Új privát üzeneted érkezett!

Ebbe a fórumba várom mindazon sorstársaimat, akik egy-vagy több vetélést éltek már át sajnálatos módon, és a szokásos kivizsgálások (kromoszóma, véralvadási problémák, genetika, hormonok stb.)
során nem találtak semmilyen eltérést.

Magamról röviden:

Elzárt petevezetők miatt lombikprogram(ok)ban veszünk részt, már 5. éve harcolunk, a tavalyi egyesterhesség volt, az idei ikerterhesség. Mindkét esetben egészségesek voltak a babáim, semmilyen kivizsgálás nem mutatott ki eltérést vagy kóros eredményt.
Én 2 vetélésen vagyok már túl sajnos, az egyik 17,5 hetesen tavaly (2010), a második alig másfél hete történt szintén 18. héten és most az okokat, lehetséges kivizsgálásokat keresem, kutatom, hátha találok valami megoldást, választ, új kezelési-kivizsgálási módot, ami ezidáig nem történt még meg.

Immunológiai, autoimmun kivizsgálás, IVIG-kezelés témákban szeretnék információkat idegyűjteni, tapasztalatokat, sikertörténeteket, hogy segítsünk egymásnak, hogy reményt adjunk, hogy van REMÉNY!

Írjon bárki, akinek akár saját tapasztalata van ez ügyben, akár ismerős történeteit is várom, akár ha interneten-könyvben talált már ezzel kapcsolatban hasznos információt. Bármit!

Kép

Kép
 
 


Szia!

Sajnálom,ami veled történt! Én is hasonlókat éltem át 4-5 évvel ezelőtt, de azóta van egy 2,5 éves kisfiam! Nekem is két nagy vetélésem volt,(18. és 22.hét) közte pedig egy missed ab. a 6. héten. A harmadik vetélés után mentem el Dr. Fülöp Vilmoshoz, aki minden lehetséges okot kivizsgáltatott. Nekem véralvadás és immunprobléma is volt, kaptam ivig kezelést is.
A Családi neten van egy fórum, Többszörös vetélés után babákért harcolunk, valami ilyesmi a címe, ott szerintem vannak friss információk az ivigről és az egész Fülöp dr. féle kivizsgálásról, szerintem nézz be oda!
Szívesen segítek én is, de azóta úgy hallottam sok minden megváltozott!
akive
Budapest XI. kerület
 
 


Kedves "akive"!

Nagyon-nagyon hálás vagyok a hozzászólásodért, visszatért egy kis remény, hogy talán mégis lehet megoldás a gondokra.

Én is sajnálom, hogy te is átélted ezeket a nehéz élethelyzeteket, de gondolom a kis-nagyfiad azóta is mindig emlékeztet arra, hogy sosem szabad feladni és hogy minden küzdelem megérte Őérte, hogy van neked!

Köszönöm a "családinet-fórumos" tippet is, rákeresek majd!

Ha konkrét kérdésem van ezzel kapcsolatban, ezen kívül a fórumon kívül esetleg hova írhatok neked?
(az én e-mailem: giuditta-22@freemail.hu)

Kép

Kép
 
 

 
 

Szia Judit28!

Sajnálom a történteket, szörnyűség amit átt kellett élned.
Nagyon nehéz, de van remény...

Mi is átéltünk hasonló borzalmakat, az első babánk 20 hetesen halt meg, a második a 9. héten.
Az okokat a mai napig nem tudjuk, el kellett fogadni és továbblépni, ami persze nem olyan egyszerű...
És megjött a segítség számunkra, Dr. Fülöp Vilmos doktor úr!
Jó csomó vizsgálat, és idővel összeállt a kép, hogy mi romlott el!
Nekem ami problémát okozott:
-pajzsmirigy
-női hormonok (sárgatest,prolactin)
-MTHFR C677T mutáció (folsav felszívodási)
-inzulinrezisztencia
-immunösszeférhetőség

Ezeket Fülöp megtalálta, gyógyszeresen kezelte...és, most 11.hetes kismama vagyok!
Van remény, csak kitartás kell, de az nagyon sok!!!

Bővebben ami érdekel jelezd, és szivesn segítek.
Üdv: Erzsi
szerzsi
Paks
 
 


Szia!

Az email-edre írtam levelet, ide nem akartam!

üdv.

Kép

Kép
 
 


Elkeseredetten kérek tanácsot,a második lombikon vagyok túl.
Sajnos egyszer sem tapadtak meg,viszont a deréktályi herpesz mindkét esetben reagált.Nemtudom köze van e hozzá,és hogy merre menjek ezzel a problémával.Az orvosom szerint csak a stressz miatt jött ki.A kettő között nem volt tünetem.Glutén alergia gyanu miatt 3 éve diétát tartok.Valami ötlet a továbbiakra?
Köszönöm! :(
lehoczkinora
Pécel
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron