Új privát üzeneted érkezett!

Melcsi: Igen, az vagyok. De azt hiszem eddig még nem idegeskedtem halálra magam... :) Pedig itthon vagyok, és így van időm agyalni... meg teleírni a fórumot :lol:

 


Sziasztok!

Csatlakozom hozzátok én is. Pont két hete teszteltem pozitívat, és jövő hétfőn megyek dokihoz. Van egy lassan két éves fiam, ő a mindenem. Remélem sikerül összehozni a tesót, mert több próbálkozást már nem vállalok be.
A kistarcsai kórház szerintem jó hely. Együtt vagy a gyerkőccel, s bár sok segítséget nem kapsz a csecsemősöktől, de három napot ki lehet bírni. A fiammal császárom volt, így a szülésről nem tudok véleményt mondani.

Mindenkinek boldog babavárást!

Kép
Kép
 


üdv tessza!!!

nekem olyan rossz érzésem van,meg fáj a hasam, meg a gyomrom,meg mindenem..asszem bekuncsorgom magam egy Uh-ra, tuti ami bizti...:(

Kép
Kép
 
 

 
 

Szia tessza, üdv körünkben:)
Az jó Mara, ha nem idegeskeded túl az egészet, vagyis az lenne a legjobb!Mondjuk én világ életemben ilyen voltam:(Na, de most erősítem magam, hogy nem lesz semmi baj:)Egyébként nekünk Ő lenne az első!Szép kis koraőszi baba:)Nekem azt mondta a dokim, hogy majd csak jövőhét csütörtökön menjek, addig ha nincs semmi baj, felesleges, úgyis akkor már többet lát a kis drágámból:)
Nekem egyenlőre nemsok tünetem van még, nem tudom, hogy lesz-e, csak annyi, hogy sokat vagyok nagyon álmos...
Nem tudjátok Csajok, hogy a magne b6-ot csak akkor kell szedni, ha a doki mondja?Szedtek valami terhesvitamint?Én ha eszembe jut, bedobok egy Elevitet, de semmi rendszeresség, azt mondják, az sem jó...
na puszi!
melcsii
Miskolc
 
 


Üdv Tessa! :)

Niki: Ha megnyugtat akkor hajrá! Azért remélem minden rendben lesz! ;)

 


Én is Elevitet szedek, már jó ideje :)
Megnéziumhoz nem értek, de ha görcsöl vagy keményedik a kismama hasa, akkor tudom, hogy azt szokták javasolni!

 


Sziasztok :)

Bekukkantottam hozzátok, mert valószínűleg szeptemberben fogok én is szülni, csak az augusztusiba írok, mert a kalkulátorok augusztus végét dobtak, de a doki szerintem szeptembert mond majd :)

Melcsii, magne b6-ot magadtól is szedhetsz, én konkrétan tolom is, mert émelygek, de az segít!

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Én femibion 800-at szedek, állítólag jobban hasznosul belőle a folsav. Ha görcsölök magneB6-ot.

Kép
Kép
 


Sziasztok Kismamák!
Voltam ma dokinál.
Eredmény: 7mm és látható szívdobogás...hurrrrááá :)...mondjuk szerintem mutathatott volna bármit a képernyőn, mindenről elhittem volna hogy az ott egy dobogó szivecske.
7mm, hűhaaaa, ilyen ütemben mindjárt iskolás... :)
Szép estét kívánok mindenkinek!
Eszti
esti
Szigetszentmiklós
 
 


Szia esti!Gratulálunk a picurkádhoz, biztos klassz érzés lehetett látni:)Mennyi idős várandós is vagy? 7mm...hihetetlen:)Miből lesz a cserebogár :roll:
Gabrilio. örülünk, ha hozzánk is benézel néha, elvégre akármelyikünknek lehet babókája aug.végén is, illetve Neked szept.-ben:)
jó éjt Lányok!
melcsii
Miskolc
 
 


lányok, van az anyatanya.hu egy 2011 szeptemberi babák csoport, ami egy zárt fórum.
Ha van kedvetek gyertek oda (is) , ott már vagyunk egy páran, de nem elegen :D

sajnos tööbünknek akadtak problémái a nyílt fórumokkal (sok az abberált, beteges zugolvasó és nem szeretnénkha valaki áldozattá válna)

természetesen nem kötelező vagy valmi,csak ha kedvetek van :)

esti: hatalmas gratula a nagyemberhez

Kép
Kép
 
 


Szia melcsii!

Ha jól láttam mi egyidősek vagyunk. Nekem nov. 28 jött meg utoljára. Ez alapján 6 hetesek vagyunk. :) Nálunk is első baba.

Szeretném ha legutolsó beírásokat legfelülre hozná az oldal. Nem tudjátok hogyan kell beállítani úgy, hogy ott is maradjon a követező bejelentkezéskor is?

Eszti
esti
Szigetszentmiklós
 
 


Esti: Tényleg mekkora már a picikétek! :)

 


Sziasztok!

jó,hogy jöttetek többen is,gyarapodjunk csak

Én tegnap voltam ultrahangon,sajnos van egy nagy bevérzés a petezsák alatt,így szigorú fekvés jövõ hétfõig.hogy ne vetéljek el.
Remélem majd visszatapad.Kaptam utrogestánt.
Jövõ hétfõn uh megint.
Én béres gravidát szedek terhesvitamint.Szerintem magnéziumot lehet szedni,ártani nem árt.
meso81
Budapest X. kerület
 
 


Szia esti:)Tényleg, akkor egy idősek vagyunk:)Gratulálok Neked, Nektek:)Első baba:)
Meso, volt valami jele, tünete a bevérzésnek?Éreztél valamit, vagy csak az uh. állapította meg?Pihenj akkor nagyon sokat, csak semmi megerőltetés!!!!!!!!!
Velem/velünk minden rendben hála Istennek:)
szép napot Nektek!
melcsii
Miskolc
 
 


hellóóóóóóbellóóóó

ma voltam uh-n mert nagyon fájt a hasam, gyomortól nuniig, babafej már 10mm :)

tehát a baj nem ott van, átmentem a háziorvoshoz és valószinuleg hasnyál mirigyemmel van gond...faszaaaa

Kép
Kép
 
 


Lányok! Vigyázzatok magatokra! De nagyon!!!!

 


Niki, most valamit nem értek. KB egy idősek vagyunk és nekem tegnap a doki 7 mm-t mondott teljes hossznak. Vagy rosszul értettem? Csak mert te babafejnek írtál 10mm-t. Ez elég nagy difi.
És mi ez a hasnyál izé....remélem nem komoly!
Írj ha megtudtál valamit a dokiktól!

Meso, pihenj sokat, szorítok, hogy minden rendbe jöjjön nálad!
Üdv!
Eszti
esti
Szigetszentmiklós
 
 


esti, én babafejnek hívom úgy ámblokk a kölköt :) tudod apa -apafej...baba-babafej 8)

volt vv-n holnap eredmény,nem tudom mozgatni a karom annyit csapoltak

át kell valahogy állítani a vonalzóm,mert tegnap 7+1 naposnak mondtak,szóval ma 7+2 elvileg

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

új vagyok legalábbis ebben a topikban. De már nem vagyok kezdő a forumozásban, csak épp már nagyok a gyerekeim. EGyik 12 éves másik májusban lesz 6. Tegnap voltam dokinál, állítása szerint 4 hetes terhes vagyok, de én szinte biztosra tudom h 6 hetes. szeptember 15-re vagyok kiirva. Viszont nagyon sokat görcsöl, feszít a hasam, szédülök ami egyik terhességgel sem fordult velem elő. Kaptam Magnerotot, Urogestan(ha jól irtam) , Folsavat, és bizakodó vagyok. Szeretném megkérdezni, hogy ki hol fog szülni, van e fogadott orvosa, és tudnátok -e nekem segíteni, mert én az egyik pesti korházban szültem, de nem vagyok benne biztos h most it ott szeretnék. De szeretnék minnél előbb egy kedves megbízható,figyelmes, nem túl anyagias orvost találni. sajnos nem állok úgy anyagilag, h százezreket fizessek szülésért.(kistarcsai korház kizárva részemről!) köszönöm a segítségeteket előre is.
Ritkán vagyok netközelben, de jelentkezem biztosan!

MInden jót nektek, Csilla

Kép

Kép

Kép
 


Szia Cslllllla, üdv itt gratula a babádhoz!

én sajna segíteni nem tudok,győri vagyok így adott hogy a PAMOK ban szülök...viszont az orvosom maga a megtesteült angyal... :wink:

Kép
Kép
 
 


Szia Csilla!

Esetleg nézz meg néhány fórumot a Sote I-ről. A legrosszabb amit hallottam róla, hogy futószalag jellegű.... de lehet oda terhesgondozásra is járni, és van valami alapítványi rendelőjük is, ahol mehetsz mindig ugyanahhoz a dokihoz, és szerintem olcsóbb, mint egy magánrendelés. Sajnos nem tapasztalatból írok, így csak annyit tudok megosztani veled, amit összeolvastam...

 


Szia Mniki !

köszi, és szerencsés vagy, dokit illetően!

Hófehérke!

köszönöm a hsz-t, olvasgatok én is, és érdeklődőm. nagyon az elején vagyok-vagyunk, csak szeretnék felkészült lenni, mert a 2. gyerekkel több orvosom is volt, és jobb szeretnék egyhez járni csak!ÉN pest megyében lakom, ennek körzetében keresek, bár Az István korház szóba jöhet még. Futószalag elv nem tetszik, (és hidd el nem vagyok válogatós), csak biztonságra törekszem!Jobb ha az ember lánya bármikor fordulhat az orvosához, bármilyen problémával, akár éjjel akár nappal.

sziasztok

Kép

Kép

Kép
 


Csilla: Én az Istvánba jártam meddőségi kezelésre, de nem mennék oda vissza. Az asszisztensek mind a két osztályon ott vannak, és amit pletykáltak a szülészetről az nem tetszett. Aztán amikor orvost kezdtem keresni akkor is elég sok rosszat olvastam. Szerintem nagyon ki kell fogni a dokit, ha odamégy...

 


Sziasztok!

(most titokban netezek, mert munkaidőben vagyok ezért csak tömören tudom leirni amit szeretnék.)

Az első gyerekemet a kistarcsai korházban szültem, fogadott orvosnál viszont szülésnél nagyot csalódtam benne. Emiatt kerestem másik orvost, aki épp az István korházban dolgozott. AMikor terhes lettem, kicsit furcsán viselkedett az orvosom, hideg és közömbös volt annak ellenére h hozzá jártam én is meddőségi kezelésre, mert a fiamra majd 4 évet kellett várnom. Utána átkerültem a MÁV-ba, de ott sem találtam egy rendes orvost, igy nem volt más választásom, visszamentem az Istvánba ahhoz a dokihoz. A fiam nála született. Maga a szülés mondhatn álomszülés volt, de tudom h ennél a dokinál nem szeretnék szülni mégegyszer.A korházzal semmi bajom nem volt, -egyetlen dolgot leszámítva. Amikor felkerültünk az osztályra nem volt sazbályozva a látogatási idő, és nem volt "magánéletünk". Elég kellemetlen volt úgy s zoptatni h mki férje, családja bemászkált néha még este 11kor is mikor pihentünk vagy szoptatunk volna. Szóval ezért vagyok dilemában mert más orvost nem ismerek ezeken kívül.

MOst megyek amunkámra koncentrálni amíg lehet..

szép napot mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Csilla: Megértelek, és sok sikert a dokikereséshez! Én is keresőben vagyok, talán írtam is már... mi egy éve költöztünk a környékre és a BMC-n kívül máshova nem jártam... úgyhogy nagy a dilemmám.

 


melcsii:A bevérzésnek az volt a jele,hogy 3napig nagyon görcsölt a hasam.

csilla:Az I-es nõi klinika tényleg jó,minden orvos szakmailag a legjobb,az viszont igaz,hogy elég pénzéhesek.
Ha azt akarod,hogy éjjel-nappal tudjad hívni,ha gond van,azt meg kell fizetni sajnos.

A fiatalabbak emberségesebbek,és nem mindegyik fogad el pénzt.Ha komolyabban érdekel,tudok mondani nevet....

Lányok:Ti kinek mondtátok már el,hogy babát vártok,és mit szóltak hozzá?
meso81
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Folyamatosan itt állok a kétségbeesés határán, és azon aggódom, nem lesz-e baja a babámnak. Közölték a munkahelyemen, hogy nem tudják meghosszabbítani a szerződésemet, mert most fog lejárni január 31-én, és nincs rá lehetőség h tovább foglalkoztassanak. A legszebb az egészben, hogy munkanélküli segélyre sem leszek jogusult, sőt fogalmam sincs h ha megszületik a baba milyen pénzt fogok kapni és meddig.. Úgyhogy most nem tudok lelkesedve írni.

Hófehérke!

ez az egyik legnehezebb, megtalálni a megfelelő orvost.

Meso81!

Köszi, gondolkodom még rajta. NÁlunk csak a rajtam és a páromon kívül a lányom tudja és a legjobb barátnőm! MÉg korainak tartom elmondani. Munkahelyen meg most nem aratnék vele sikert..

További szép napot!

Kép

Kép

Kép
 


Emese: Mivel én a beavatkozások óta itthon vagyok táppénzen, így elég sokmindenkinek el kellett mondani. Pl. A suliban (ott dolgozom) a főnököknek (sok van belőlük)... Természetesen így a rokonok egy része is tudja már. Szóval nekem nem volt választásom elmondom-e.

Csilla: Nem vagy könnyű helyzetben az biztos. Szabad kérdezni mit dolgozol?

 


Hófehérke!

Hivatalban dolgozom, irodán. Ma 4-ig ugyhogy már csak holnap fogok tudni írni.

Kép

Kép

Kép
 


Csilla: Azt tudom, hogy különböző juttatások járnak már a terhesség 90. napjától. (Adókedvezmény... ) Azt nem tudom, hogy él-e még a hivatásos anyaság, de érdemes lenne utána járni, hátha... (Nem vagyok képben ezekben a dolgokban, lehet már évek óta nincs is ilyen)

 


Utána olvastam, és sajna nem jár csak a gyerek 3. évétől. :(

 


Utána olvastam, és sajna nem jár csak a gyerek 3. évétől. :(

 


tudják hogy terhes vagy? mert akkor a passziv táppénznek nézz utána...

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Niki, nem tudják, akkor már előbb elküldtek volna. Sajnos nálam ugy látszik a sors kísért a fiammal szintén ugyanigy jártam, próbaidős voltam, megtudtam h terhes vagyok, senkinek nem mondtam el erre másnap közölték h felmondják a szerződésemet! Érdekes nem? Voltam tegnap dokinál, passzív táppénz csak 3o napig jár, de ugy tudom az nem számít bele a munkaviszonyba. Viszont azt mondta utána is tud tartani betegállományba, csak nagyon nem mindegy h hogyan, és mennyit fogok kapni. EGyenlőre ugy döntötünk a párommal, hogy megpróbálok elhelyezkedni, és titokban tartani h terhes vagyok, és meglátjuk hátha sikerül kihuznoma próbaidő végéig. De félek, mert a hasam is görcsölget, rengeteget szdülök mostmár (és mivel kocsival járok veszélyes s lehet). Arról meg nem is beszélek, -talán el sem hiszitek- de már most nem férek bele egyetlen nadrágomba se!! MI lesz később?

Hófehérke!
Sajnos igen, csak 3 évét ha betölti akkor jár a főállású anyasági, ami szintén nem sok ,de mellette lehet dolgozni is. Gondoltunk rá, de egyenlőre a mostanra koncentrálok meg arra h minden rendben legyen a babával, meg a szülésnél is!

Szép napot nektek, és légyszi írjatok magatokról h kicsit "megismerhesselek" titeket.

Csilla

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok, én is csatlakozom hozzátok, 5. hetesen és végtelenül boldogan első jövevényemmel :wink:
milemy
Aba
 
 


Sziasztok.Niki vagyok.24 éves vagyok van 2 csodás kislányom :D
Vasárnap pozitivat teszteltem.:DRemélem minden rendben van mert akkor szeptemberben érkezik a kistesó:D

Remélem mindenki jól van.Nekem egy nagy aggodalmam van hogy hogy birom ki szerdáig a dokiig?Nagyon félek.csináltam vagy 5 tesztet mind pozi:D

Kép

Kép
 


Üdv az újaknak!

Én ma voltam a választott dokimnál. :) 6 hetes 2 napos, korának megfelelő a kicsikénk. És egyértelmű a szívcsőpulzáció. :) Kedden még a kórházba kell visszamennem, aztán már csak a 10. héten láthatom :(

 


Niki2 üdv itt is :)

Mara gratula a szívcsőpulzációhoz (anyám de hosszú szó :D )

Milemy: Üdv: írj magadról, honnan miként?

Csilla: úúú,nehéz lehet, próbáld meg akkor a titkolózást, remélejük jól jöttök ki a dologból
én elhiszem : én már terhesgatyát hordok :oops:

Kép
Kép
 
 


Csilla,meg midenki magamról: Győr belvárosban lakunk a férjecskémmel,és a 19 hónapos Lilivel . 26 éves vagyok, párom 27. Diplomám szerint közgazdász vagyok francia nyelven :) idegenforgalmi területen, amúgy egy utazási irpdában voltam referens, ebből adódik hogy imádok utazni,szervezni,tenni-venni-ügyködni :) és néha kéretlenül is tanácsokat osztogatni (ezért előre bocsi) Lili 24én kezdi a bölcsit,mert közben a kis boltunkat irányítgatom, ami egy használ bébi.gyermek és kismamarhabolt, mostmár bebebizivel kiegészatve. Így adva van hogy naponta pocakosokkal,és babákkal találkozom :) hamar jött a vágy a tesó után!

na szófosi off... :wink:

Kép
Kép
 
 


Magamról: Én matek informatika tanár vagyok. Ez azt hiszem mindent elmond rólam... na jó nem :) A párom és én is 30 körül. Én leszek, ő nemrég múlt. Korábban Nyíregyházán éltünk, de a férjem környékbeli, így "visszajöttünk" Pest Megyébe. Ő mérnök. "Elit" Gimikben dolgoztam eddig, és tehetséggondozás a fő profilom. Na ez most nagyképű volt... :P Ikerházban lakunk egy kisvárosban. Szeretek kreatvkodni, kertészkedni... 5 évet vártunk a babára, így most nagy az örümünk. :D

 


Sziasztok Lányok!
Kihagytam 1 napot. Számítógép undorom volt. Egész nap ezt püfölöm a munkahelyemen is. :(
Én egy nagykereskedésben dolgozom, de végzettségem szerint szociálpedagógus vagyok. Remélem egyszer hasznát veszem, mert akkor érezném teljesnek az életem. Én 35 éves leszek nyáron és a férjemmel már 10 éve vagyunk együtt. Még nincs babánk és kb másfél évet dolgoztunk a 2 csíkon. :) Szigetszentmiklóson élünk. Én is imádok kertészkedni, bár új vagyok még ebben a témában. Imádom az állatokat. Van cicám és kutyám is. Sajna be is szoktattuk a lakásba, úgyhogy állandóan takarítok, merthogy rend és tisztaságmániás vagyok. Röviden ennyi

Csilla. Én a Péterfyben szeretnék szülni. Ott tudok ajánlani 2 főorvost/-nőt, de mindegyik magánrendelős, azaz pénzes, ugyanakkor gyakran behívnak a kórházba is. Utánaolvastam a kórház szülészetéről különböző fórumokon, és jó a visszhangja. Szóval ha érdekel szólj!

Mara Gratula! Jó volt látni, igaz?

Tényleg, ti mit gondoltok a h1n1 oltásról? Beoltatjátok magatokat? Vagy már megtettétek?

Üdv!
Eszti
esti
Szigetszentmiklós
 
 


Ja, milemi és nikianya, üdv nektek! Gratula a picikhez!
Egyre többen vagyunk :), remélem fogom tudni követni, hogy kivel mi törénik éppen :).
esti
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Lina vagyok. Szeretnék hozzátok csatlakozni eddig úgy néz ki hogy szeptemberben kis tesó jön hozzánk!Van már egy tündéri kislányom ő 2,5 éves.

Szerdán megyek én is uh.-ra

Lina

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


lina 8) légy üdvözölve

Kép
Kép
 
 


Jujj,de jó!
Jó sokan vagyunk már,be fog indulni a topik....

Milemy,nikianya és lina üdv köztünk!

milemy:Mikor volt az utolsó menstruációd?Orvoshoz mikor mész?

nikianya:Miért félsz?Ha már 5tesztet csináltál,biztos ott van a kistesó.
Hány évesek a lányaid?

hófehérke:Nagyon gratulálok!6hetes 2 napos picurnál már van szívhang?Én hétfõn este megyek uh-ra,és 6+1 napos leszek.Remélem nekem is lesz már akkor.

esti:Én is most gondolkodom a h1n1 oltásról.Én úgy tudom 5hetesen már lehet oltani.

Jó hétvégét!
Emese
meso81
Budapest X. kerület
 
 


12 hét alatt nem oltanak
én elvből nem oltatok

Kép
Kép
 
 


Akkor ez az oltás kérdés rövidre lett zárva. Egyébként én sem akartam oltatni... Így viszont rettegek, ha valaki eltüsszenti magát a munkahelyemen. ... és persze mindenki bejön dolgozni betegen is.
esti
Szigetszentmiklós
 
 


Emese: Hangja még nem lesz, de pulzációt már lehet látni. :)

Oltás: Engem eddig kétszer oltottak, és mind a kétszer beteg lettem, azóta nem oltatok. Nincs is semmi bajom. Mivel e miatt nagyon nagy az ellenállásom, így a család oltatja magát. Dolgozni meg többek között a fertőzésveszély miatt már nem megyek vissza. A gyerekektől sok mindent össze lehet szedni...

 


nekem 6+2nél a 3 mm-s babónál hallottuk, úgy zakatolt mint egy vonat. Anyám ki is volt "akadva" hogy hogy a fenébe lehet HALLANI egy 3 mm-es emberke szivét...igen ez olyan csoda,amit ők nem élhettek át velünk...

Kép
Kép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: