Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Újj vagyok itt, és bárkinek a segítségét szeretném kérni aki átélt már hasonlót. 3 gyermekem van, tehát rutinos "várandósnak" mondhatom magam. Mind 3 gyermekemmel végig kísértek a terhességi tünetek, fõleg a hányás émelygés. Még aznap amikor szülni mentem is elõtte hánytam.
Most várjuk férjemmel a 4. babánkat. 7 hetes vagyok, múlt héten voltam UH-án. Jelentkeztek is a jól ismert tünetek. Azonban két napja hirtelen elmúlt az összes tünetem. Este még hánytam, aztán reggeltõl semmi. De annyira semmi hogy nem émelygek, nincs mellfeszülésem, abszólút e semmi. Valahol azt olvastam ez is lehet jel akár vetélésre is!!! Ki mit hallott errõl? A tünetek elmúlása óta folyamatosan fázom, mondhatni hidegrázásom van, akár milyen meleg is legyen idebenn. Viszont sem görcs, sem vérzés nincs. A dokimat a héten nem tudom elérni, mert betegség miatt nincs, úgyhogy a jövõhétig marad a kétkedés. Kérlek titeket ha hallottatok ilyenrõl vagy valakinek volt már ilyen tapasztalata ossza meg velem. Persze tisztában vagyok vele, hogy nem kell folyamatosan émelyegni és hasonló, de nekem nagyon fura hogy ilyen hirtelen minden elmúlt. Ja még annyit, hogy a hátam az iszonyatósan fáj, nem tudom hogy ez lehet e attól. Minden választ elõre is nagyon köszönök. Üdvözlettel. Kata
kata36
Szeged
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron