Új privát üzeneted érkezett!

Csilla!

Örülök, hogy ezt írod, mert én is fázok a lakásban! Főleg a lábam, a család meg hülyének néz!!!

Üdv: Gaby

KépKép
gabalex
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Huh Gaby, hát én is rendesen paráztam volna, azért ez nagyon kemény! Én most is aggódok rajta, hogy ne legyek beteg, és ne kelljen gyógyszert bevennem, legalább az első 12 hétben. Gveninél ezt sikerült kivitelezni...Mindenesetre jó tudni, hogy ilyet is kibírhat egy baba, és egészséges lehet! De a pozitív hozzáállás az biztos nagyon sokat számít, ügyes volt apa:)

Csilla, én is fázok:)))) mi is kislányt szeretnénk, annak ellenére hogy az első is az. Mi 5-en vagyunk lányok, nem is tudom mit kezdenék egy fiúval:)))))) de majd meglátjuk:)

Mara, nagyon jó a táblázat, ügyi vagy! deeee lehet olyan kérésem, hogy beírod a felhasználóneveket is, mert még nem tudok mindenkit kapásból beazonosítani a keresztnevéről:)

Én meg Szilvi vagyok:)


Hát ahogy így olvasom, én nem voltam olyan sok vizsgálaton az első terhességnél...
Nekem amúgy nem is lesz a 12. hétig kiskönyvem. A dokim babonás:)
A védőnőmet utálom, sose segít, csak okoskodik, nem a kérdésemre válaszol, és nem hagy szóhoz jutni...Úgyh én még nem tervezem megmondani neki a babát:)

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 


Én is 50 kilóval kezdtem ezt a terhességet. Gvenit 57-el.
Mondjuk vele csak 5 kilót híztam, de majd most meglátjuk...
Remélem minden rendben lesz most, Gvenivel sajnos nagyon véreztem, 8 napot voltam kórházban, és aztán 3 hónapot feküdtem...
Megemeltem egy 13kilós kislányt a 13. hét elején, és másnap reggel elkezdett ömleni a vér...Most eléggé vigyázok, a kislányomnál nem emelek nehezebbet...

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Mara, a 47 kiló az nagyon vékony! Én úgy tudtam 50 kiló alatt nem is nagyon lehet teherbe esni...

Kép
Kép
Kép
 


Alacsony súly problémáim sajnos sosem voltak. Túlsúlyosak annál inkább ... :oops:

Üdv: Gaby

KépKép
gabalex
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Gaby, hihetetlen, milyen lelkierőtök van. Szerintem én kibőgtem volna a két szememet, meg ilyesmi. Nem semmi.

Csilla, én is fázom, de én mindig :) Így már senki nem csodálkozik a hálózoknimon, meg hasonlókon. Privit írtam, nem titok. :)

Szilvi, arra azért figyelj, hogy a 12. hétig be kell jelentkezni a védőnőhöz a kiskönyvért, mert különben nem kapsz támogatásokat.

A súly meg attól függ, milyen magas vagy és milyen az alkatod. Az én 176 centimhez még az 50 is piszok kevés lenne.

Ma este vendégeink jönnek, ami jó is lenne, csak ne akarnék folyton elaludni. Madártejet is készítettem, és úgy ráforrasztottam az ujjam a tűzhelyre. Nagyon fáj :cry: Mindent elfelejtek, összekeverek.
Viszont a vérképem jó, a vasam sosem volt még ennyi (éljen a Schüssler-só) :D Egyedül pisimintát kell megint vinnem, az nem jó. De sztem csak ez a szutyok gyulladás, ami van. :?

Jó pihit, sok-sok alvást és jó meleget! :)

K.[/b]

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit még mindig félve, de én is szeretnék hozzátok csatlakozni.

Rólam: van egy 4 és fél éves kislányom, már nagyon régóta szeretnénk kistesót és talán most.... Pco-m van és IR. 2 éve volt egy méhenkívüli terhességem, ahol eltávolították az egyik petevezetőt. Ezután meddőségibe jártunk, volt 2 inszem és 2 lombik, de egyik sem sikerült. Aztán nyáron volt egy terhességem, de üres volt a petezsák :cry:.
Most 7+3-on vagyok, kedden voltam dokinál és már nagyon komoly méretekkel bírunk, 10 mm és csak úgy dobogott a kis szíve. Nekem ez olyan hihetetlen, el sem akarom hinni :D .
Viszont most meg van egy hüvelygyulladásom, amire kúpot kaptam, remélem, hogy nem lesz belőle baj. Az az igazság, hogy a történtek után én nagyon parázós vagyok, úgyhogy állítsatok le nyugodtan.
Legközelebb feb,1- én megyek, dokim azt mondta, hogy szeretne rámnézni, én meg nem bánom :cry:
Védőnőnél még nem voltam, még várok két hetet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ranita1979 2011.01.21 20:45-kor.

Kép

Kép
 


Elolvastam, amit eddig írtatok, úgyhogy próbálok én is mindenre írni,aztán majd lassan megismerlek benneteket.

Szülés: nekem az első jó élmény volt, bár utána 6 hétig szenvedtem, annyira fájtam. Keszthelyen szültem, most is ott fogok.

Tünetek: Hannánál az ég világon semmi nem volt. Most van a reggeli émelygés, végig tudnám aludni a délutánokat, éjszaka viszont szenvedek, mert annyira fájnak a melleim :D Ja, és rengeteget eszek.
Még nem látszik rajtam semmi,de estére kb úgy nézek ki, mint egy 12 hetes terhes :D

Rólam: 31 éves vagyok, apa 32. Én egy szállodában dolgozom, recepción. Ez most nem könnyű, mert 12 órázom és sajna éjszaka is. Most is itt töltöm az éjszakát és nehezen bírom :roll:.
Itt még nem tudják és egyenlőre nem is akarom elmondani. Elvileg 16. hétig 12 órázhatok és éjszakázhatok, hogy utána hogy lesz azt nem tudom. Majd kiderül hogy állnak hozzá és maradhatok e tovább 8 órába.

Hú, nem tudom mi volt még, de kérdezzetek csak nyugodtan :D.

Kép

Kép
 


Szia Anita, üdv itt köztünk! Nagyon drukkolok hogy ezúttal minden a legnagyobb rendben menjen!!! Látod, többeknek itt nehezen jött össze a kistesó, lehet egymásból erőt meríteni:)

Az éjszakázás kemény lehet így terhesen:( Kitartást!

Kinga, köszi hogy szóltál, de nem lesz gond belőle. Az előző terhességemnél is kb 16-17. héten kerestem fel a védőnőt, és akkor lett kiskönyvem. Minden szükséges igazolást a nőgyógyásztól kaptam/kapok, úgyh nem lesz gond...

Kép
Kép
Kép
 


Jaj Kinga, én is a napokban megkívántam a madártejet, csak azért nem csináltam, mert kicsit náthás vagyok, és nem érzem olyan jól az ízeket. Majd ha érzem teljesen!:)

Kép
Kép
Kép
 


Ja, és Anita, ne aggódj a hüvelyfertőzés miatt. Elég természetes terhesség alatt. 2 barátnőmnek is az egész terhesség alatt szinte folyamatosan volt, és egészséges kiscsajok születtek:) de persze azért nyilván kell kezelni...

Kép
Kép
Kép
 


anita nopara, nekem szerdán jött meg a citóm, p2,de gulladás, candida albicans,vagymi...kaptam Mikogal,feldugtam ennyi...de nekem ez tünet, szépen végig fog kísérni 40 hétig :?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok.:D

Rég voltam.Hát én is voltam dokinál menzi késés 10 napon de még nem látott semmit csak hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártya 12mm-re és hogy kissé nagyobb a méhem.Remélem jövö hét csütörtökre ott lesz a kis cseppem:D

Ti hogy vagytok?

Kép

Kép
 


Sziasztok!

örülök h nem vagyok hülye, és rajtam kívül más is fázik!!!!! A mellem egyre jobban fáj nekem is éjszaka, kiváncsi leszek meddig fog tartani. és egyre türelmetlenebb érzékenyebb is vagyok..és mindemellet jelenleg még a fogfájással is küzdöm..

Anita!

ne aggódj nekem is van gyulladásom, én is kupot kaptam rá. Az én kisfiamra közel négy évet kellett várnom, mire összejött de sikerült! ehhez képest a pocaklakó extrasebességgel érkezett..vagyis jelentkezett! Remélem az érkezése is gyors lesz!
A Hanna név nagyon tetszik, de a párom inkább Annát szeretne így emellett maradtunk ha lány lesz..(de elképzelhető h mire megszületik Sárának fogják hívni..............nálam sosem lehet tudni volt már rá példa h utolsó pillanatban döntöttem..._) nem vagyok egyszerű eset!

Kinga ok, olvasom! és majd válaszolok is.!

Mennem kell mert a gyerekeim "ölik" egymást!

szép napot nektek!

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Csilla, a fogfájás az szörnyű tud lenni. Előző terhességemnél nekem is kijutott belőle. kb 2 hétig algopyrin-en éltem, és éjszaka erősödött be mindig. A fogdokim meg elment 3 hét szabira....
És sajnos most sincsenek rendbe a fogaim, mert az egyik gyökérkezelt rágófogam kb ketté tört karácsonykor, amikor valaki kőkemény mézeskalácsát próbáltam elrágni:((( most nem fáj, de meg kell majd csináltatnom, nem is rágok azon az oldalon. Csak félek ha megpiszkálják, utána fájdalomcsillapítózhatom magam, és ezért még várok vele, hogy ne az első 3 hónapban legyen....


Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 


Hát, nekünk még nincs nevünk...Fiú neven csak akkor fogunk elkezdeni gondolkodni, ha genetikai UH-n azt mondják hogy fiú:)
Addig csak a lánynevekre koncentrálunk:) gondolkodtunk a Grétán. A kislányunk rendes neve Gvendolin, Gveninek becézzük, aztán párom mondta milyen aranyosak lennének hogy Gveni és Gréti:)
Dehát majd meglátjuk, na meg először tudni kéne a nemét:)))

Kép
Kép
Kép
 


Na megyek tényleg, párom elvitte sétálni Gvenit, ki kell használnom az időt...

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok,

Szeretnél csatlakozni ha nem bánjátok.
Második babánkat várjuk. Van már egy 5éves lányom. A kistesó hosszú várakozás után jött csak. 2,5-3év volt.
Igazából szeptemberi bab lesz azaz nem tudom mert a mensi szerint augusztus 27. Uh szerint kisebb tehát vagy az uh nem tudták belőni vagy a mensi előtt foganhatott. De a lényeg itt van velünk. 6+2naposan volt szivpulzálás. Már a vérvételen vizelet vizsgálaton től vagyok. Kedden megyek védőnőhőz és EKG ra is.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Újonnan érkezőknek üdv!

Ha szeretnétek a táblázatban szerepelni küldjétek el azokat az adatokat, amik szükségesek :)

Én most ébredtem a délutáni szunyából, de simán vissza tudnék aludni :)

 


Sziasztok!

Totál kivagyok. Panasznap van. A párom tiszta lökött: folyton ideküld vkit délután, mert én úgyis itthon vagyok, majd én odaadom az akármit, vagy ő jön később, de velem addig lehet beszélgetni. Ma pont akkor jött két emberke, amikor éppen felraktam az Utrogestant. Amúgy is kivagyok, mert ha nem ezek az ismeretlenek, akkor a fiam kelt fel délután (vagyis nem enged elaludni), pedig én délutánonként annyira álmos vagyok, hogy sztem a legközelebbi emberkét megölöm. :( Asszem, ma lesz egy elbeszélgetésünk arról, hogy én vajon recepciósnak vagyok-e itthon... :evil: Annyira álmos vagyok, hogy nem bírok gondolkodni.

Anita, én nagyon parázós vagyok, majd elparázunk itt ketten. Nekem is eltávolították a petevezetékemet, 2010-ben. Azért is vagyok most itthon. Én is Keszthelyen szültem, 2004-ben, a Papp Ervinnél. Ki volt a dokid?

Szilvi, én meg mire elkészítettem a madártejet, már nem akartam enni belőle. Nagyon finom volt, el is fogyott, de kb egy evőkanállal csúszott le.
A fiam első szerelme Gréti volt. Azóta a többediknél tartunk, de nagyon aranyos kislánynév. Fiúban talán a Nimród lesz, amiben meg bírunk egyezni és a Bazsó talán. De kislányt szeretnénk mi is. Abban még nagyon-nagy harcok mennek, homlokegyenest mást szeretnénk.

Csucsu, üdv. Sztem pár napot mindenképpen változhat. Bendegúz anno egy héttel később született.

Niki, talán korán volt még, vagy az uh-ja nem olyan jó felbontású.

Csilla, nekem a mellem érzékenysége már elmúlt. Igazából azt én már karácsony óta éreztem. Onnantól a múlt hétig tartott. Pedig akkor még csak beágyazódott a baba. Nem is értem.

Megyek, még legalább két óra, mire lefekhetek. Már csak erre tudok gondolni.

Jó éjt!

K.

Kép

Kép
 
 


Kinga!
Nekem is fájt a cicim nagyon de kb. 1 hete alig. Én is csodálkozom ezen!

Üdv: Gaby

KépKép
gabalex
Budapest X. kerület
 
 


nekem meg egyáltalána nem fájt a cici(kezdeményem) :lol: én nyertem 8)

Üdv csicsi!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hát nem elszállt amit írtam :evil:.

Megint munkából. Aludtam vagy 4 órát, úgyhogy most nagyon friss vagyok. Hogy ezt az éjszakát hogy fogom túlélni, azt nem tudom.

Nikianya,
biztos még csak korán mentél, drukk csütörtökre. A 12 mm mnyh az szép.

Csucsu,
szia, mi már ismerjük egymást régebbről, örülök, hogy nektek is sikerült :D.

Hófehérkével is ismerjük már egymást, ha még emlékszel rám :roll:. Mindjárt nézem mi kell a tábliba.

Kinga,
én is a Pap Ervinnél szültem, most is nála fogok. Évek óta járok hozzá, sok mindenen mentünk együtt keresztül. Te meg voltál vele elégedve?

Köszi mindenkinek megnyugtatásokat a parámmal kapcsolatban. Nem tudom én milyen kúpot kaptam, de valami nagyon sárgát és gusztustalant :roll: .

A mellfájás nálam rendületlenül meg van és azért fura, mert bár 3 terhességem volt már, soha nem fájtak a melleim. És nem csak érzékenyek, hanem nagyon fájnak. De mindegy, én most még ezt is élvezem :D. Apa szerint azért van ez most, mert fiú lesz.

Nevek: Nekem mindegy fiú lesz e vagy kislány, bár azért titkon kislányban reménykedek. Ha fiú lesz, akkor Ábelnek fogják hívni, én ebből nem engedek, lány nevünk meg még nincs is.

Akinél van már nagyobb tesó, ti mikor modjátok el a dolgot?
Többen is vagyunk, akinél nagyobb lesz a korkülönbség a gyerekek között, 5-6 év is akár, szerintetek így milyen lesz? Nem gondoljátok úgy, hogy ez nagy különbség vagy pont jó, mert az egyik már legalább önállóbb? Én ugyan kis korkülönbséget szerettem volna, de így alakult , hogy jó lesz e vagy sem, az majd kiderül.

Kép

Kép
 


Tábliba:
Ranita, 31 év, Keszthely, Keszthely Városi Kórház, 1, szept.6

Kép

Kép
 


Ranita: Emlékszem, és Csucsura is.... :)

Mi neveken még nem gondolkozunk. Majd ha meglesz a neme :) Egy biztos. A mi neveink nem jönnek szóba... gyakoriak a családban :)

 


Kinga, az Utrogestant kúp formájában kell használnod??
Amikor Gveninél véreztem a részleges lepényleválásnál, nekem tablettában kellett szednem...

Anita, én már most mondom Gveninek, hogy van egy picike baba a pocakomban. Mire a pici megszületik, értelmesebb lesz, és fel fogja fogni.
Ő még csak 15 hós lesz. Mondani fogom neki, hogy a tesó milyen jó lesz, játszanak együtt, stb...Remélem nem lesz durva a testvér féltékenység.
Ha minden rendben lesz, nem lesz teljes 2 év köztük. Mi mindenképp így szerettük volna, én jobbnak látom hosszútávon a kis korkülönbséget, de persze az eleje biztos nagyon kemény lesz, viszont aztán könnyebb. És csak hálás vagyok hogy össze is jött mostanra a dolog.

Kép
Kép
Kép
 


Nekem az első terhességemnél nagyon fájtak a melleim kb 4 hónapon keresztül. A hasam miatt feküdhettem volna még hason, de a mellemtől nem tudtam. Most csak kicsit fáj, mint amikor megjön...

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok. Ranita emlékszek a nevedre de bevallom már melyikben írtunk egymásnak nem.
Hófehérke a Te neved is ismerős:)

Nálunk is 5és fél év lesz a köztük. Mi is azt akartuk 2-3év legyen de nem jött össze. Valamiért ezt dobta a gép. Viszont már a lányom önálló sokat segít. Ki tudja lehet így a jó.
Tesóm és köztem 9év van. Senki nem mondaná meg. Sokat segitett nekem anno illetve Anyunak és ezért nagyon szoros a kötelék köztünk. Mára pedig a 9év szinte nem is érezhető. Ő pl a gyerekei között is 7-9évet szeretett volna. 8év van köztük. Tehát mindenek van előnye is.

Táblázat: Erika azaz Csucsu -Budapest Sote II.Mindig leverem ami a Baross utcánál van az az egy úgye?? Mert akkor én a másikba szülök. Szóval Sote II. Szülsé Szept 5. De ez sem biztos majd a 12. heti uh alapján lövik be.
Most írjuk szept 5 ét.
Amúgy mensi alapján Aug 24. Hát nem tudom meglátjuk.
Dr. Ruscsák Mihálynál fogok szülni.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Szóval keverem és nem leverem:)

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


:lol: Csucsu: Felőlem le is verheted, de lehet, hogy rondálásért lecsuknak. :D :lol:

 


Csucsu!

Én is Sote II-es vagyok! :D Nálunk majdnem 6 év lesz a korkülönbség. Annak idején mi sem így terveztük, de így jött össze. Szerintem a Te dolgod könnyebb lesz így, egy kislány tök jól el fog babázni a tesóval. Nálunk a fiammal nehezebb lesz a helyzet. 6 hónapos a keresztlányunk 6 hetes az unokahugi, és már így is látszik a féltékenység. Nem tudom mi lesz itt a tesó mellett. Az én fiam amúgy is egy ördögfióka! :D

Üdv: Gaby

KépKép
gabalex
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Most mentek el a vendégeink, és hulla vagyok.
Mi a két nagyobbnak elmondtuk a babát, éppen ma, de a Bendinek még nem. Megvárom vele a 12. hetet, egyrészt félelemből, másrészt azért, mert neki sztem még elég megfoghatatlan ez az időtáv.
Mi kisebb korkülönbséget szerettünk volna, így jött ki.

Gaby, állítólag az eljén olyan 3 hétig érzékeny nagyon. Az nekem megvolt, most ez a hébe-hóba már kellemes ahhoz képest.

Anita, én nagyon szerettem Ervint. Nagyon jóban is voltunk, mert előtte is hozzá jártam. Jól megszívta velem, mert szabin volt, amikor szültem, mégis rohant be hozzám hajnali 6-kor. Pont úgy viselkedett, ahogy velem kell :) Olyan szépen varrt össze, hogy egyáltalán nem látszik a hegem, volt orvos, aki nem vette észre. Én csak dícsérni tudom, és talán most is ott szülnék, ha nem lenne messze.

Szilvi, én hüvelykúpban kapom az Utro-t. Úgy kaptam már az inszem idején is. 3x2-t kapok. Pont ezért elég gáz, amikor 5 perccel a felhelyezése után betoppan vki...

Elpunnyadok, elfáradtam ettől a nagy szülinapozástól.

K.

Kép

Kép
 
 


sziasztok!

hát ma nem vagyok elhavazva melóhelyen, utolsó héten úg ynéz ki elég laza napok lesznek és azt kevésbé szeretem. bár msot h a hasam elkezdett fájni talán jobb is h nem kell idegeskednem h mihez fogjak először..mert néha bizony ki sem látszom a tennivalókból..

Hilisdeli:!

sajnos nekem is elég rossz fogaimvannak, legrosszabb a koronám ami 6 fogamat érinti és mostanában nagyon érzékenys őt, emiatt nem aludtam egyik este. meg van két fogam ami egszer csak ketté tört, és nekem kellett kihuznom persze a gyökere még bent van.((((((( A gyerekeim közül a fiamnak szintén rosszabbak lesznek a fogai, a lányom viszont szép fogakat örökölt. bár most volt egy fájó foga amit lecsiszoltak és már jól van. A Gvendolin igazán nagyon szép név!Ha már a neveknél tartunk, Amikor a lányom született Tímeát akartunk mikor kibújt a doki megkérdezte h mi lesz a neve akkor azt mondtam Bonita. A fiamnál első perctől kezdve tudtam h Gábor nevet fogja kapni és nem fogom megváltoztatni. MOst ha fiú lesz Péter lesz, párom szeretné. ÉN MArcellban, MÁtéban gondolkodtam..

Csucsu!

örülök h itt vagy))))))))))

Hófehérke!

én is aludtam tegnap délután folyton álmos vagyok..nem tudom ha itt bealudnék mit szólnának :lol:

ANita!

nálunk a lányom és fiam között 6 év és 4 hónap lesz , a fiam és a kicsi között szintén 6 év 4 hónap lesz..ennél jobban össze sem hozhattuk volna.........én azt mondom előnyét látom az első esetbenm mert értelmes okos lányom van, és sokat segitett mindig, csak mióta kamasz vannak olyan megnyilvánulásai h nem játszom az öcsémmel, nem vigyázok rá stb... ha megszületik a kicsi kiváncsi leszek ki milyen fogadtatásban fogja őt részesiteni. AMugy nem igy terveztem az életemet, inkább anno 3 évet akartam a gyerekek között de így alakult és nem bántam meg!

Szép napot nektek! (ha tudok jövök!)

Kép

Kép

Kép
 


elfelejtettem.........én csak a lányomnak mondtam el ő nagyon nagyon örül neki h lesz kistesója..és lányt szeretne, mert most épp elege van az öccséből..megint ebben a korszakban vagyunk.

Mi a véleményetek a h1n1ről?főle gmost h egyre jobban támad? én kicsit félek mert jövö héten ha megyek a munkanélkülibe ott több "százan" lesznek remélem semmit nem kapok el..

most viszont tényleg megyek..

Kép

Kép

Kép
 


Csilla: Én renitens módon nem oltatom magam... de a környezetemben mindenki be van oltva, dolgozni meg nem járok, így viszonylagos biztonságban vagyok.

 


Sziasztok!

Csucsu,
hát már én sem emlékszem melyik topik volt az :oops:.

Hillsdeli,
én is jobb szerettem volna a kis korkülönbséget és Hanna 1 éves volt, mikor elkezdtünk próbálkozni. Biztos hogy jobb abból a szempontból, hogy jól összenőnek, tudnak együtt játszani..... Dehát így alakult.
Nem tudom ez így mennyire lesz jó, de szerintem nem lesz gond. Unokatesóim között van majdnem 6 év, nekem úgy tűnt, hogy mindig olyan jól kijöttek egymással. Hanna meg okos, értelmes kislány, talán jól fogja kezelni a helyzetet.

Nyáron, mikor terhes lettem, volt egy érdekes történet. Feküdtem az ágyon, Hanna odajött, rátette a kezét a hasamra és azt mondta, "Anya, neked kisbaba van a pocakodban, de szerintem baj lesz, mert én ezt a kistestvért nem szeretném. Akkor persze jót nevettünk rajta... :cry:
Most még nem tudja és lehet, hogy a 12. hétig nem is mondjuk el. Viszont mostanában nagyon sokat beszél egy kistesóról, modja, hogy nagyon szeretné ha már megszületne, és mikor kezd már el nőni a hasam, most is mintha érezné :roll:

Kinga,
én is szeretem az Ervint. Halottam róla sok rossz véleményt is, de velem mindig nagyon rendes volt, párszor kaptam tőle seggbebillentést is, de rám fért :D. Úgyhogy jól kijövünk, bár az aggodalmaskodásomtól már néha a fejét fogja. Bár képzeld, múltkor azt mondta, hogy nagyon becsül engem és felnéz rám, amiért így állok a dolgokhoz és ennyi kudarc után sem adom fel. Mindig mondta, hogy higyjem, el, meg lesz ennek az eredménye, és reméljük most igaza lesz :roll: :roll:

Csilla,
én tavaly oltattam magam, idén nem tudom. Már múltkor akartam kérdezni a dokit erről, de elfelejtettem. Bár azt hiszem ő oltás ellenes.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Oltás: lehet, hogy én tudom rosszul, de szerintem 12 hetes korig nem oltanak. Azzal pedig itt szinte mindenki kihúzza majdnem az influenza szezon végéig. Én tavaly oltattam, idén még senki nem kapott a családból.

Anita, velem is olyan volt az Ervin mindig, hogy akkor kaptam tőle hideget-meleget, amikor arra szükségem is volt. Konkrétan, amikor szülés közben követelni kezdtem a császárt (nem kértem semmilyen fájdalomcsillapítót, és összesen 13,5 órán keresztül tartott-nagyon fáradt voltam), akkor hangosan kiröhögött, és mondta, hogy ne szórakozzak már vele. És ez akkor hatott is, a nyers modor ellenére. Azonnal megint elhittem, hogy meg tudom szülni. A barátnőm most Siófokról megy vissza szülni inkább Keszthelyre, csak hogy Ervinnél szülhessen. Sztem ez is sokat elárul.

Többieknek is jó pihit!

K.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én nem oltatom magam. Igaz sokat járok közösségbe, de nem hiszem hogy gond lesz. Tavaly decemberben viszont beoltattam magam. Most nem érzem úgy hogy kéne.

1 hét múlva megyek dokihoz, már úgy várom!
Néha rámjön ilyen para, hogy mi van ha ikrek lesznek, ugyanis van rá esély, van a családban iker...Aztán tegnap kész voltam, mentünk több helyre, és ahova mentünk, mindig ikrekbe botlottunk...
Mondtam is páromnak, remélem ez nem valami jel:)))

Köszi Csilla, párommal elsőre megtetszett mind2őnknek a Gvendolin név. Még terhes sem voltam, csak próbálkoztunk, és amikor láttuk az utóneves könyvben ezt a nevet, akkor eldöntöttük, hogy ha lány lesz, így fogják hívni....

Anita, ez a történet elég ijesztően hangzik, de akkor most jó hogy most várja kistesót:)

Kinga, akkor nálatok most a 4-ik baba jön???


Szép estét mindeninek!

Kép
Kép
Kép
 


Szilvi, a páromnak 4., közösen a 2. baba. :)
Ikrek nálunk is vannak. Ugye, azt már látta volna a doki, amikor a szívhangot néztük???

Na, jó, eltűntem mára!

Kép

Kép
 
 


sziasztok!

érdekes h ti féltek az ikrektől, én meg titkon mindig arra vágytam, bár jelen pillanatban n incs esélyünk rá ,mert egyikünk családjában sem voltak ikrek. De néha eljátszom a gondolattal milyen lehet..természetes egy ikerpárra gondoltam és nem 3-4esre.

úgy mennék már szívhangot nézetni én is, de amig nincs dokim addig ugye nincs hova és kihez mennem..gyorsan kéne döntenem..

Kinga, amikor Gáboromat szültem a dokinak hasonló kedves beszólása nálun is volt, és ha épp nem fájásokkal küzdöttem volna én biztos h beszóltam volna neki..de így elmaradt..természetesen nem pátyolgatást szeretnék csak emberi hangnemet és odafigyelést, törödést.. 13,5 órát vajúdtál???nem irigyellek...ez nagyon sok idő..

jövök még..

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Új vagyok és még soha nem fórumoztam sehol!Kicsit hülyén is érzem magam.
Magamról:36 éves vagyok, eddig 4 gyermekem van(3 lány, 1 fiú) Ha minden igaz megint bővülünk.Most még csak én gondolom így.
Nagyon szép szüléseim voltak.Az első kettő gát metszéssel, a második kettő gátvédelemben.Rengeteget tudnék írni erről.Esetleg, ha van kérdésetek válaszolok.
Most visszavonulok addig amíg biztos nem lesz a babám.
Sziasztok!!
mareszka74
Gyula
 
 


Sziasztok!
Új vagyok és még soha nem fórumoztam sehol!Kicsit hülyén is érzem magam.
Magamról:36 éves vagyok, eddig 4 gyermekem van(3 lány, 1 fiú) Ha minden igaz megint bővülünk.Most még csak én gondolom így.
Nagyon szép szüléseim voltak.Az első kettő gát metszéssel, a második kettő gátvédelemben.Rengeteget tudnék írni erről.Esetleg, ha van kérdésetek válaszolok.
Most visszavonulok addig amíg biztos nem lesz a babám.
Sziasztok!!
mareszka74
Gyula
 
 


Mareszka!

Ne érezd hülyén magad! :D Üdv a csapatban!

Gratula a 4 gyerkőchöz (és csendben az 5-hez is!)
Várunk vissza az örömhírrel!

Üdv: Gaby

KépKép
gabalex
Budapest X. kerület
 
 


Lányok!
Nagyon nagy a csend!

Üdv: Gaby

KépKép
gabalex
Budapest X. kerület
 
 


SZia GAby!

én is többször benéztem a fórumba, de látom sehol senki így én sem akartam magamba írni! pedig elég sokat unatkoztam..most mégis fáradt vagyok, alig várom h ágyba kerüljek, mert tegnap nagyon fájt a gyomrom nem sokat tudtam aludni, és már fél 6-kor keltem.

remélem a többiek is jelentkeznek nemsokára!

Csilla

Kép

Kép

Kép
 


Én is itt voltam többször ma.... képzeljétek kaptam időpontot fogorvoshoz péntekre. Pedig körzeti doki, és általában egy hónapot várok rá... nyáron elkezdtük rendbetenni a fogam, de némi komplikáció miatt lassabban haladtunk, így még maradt mit csinálni... remélem most gyorsan túl leszek rajta. Már most be vagyok rezelve :)

 


Ne rezelj Mara!
Nekem sajnos a felső végig körhíd, az alsók pedig iszonyú gázosak! Genetika! :roll:
Most ott tartok, hogy azt mondta a fogorvos, hogy csak kihúzni tudja az összeset alul. Én viszont nem akarok fütyörészve fogat mosni, úgyhogy most gyűjtök a beültetésre :cry:
Gondolj arra, hogy mindíg van rosszabb, jelen esetben én!

Üdv: Gaby

KépKép
gabalex
Budapest X. kerület
 
 


Gaby: Nekem a nyáron húzták egy fogamat. Először betömte a doki, aztán ínygyulladásom lett a tampontól, amit ilyenkor a szájba tesznek, megszívta az ínyem. Azt kikezeltem, de csak fájt. Gyökérkezelni nem lehetett, mert annyi sok ága volt, így ki kellett húzni. Tiszta gyulladás volt az egész. Szélső fog volt, így nem zavar nagyon... Az a baj, hogy rejtett lyukak vannan a fogaimban. Kívülről semmi nem látszik, belül meg egy kráter rejtőzik... ki tudja most is mit találnak.

 


kétszer küldte, így töröltem az egyiket.

 


Úúú ez elég rosszul hangzik, bár legalább nem feltűnő!
Az enyém sajnos az. És nagyon kiborító, hogy itt tartok 30 évesen!
El sem tudom képzelni mi lesz egy terhesség után!

Üdv: Gaby

KépKép
gabalex
Budapest X. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: