Új privát üzeneted érkezett!

Hát, nem is volt valami szép tőle a nyaram... Elég nagy Advil fogyasztó lettem :) De valóban, legalább nem feltűnő.

 


Szaisztok!

Bocsi, hogy bepofátlankodok közétek egy kicsit!
Minden kismaminak gratulálok, boldog, gondtalan babavárást kívánok!

Ranita,
jajj, én annyira örülem, mikor olvastam, hogy sikerült végre a kistesó!
És nem lesz semmi baj, hidd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon drukkolok Nektek!
Puszi!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Sziasztok!

Csilla, én elsőnek örültem volna az ikreknek, mondtam is a dokinak, hogy jól nézze meg nem lát e kettőt. Most annyira nem örülnék, mert őszintén szólva nem tudom hogy birkóznék meg a faladattal hogy van egy kicsi, és mellette lenne még 2 pici...
de majd 31-én kiderül:)

Kinga, elvileg az első UH-n már ki kellene derülnie a 2 szívhangnak...


Fogak: már én is írtam hogy küszködök a fogaimmal. Nekem van 2 gyökérkezelt fogam, amire nagyon kéne korona, mert így állandóan letörnek-széttörnek, már alig merek keményebbet rágni...
De a dokim szerint ezekre nem lehet koronát tenni, mert annyira kicsi rész már a saját fogam, de ezt annyira nem tudom elfogadni, ha letelt a 12 hét, megyek egy másikhoz...

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Szia Mareszka, gratulálok a 4 gyermekedhez, nagyon nagy teljesítmény, minden elismerésem! Én nem bírnék ennyi gyerekkel:)
Gyere ha biztos a jóhír!:)

Kép
Kép
Kép
 


Jó reggelt mindenkinek!

Látom nem nagyon volt mozgás.

Tegnap jó sz@r napom volt. Meghalt a biztonsági őrünk :( :( :( . Nem is volt öreg és olyan rendes, aranyos bácsi volt. Ráadásul éjszakára is jöttem és annyira rossz érzésem volt egész éjszaka, tudtam, hogy jönnie kellene, de nem jött. Egyedül is voltam, mondta apa, hogy eljön hozzám, dehát neki is pihennie kell....Jajjj, ez engem most nagyon megviselt :(.

Hétfőn meg fel kellett hívnom a dokit, mert megint volt ilyen rózsaszínes folyásom. Nem igaz, hogy nem tud minden rendben lenni. Remélem tényleg csak a hüvelygyulladástól van, nagyon para vagyok. Azt mondta használjam el mind a 10 kúpot, mert eredetileg csak ötöt beszéltünk meg, aztán jövő héten menjek vissza.

Én is örültem volna az ikreknek, a 2. uh-on nagyon nézegette is a doki, hogy nem e kettő, de aztán megállapította, hogy nem. Szerinte az egypetéjű ikreknél az elején- mégha van is szívhang- nagyon könnyen el lehet nézni, nem minden esetben látszik, hogy van ott egy 2. babó is.

Kép

Kép
 


Meli,
köszi, aranyos vagy :D. De azért még mindig csak óvatosan.
Lucus hívott a zárt topikba, mondta, hogy te engedsz majd be. Ha minden ok lesz majd jelentkezek és megyek.

Kép

Kép
 


jó reggelt!

NEkem sincs jó napom depis vagyok, ráadásul fél 3kor ébredtem azóta nem alszom..h birom ki estig?egy 3az1-ben kávét ittam, azon kivül mást nem..ti kávéztok?

ANita! sajnálom az illetőt, de gondolj csak bele, nem szenvedett és így könnyebb lesz. és ne paráz nem lesz semmi baj!

Hófehérke!

én nem szedtem gyógyszert a fogamra, de szenvedtem.vhog ynem bizom a gyógyszerkbe, csak migrénre szedek illetve most a baba miatt. Az én fogam most a korona felett bedagadt, és apukli egész a szemem aljáig ér..fájdalmas..este almaecettel borogattam ez eddig bevált..most nem szeretnék fogat huzatni főleg ugy h nyáron nagyon nehezen rávettem magam mikor szintén igy jártam, erre előttem 2 embernek beletörte a fogát a doki, második nekifutásra tovább törte végén feladtam és eljöttem...itt egy kontár van!!

Gabi!

téged sem irigyellek, tudom min mehetsz keresztül..de nem lesz olcsó mulatság. én félnék a beültetéstől, biztos nem kellemes..

szép napot, Csilla

Kép

Kép

Kép
 


Jó reggelt!!!

Tiszta para vagyok. 10:30 doki! Mostmár látszania kell kispöttynek!!!

Hát igen, nem egy olcsó buli a beültetés, foganként 300.000.-, és nem egy kell....
De ezt elvileg altatásban végzik, mondjuk biztos nem kellemes utána sem!

Üdv: Gaby

KépKép
gabalex
Budapest X. kerület
 
 


Gaby: Mi volt a dokinál? Gondoltam rád ma!

Egyébként nem vittétek ma túlzásba az írás...

Én ma elkezdtem rendesebben figyelni a diétámra. És elmúlt az émelygés. Biztos azért, mert gyakran kell ennem, és egészségeseket...

 


Szia Mara!

A helyzet bonyolult. Van egy 8 mm-es petezsák a méhüregben, ami állítólag teljesen jó!
Viszont van a bal petefészkemtől egy petevezeték tágulat (ettől szurkál a hasam) ami jelenleg azonosítatlan eredetű. Ha mákom van semmi extra, jövőhétre elmúlik. Ha peches vagyok, akkor az ott szintén egy megtermékenyített pete, és baj lehet belőle.
A legnagyobb érdekesség, hogy kispötty hüvelyin nem látszott, csak hasi UH-on!

És a legnagyobb ciki a klinikára nézve, hogy nem a petezsákot mérte az UH-os doki, hanem egy Naboth tüszőnek nevezett valamit a méhnyaknál.(A Naboth-tüsző egy normális jelenség a méhnyakon, tehát önmagában nem jelent betegséget. Csak kimásoltam )
Szóval jelenleg ez a helyzet!

Jövőhéten megyek vissza a magánUh-ra, 2 hét múlva doki!
Ha kekeckedik ott hagyom a dokit a francba!

Szóval a lényeg, én most úgy döntöttem, hogy semmi extra nincs a petevezetékemben, jövőhéten ott sem lesz, és minden oké lesz!!!! Remélem ezek a dolgok tényleg fejben dőlnek el!!!!


Én is azt lesem egész nap, hogy mekkora csend van!

Nincs kedved átjönni az anyatanyára?

Üdv: Gaby

KépKép
gabalex
Budapest X. kerület
 
 


SZiasztok Lányok!

Rég jártam erre. Már másfél hete nem voltam dokinál. Rendesen hiányzik, hogy nem láttam ultrahangon a picurkát. Remélem minden oké. Már nagyon várom a 12. hetet, akkor fogom újra látni.
A nadrágom már marha kényelmetlen ülésnél. Azt hiszem lassan vaterázok pár kismama nacit.
Derekam egy kicsit jobb lett, de még nem 100-as.
Szerintem az alvás is egyre jobb. Egy huzamban már tudok aludni, vagy 3 -4 órát is, így egyre kialvadtabb vagyok. :)
Képzeljétek nekem kimaradt a hányós, émelygős időszak. (Pedig jó lett volna egy kicsit fogyni az elején ).
Ma mesélte az 50 kilós kolléganőm, hogy ő bizony 40 kilót hízott a kisfiával. :shock: Te jó ég! Jól megijesztett. AZt hiszem megfogadom az orvos tanácsát és megpróbálom kerülni a szénhidrátot.
esti
Szigetszentmiklós
 
 


HOgy lehet beállítani, hogy nekem is legyen ilyen kis idősávom alul? Most egy kicsit bénának érzem magam emiatt .... :D
esti
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Én tegnap nem tudtam bejelentkezni, olvasni tudtam, de írni nem
:roll:

Gabalex,
vártam a híreket tegnap.
Hány hetes vagy most a mensi szerint?
Nem kell mindjárt rosszra gondolni, igazad van, ha lenne ott valami azt éreznéd. Nekem volt m.k. terhességem és attól nem a hasad szurkálna az tuti.
Most innét akkor mindenki az anyatanyán van, csak én lemaradtam róla vagy az egy másik csapat?

Esti,
készítesz egy ilyen vonalzót, aztán be kell szúrnod az aláírásodba.
De már olyan régen csináltam ilyet, hogy így fejből nem is tudom elmondani részletesen.
Nekem is kellene csinálnom, de még mindig nem merek.

És gyertek és írjatok!!!!!!!!
Én ma dolgozok és nagyon ráérek :D .

Kép

Kép
 


Esti,
nekem is van már olyan nadrágom, amit nehezen gombolok be. Tegnap anyukám meg is jegyezte, hogy mekkora hasam lett :roll:. Remélem ez csak jót jelenthet :roll:.
Tegnap ráálltam a mérlegre, igaz este, de +1 kilót mutatott -58-ról indulok- de meg sem lepődtem, mert eszméletlen mennyit bírok enni. Nekem is rá kellene szoknom a sokszori kevésre, de most is olyan éhes vagyok :roll:.

A hányás, hányinger nekem is kimaradt (néha van egy kis émelygés), de a melleim éjszaka megint majdnem leszakadtak. Alig bírok megfordulni az ágyban.

Kép

Kép
 


Ranita!

Elvileg ma vagyok 5+6 hetes, de azt mondják valamivel kevesebb.

Milyen tünetekkel járt nálad a M.K-i?

Üdv: Gaby

KépKép
gabalex
Budapest X. kerület
 
 


szisztok!

Gaby, nekem inkább görcsölget a hasam , de én is parázom. viszont tényleg fejben dől el minden ezért próbálok én i spozitivan gondolkodni. jövöhéten megyek én is a dokihoz, akko rmár többet tudok.

Egyenlőre ugy döntöttem, h maradok a mostani dokinál, de ha úgy érzem h nagyon nem stimmel, és váltani szeretnék megteszem. De most még maradok!(így akkor az istvánban fogok szülni).

ESti!

ne aggódj mki más és más, nem feltétlen fogsz te is annyit hizni. én mindkettővel 13 kg hiztam. szerintem most se lesz sokkal több. én megállás nélkül eszek már többen is "megszóltak". én már nézegetem a teszveszen a kismama nadrágot és szoknyát, mert nem férek bele a nadrágjaimba, de előbb meg kell várnom az ucsó fizum..

anita!

én maradok a babaneten, nem akarok máshol forumozni. ha mégsincs itt mozgás akkor nem forumozok..de kár lenne ha mki átmenne máshova és emiatt behalna a topik..

vonalzót úgy tudtok csinálni, h felmentek pl. a nagyonbaba.hu-ra ott különbözö vonalzókat kinál fel, rákkatintatok és onnan már van segitség simán fog menni. végén ha kész a babanetes profilban kell bemásolni a második kódot. ha igy nem érthető segitek bárkinek s zívesen!

képzeljétek el, tegnap a párom elkezdte mondogatni h milyen jó nekünk lesz egy Sárikánk..mire én: Anna lesz hizsen tudod..még kétszer bepróbálkozott majd végül megszólalt: jó, akkor Annamária. vicces h anyum azt szerette volna ha engem is igy hivnak, de apum miatt Csilla lettem, így anyunak ha nem is lánya de az unokája az lesz..

én netközelben leszek ma, irjatok!

Kép

Kép

Kép
 


Gabalex,
a legelső tünet így visszagondolva a derékfájás volt és a terhesség legelejétől véreztem. Elmentem dokihoz, aki viszont látta a méhemben a petezsákot, de ne ijedj meg, nem 8 mm-es volt. A petezsák nem fejlődött, ezért csináltak egy küretet, azt hitték csak ennyi az egész. Csakhogy a küret után pár nappal megint elkezdtem vérezni és nagyon begörcsölt az az oldalam. Az rettenetes volt. Akkor csináltam egy tesztet, ami pozitív lett és már tudtam, hogy itt baj van. Csakhogy a dokik nem hittek nekem. Én saját magam mentem be a kórházba, azt mondták a vesém görcsölt be és a vérzés mensi. Bentfogtak, 2 hétig vizsglgattak, minden nap teszt, ami egy nap kivételével mindig pozitív lett és uh sorozatok. Semmit nem láttak az ég világon, pedig az már 8 hetes terhesség volt.
A dokim szabadságon volt akkor, engem meg már majdnem hazazavartak, volt olyan doki, aki megkérdezte, hogy mit keresek még mindig ott.
Aztán jött a dokim, azt mondta addig sehova, amíg nem csinált egy uh-ot, ő vette észre, hogy a Douglasban van folyadék, rögtön punkció és mivel a folyadék vér volt, rögtön megműtöttek.

Na, most jó hosszam leírtam neked. Én nem hinném, hogy egy 5+6 hetes m.k. terhességet lehessen látni uh-al, úgyhogy nyugi, jövő héten nem lesz ott semmi.

Kép

Kép
 


Jó reggelt!

Gaby: Tuti rendben lesz minden! Hidd el, és úgy is lesz...

Ranita: Nem próbáltál sportmelltartóban aludni? Tudod, amiben nincs merevítés csak lényegében egy elasztikus anyagból van... állítólag az segít.

Én -1 kilónál jártam még 3 napja. Azért is vagyok most szigorú magammal. Nekem hínom kellene, mert így is sovány vagyok. Viszont a kezembe került a centim, és elkezdtem mérni a "hastérfogatom" Kíváncsi vagyok milyen ütemben fog nőni...

Más fórumra már én sem akarok átmenni, itt is megfordultam több topikon.... de egyszerre csak 2-3 amit követni tudok, így többnyire lemaradok ott, ahol már nem annyira aktuális számomra az információ :oops: Ilyen kis hűtlenke vegyok :oops:

Esti: Vonalzó készítésben én is szívesen segítek, ha kell...
Ma kicsit rendrakós napot tartok. Holnap a fogorvos tuti kiüt egy kicsit, így akkor semmihez sem lesz kedvem.
De azért be-be nézek majd. :D

 


Ha gondoljátok majd egy "Baba neve" oszlopot is csinálok később.

Kép

 


Szia Mara
Szerintem csinálj, bár én még a neven nem gondolkodtam el.
Azt hiszem megvárom amíg kiderül a neme, az pedig még arrébb van. Annyi sok szép név van, nehéz lesz a döntés.
Eszti
esti
Szigetszentmiklós
 
 


Eszti: Az biztos... mi is arra várunk.
Hogy haladsz a vonival?

 


Hófehérke,
Ezt kipróbálom majd. Bár már régen hordtam ilyen melltartót, nem tudom egyáltalán van e még ilyenem vagy kiszanáltam őket. Majd megnézem.
Nappal is fáj amúgy, de ha csak hozzáérek, mert azért ilyenkor a melltartó jól tartja, dehát egész nap sem bírom abban, mert nap végére meg már az is szorít :roll: .

Jó ötlet, hogy neves rublikát is csinálsz majd, bár már ott tartanánk, hogy a nemüket is tudjuk.

Kép

Kép
 


sziasztok!

jó ötlet a baba nevét is felírni! én nagyon bízom benne h kislány lesz. de majd kb. 10-12 hét mulva kiderül.

hófehérke!

majd gondolok rád holnap, nekem mára dagad be a fél arcom a fogam miatt de borzasztó nyuszi vagyok...........
szeretnél egy újabb érdekes infot ha már haskörtérfogatnál járunk? mindkét esetben 105 cm volt a hasam közvetlen szülés előtti napokban. (szóljatok rám nyugodtan ha túl sokat nosztalgiázom.......................)

ANita!

én is elgondolkodom azon h éjszakára is kéne melltartó mert néha az egyik oldalról másikra való fordulás is fáj..

megyek lassan az oviba a fiamért utána még benézek..

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Tegnap tökjól, ma émelygéssel. Én tényleg kétnaponta vagyok várandós.

Csilla, fájásgyenge voltam, állítólag azért tartott olyan sokáig. Az biztos, hogy a végére nagyon elfáradtam, de utána jól voltam. Nekem akkor már szükségem volt rá, hogy beszóljon a dokim, mert nagyon fáradt voltam, tehetetlennek éreztem magam, és elhagytam magam. Majdnem feladtam. De ezzel a beszólással meggyőzött, hogy nincs baj, rajtam múlik. Ettől erőre is kaptam. De ehhez tényleg az kell, hogy évek óta ismertük egymást, és tudta, hogy akkor, ott, arra van szükségem.
Bendi ma közölte, hogy 5 kistesót szeretne. Meggyőztem, hogy kicsit sok lenne, de mondta, hogy jó, akkor kettőt, mert úgyis két cicim van. :lol:
Én kávézom, reggel egyet, ha nem bírom, akkor délután egy gyengét. Meg iszom fekete és zöld teát is. A dokim szerint nem árt, mert nagyon alacsony a vérnyomásom.

Mareszka, nem semmi a 4 gyerek. Csendben gratula, és majd gyere.

Mara, engem lefejelt a Bendegúz (véletlenül persze), és elhalt a fogam. Legközelebbi rutinkor mondja a dokim, hogy ezt a szép, egészséges fogat meg gyökérkezelni kell, mert halott. Ki is akadtam, hogy a hibátlan fogam egy ilyen hülyeség miatt elhal. :evil: Bosszant, mert amúgy jók a fogaim, szerencsére.
A nevet én is támogatom, egyelőre lehet benne kettő név, aztán majd szűkítünk. Már ha ez belefér.

Szilvi, hát, akkor marad az egy tesó a Bendinek. :)

Anita, sajnálom az őrt. Biztosan nehéz ezt feldolgozni, főleg, ha jófej volt. :(

Gaby, drukkolok, hogy minden rendben legyen. A mk eléggé tud fájni, feszíteni, én napokig feküdtem. Rosszul vagy tőle, még sincsenek kimondott terhességi tüneteid, mert a hcg hormon csak nagyon lassan emelkedik. A mensi sem marad ki általában rendesen, hanem barnás, pecsételő inkább. A tesztek később mutatják ki, és nagyon halványak. Közben is barnázhatsz. Ha viszont erős, szúró fájdalom, hányinger, ilyen van, akkor azonnal kórház. Nekem csináltak hcg sorozatot: kétnaponta nézette a dokim, hogy mennyire emelkedik a hcg-m. Normális terhességnél minimum duplázódik, elhaltnál stagnál, mk-nél emelkedik, de nagyon lassan. Engem még szakadás előtt műtöttek.

Eszti, az émelygés sem életbizti ám a kilók ellen, mert akkor javul, ha eszel rá valamit. Ha csak egy kekszet eszel rá, már akkor is pluszkalóriázol. :twisted:
Vonalzó: pl nagyonbaba.hu, v lilypie.com és ott tudsz csinálni ilyen vonalzót, kapsz hozzá egy kódot, azt beszúrod ide a profilodba, az aláíráshoz. És akkor mindig kirakja, meg számol.

Én ma vasalok, holnap délelőtt megyek dokihoz, utána meg elmegyünk síelni és csak vasárnap este jövünk haza. Úgy várom az uh-t! :D A síelést most nem annyira.

Szép napot!

K.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok ,hogyha nem baj én is csatlakoznék.
Először is szeretnék mindenkinek gratulálni és szorítani.
Az utolsó mensi Dec.8. volt. Ő lesz a 4. És annak ellenére ,hogy a negyedik eléggé félek.
Legyen jó napotok és ami a leg fontosabb vigyázzatok magatokra.
daligra
Balaton
 
 


Daligra: Üdv! :)

Annyira jó, hogy egyre több nagycsaláddal lehet találkozni :) Mi is azt szeretnénk... bár eddig nem nagyon kedvezett nekünk a szerencse...

 


szép is a nagy család, nekem több ismerösöm is van ahol 4-5 gyerek van. serintem ahhoz sok minden kell, egy biztosabb háttér, egy szerető segítőkész férj, és természetesen -gondolom én- szülői segítség is elkél néha..és elhivatottság..én nem szeretem ha vki érdekből szül mondjuk nagyon sok gyereket..(pl 8-at mint az utcánkban).

Kinga csak óvatosan a sieléssel nehogy gond legyen!

Daligra, üdv, és minden elismerésem, 4 gyerek tényleg nem semmi..igaz h nekem a 3. de én is parázom..

további szép napot nektek, megyek dolgozgatom még lehet..

Kép

Kép

Kép
 


Daligra,
üdv itt.Orvosnál már jártál?

Én is szívesen szülnék akár 4 gyereket is. Nekem nincs testvérem és nem jó így, ezért is akartam mindenáron a kistesót. Mert mindig az van eszembe, ha mi már nem leszünk, ők majd akkor is számíthatnak egymásra.
Dehát úgy van, ahogy Csilla mondja, ennyi gyerekhez sok mindennek adottnak kell lennie. Így én beérem kettővel is :D.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Nem tüntem el,csak a fiam beteg.borzasztó vírusok vannak mostanában.3 napja nem alszunk...

Én egyre rosszabbul vagyok.Ennék,de nem tudom,hogy mit.
A hányingerre nekem nagyon jó a cola,tudom,hogy nem éppen egészséges,de ezt kívánom.Régen soha nem ittam.

Mi is 3 gyereket szeretnénk majd,de -hogy fogok bírni kettõvel is :shock:

gabalex:nem lesz szerintem semmi baj.a 8mm az elég bíztató.Szurkolok egy hét múlva.

hófehérke:jó ötlet a név beírása,bár nálunk már most megy a harc.fiú nevünk egyáltalán nincs.Ami nekem tetszik,az a férjemnek nem és fordítva.
És a nagyszülõk,az külön téma........

Azért szóljatok,ha mindenki átmegy egy másik fórumba,nehogy egyedül irogassak magamnak.

Tudtok egy jó helyet,ahol lehetne jó kismamanadrágot venni?
Tudom,a brendonban vannak jók,de sajnos nincs 22 ezer forintom egy farmerre.
meso81
Budapest X. kerület
 
 


Meso jobbulást nektek, az én fiam is köhög, a lányom meg otthon van mert fáj a hasa meg a feje, de semmi komoly. ÉN nem tervezem h átmennék másik topikba ugy h ide egyáltalán nem irok..persze nem mondom h máshova nem irok jelenleg, de maradok hűséges ehhez a topikhoz és örülök h befogadtatok!

én a teszveszen néztem pár ezer forintért egész jókat. én anno vettem egy vékony drap szinű csikos nadrágot de az majd tavasszal lenne aktuális, bár most is jó rám csak nagyon vékony. azt akkoriban kb. 6-7 ezer ft-ért vettem. én vmilyen farmert szeretnék vennei mert ahhoz minden felső megy, és többször is felvehető.

ANita! én totál igy gondolkodom mint te, amikor összevesznek a gyerekek mindig azt mondom h szeressék egymást és ne vitatkozzanak, mert ha én nem leszek nekik akkor csak egymásra számithatnak mindenben! És szerintem ez nagyon igaz! számomra is hiányzott a testvér, és ugyan van féltestvérem de nem tartjuk a kapcsolatot csak elvétve.

AMit sosem tudtam megérteni, hogy miért döntenek nők ugy h egyet sem vállalnak. persze tudom sokszor az anyagiak a mérvadóak, sőt a legfontosabb érv ellene (és most nem azokra a nőkre gondolok akiknek nem lehet gyerekük),. de pl. akik karrier miatt egyáltalán nem akarnak gyereket, ők nem tudják miből maradnak ki..nekem van egy 29 éves kolleganőm és ő sem akar szülni azt mondta h neki a munkája fontosabb, ha be is vállalják majd kb 7-8 év mulva..tény h albérletben laknak, de más is vállalt úgy babát, h nem a saját házában lakik. (természetesen mindenben tisztelet a kivételnek!)

ma már nem leszek megyek haza, holnap majd irok. jó pihenést mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Meso,
jobbulást a fiadnak!
Egyik barátnőm baba bizományiba vett terhes nacikat, potom pénzért és nagyon jók. Én is majd ott nézem meg, hátha szerencsém lesz.
Hannával való terhességemből van 3, de ebből kettőt ki nem állhattam, egy meg vékony és világos színű :roll:.

Csilla,
nekem is van olyan munkatársam, aki kijelentette, hogy neki nem kell gyerek, rosszul van tőlük :roll:.
Egy másik ismerősöm meg azt mondta - nem akar nekik sem összejönni-, hogy ő bizony egy lépést sem tesz azért(kivizsgálás, meddőségi...), hogy neki legyen gyereke. Ha simán nem lesz hát nem lesz, neki jó úgy is. Érdekes :roll:

Kép

Kép
 


Én a C&A-ban láttam 4-5 ezer forintért farmer nadrágot és szoknyát is. Felsők is voltak nagyjából ugyanilyen árban, de azokat nem nézegettem meg.

 


Aki megteheti az itt is szétnézhet: http://www.babyoutlet.hu/Default.aspx Itt 2-3 ezerért vannak Brendonos nadrágok.
Én úgy tervezem, hogy majd ha már bandázzsal nem tudom megoldani a nadrágproblémát akkor ellátogatunk ide felmérni a terepet :)
Nekünk ugye minden újdonság. :) Úgyhogy kicsit beszabadulunk nézelődni... csak legyen majd mit elkölteni.

 


Sziasztok.

Hófehérke: A tábliban láttam a korom nincs ott. 37év. És nem Budapest hanem Halásztelek a lakhelyem. Köszi ha javítod.

Csilla: Akkor mikor mész dokihoz?

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


sziasztok!

CSucsu! jövöhéten de még nem tudom melyik nap, majd hivom a dokit (előbb fizut kell kapnom).. MEgkérdezhetem, h neked nem kell különböző vizsgálatra menni, amit 35 felett végeznek?

Hófehérke!

ez az minden csak pénz kérdése.... :?

ANita! eszembe jutott h még eg ymásik kolleganőm akivel nem egy irodában vagyok, ők kb 7-8 évig próbálkoztak h legyen gyerekük nem sikerült mos feladták, de amikor gyerekről próbálok beszélni vele teljesen érdektelen arcot vág..nem tudom h azért mert már nem érdekli vagy belefásult az egészbe..

Képzeljétek, kicsit csalódtam..tegnap este elővettem a két terhesgondozáis könyvemet, és mindkettőben azt látom h amikor a kiskönyvet állították ki, kb. 1o. hét környékén akkor voltam 52,5 kg. ezek szerint ugyanugy 5o-nel indulhattam az elején..rá kellett döbbenjek, nem 13 kg hiztam hanem 15-öt..számomra ez csalódás...

A közvetlen kolleganőim elköszöntek tőlem, remélik h visszahivnak a vezetők a munkahelyemre, ha más munkakörbe akkor is. De ez még kb. márciusban fog csak eldőlni. Kaptam tőlük egy pohárkészletet, olyan aranyosak voltak! Nagyon szerettem itt dolgozni..és még 2,5 óra van hátra..kezdek elszomorodni...ne lepődjetek meg ha ma már nem jelentkezem..

Csilla

Kép

Kép

Kép
 


SZiasztok!

Gyorsan beköszönök, mielőtt eltűnök én is.

Voltam ma dokinál, az uh szerint 8+1 vagyunk, mensi szerint 7+5. 16 mm a babóca, fejjel lefelé van, és tökjól lehetett látni a kis agykezdeményét. :lol: Olyan kis okos lesz :D

Csilla, én nem síelek, csak napozok majd. Az orvosom is mondta, hogy nehogy lécre álljak, de nem is akarnám.
Szerintem a kolléganődnek fáj a téma. Amikor nekünk nem jött össze, volt olyan időszak, hogy elsírtam magam, ha terhes nőt láttam, pedig mi csak 2 évig próbálkoztunk.
Sajnálom, hogy szomorú vagy :( Gondolj a picire, talán vigasztal kicsit! Meg arra, hogy biztosan kedves és jó ember vagy, ha a kolléganőid sajnálják, hogy eljössz.

Mara, tökjó a linked! Én múlt héten vettem a Brendonban egy farmert, az 13.990 volt, de itt tökjók vannak, töredékáron.

Daligra, üdv itt!

Meso, most én is azon agyalok, hogy nem engedem Bendit oviba, mert mindenki influenzás, én meg nem akarom, hogy hazahozza. Még eldöntöm hétfőig. Most nem tudom beoltatni, mert ő is náthamatyi.

Na, jó, lépek, mert apa csúnyán néz rám, hogy itt verem a gépet, aztán nem tudunk elindulni :)

Jó hétvégét!

K.

Kép

Kép
 
 


Szép napot!

Olyan szép idõ van,süt a nap,kár,hogy nem tudunk lemenni.
Lányok,kezdek már kiakadni.3 hete nem mentem ki az utcára.Ez borzasztó.

Kinga:Ha megteheted,szerintem ne vidd Bendit,mert ez a köhögös cucc borzasztó.És én azért vagyok úgy kiakadva,mert pár szülõ olyan betegen behozza a gyereket,és mindenkit megfertõznek.A mi óvinkban most van bárányhimlõ is :evil:
Mindig hozzád próbálom igazítani,hogy mekkora a pocaklakóm,de most nagyon megtáltosodtál.Nem középidõben fogant a babád?Vagy csak ilyen nagy?A fiadat mennyivel szülted?

Hófehérke:a brendon outlet jó,csak nagy mák kell,hogy kifogjál valamit jó áron.Pont legyen akkora méret stb...
Többször jártam úgy,hogy kinéztem interneten,odamentem,és nem volt.
Ha kell segítség,hogy mit érdemes vennetek majd,szóljál,itt van több anyuka,aki a második gyereket várja,szívesen segítünk.

csilla:nagyon rossz lehet neked,hogy pont most szûnik meg a munkahelyed.remélem lesz valami jó megoldás.
Ti köhögésre mit használtok?
meso81
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
Olyan édik vagytok. KÖszike , hogy befogadtatok.
Elöször is el szeretném mondani , hogy mi külföldön élünk lassan 5 éve. A leg kisebb csöpségünk aki 2 éves ö itt született. Azonban nem vagyok biztos abban , hogy most is itt kint szeretnék szülni.

Ranita: igen voltam de csak a háziorvosnál itt teljesen más a rendszer mint otthon. Otthon szerintem sokkal jobban odafigyelnek a kismamákra.
Képzeljétek csak el, hogy elmentem a dokihoz az egy terhességi tesztel bizonyította ,hogy igen terhes vagyok. A vérvételt azt már nekem kellett mondani. A doki írt a korháznak egy levelet aki visszaírt , hogy oké regisztrálva vagyok a terhesek között. Itt egyetlen egyultrahang van kb. a 20. héten. Röviden ennyi de majd még úgyís írok róla ha érdekel.

Hófehérke : ne aggódj aszerencs forgandó, lehet hogy ez a kis pöttömke hozza meg számotokra a további sikert.

Kinga: oztom meso véleményét szerintem se vidd oviba hogyha nem muszály senkinek nem hiányozna az a fránya influenza meg a bárányhimlö.

Bocsika most mennem kell pedig írnék mindenkinek csak a ki rosszcsontom csibészkedik alvás helyett.
daligra
Balaton
 
 


Daligra:Szabad megkérdeznem,hol laktok?És milyen kint?
Tegnap kapott a férjem egy álláslehetõséget Bécsben,nagyon hezitálunk rajta.Gyerekkel nem nehezebb.Tud valaki segíteni neked?
meso81
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Fogorvos kipipálva. Nem volt olyan szörnyű, mint nyáron. Február közepén tömik majd a másik fogam... :? Akkor már lesz kiskönyvem és pecsétet is kapok :)

Emese: Attól ne félj, hogy nem fogok kérdezni... nem győztök majd válaszolni :lol:

 


sziasztok

én most szombaton teszteltem egy pozitivat, igy ha jol számoltam szeptember végére leszek kiirva..
látom itt már egész kezd összekovácsolódni a csapat :)
lehet esetleg még csatlakozni? :))
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Sziasztok!

Csillanya,
üdv itt, persze hogy lehet csatlakozni. Mesélj egy kicsit magadról!

Daligra,
úristen, egy uh :shock:? Azt hogy lehet kibírni???
És mi van akkor, ha ne adj isten a babának valami baja van és előbb is kiderülhetne?

Hófehérke,
ügyi voltál :D.

Csilla,
engem is meg szokott viselni, ha kiderült a környezetemben valakiről, hogy terhes.
Nyáron, amikor üres volt a petezsákom, szóltam itt egy csajnak a munkahelyemen, hogy mi van és hogy másnap nem tudok jönni dolgozni. Erre ő akkor jelentette be nekem, hogy ő meg terhes. Próbáltam jó pofát vágni, de az akkor nehéz volt nekem. 2 hét lett volna közöttünk és végig kellett néznem, ahogy nőtt hasa, meg mesélt az uh-ról. Nagyon rossz volt :( .

Meso,
nálatok ilyen szép idő volt? Én meg meg akartam egész nap fagyni, olyan ronda idő volt nálunk.

Kinga,
most én is hozzád hasonlítok :roll:.
Nekem 7+0 volt 10 mm. Mennyit nőnek ilyenkor egy nap, nem tudjátok?

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Meso: mi Írben lakunk és nem bántam meg , hogy anno úgy döntöttem , hogy kijövök a két gyerekkel a férjem után. Már csak a gyerekek miatt sem szerintem ha az ember mást nem is tud adni a gyermekének ez egy arany lesz számukra. Segítségem nincs , de nem is igazán tartok rá igényt. Nem mondom néha jó lenne,de a férjemmel igen jól kiegészítjük egymást nagyon sokat segít.Szerintem ne nagyon gondolkodjatok hogyha fix lenne a munka. és egy gyermek a leg fogékonyabb a nyelvre. Az késöbb is majd minden hová kelleni fog.Szorítok a döntéshez. Tudom,hogy nehéz lesz. De csak gondolj bele a gyermek jövöje a leg fontosabb legalább is számomra.Bocsi hogy ennyit írtam.

Ranita: hát igen sajnos ez van nem is fogom kibírni úgyhogy maj elmegyek egy Lengyel dokihoz 12hetesen genetikai uh-ra (€120 lesz) de nem érdekel meg kell hogy nyugtassanak. Itt egyébként nem csinálnak abortuszt akkor sem hogyha beteg a magzat tiltja a törvényük. Úgyhogy para van ezerrel.

Hófehérke: minden elismerésem nagyon ügyi vagy és szerencsés hogy csak 1 fogad rossz. Én karácsony elött csináltattam meg a fogaimat szám szerint kilencet de még mindig nincs befejezve. A legkisebb leszívta az összes vitamint belölem én meg nem szedtem utánpótlást.

csjok megfázásra van egy jó tippem, mivel nem lehet kamillázni. Két szelet citrom két teáskanál méz a bögrébe éj jól nyakonönteni forró vízzel a kanállal kinyomkodni a citrom levét de bennehagyni. Anilyen forrón csak tudjátok igyátok nálam bevált és én szoktam inni csak úgy megelözésképpen is.
Na jól van már megint túl sokat beszélek. szoljatok ám rám hogyha unjátok. állmodjatok szépeket.
daligra
Balaton
 
 


=http://picibaba.hu]Kép[/url]
meso81
Budapest X. kerület
 
 


BOCSÁNAT,CSAK VONALZÓT SZERETNÉK CSINÁLNI
meso81
Budapest X. kerület
 
 


reggelt hölgyeim....megfagyok,iszonyat hideg van, -11 fok,bráááá :? :shock:

daligra, anyáááám, egy uh???? én alig birom ki a 4 heteket az uh-k között. :oops: Barátnőm is Írországban dolgozik,de mondta hogy csak beteg ne lgyen az ember...

fogorvos...jajj,én nem akarom... :roll:


legyen már szerda!!!!!

jajj hétfőn meg kezdjük a bölcsit, izgulok :oops:

Kép
Kép
 
 


sziasztok

köszönöm a kedves fogadtatást, nahát ez olyan jo, hogy igy pörög ez a topik, pedig mégcsak éppenhogy teszteltünk :))
na hát csatlakoznék Daligrához, mi is külföldön élünk, mi belgiumban!
és nálunk is naon drága az orvos, meg minden ezzel kapcsolatos dolog :(
amugy ez nagyon durva, h Irországban beteg babát sem vesznek el, nem gondoltam volna, hogy ilyen barbárok (már bocsi, de nekem ez ijeszto :( ) reméljük azért nálatok nem lesz semmi baj!!
Niki, itt is hideg lett mára, bár nem annyira, de azért vagy 10 percet vakartam a kocsirol a jeget hogy el tudjunk menni reggel boltba!
ja nálunk is van már gyerek, két kislány, 3 éves és 21 honapos..
hirtelen ennyi, majd hétfõn fogok tudni talán jobban jönni, meg visszaolvasni, hogy kicsit jobban megismerhesselek titeket, melohelyrol, ott nagyobb a nyugi, mint itthon a lurkók mellett :)
csillanya
Abaújszolnok
 
 


jaj még egy kérdés, miért nem lehet kamillázni terhesen? nekem ez uj..
meg a köhögõs tipp engem is érdekel, mert borzasztoan köhögök már lassan 1 hete, meg elõtte is gyakorlatilag folyamatosan beteg voltam, de ez a köhögés szörnyû, már kiköpöm a tüdõmet :((
a gyerekek kaptak még otthon ilyen drosera nevu homaopátiás dolgot, annak szedtem be a maradékát, de lehet baromság volt, mert biztos egy gyereknek már dozist irnak elo, mint felnottnek, de itt nem igazán van olyan doki akiben megbizok, akit ismerek egy magyarul beszélõ csoka, de õ meg nem ir fel homeopátiást, mert nem hisz benne, én meg igy babavárosan nagyon nem merek mást bevenni
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Sziasztok!

Újaknak továbbra is üdv! Ha szeretnétek a táblába kerülni, akkor írjatok adatokat!

Én csak most értem ide.... délelőtt takaríttottam, mostam, főztem (nagyon finomakat :) ) aztán meg kidőltem aludni... teljesen megszoktam már a nagy pihenéseket...

A párom ráolttatta az infuenzát a náthájára. Most nem fest valami fényesen.... így kénytelen takaró alatt tanulni az államvizsgájára és meg tüsténkedhetek körülötte :)

Daligra: Már csak egy rossz fogam van... :) Szinte a teljes felső fogsoromat végigtömték a nyárom... vacak rejtett lyukak. KÍvülről nem látszanak, alig lehet megtalálni, belül meg kráter... csak onnan tudom, ha baj van, hogy érzékennyé válik.

 


Sziasztok!

Én Írországban élek és sajnos egy kismamát se ismerek.
Ezért gondoltam bejövök hozzátok, had tanuljak tőletek.
Ugyanis első babánkat várjuk párommal.
Ezen a héten, kedden tudtam meg, hogy babát várunk.
Teljesen ledöbbentem.
Semmit se éreztem.A párom erőltette a tesztet (4napi késés után).
Pozitív lett és délután 2kor már a háziorvosnál ültem, aki szintén megerősítette és ő 5 hetesnek írta be a picit.

Nagyon szerencsés vagyok, mert egy kicsit se vagyok rosszul.
Egyedül a melleim feszülése kínoz, de a sportmelltartó fantasztikus.
Csak fürdeni veszem le :D
Ajánlani tudom mindenkinek, nyugodt szívvel
smaragd85
Tác
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: