Új privát üzeneted érkezett!

Jó sokat írtatok. :) A válaszom sorban (majdnem) mindenkinek:

nutty:
Nagyon örülök a jó hírnek! :) Jövő héten szerdán megyek én is ultrahangra, remélem már én is többet látok mint a multkor. Addigra neked már biztosan lesz egy profi fotód a babádról. :) Ne parázz a pocakod miatt. Ilyenkor arra gondolok hogy most minnél előbb pocakot szeretnék, de hogy novemberben amikor már tolatni fogunk miket fogunk írkálni az óriási gömbről a hasunk helyén... :D

maci80:
Neked is gratula a jó hírhez! :) Remélem jövő héten már én is pontosítani tudom a vonalzómat. Amúgy leszedted az UH fotót? Vagy csak én nem látom?!

Nekem egyelőre még megy a titkolózás - már nem sokáig, mert nem fogom tudni kivárni a 12. hetet, már most látom - , mert a munkahelyemen gyakorlatilag láthatatlan vagyok. Ugyan van két - már szült kolléganőm - akikkel szorosabb a kapcsolatom és ők vannak olyan bátrak/pimaszak hogy rákérdeznének mi a pálya, de eddig nem tették. Elaltattam bennük, hogy most a szuper új tudományos-természetgyógyászatos PCOS-elleni protokollom miatt híztam hirtelen ekkorát. Hát vagy elhitték, vagy nem. Ugyanakkor pár napja az egyik hölgy méltatlankodott, hogy már csinálom néhány hónapja ezeket a csodamódszereket és még mindig nem vagyok babás... Mondtam, na ja... Biztos azért, mert tornáznom is kéne... Ekkor igazat adott és agitált a tornázásra - menjek vele - és a szigorú-szigorú CH adagolásra. De hozzáteszem ők sem hülyék. Szóval leginkább lapítok.

rebelen:
Klassz a pocakod. :) Már nekem is ilyesmi.

kata84:
Tényleg figyelj az evésre, nekem például ahogy megérzem ennem kell egy falatot, csak úgy múlik el az émelygés.

barbcsi:
Szia újra itt! :) Milyen a lakás? Tudtál mértékkel pakolni, vagy gondolom még dobozból éltek.

viki1983:
Üdvözlet neked is, jó hogy becsatlakoztál! :)
Én is IR/PCOS-es vagyok. Kitartás és optimizmus, mert minden rendben van! :) Lásd lombikbabát. :)
A fogorvosnak pedig feltétlenül mondd meg, hogy babát vársz, akkor tudni fogja hogy hogyan csillapítsa a fájdalmadat.

pittypang2:
SZUPER! - a szívhang. Ügyes baba! :)

A végére még valami! Arra kérek mindenkit, hogy priviben küldje el az e-mail címét, hogy meg tudjam hívni a google csoportba. Utána már ti is meg tudtok hívni másokat, nem kellek hozzá. :)

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Elköszönni jöttem. :(
Több körön vagyunk túl, nincs szívhang, nincs áramlás...semmi életjelenség, és ez a méretét tekintve kb. egy hete így lehet. :( :( :( :(
Holnap műtéti befejezés. :cry: :( :( :( :(
Két napja full padlón vagyok, de már kezdem összekapni magam. Van két egészséges, csodálatos törpöm, akik közül az egyik még maga is kisbaba, szeretetéhes férjem...van kivel foglalkoznom. :) Próbálunk előre nézni, egymásra figyelni... :D
Nektek csodálatos babavárást kívánok, és makkegészséges, békés babucikat. :wink:
Ha nem haragszotok, nem nagyon fogom nyomon követni a topikot, mert csak beleszakadna a szívem. :(

(Nyugtasson titeket a tudat, hogy most ebben a csoportban én voltam a "kötelező statisztika" - sajnos majdnem mindig van - úgyhogy nálatok biztosan nem lesz semmi gond. :wink: )

KépKép

KépKép
 


Dodi!

Sajnálom... :( Baba hamarosan megint lesz a pocakodban, attól nem félek, de kitartást a műtéthez!!! Nekem még sosem volt, de feküdtem kisműtétesek mellett, és amellett, hogy nagyon gyorsan megvan, nagyon fájdalmas újra lelkileg! Úgyhogy fel a fejjel holnapra!! Ja! És azért is sajnálom, mert megkedveltelek. ;)

Üdv közöttünk Viki! Seraphim már írta, hogy kell szólni a fogdokinak, de ne aggódj, tud mivel érzésteleníteni, ami nem árt a babának. Nekem eddig mindig kellett tömni várandósságaim alatt és szerencsére kaptam érzéstelenítőt. (én nehezen tűröm a fájdalmat)

Eltűntem kicsit, mert férjem sokat utazik vidékre és amikor beköszönt a jó idő, akkor gyakrabban követjük mi is, egy kis kikapcsolódás ez az. ;)

Barbcsi!

Gondoltam, hogy vagy azért nem jössz, mert nincs net, vagy nem találsz ki a dobozrengetegből. :lol:

Mesélj! Milyen az új hely? Más szokásokat vezettetek be, mint ami anyóséknál volt? Megváltozott a napirend? Anyósnál volt lehetőséged egyáltalán főzni?

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 

 
 

Kicsidodi :( Sajnálom és sok erõt kívánok neked a továbbiakhoz.

A fogorvossal kapcsolatban köszönöm szépen, megnyugtattatok, mostmár csak túl kell esni rajta...
viki1983
Budaörs
 
 


kicsidodi:
Leforrázott a hír, nagyon sajnálom ami a babáddal történt, őszinte részvétem. :(

Azért örültem hogy itt voltál :) egy színes pontja vagy a beszélgetéseknek. Egy kis idő múlva, ha összejön újra a baba, azért benézhetnél... sosem lehet tudni. :)

Addig is minden jót és sok örömet a családodban! :)

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


Kicsidodi! Nagyon sajnálom :cry: Holnap gondolok Rád, és sok-sok erőt!!!Meglátod, hamarosan újra kismami leszel!!
Seraphim, nem szedtem le az uh képet, a 8. oldalon ott van.
Viki, biztosan rendben lesz minden a fogdokinál, nagy kalappal...

Kép
 
 


Seraphim! Írtam priviben mail címet, megkaptad? Ha nem, elküldöm újra :-)

Kép
 
 


maci80!

Megkaptam köszi!

Már vissza is küldtem a meghívót és az elérhetőségeket. Te megkaptad? :D

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


kicsidodi :( Nem írok inkább semmit, mert ilyenkor nincsenek szavak. Kitartást holnapra!

Én ma megyek dokihoz, eléggé görcsöl a hasam, meg volt egy kis rózsaszínes folyás, rögtön mondta, hogy menjek, megnéz :roll:

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Rebelen
Már látszik a pocakod :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki
Üdv itt! :lol: :lol: :lol:
Érzéstelenítőt nyugodtan kaphatsz!!!!

Pitypang
Gratulálok a szívhanghoz!

Iza
Jók a könyvekek, amiket ajánlottál! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kicsidodi
:cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Köszönöm lányok, nagyon kedvesek vagytok.
Most egy darabig nem hiszem, hogy próbálkozni fogunk, majd meglátjuk mi lesz később. Most egyelőre nem tudok másik 3. babában gondolkodni... Később persze lehet mégis nagycsalád leszünk egyszer. :wink:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Poci-ügy: kezd agyamra menni a fekvés, ma már kicsit felkeltem, főzés-mosogatás-mosás dologgal próbálkozom, óvatosan, de már nem bírom elviselni magamat (meg a kupit)! Tudom, lesz még egyszer gigantikus, 37 hetesen sokan ikresnek néztek, de most még a minél nagyobb annál jobb korszak van... :)

Szoptatás: asszem a LLL honlapján is fent van Ungvári W. Renáta szoptatós füzete, nekem nagyon bejött, szülés előtt a védőnő kölcsönadta, kétszer elolvastam, utána szoptattam egy évig (haha, oké, nyilván szerencsém is volt, tudom:) ).

Seraphim, ezek a sztorik annyira viccesek tudnak lenni, amikor még titkolózik az ember... :D

Panndi, remélem minden ok lesz!
nutty
Budapest
 
 


Dodi, nagyon-nagyon sajnálom! :( Átérzem, kapaszkodj a két csodálatos gyerekedbe, ők fognak erőt adni a következő hetekben! Kitartást kívánok a holnapi naphoz, és ha úgy érzed, eljött az időd, mihamarabb új törpit a szíved alá!

Kép
nutty
Budapest
 
 


dodika :cry: :cry: :cry: :cry: holnapra kitartást
Vendég
 


Na van egy 2,5 cm-s, izgő-mozgó, dobogó szívű babánk, jól van :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Panndi :lol:
viki1983
Budaörs
 
 


Körkérdés: hétfőn megyek dokihoz, de eddig én csak magánrendelőben voltam nála, ott nyilván kifizetem a hivatalos tarifát. De most amikor hívtam, hogy terhes vagyok, akkor mondta, hogy kérjek kb 3 hét múlva időpontot a rendelőbe, de hétfőn ügyeletes a kórházban, menjek be újabb progi receptért, és ha már ott vagyok, akkor azért megnéz uh-val, hogy minden oké-e. És itt jön a dilemma, ilyenkor illik adni valamennyit? Vagy nem? Soha életemben nem voltam még ilyen helyzetben, nem tudom, hogy szokás. Szívesen adnék valamennyit, de elkapatni sem akarom, hogy mindig kap. Meg amúgy ha a magánba mennék, nem is akarnék kétszer elmenni egy-két hét különbséggel, ez egy anyagi csőd így is. Szóval adjak pénzt, vagy ne, és ha igen, akkor hogy és mennyit?
viki1983
Budaörs
 
 


Kicsidodi
Nagyon sajnálom! Átérzem most a helyzetedet :cry: :cry: :cry: :cry:

Kata
Diplomás ápoló vagyok, Bécsben dolgozom. A munkatársaim tudják, hogy kismama vagyok. Mindjárt bejelentettem, mikor lett hivatalos papírom róla.
Hivatalosan dolgozom, hivatalos kórházban, a munkáltatót is ellenőrzi a munkavédelmi felügyelet, vannak munkavédelmi szabályok, amiket be kell tartani (pl. nem dolgohat terhes éjszakai műszakban :wink: )

Barbcsi
Szédülés :cry:
Vérnyomásod? Iszol eleget?

Viki
Üdv itt!
Mi volt a fogorvosnál?

Pitypang
Gratulálok a szívhanghoz!

Pocak
Nagyon egyéni, hogy kinek mikor kezd látszódni! Függ a csipő szélességétől, a hasfal feszességétől is :wink:

Panndi
Gratulálok az izgő-mozgóhoz :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
 
 
 


Megnyugodtam ám :) Duphastont elkezdtem szedni, azt Gáborral is szedtem anno hasonló okból. Meg azt mondta még, a méem előre van esve picit, de ez sokadik terhességnél belefér, de valószínű emiatt görcsölget a hasam jobban.

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Képzeljétek, a fogorvos rettenetes élmény volt. Most voltam itt először - és utoljára... Kiderült, hogy csak konzultációra kaptam időpontot, ezért csak megnézett. Akart csinálni röntgent, mondtam hogy na azt nem, mert terhes vagyok, onnantól kezdve úgy beszélt velem, mint egy sz*rdarabbal :( Nem tudom hova tenni, hogy mi baja volt. Végül nagynehezen kiegyeztünk egy tömésben, és kaptam június végére időpontot. Úgyhogy már bejelentkeztem máshova :)

Ezt a görcsölést én is akartam kérdezni, ez normális, hogy nekem gyakorlatilag egész nap görcsöl? Érzem folyamatosan. Remélem ez nem jelent semmi rosszat... Eléggé aggódom egyébként is :(
viki1983
Budaörs
 
 


viki, nekem kb a hatodik hétig görcsölt mindenkivel :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Köszi :)

Hullámokban rámjön az aggódás, hogy megint valami baj lesz :(
viki1983
Budaörs
 
 


Kicsidodi!

Gondolok Rád!!! :cry: :cry: :cry:

Lilypie Second Birthday tickers
 


Panndi: gratulálok a kis örökmozgóhoz.Képet nem kaptatok? Kb egyforma nagyok a picikéink :-). Te mikorra vagy kiírva?
Viki: ne aggódj, mert azzal sokat árthatsz! A görcsölgetés teljesen normális, hiszen nagy változások mennek végbe a szervezetedbe. Jól tetted, hogy nem engedted a röntgent. Fáj is a fogad? Nem tudom, milyen régóta ismered az orvosod, milyen a "viszonyotok". Én anno soha nem voltam a dokim magánrendelőjében (soha nem hívott oda), ezért az uh-k alkalmával és a szüléskor adtam pénzt neki. De az első uh-kor még nem. Nem jó, ha mindig kap, mert a végén elvárja :lol:. De persze, Neked kell tudni, mi az ami még belefér.
Nutty: hogy van a "barnázásod"? Remélem, már nyoma sincs. Az a szoptatós füzet érdekelne, sajnos én egyik gyerekemet sem tudtam sokáig szoptatni (a fiammal sok volt, és 2 óra alatt begyulladt a mellem és 40fokos lázam lett, az antibiotikumtól beindult a peteérésem, és onnantól hiába volt tejcsi, nem kellett neki; a lányommal pedig nem volt, hiába próbáltam ki mindent)Most viszont szeretnék minimum 1évig szopiztatni. Ez a füzet letölthető az LLL oldaláról?
És ahogy ígértem, íme a pocak fotó
Kép

Kép
 
 


Maci, Neked is van már pocakod :) Szép!

Képet nem kaptam, ez egy elég gagyi ultrahang gép volt, de a lényeg látszódott :) Azt hiszem december 8-a körülre :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Jó reggelt!

Viki
Olvass vissza egy kicsit és próbálj meg nem stresszelni! Minden rendben lesz!!!!
Pozitív hozzáállás nagyon fontos!
Fogorvosnál nekem már csináltak röntgent a fogamról. A középső fiamat vártam, mikor gyökérkezelni kellett egy fogamat... azt mondta a fogorvos, hogy ma már annyira kicsi sugárterhelést okoz egy-egy felvétel elkészítése a modern gépekkel, hogy szinte kisebb, mint a környezeti háttérsugárzás!!!! (és ólomköténnyel takarták a pocakomat)
Fogászati röntgennél nekem inkább az szokott gondot okozni, hogy amikor a számban van az a bigyó, akkor alapesetben is hányingerem van... terhesen meg főleg!
Orvos: egyéni... az én orvosom legtöbbször a klinikára hív be, ott intézi az UH-kat, minden vérvételt, nekem ezek miatt sose kellett máshova mennem. Én nem adtam neki ott borítékot! Magánrendelés az más! Ott van hivatalos tarifa, amiről számlát is ad... és persze, szülés utáni kontrollnál mindig kapott valamit! és nem vettem rajta észre, hogy nem lenne ez elég neki...

Kicsidodi
Sok erőt kívánok neked!

Nutty
A LLL-honlapon is van, és a www.szoptatasert.hu-n is sok okosság van! Érdemes olvasgatni! A fekvés is kellemesebb :wink:

Panndi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maci
Szépen nő a pocakod!

Jó, hogy egyre többen tesztek fel képet! Így a nick-ek már kapcsolódnak archoz is :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép KépKép
 


arcképet itt tőlem ne várjatok:D sok a rosszakaróm sajna:(

panndi graaat:D én jövőhét pénteken már genetikára megyek. hihetetlen.
Vendég
 


Tisabelle: köszi, igyekszem nem aggódni.
Azért már nagyon várom a hétfőt, hogy lássam, hogy minden rendben van-e.
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de nem tudok olyan sűrűn jönni, ahogy szeretném, így kicsit le vagyok maradva, de mindjárt visszaolvasok.
Ma voltam védőnőnél, megkaptam a kiskönyvem + sok-sok olvasni valót. :lol:
Tegnap a suliban anyák napja volt, annyira édesek voltak a gyerkőcök...volt ám sírás rívás az anyukák részéről! :lol: De olyan meghatóak voltak, ahogy énekeltek! Még régen (nagyon régen), úgy voltam vele, ha nem lesz gyerekem, csak kutyáim lesznek akkor is boldog leszek...és bár továbbra is imádom az állatokat, azért már benőtt a fejem lágya és rájöttem, hogy soha nem lett volna teljes az életem gyerkőc nélkül. Most a pocaklakóval pedig, még tökéletesebbé válik! :D

Szuperek az uh képek! Én is megyek jövő szerdán dokihoz, remélem én is kapok és akkkor fölteszem.
A pocakos képek szuperek...de még nem tudom, hogy merjek-e magamról föltenni! :lol: Ti olyan vékonykák vagytok! Engem most mázsált a védőnő és 65 kg vagyok a 160 cm magasságomhoz (vagyis....alacsonyságomhoz) :lol:

Dodi

Nagyon sajnálom! :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Maci80:
Neked is konkrét pocakod van!!! :)

A férjem szerint nekem még nem látszik,szerintem egy kicsit igen, és tegnap a munkahelyemen egy csomóan bámulták a hasamat... (Zavart... :oops: ) Úgyhogy szerintem szerintük is látszik... De szerencsére nem kérdeztek rá... Az előzményekről tudnak, és szerencsére nem mernek kérdezni. A 12. hét végéig biztos "titkolni" szeretném. Pedig olyan büszke vagyok. :)

Ma voltam a Honvéd Kórházban az Országos Haemophilia Központban. Injekciózni fogom magamat én is (vérhígító) (mint Lombikbaba - sorstárs), ma be is adtam magamnak az elsőt... Hős voltam. :)
Előtte éhgyomorra vettek 7 kémcső vért... Na, az egy kicsit kiütött...

Lilypie Second Birthday tickers
 


Pitypang

Nekem is folyton bámulják a pocakomat. :lol: Eddig nálam még nem mertek rákérdezni, csak a kollégáimat kérdezgették. :D
Többen azt is tudni vélik, hogy kislány lesz.
:lol:
És ezt az injekciót minden nap be kell adnod magadnak?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Pocakom nekem is nagy, de a doki azt mondta, előrébb van esve a méhem, ami nem kóros a sokadik gyereknél, és ezért nagyobb, mint a többiekkel volt.

Nem baj, én élvezem, hogy végre látszódni fog a hasam, nekem mindig kicsi hasam volt :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Tisabelle, köszi az oldalt, szerintem én is sokat fogom olvasgatni :-). A szoptatós füzetet is sikerült letöltenem, azt hiszem, lesz időm alaposan felkészülni decemberig :-)
Kuglofka, várd ki a végét, decemberre ki hogy fog kinézni :lol:Szerintem szívesen látjuk a pocakod. Nekem is kell mennem kiskönyvet csináltatni, vérvételre, stb.
Nekem bent még nem kérdeztek rá, csak lesik a pocakom. De mivel az elmúlt 6,5 hétben nem dolgoztam, szerintem összerakják a képet :wink:
Ronika, sajnálom, hogy vannak rosszakaróid, az nem jó :-( Remélem, köztünk jól érzed magad. Elmúltak a rosszulléteid?
Pitypang, sajnálom, hogy szúrni kell magad. Egészen a szülésig kell a vérhígító? Hova szúrod? Nekem anno a pocakomba kellett, gondolom, ilyenkor azért nem oda kell. Vagy igen?

Annyit aggodalmaskodtok itt az oldalon, hogy éjjelente rémálmaim vannak (mindig elkezdek vérezni. Hogy elveszítem e a babát nem derül ki soha, mert addigra felriadok :cry: ) Tessék élvezni a várandósságot és csupa szép dologgal foglalkozni, szép dolgokra gondolni! 8)

Kép
 
 


Igazad van maci, csak pozitívan :) Már én is abbahagytam tegnap az aggodalmaskodást :) Azért nagyon várom, hogy lásson a doki és mondjon valamit :) És irigykedem, hogy nektek van kép, szívhang, pocak :)

Amúgy a pocak ilyen hamar már elkezd látszani? Jaj, hogy fogom én eltitkolni :( Ti meddig akarjátok titkolni? 12 hétig?
viki1983
Budaörs
 
 


Mindjárt hétfő és lesz Neked is minden. Mennyi idős pocis vagy most? A szívhang a 6. hét körül van. A pocaknövekedés mindenkinél eltérő, nekem az első kettőnél kb a 17-20. hét körül kezdett el nőni, most meg is lepődtem, hogy már ekkorát nőtt. Én nem titkolom, aki számít és fontos az már tudja. Akit pedig érdekel, az kérdezzen rá, letagadni nem fogom, de magamtól nem fogom szétkürtölni.
Nem fáj már a fogad?

Kép
 
 


Huh, én ma tök jól vagykok, sokat ettem, még ebédet is főztem :) De jó lenne picit így maradni...

Pocak változó, nekem sosem látszódott még ilyen hamar, Zsófit a 16. hétig nem tudták a munkahelyemen :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Én két hét múlva megyek a védőnőhöz. Ma felhívtam, hogy szeretnék hozzá időpontot, mert úgy néz ki, jön a kistesó :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Ja, és ma megyek ovis anyák napjára :) Azt is várom. Na lelövöm magam :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


A fogam eddig sem fájt, mert egy gyökérkezelt fog tört le, csak van rajta egy kisebb kráter... De majd megcsinálják szépen 25-én.

Még nagyon fiatal... Holnap lesz 5 hetes az utolsó mensi alapján számolva.
viki1983
Budaörs
 
 


Minden nap kell szúrni magamat, és a hasamba, bőr alá. Ahogy majd nő a pocak, úgy kell haladni oldalra a szúrásokkal, a végén egészen hátra.
Maci, te mi miatt szúrtad magad? Hogy-hogy már nem kell?

Aggodalmak: azt hiszem, én is lenyugodtam. Egyszer én is álmodtam azt, hogy véreztem, és baj lett, másnap azt álmodtam, hogy 12 hetes lettem, aztán pedig azt, hogy kislányom van, és a kezemben tartom őt. :lol: :lol: :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
 


Panndi: szívhnag :lol: Mennyit szedsz a Duphastonból?

viki: én is megyek majd fogorvoshoz, és tegnap nekem is letört a gyökérkezelt fogamból egy darab. :(
Szerintem kevés a 400 mg magnézium. Én kb 3x500-at szedek (Naturland, Magnesii citrici 500 mg), de van, hogy még ennél is többet. Viszont cserébe egyáltalán nem görcsölgetek. Próbáld ki :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
 


Pitypang, köszi, már két napja dupláztam az adagot :) Jobb is a helyzet.

Csajok, tippelünk, hogy ki mit érez kislány/kisfiú ügyben? És ki mit szeretne?

Nekem 50-50%, mindkettőnek van nagyon sok előnye, ami miatt szeretném, nem tudom, hogy tudnék-e dönteni, ha nekem kéne :) Még szerencse, hogy nem kell :)

Még annyit rólam, hogy van egy "pótfiam", férjem előző házasságából, ő most lesz 10 éves, 4 éves kora óta ismerem. Nem csak kéthetente van velünk, hanem többet, úgyhogy elég intenzív a kapcsolat. Szóval végülis már van egy "fél" fiam.

Férjem fiút szeretne, de nekem meggyőződésem, hogy imádná, ha lánya lenne, csak el sem tudja képzelni.

Nekem lány a megérzésem :) Aztán majd meglátjuk :)
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Nutty
http://www.lll.hu/szfuzet
Erre gondoltál? :wink:
Én olyan egy éves koráig szoptattam a kislányomat, akkor is ő hagyta abba, tejem még volt... :wink:

Panndi
Gratulálok a babácskához!

Viki
Én nem adnék, ha a kórházba megyek be hozzá. legfeljebb majd szülés után beleszámolnám ezt is a végösszegbe! (Én kigondolok egy összeget és a velem való foglalkozás alapján vannak csökkentő/növelő tényezők :wink: )
Bár most ahol szülni fogok ott nincsen hálapénz. Igaz, orvosválasztás sincs...
Fogorvos :cry: (Én úgy tudom, hogy a második-harmadik trimeszterben ha szükséges, ólomkötény használatával lehet röntget csinálni a fogról.)
Görcs: magnézium nagy adagban!!!! És próbálj kevesebbet aggodalmaskodni! A stressz okozhat izomgörcsöket!

Maci
Egészen jól látható már a pocid! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ronika
Rosszakarók :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Pitypang
Kitartást a szurikhoz!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Viki
Nálunk nagy a szerelem apa és lánya között! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hogy mit is szeretnék? Vagy két kislányt, vagy két kisfiút, vagy egy vegyes párost :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba :) Hát neked nem lesz nehéz örömet okozni akkor :)

Igazából annyi szerencsém van, hogy tök véletlenül van 1 hónappal ezelőttről egy panorámaröntgenem, úgyhogy azt viszem magammal a dokikhoz :) Igazodjanak ki azon :)
viki1983
Budaörs
 
 


viki én már annyi előnyben vagyok hogy 99,5%-ra tudom fiam lesz:)
Vendég
 


Sziasztok!


Dodi!Annyira sajnálom :cry: :cry: Hihetetlen mennyire sok erőd van,hogy még most is minket nyugtatsz :!: :!: :!: Remélem ha a sebek kicsit már gyógyultak és úgy érzed lesz erőd néha jelentkezel!Én is nagyon megkedveltelek!!!


Vera!Én már ismerlek a régi fórumról :wink: Ne fogllakozz a "kedves"emberekkel mindenki úgy alakítja az életét ahogy szeretné többinek semmi köze hozzá!!!!

Viki!Nem tudom én már üdvözöltelek-e :oops: Üdv itt :lol: :lol:
Nálunk totál apa lánya szerelem van most is nagyon lányra számít :lol: Tényleg a párod már tapasztalt bent szeretne lenni szülésen?

Lombikbaba!Jót nevettem mit szeretnél :lol: Szóval tök mindegy :wink: Nevekben milyenbe gondolkodtok?Olyan mint a kislányodé,hogy mind a két országba használható?

Panndi!Örülök,hogy minden oké a kicsivel!!!!

Maci!Én is most este olyan hülyeséget álmodtam Dodival nagyon megviselt mikor olvastam mi történt vele :oops: :cry: Igazad van most már no para!!!!! :wink:


Görcsölgettem és felhívtam a dokimat ma megnézett:Legkisebb gyermekem 8mm és dobog a szíve!!!!!Himalája esett le a szívemről úgy megnyugodtam :oops: :oops: Holnap elmondjuk a gyerekeknek és a munkahelyemen is!Utóbbi miatt izgulok mit szólnak majd :roll: Feszíti a méhem ezért görcsölgetek illetve mostanában lenne esedékes a mensi ha nem lennék terhes és ilyenkor még emlékszik a szervezetem!

Bocsi ha valakinek nem írtam :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


Lombikbaba:
Olyan jót mosolyogtam azon, amit a nemekről írtál! :wink:
Lehet, hogy hülye kérdés: Ma beadtam a szurit, és jobban fájt, mint tegnap (így is simán kibírható volt, de nem olyan, mint tegnap). Igyekeztem mindent úgy csinálni, ahogy mondták, hogy rázzam fel, 45 fokos szög stb., és mégis... Azóta nem fáj, de nem tudom, mit csináltam rosszul. Nincs valami ötleted?

Kata: nagy gratula a szívhanghoz és a mérethez! :)

Viki: Örülök, hogy segített a magnézium! És pihenj sokat, amennyit csak tudsz. Nekem az is segített. :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
 


Lányok, milyen formátumú képet lehet beilleszteni? Próbálkoztam már mindennel, de nem engedi.
Hogy kell képet feltölteni??? :oops: :oops: :oops:

Lilypie Second Birthday tickers
 


Pitypang, én is szívtam vele. Aztán rájöttem, hogy túl nagy a mérete. Pixelben és fájlméretben is meg van adva, hogy mennyit lehet, nekem ez volt a baj... Bár elég kezdetlegesnek tartom, hogy úgy csinál, mintha nem történne semmi, ahelyett, hogy kiböfögne egy üzenetet, hogy hahó, a fájlmérete túl nagy. Az enyém jpg, de szerintem minden kép fájl működik, ha megfelelő méretű.
viki1983
Budaörs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: