Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

kicsit meg vagyok ijedve.lehetséges hogy 14 hetes terhes vagyok,és eddig nem vettem észre......?????
a helyzet a következő.két kisfiam van,náluk minden úgy történt ahogy megvan írva.mensi elmaradt,fájtak a cickóim,egész nap tudtam volna aludni...a rosszullét szerencsére elkerült.
most viszont épp válófélben vagyok az apjukkal.
júniusban volt egy kisebb "kalandom" pár alkalom volt csupán,inkább csak olyan vigasz féle(régóta ismerem az urat)de ez lényegtelen.
előtte május 23.-án jött meg a mensim.aztán júni 23.-án,júli 19.-én és aug. 17.-én.
nem figyeltem a mennyiségüket,mivel egészen tegnap estig nem gyanakodtam semmire.
tegnap este viszont tv-zés közben szimplán a hasamra tettem a kezem,és kicsit később mintha valami/valaki odasimult volna hozzá,aztán jöttek a már ismert buborék pukkanások........simánn lehülyéztem magam.ám nem hagyott nyugoni és éjjel mikor a kicsi felkelt,amíg szopizott megint éreztem.aztán ma is már párszor.
a kisebbiket is ilyen koránn kezdtem el érezni.
az említett úron kívűl,máskor,mással nem voltam április óta.
persze,vegyek tesztet,menjek orvoshoz,tudom....veszek,és megyek is.csak addigis...
 


Sziasztok!
Mi 14-én "csináltuk" a babát, de még nem teszteztem, korai még. Viszont 20-án kellene megjönnie a mensimnek, ami meg is jött.. vagyis.. nem tudom! Eleinte kevés barna folyadék volt csak, mostanra meg inkább vérzés. Nem tudom, ez most a mensi, csak meg van zavarodva a leendő baba miatt..?? pls segítsetek
barbara22
Mindszentgodisa
 
 


szia barbara22!
Ha jól értelmezem akkor te most menstruálsz így szerintem nem jött össze a baba.sajnálom.
 
 

 
 

szia barbara22!
Ha jól értelmezem akkor te most menstruálsz így szerintem nem jött össze a baba.sajnálom.

Szia!
Hát ez az, amit én sem igazán értek, hogy ez menstruáció, vagy barnázás? Mert van, mikor kevés barna, van, mikor vér is jön..
barbara22
Mindszentgodisa
 
 


Soha nem lehet egyforma mennyiségű és állagú illetve összetételű a menstruáció. És a várandóságnak vannak jelei. Megnövekedett vizelési inger esetleg rosszullét, fáradékonyság.
Ha gondolod csinálhatsz tesztet, de szerintem ne nagyon reménykedj.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron