Új privát üzeneted érkezett!

Mivel a napokban megfogantak az első 2010-es májusi babák,úgy gondoltuk h ide lehetne sorakozni!
Reméljük h jövőre is olyan sok szép és egészséges baba születik majd mint idén májusban!
Izgatottan várjuk az első pozitív tesztet!!!!

A 2009es májusi Babák és Mamák

 
 


Íme egy kis ízelítő a 2009 májusi csemetékről!És még nincs is rajta mindenki!!!!
Kép

 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm

 
 

Sziasztok!!!!
Meglepődtem,hogy van már ilyen topik,hiszen most az áprilisiak tesztelnek +-at!!!! Szerintem a májusi babavárók vannak annyira ügyesek mint az összes többi, úgyhogy meg tudták volna nyitni maguknak a SAJÁT topikjukat!!De vannak akik annyira topikindítók akarnak lenni hogy ihajjjjj....!
Amúgy szépek a babáitok, gratulálok! Nekem is van egy lányom, 2008 dec-ben született, de eszembe sem jutott hogy a 2009 dec-ieknek megnyissam a topikot.....
Szerintem, valami 2009 május nosztalgia topikot kellett volna csinálnotok...... vagy valami hasonlót.

anikKép
 
 


Azt lehagytam, hogy gondolom, nem rosszindulatból nyitottátok,de ha nektek van egy szupi topikotok, akkor miért kell elvenni az örömöt az utánnatok jövőktől? A 2009 májusi topikot egy 2008 májusi indította nektek????????? :shock: :?:

anikKép
 
 


a hozzászólásaimat utóbb azért töröltem, mert nem akarok ilyen csatározásban, ellenségeskedében részt venni
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára mágnes 2009.08.18 13:47-kor.
 
 
 
 
 


mágnes: direkt megnéztem, hogy a 2009 májusiaknak ki indította a topikot. Hát, nem egy tavalyi anyuka........Mindegy. ez az én véleményem. Meg pl a tesómé, akivel tagja vagyunk egy nagyon jó társaságnak.

anikKép
 
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mágnes 2009.08.18 12:37-kor.
 
 
 
 
 


Szerintem, itt lenne az ideje,hogy ezt a topikot töröljék. Mert itt a tavalyi babafotóktól kezdve, a szakdolgozatíró felhíváson át, a vitáig már minden van. :!: Csak májusi babaváró nem........ Felőlem, idíthattok bárkinek topikot, nem fogok odaírni, nem fogom másoknak elrontani. De ha rám hallgattok mégis,akkor :roll: hagy indítsanak maguknak....

anikKép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mágnes 2009.08.18 12:37-kor.
 
 
 
 
 


.............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.08.18 14:40-kor.

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.08.18 12:44-kor.
 
 


Ha így haladunk lesz gólyatábor is :lol: :lol: :lol: :lol:
Én elég rég olvasom a babanetet,de nem láttam ilyen stafétát sehol .
Egyébként semmi rosszat nem látok ebben,de lehet tényleg meg kell hagyni a májusban tesztelőknek ezt a nagy örömöt,hogy maguk nyissák az új topikot.
Én pont hónap végi vagyok,de örültem,hogy anno megnyílt a szeptemberi,és tényleg szimpatikusabb,ha olyan teszi,aki szintén zenész.
Sztem eldöntik majd azok,akik oda tartoznak,hol folytatják......

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mniki84 2009.08.18 18:16-kor.

Kép
Kép
 
 


Anik4
akkor nyugodtan nyisd meg az ezt megelőző 3 topicot, és láss csodát, másnak is eszébe jutott ez a kedves gesztus...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emese1979 2009.08.17 16:57-kor.

 


Emese,a világért sem szeretnélek megbántani,de nem ismerjük egymást és én sem bántottalak Téged.Nem is fikáztam,csak elmondtam a véleményem.Nem hinném,hogy Te különb lennél bárkinél is,így kérlek,mellőzd az ilyen hozzászólásokat,mint: "Barnabásnak pedig őszinte részvétem, hogy az anyja egy ilyen megkeseredett nőszemély"
Én sem alkottam véleményt Bogi anyukájáról,és nem is fogok,ha nem haragszol.

Kép
 
 


V.Andi,
ne haragudj, nem neked szántam a megjegyzést hanem anik4 koleginának.
Neked további boldog babavárást!

 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.08.18 12:44-kor.
 
 


Sajnálom, hogy már indításkor így taccsra ment ez a topic, de remélem, hogy az első boldog + tesztes baba anyukája örömmel fogja elújságolni nekünk a NAGY HÍRT és MI örülni fogunk!!!

A május elején születendő babák pedig a napokban már kezdik a tesztet......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.18 12:01-kor.
Vendég
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kutyafüle 2009.08.18 12:40-kor.
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madame szofi 2009.08.18 16:42-kor.

Szofi

Kép

Kép

Kép
 
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adraci 2009.08.18 14:40-kor.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Bár szerintem sem kellett volna Anik-nak ide írnia, mert hát nem mindegy ki nyit topicok meg ki nem?
de ha visszaolvastok, ő egész normális stílusban írta meg a véleményét(amit valóban senki sem kérdezett),viszont aki itt szánalmas, az most már ,az azóta érkezett kb. 15 hozzászólás!
Mint sakálfalka a véres konc felett...a vérszagra elveszti mindenki a fejét és csócsál-cibál.............
Ti is tudjátok, hogy ezekbe, a nem zárt topicokba mindenki benéz előbb -utóbb. Itt egyeseknek még arra is volt ideje, hogy az ő, (Anik) hozzászólásait visszaolvassa. Akkor mért baj, az hogy neki erre van ideje?!
Írta hogy tisztában van vele hogy jó szándékkal nyitottátok, Ti viszont már rég nem vagytok jó szándékúak.
Elküldeni ellehet, normálisabb stílusban is. De hát a falkaszellem!
Ne feledjéták már el, hogy anyák vagyunk.....és Anik is az.. Látatlanban ki tudja..talán nem is rossz? vagy jobb mint x-y!

És nekem mondjuk eszembe nem jutna egyikőtökről sem véleményt nyilvánítani az itteni hozzászólásaitokból.

Most jöhetnek a minek írtam ide, meg mi közöm hozzá, meg ki kérdezett hozzászólások, de ennek a topicnak sajnos már nem mindegy?

Nyissatok egy újat, oda ezek után biztos nem fog kéretlen látogató írogatni. Szép estét!

Éva

Kép Kép Kép
 
 


Kedves Éva!

Te is, mint falkatárs, véded Anikot, mi meg védjük egymást. Azért Anik első 2 hozzászólása minden, csak nem jóindulítű. Mindegy, ezt tényleg törölni kell, ne ilyen hagnemben induljon egy csodálatos élet várása.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.18 12:00-kor.
Vendég
 


Anik a testvérem, nem a falkatársam!És nem védem, mert nem értek egyet azzal amit tett, viszont azzal kevésbé amit Ti!
Szerintem minden jóérzésű, elfogulatlan ember-nő-anya, így érez. És igen, törölni kell mindenképpe. De azt hiszem ezt csak az teheti meg aki nyitotta!(JA! ÉS TI NEM VÉDTETEK SENKIT! VAGY ROSSZUL LÁTOM? tI TÉNYLEG HERGELTÉTEK EGYMÁST!)

Kép Kép Kép
 
 


Azta ,csajok,pár napja benéztem nagy várakozással,hogy újra átélhessem a babavárás első heteit,erre látom nem is mostani babaváró nyitotta.A képek csodásak a babákokról,és tök jó hogy ti már anyák vagytok!!!
DE miért írogat ide az összes 2009-es májusi????????????????

Törölni csak a moderátor törölhet és ő is csak nagyon jó indok mellett teszi.

Van egy topic ahol lehet neki írni,és válaszol is,kérem a topic nyitót hogy minnél hamarabb töröltesse,mert ha nekem ilyen topicba kellett volna becsatlakoznom,most nem lennék babanet tag!!!!!

 


Én is pofázom akkor még egy kicsit. :) Sajnálom, hogy ilyen "véres" lett ez a valóban kedves üdvözlésnek született topik. Azt gondolm, sosem vezet jóra, ha az ember első dühéből reagál, a harag haragot szül. De valóban nem szerencsés az sem, ha olyasvalaki nyilvánít egy ilyen dologban véleményt, akinek sem az üdvözlő, sem az üdvözölt oldalról nincs köze hozzá... Tanácsom, hogyha tényleg szeretnéd az ilyen fajta véleményt leírni, Anik, akkor címezd annak az 1 személynek (ugyanis csak 1 ember indíthat topikot egyszerre a gyakorlatban, még akkor is, ha ez többek elvi támogatásával jött létre) privát üzenetben. Nem kell azok véleményét ilyen durván befolyásolni, akik örömmel érkeznek a pozitív tesztjeikkel. Ők is tudnak maguk véleményt alkotni, hadd maradjon nekünk a lehetőség, hogy tőlük kérjünk elnézést, ha nem tetszik nekik, hogy megndítottuk a topikjukat.

Annyiból meg, ami így kiderülhet egy emberről (pl. 48 hozzászólás alapján) kérem kedves topiktársaimat, ne formáljunk véleményt, mert való igaz, hogy amilyen stílusban történt, azzal építeni nem tudunk. Arra nem gondoltatok még (nekem most fogalmazódott meg igazán), hogy akire haragszunk vmi cselekedete folytán, annak a saját véleményünk szerint épülésre, változásra van szüksége? Ahelyett tehát, hogy csatába szállunk, és beledöngöljük a hibával együtt a földbe, és bezárjuk a véleményünk kialakította ketrecbe (és így hibás marad, de össze is törik), legyünk vmi módon épülésére!

Mindazonáltal osztom azt a véleményt, hogy rossz döntés volt így elbaltázni a topikot.

Késő van, roppant filozófikus órám tört rám, hát kérek mindenkit, hogy ezen a kis írományon ne sértődjön meg, úgyis nemsokára semmis lesz a topik törlésével együtt... :)

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.08.18 12:45-kor.
 
 


Elnézést kérek! Tévedtem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.14 18:27-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.08.18 12:45-kor.
 
 


Végképp nem szeretnék tűzet szítani de Catherinnel értek egyet.....és igazából én sem értem hogy miért írogat ide ilyen sok 2009 májusi anyuka.A 2010 márciusi topicot én nyitottam mert úgy volt h akkor érkezik a 4.kisbabánk(aki sajnos már angyalka lett :( )és igazán szívből mondhatom hogy igenis nagyon jó érzés és öröm volt megnyitni azt a topicot..saját tapasztalat tehát első kézből való :wink: ..ezt az örömöt és izgatottságot vesztitek el azzal h nem hagyjátok h egy olyan kismamam nyissa meg a topicot aki épp remegő kézzel tartja a pozitív tesztet a kezében és a boldogságtól szárnyalni tudna :wink:
(és írom ezt úgy hogy a topicnyitó Annus közel áll a szívemhez egy másik topicból)

Lehet h inkább csöndbe kellett volna maradnom mert most valszeg engem is jól lehurrogtok(kicsit erőszakosan is talán....mert eddig sajna ezt olvastam azokkal szembe akik ellenkező véleményt írtak nektek)de muszáj volt megírnom nekem is a véleményem mert nyitott a topic és nyitott a véleménynyilvánítás is :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.14 18:28-kor.
Vendég
 


tényleg...simán lehet Anik megint terhes :wink:

Egyébként anno mi is megnyitottuk a 2009 márciusi topicot(mi voltunk a 2008 márciusi)akkor jó ötletenk tűnt..de most h én nyitottam várakozással teli a 2010 márciusit...szal most értettem meg hogy ez a kiváltság legyen azé a kismamáé aki szintén akkor várja a picit a szíve alatt.

Na csak ennyit...többet nem szólok bele :wink:Legszívesebben én is ide tartoznék....talán egy -két hónap múlva újból nyithatok egyet
:wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Olyan visszhangja lett ennek az egésznek, hogy be kellett néznem ide.

Na, ez a "bolhából elefánt..." tipikus esete.

Ez a legutóbbi: -"ezt az örömöt és izgatottságot vesztitek el azzal h nem hagyjátok h egy olyan kismamam nyissa meg a topicot aki épp remegő kézzel tartja a pozitív tesztet a kezében és a boldogságtól szárnyalni tudna" - nekem már kicsit túl csöpögös, bocsi...

Lehet, hogy csodabogár vagyok, de így négygyerekes anyukakét engem spec. piszkosul nem érdekelne, hogy melyik topikot ki nyitotta meg... Ven, és kész. Örülünk neki. Ha kedvünk van, írunk bele, ha nincs, nem. Bocsi...

Kép
 
 


Szkitty!

Ha te nem vagy "csöpögős" a te szavaiddal élve ,azért még másnak meg lehet adni az esélyt,nem???Hisz nem lehet mindenki egyforma..én igen a negyediket vártam és mégis "csöpögős "vagyok....ez baj???????????????

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Szkitty
Csak a "csöpögős" szóra akarok kitérni!
Neked már 4 gyereked van nem? Gondolom nem is kellett igazán megküzdened azokért a plussz tesztekért!!!
De megnézném, ha még nem lenne gyereked, és már majd 3 éve próbálkoznátok, és végre a kezedben tartanád a plussz tesztet, hogy csöpögnél!
Csak ennyit szerettem volna volna, bocsi!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty!

Ott a pont!!!!!Totál igazad van!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Köszi Panny! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.08.18 12:45-kor.
 
 


Én sem hiszem le h te képes vagy így reagálni csak azért mert valakiknek más a véleménye mint neked/nektek.Ne haragudj de oda írunk ahova akarunk,EZ NEM A TI TOPICOTOK,az feljebb van egy kicsivel,nem??!!És ha már itt tartunk, talán ha a jó Isten is úgy akarná akkor több eséllyel és jogon lehetnék itt én mint te.

Erőszakos vagy és ez egyátalán nem szimpatikus!! :shock:

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.08.18 12:46-kor.
 
 


Én is Anikkal, Pannival értek egyet. (szia Panni).
Szerintem is egy olyannak kellene megnyitni a topic-ot, aki oda tartozik. Hülyeségnek tartom a stafétabot-ot, mint ahogy vmelyikötök írta.
Nyisson az topic-ot, akire vonatkozik, vagy oda tartozik. :D
Nosztalgiázni úgy is lehet, hogy beleolvasok. Ennyi erővel, lehetne indítani 2010. június, 2010. július, 2010. augusztus... aztán, ha majd vki úgy gondolja, akkor ír bele.
Panninak igaza van, miért kell elvenni attól a lehetőséget, aki pont abban a hónapba várja a babát, s ő szeretné megnyitni.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Akkor miért írogatsz még mindig ? :lol:

És az, hogy itt mi van, és kinek mi a véleménye, leszarom!!
Én csak az enyémet írtam le, mert megtehetem! Ennyi, és pont.

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Ha visszaolvasol én elég kultúrált és mondhatnám kedves hozzászólást intéztem....amira te sztem nem a megfelelő stílusban reagáltál(ha már a stílusról írsz és arról h mit illik és mit nem)..

Sztem nem azt a világot éljük h ha valami nem tetszik akkor azt ne lehetne kultúráltan megírni...nem egy olyan dolgoról volt/van szó h erre azt lehetne mondnai h nem illik....én megírtam a személyes példámat és kész(erre a te egyik topictársad "csöpögősnek" titulált...ezt illik????)...és erre neked ilyen ellenségesen kellett reagálni????Akkor kinek és mit nem illik????Gondolkodj el légyszi!

Én nem akarok és nem is akartam vitázni,csupán megírtam egy-két másik társammal együtt h szerintünk ez miért nem jó ötlet....ennyi!

Szia Annamari :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


...
 
 


maumau írta:... sztem jo otlet h szerkesszuk at a sorainkat ha nem torlik hamarosan! Hatha eszhez ternek es ok is kitorlik. :shock: undorito


Maumau!

Nehogy azt gondold, hogy nem láttuk jónéhányan, hogy milyen hangnemben és hogyan írtál Panninak, és attól, hogy ezt most te kitörölted, nem változtat semmit. Az a gond, hogy abszolút azt gondoljátok, hoy igazatok van, és mindenki más meg ...
A fenti idézet a te hozzászólásodból való a másik topikból... (Azért írtam ide, mert te az én hozzászólásomat nem tudod szerkeszteni, :D úgyhogy legalább ennyi nyoma legyen annak, hogy a törölt hozzászólások milyen hangnemben íródtak. Hisz még most sem tudtad az "undorító" szót elhagyni... Ha nem törölted volna - és szerintem az lett volna tisztességes, ha már megírtad - én nem szólók hozzá a topikhoz.)

És nem is értem, miért ugrottatok rögtön ide, lett volna egy nyitó hozzászólás, meg egy ellenvélemény és kész. Amivel Anik nem volt egyedül (én is azt gondolom, mint ő, nyisson az, akire vonatkozik), mégha sokan nem is írtak be. De maradt volna 2 hozzászólás, és a 2010-esek írhattak volna...
Most viszont már remélhetőleg törlik a topikot, és mindenki (ti is!) tanul az esetből.

Astrid

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.08.18 14:51-kor.
 
 


AZ ANYASÁG EGY CSODA!!!!! ÖRÜLJÜNK NEKI INKÁBB!!!!!!
LOVE & PEACE!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
 
 


MOzza, vagy ahogy a NEXT elnevezte:

PEACE and LOVE ! :lol:

Panni, drukkolok, hogy Te is hamarosan újra anya legyél!

Viszont ha esetleg mégsem törlik a topicot, megtennétek, hogy törlitek a hozzászólásokat? (MINDENKI) Tényleg ne ezt lássa egy újdonsült, boldog anyuka! Max csodálkozik, hogy nem érti, de nem lesz rosszkedvű.
Vendég
 


Sziasztok,

apa vagyok a Babanet csapatából és meglepve látom, hogy olyan dolgon is képes megcsúszni egy jó gondolattal elindított topik, amin nem kéne... :)

Lehet, hogy nem a legjobb irányt vette a topik tartalma, de szerintem minden érintett régi és új babanetes lehiggadhatna és ezzel visszatérhetne a topik az eredeti tartalmához. A személyeskedést, valamint a valós, vagy vélt sérelmeket félretéve folytathatnátok a beszélgetést mindarról, ami összeköt bennünket: a gyerekvállalásról, a várandósságról, a családról, örömökről, bánatokról. Akinek valami miatt nem jön be ez a topik az folytassa máshol, akik meg maradnak, azok segítsék egymást.

Bízom abban, hogy a sérelmek görgetésén túllépve a jövőben a kulturált párbeszéd és a kedves szó lesz jellemző a topikra.
További jó beszélgetést minden topiklakónak! Sziasztok!

apa :)
apa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: