Új privát üzeneted érkezett!

Hú Mara mennek a drukkok! Remélem már babáztok :)

Szilvi: Dehogy vagy te rossz anya!!! Ne is gondolj ilyesmire. Azért ennyi teendő, ennyire kevés pihi szerintem mindenkit kikészítene. Ezért mondtam neked, hogy még mielőtt hazamenne Ármin, próbálj meg egyet szusszanni... Sajnos nem jött össze, de ha tudsz csak kis időre is, pihenj le te is.

Kinga: Te sem vagy semmi a mai kirándulásoddal :)

Nekem elkezdett vizesedni a kezem-lábam :( Ma akartunk elmenni kalandparkba, mert kaptunk ajándékba belépőt. Erre ma reggel Bence sírva jött át, hogy fáj a lába és egész nap sántított :( Délután is hatalmasat aludt, így ma nem mentünk csak a papáékhoz, holnap viszont elmegyünk végre. Úgy láttam, hogy most este már nagyon eleven volt, jöttek rokonok látogatóba, Bence meg össze-vissza ugrált meg produkálta magát...
Megvettem egy csomó húst is, hogy teszek a fagyiba a fiúknak ennivalót, ha esetleg hétvégén lennénk kórházban. Nem jutottam még el addig, hogy megcsináljam az ételeket, holnap délelőtt viszont muszáj lesz, mert tönkre mennek...

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Mara olyan jó hogy legalább nem úgy kellett megindítani. Kívánom, hogy az a kis csöppség mihamarább megmutatkozzon nektek, hogy mielôbb átölelhessétek. Te jó ég várva várt pillanatotok. Szorítok!

Kinga hát igen az biztos , hogy egy maradandó élményt szerzett volna a kis pötyi. Tényleg hogy vagy? Fájások vagy ilyesmi?

Ranita persze hogy nehéz rászólni a nagyobbra. Senki sem akar konfliktusokat. Mikor nyugi van akkor kellene elmagyaráznod neki hogy a hugica feje még nagyon puha és elég hozzá egy ici-pici ütés hogy baj legyen, és a következô alkalommal már tudod neki mondani, hogy Hanna tudod megbeszéltük hogy a hugi feje milyen puha. ugye nem akarod hogy baja legyen? Ezt szerintem nem fogja letolásnak venni sôt szerintem mivel okos kislány majd figyelni is fog az ilyen dolgokra.

Bettica Bencének lehet, hogy haggyatok ,nem akarok menni sehova napja volt. Biztos valami frontotok lessz.

Szilvi szerintem várjál még azzal az orvossal. Az ilyen picurkák még álltalában a nap közben történteket álmodják vissza és lehet , hogy azt az esést rosszabbúl élte át. Ha egyébként nyomásra nem fáj neki akkor szeritem nincs nagy gond. Kívánom, hogy így legyen. Napközben megha Gveni nincs otthon tessék aludni Árminnal. A sok kis összelopott órácskák kárpótolni fognak.

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Sziasztok!

Reméltem, hogy ha visszaérek vidékről már lesz tanya....hmmmm...azért látom, hogy talán lesz valami.

Szilvi: Dehogy vagy rossz anya, sok nehézségen mentél át, ne feledd, próbálj pihenni amikor csak tudsz! És kérj több segítséget anyudtól vagy mástól!

Mara: Juj, nagyon drukkolok!

Daligra: Te is pihenj! A szüléshez is kell erő!

Betti: Jó kalandparkozást! Énfiam tegnap este fél éjfélig játszott a rokon gyerekekkel, majd apósom felé konkrétan beájult a kocsiba:)

Kép

 
 

Sziasztok!

Remélem MArával minden OK, s már meg is van a csemete azóta! :-)

Szilvi, csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, ne gondold, hogy rossz anya vagy. S ezen ne is járjon az agyad. Nagyon nehéz lehet nektek, de ennek ellenére annyira jól csinálod.... csináljátok. Ne aggódj, menni fog, nem lehet másképp! Kitartást! S ha tudunk valamiben segíteni, kérlek szólj!

Betti, jó szórakozást nektek!

Kinga, vannak még fájásaid?

Andi, tényleg pihenj, ha tudsz, ezután még ennyit sem fogsz tudni... Tényleg, van már nevetek? Vagy Nicolas lesz? :-)

Mi jól, bár tegnap megint a szülőszobán voltunk. Félrenyeltem egy kis vizet, s brutál köhögőroham jött rám. Persze azon túl, hogy majd megfulladtam, éreztem, hogy folyik valamim. Persze azonnal beparáztam, hogy magzatvíz, s bementünk a kórházba. Vizsgáltak vagy 2 órán keresztül, de nem magzatvíz volt. Be akartak fektetni megfigyelésre, de nem maradtam, a doki szerint kellett volna, a szülésznők meg legyintettek, hogy húzzak haza. + közölte az egyik tök jó fej szülésznő, hogy anyuka, nem lehet, hogy pisi volt, nem mazatvíz?
Szóval csajok, elértem 30 évesen, hogy bepisiltem... Valszeg. Megígértem, hogy ha valami folyást észlelek, akkor azonnal bemegyek, illetve figyelem a magzatmozgásokat. Hétfőn meg úgyis találkozom a dokival. De szerencsére száraz bugyival vagyok tegnap este 8 óta.

Jah, s egy kérdés. Mondta az ügyeletes doki, hogy nagyon hátul van a méhszájam. Ez jelenthet valami komplikációt szülésnél? Vagy csak azt jelzi, hogy még nem szülök?

Dia
Lilypie Pregnancy tickers
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


Csajok van tanya!!!
Akkor oda is írok :-)

Dia
Lilypie Pregnancy tickers
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


Mara irt tnap este: Bence az utolso pillanatban visszafordult,igy csaszar lett,de megerkezett 52cm-vel es 3 kg-val!
A 4.forumbaba :-D

Kép

Kép
 
 


Bocs:Bence 3,5 kg!Vegul nem is lett pici!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lanyok!

En most talaltam ra a forumra, nekem is van egy szeptemberi babam, Miku (Miklos). Szivesen csatlakoznek, de mintha mostanaban nem lenne nagy a forgalom a topikon.

Irjatok, ha megvan meg a csapat.

Viki

+ Kép
wixon21
Budapest XI. kerület
 
 


Szia wixon21!

Véletlenül olvastam bele ebbe a fórumba, de ha van kedved csatlakozhatnál a 2011 októberi zárt fórumba, ott vannak szeptemberi babók is, az enyémek meg még augusztus végiek. Ha van kedved csatlakozni, dumálni irj és felveszünk a tagok közé. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: