíkokat csinálok, hozzá rizs meg valami tejfölös mártás. Jön az anyukám segíteni, de én főzök! Ő kivasal helyettem meg elviszi Szonját sétálni. Nekem még mindig sajog a fülem, sajna...
Lehet hogy valami levest is összehozok, attól függ, mennyi időm lesz rá.

KépKép
 
 


Ági Szívem!
Írtam privit!


Ágim!
Bújjanak ki azok a Nándi fogak minél hamarabb!!!! Gyógypacsi nektek!


Privit megkaptam :D
Fogakat nem értem: ha a metszővel ennyi baj van, mi lesz a többivel??? :roll:

KépKép
 
 


Desviki küldtem privit!

KépKép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: