Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok. nekem november 30-tól december 5-ig várható a babám születése. szeretettel várok mindenkit aki decemberre várja a babóját.
Vendég
 


Szia!

Én is csatlakoznék :)

Ha minden jól alakul, akkor december elején érkezik a babánk :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


szijja:d már azt hittem egyedül kell trécseljek majd itt:D nagy gratulaa:D látom neked is kicsi a korkülönbség. nekem ő a 6-ik babám lesz:)
Vendég
 

 
 

Igen, mi a kicsi korkülönbséget szeretjük :)
Nálad mekkorák a nagyok?

KépKép

KépKép

Kép
 
 


16,13,10,8,3
Vendég
 


Bocsi lányok, hogy bepofátlankodok, de muszáj írnom pár sort.

Panndi,
Hatalmas gratula a 4. babócádhoz és boldog babavárást kívánok! :lol: :lol:
Nagyon örülök, hogy sikerült újra pocakosnak lenned és megtartani a kis korkülönbséget. :lol:
Ronika,
Mi is taliztunk már más fórumon és neked is gratulálok! :lol:

Én is szerettem volna decemberben babázni, de sajna a párom külföldön dolgozik és a tüszőim nem várták meg a hétvégét amíg hazajön, pedig szépen hatott a closty. :oops: :oops:
Hát ez van, talán még nincs itt az ideje. :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy nagyon sajnálom a türelmetlen petécskéidet:(
Vendég
 


csak belepoff, Vera , Panndi ,nagy nagy gratula !!! Úgy örülök nektek!
marczaliniki
Győr
 
 


niki köszike:)
Vendég
 


Gratulálok mindnkinek!

Talán jövök én is... nagyon bíztató jelei vannak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


lombikbaba mennek a soksok ++++++++++++++++++++ s gyeree:)
Vendég
 


Judy, Niki, köszi szépen :) Mennyi ismerős :)

Lombikbaba, mesélj, mik a jelek? :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Lombikbaba? Mi újság péntek óta?

Újak nincsenek? :(

KépKép

KépKép

Kép
 
 


lombikbaba szinte pont így vannak nekem is a tesztjeim de még nemtudom hogy ikrek lapulnak e a pocimban de nekem is tök hamar volt pozi a tesztem:)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy írok, csak Ronikának és panndinak jöttem gratulálni, nagyon örülök nektek! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, köszi szépen :) Ti jól vagytok?

KépKép

KépKép

Kép
 
 


beze köszike:D
Vendég
 


Panndi, köszönjük, igen. Kicsit kezdek elnehezülni, de ez legyen a legnagyobb gondom. :wink: Ti hogy vagytok?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Egyelőre jól, iszonyatosan fáradt vagyok, csütörtök óta minden gyerek itthon van, plusz állandóan aludnék :) És nagyon várom a dokit...

KépKép

KépKép

Kép
 
 


HCG: 1364 (ET+13) :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Gratulálok :)
Dokihoz mikor mész? :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Egy hét múlva lesz UH :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Nekem szerdán, de már nagyon várom... :)

Ennyien leszünk? :(

KépKép

KépKép

Kép
 
 


az nlcn vagyunk már egy páran és a hoxán is. ide már nem sokan járnak az a baj. ma délután doki:)
Vendég
 


Ronika
Mi volt a doktornál?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


jajj
pedig írtam ide is:(

minden rendben. az egyik babát tudtuk lemérni ő 9mm-es és dobog ezerrel. a másik nagyon hátul van és hátrahajló a méhem de pulzált. remélem megmarad:)
Vendég
 


Ronika
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezek szerint két babát vársz? :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


úgynéz ki de a 12 hetes uhun lesz pontosítva mert fel is szívódhat az egyik pl. ezt mondta a doki
Vendég
 


Mai UH :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


lombikbaba:D
Vendég
 


De jó, gratulálok :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Gondoltam idekukkokolok, erre mind3 aktív tagot ismerem :lol:

Panndi, gratulálok! (a többieknek már máshol megtettem) :wink:. Végül mégis lesz 2012-es babád is :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


rekuja, köszi :) Hááát, ha minden jól megy, igen :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


panndi rendben kell lennie:D
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék, lehetek a mind4 :) ;)

MA reggel teszteltem pozitívat és pont Karácsonyra írt ki a kalkulátor. :)

Megpróbálok rendszeresen jönni. ;)
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


izisz üdv és gratula:)

sziasztok
megjöttem.

van egy 12 mm-es élő csöppségem és egy 9 mm-es másik de annak kicsit szabálytalan a petezsákja így lehet nem marad meg. ez van legalább a másik megmaradjon és egészséges legyen ha úgy dönt a kisebbik hogy el kell mennie.
Vendég
 


Hoppá, szia Izisz! Neked is gratula!!! Ezek után már tényleg nem ússzátok meg, hogy időnként zugolvassak :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Köszönöm én is a gratulációkat! :) Egyelőre teljesen nyugodtan vettem tudomásul, hogy az első, de tényleg a legelső próbálkozásra sikerült a babó. Hétfőn nem jött meg, vettem egy tesztet és kedden (elveim ellenére, de szokásos módon korábban, mint ahogy terveztem) reggel ellőttem. Valahogy éreztem, hogy pozitív lett, úgyhogy meg sem lepett igazán. Pedig elvileg még júniusig parkolópályára vagyunk állítva (de nem bírtunk várni) és elvileg kéthavonta jöhet össze nekünk a bébi, lehet most pont a jobb oldalon ért petém. Éééés nagyon örülök a halvány csíknak, mert a múltkori erős semmi jót nem ígért, és nagyon szívesen átadom a (várható) hányingert az aggódó kismamáknak, én kibékülnék egy teljesen tünetmentes várandósággal végre. :D

Rekuja!

Szeretnék neked is gratulálni!!! Én november óta nem nagyon látogattam a babanetet, töltődtem, de látom, hogy nektek is jön tesó. :)

Ronika!

ÉS mit mondanak? Ha esetleg az egyik baba elmegy, az esetleges vetélés nem veszélyezteti a másikat?
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


izisz felszívódik azt mondják.
Vendég
 


Izisz
Üdv itt! :lol:

Ronika
Én azért drukkolok a kisebbik babádnak is!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Sziasztok!

Már be-bekukkantottam ide, gondoltam most írok is pár sort. :P
5 napja teszteltem pozit a 3. babánkkal. Terveztük őt, de mégis meglepibaba, mert akkor fogant mikor épp meg kellett volna lennie, de nem jött meg, helyette ovuláltam, szóval elég összevisszaság volt, gondolom azért mert még szoptattam a kicsit. :lol: Szóval nem számítottunk rá, hogy máris beköltözik a pindurka.
Nagyon örülünk, de az első napokban félelem is volt bennem, hogy ilyen hamar összejött, és még Andor milyen kicsi... De mostanra elmúltak a félelmeim. :D Illetve tudom, hogy nehéz lesz, kettővel sem volt most könnyű az eleje, sőt...de mostanra már minden olyan kerek megint, és hiszem, hogy ez a picúrkánál is így lesz. Hamar belerázódunk. :roll: :wink:

Láttam, hogy többen "sokgyerekesek" vagytok, így remélem kapok egy-két tanácsot a nagycsaládos létre. :P :lol: :lol: :lol:
Meglep, hogy ilyen kevesen vagyunk, de igazából nem bánom, mert így azt gondolom így jobban lehet beszélgetni. :D

KépKép

KépKép
 


Szia Dodi!

Végre valaki!!! Remélem a többiek is visszajönnek, én csak azért nem írtam már, mert mintha magamban lennék...Fura, de ronika írta az nlc-t, oda is regisztráltam, de mindenki átnézett rajtam. :roll: Fura ilyet még egyik fórumon sem tapasztaltam, de mindegy, ott már vannak jó sokan, majd leszünk itt is. ;)

Én is a harmadik babámat várom!
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok :)

Én is itt vagyok, csak annyira nem pörög a topic :( NLC-s fórum nekem sem jött be, szóval én maradok itt :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Igazi nagycsaládos topic (lesz) ez. :lol:
Szte idővel itt is fel fog lendülni kicsit az élet. :wink:
Igen, és sem szeretem, ha "tumultus" van, mert
1. Nem tud az ember mindenkinek reagálni, így páran úgy érezhetik, ahogy Izisz, hogy átnéznek rajtuk.
2. Sok-sok terhes nő egy helyen :arrow: borítékolható, hogy előbb-utóbb viták lesznek, azt meg már nagyon unom. :?

Meg én tényleg örülök, hogy itt többen vagyunk több gyerekkel, már mások a kérdések, problémák, gondolatok sztem. :roll: Félre ne értsetek, semmi bajom azzal, aki az első babáját várja, sőt, tök jó lesz nekik, hogy mi már tapasztalatból is tudunk nekik segíteni bizonyos dolgokban, csak így még jobb. :P :lol: Nekem. :twisted: :lol: :lol: :lol: :wink:


Ma beszéltem a dokimmal, holnap megyek hozzá először. Úgy terveztem, hogy csak később megyek, mikor már lesz szívhang, de végülis megint győzött a kíváncsiságom. :P Tudni szeretném, hogy tényleg ott van-e, jó helyen...
Kicsit féltem, hogy a dokim le fog cseszni, mert csak 7 hónapja volt császárom, de tök aranyos volt, azt mondta, hogy "Naa, jól van Dorcsikám! Tudom, ilyen ez, ha az ember elkezdi, nem lehet leállni." :lol: :lol: :lol: Amúgy anyum főnöke (anyukám gyerekorvos újszülöttosztályon), és velem egyidős a lánya, szóval elég "családias" a viszonyunk, ezzel együtt simán le is szokott cseszni. :? :lol: :lol:

Nektek? Mikor lesz (legközelebb) dokilátogatás?

KépKép

KépKép
 


Nekem holnapután. Jövőhéten lenne csak, de ismer a dokim, és azt mondta, ugyan időpont már nincs, de hívjam fel, és beszorít valahova :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Izisz!

Én is pont karácsonyra leszek kiírva elvileg. :wink:

Ronika!

Akkor neked is lombikbaba? Vagy spontán ikrek? A többiek spontán babák voltak?
Bocsánat, nem muszáj válaszolnod, csak 6-7 gyerek már mindenhogyan izgi. :oops: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
 


Panndi!

Szuper. :D Te sem tudsz várni? :roll: :lol:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!


Sokat olvastam Titeket de végül csak írok babona ide vagy oda!Múlt hét szerdán teszteltem pozítivat és majdnem leestem az ágyról mikor megláttam, Nekünk Ő lesz a 3.babánk és meglepi nagy meglepi :lol: Tavaly mentem vissza dolgozni és annyit beszéltünk már róla mikor lenne jó,hogy végül Ő döntött úgy jön és kész.Két "nagy "tesója van már 6 éves lesz a kislányom Zsófi és 4 lesz Zsebi fiam :) Holnap megyek elöször dokihoz de úgy izgulok mint 7 éve mikor Zsófit vártam :oops: Remélem befogadtok :D

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


Kata!

Juhuuu, még egy 3. babás. :lol: :lol: :lol:
(Mi nem adunk a babonára, nekem már most egy csomóan tudják. :oops: Én ezzel "biztosítom be" magunkat. Ha ennyien tudják, már nem lehet gond. :roll: :lol: :lol: :lol: Eddig bejött. :P )

Én 7 hónapja "szültem" még elég friss az élmény. A terhesség is, a szülés is. :lol:
Én is holnap megyek, izgiii. :lol:

KépKép

KépKép
 


Dodi! :lol: :lol: Oh nálunk is már elég sokan tudják na meg mi baj is lenne főleg a meglepi babákkal akik akartak lenni.Nem de?7 hónap szinte most volt még jó,hogy friss de amúgy olyan jó a kis korkülönbség. :wink: Főleg ennyire kicsikkel, mindig nehéz én most pl attól tartok,hogy elkényelmesedtem végigalszom az éjszakákat a kicsi is szoba tiszta és most kezdünk mindent előről.Persze alig várom,hogy újra baba illat legyen és legyen még egy szertett gombocom :lol: :lol:

Én is megfogadtam 6.héten megyek dokihoz mert már lesz szívhang aha pénteken 5x hívtam fel idő pontot egyeztetni végül mondtam,hogy kedd 12óra legalább azt mondja tényleg ott van és jól van :oops: :oops: Persze jót röhögött.Péntek 13-án voltam nála éves rákszűrésen de akkor még rejtőzködött a drágám!(számításaim szerint utána ágyazódott be)

Tüneteitek vannak már?Én néha émelygek és álomkóros vagyok de nagyon.Fiamnál 6. héten indult a buli akkor úgy hánytam mint ha kötelező lenne, lányommal csak émelyegtem.Nem tudom melyik a jobb :roll: Most lehet inkább émelygek a munkahelyemen még nem szeretnék szólni csak majd a 12héten :oops: :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: