Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves szavakat!

Lombikbaba, jó, hogy köztünk vagy, olyan nyugalommal tudsz írni a sok félelmünkre, hogy mindig csak pislogok, gondolom munka közben is megnyugtatónak kell lenned a betegeiddel, de akkor is... :)

Pitypang, szerintem nem kell adni a terhességi tünetekre feltétlenül, én a lányommal nem hánytam, csak kicsit émelyegtem, rendben kibújt, ősszel hihetetlen, milyen rosszul voltam, egy hónap alatt 5 kilót "lehánytam" magamról (oké, volt miből), mégsem lett jó a vége, pedig ugye mindig mondják, minél rosszabbul vagy, annál erősebb a terhesség... Én ugye szedem az utrot, főleg azt veszem észre, hogy képes vagyok bárhol elaludni (nem álmos vagyok, hanem ha eldőlök, csak úgy leragad a szemem), illetve az első két kapszulánál (nekem szájon át szedős van) olyan voltam, mint aki valami tudatmódosítót szed, nagyon szürreális volt... :)

Gigi drága, hogy vagy? Nekem ugyanaz volt, mint neked, talán kicsit több rózsaszínes-pirosas folyással, nem tudták megmondani, mitől lehetett, ha azóta nincs gond, ne aggódj!

Lombikbaba, ezek a fotók... jó nektek...! :)

Panndi, Isten éltesse a kicsi lányod...!

Táblázathoz: 28 (lassan 29) vagyok, Budapesten élünk és a Honvédkórház (volt MÁV) a mi kórházunk.

Nálam az a helyzet, hogy tegnap dél óta "barnázom", inkább csak maszatolás, bugyira nem is jut belőle, de vécépapíron határozottan látszik, nem sok, nem nagyon sötét, de nyilván nem megnyugtató...

Nagyon szerencsés vagyok, mert a szüleim át tudták vállalni mára és holnapra a kislányomat, szóval most fekszem, egy helyett napi két csésze palástfűteát iszom, napi 2-3x 250 mg mgb6, utro, és várom, hogy holnap átbeszéljük a dokimmal, mi is lehet ez, no meg persze remélem minden rendben lesz az ultrahangon is... egyelőre még mindig erősen pozitív vagyok, de nyilván azért nem vet szét a boldogság a helyzettő...

Kép
nutty
Budapest
 
 


helyzettől

Kép
nutty
Budapest
 
 


nutty:
Ne idegeskedj, vagy agyalj ezen, pihenj. Biztosan minden rendben lesz holnaputánra. :)

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Seraphim
Google-dokumentum jó ötletet. Egy fiók kell hozzá és fel lehet tölteni egy csomó mindent. (vannak anyagaim :wink: )
Megcsinálod?

Izisz
Chloe tudja, mindennap elmondom neki, hogy anya pocakjában ott vannak a testvérkéi, karácsonyra megszületnek... és ő lesz a nagy és komoly nővérkéjük... és én nagyon szeretem valamennyiüket :lol:
B-vitamin: ha fokozza is az étvágyat, lehet olyan dolgokat enni, amik nem hizlalnak (annyira). Az embernek csak ésszel kell válogatnia, hogy mit is eszik meg! (baba-projekt alatt fogytam már majd 30 kilót :oops: :wink: )
Folsav meg fokozottan szükséges!!!! Vérképzéshez elengedhetetlen!!!!
Nem közvetlenül a parton lakunk, hanem a város másik felében, olyan tipikus amerikai lakóövezetben. (Lila akác köz :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: )

Panndi
Boldog szülinapot Fruzsinak! Neked jobbulást!

Nutty
Szeretem a betegeimet is a lehető legnagyobb mértékben megnyugtatni. és azt is tudom, hogy a negatív gondolatok sokszor önbeteljesítőek... főleg egy módosult tudatállapotban (ilyen módosult tudatállapot a terhesség is pl.)
Én egyébként is igyekszem a dolgoknak a jó oldalát meglátni, nálam inkább a félig telt pohár a jellemző, nem a félig üres :oops: :lol: :wink:

Terhességi hányás
Pszichés alapon is lehet!!!! Sok olyan esettel találkoztam, amikor kismamákat vészes hányás miatt befektették a kórházba... és már a környezetből való kiemelés gyógyító jellegű volt!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba, én most felírlak téged magamnak receptre, de komolyan... :lol:

Kép
nutty
Budapest
 
 


lombikbaba és mindenki:
Akkor készítek egy Google Csoportot "2012 decemberi babázók" címmel megszorításokkal, vagyis:

"Ez a csoport tartalmazhat csak 18 éven felülieknek szóló, meztelenséget ábrázoló vagy egyértelműen szexuális tartalmú elemeket is. Mielőtt belépne ebbe a csoportba, igazolnia kell, hogy már elmúlt 18 éves." ezt kipipálom, mert ha szoptatás, vagy alternatív szülés anyagok kerülnek rá nehogy gond legyen belőle. Rendben?

Valamint a csoport korlátozott lesz, azaz:
"Korlátozott - az emberek csak meghívás után csatlakozhatnak a csoporthoz, hogy üzenetet küldhessenek vagy olvashassanak. A csoport és az archívuma nem jelennek meg a publikus Google keresési eredmények között vagy a kategóriák szerinti listában."

Ki mit szól hozzá? Ide töltehtünk fel dokumentumokat. Nekem is van néhány letöltött príma - igaz angol nyelvű könyvem.

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


Támogatom, szuper! :)

Kép
nutty
Budapest
 
 


És köszönjük...!

Kép
nutty
Budapest
 
 


Nekem 8:D de jöhet:D
Vendég
 


Jó reggelt!

Igaza van Lombikbabának, kicsit lazítani kell! Azért mert gyereket várunk, nem áll meg az élet, nem kell árgus szemekkel figyelnünk magunkat... És sok-sok pozitív gondolat! Nem a rosszra kell koncentrálni, hiszen a trhességek, szülések nagy része normális úton lefolyik...

Most figyelemelterelésre nagyon ó lehet...
http://www.szuleteshete.hu/
Érdemes elmenni a programokra!!!!

Ronika
Nincs honlapja az intézetnek, ahol voltatok vérvételen? Engem érdekelne... :oops: :wink:

Lombikbaba
Nálunk a klinikán van kismama relaxáció. Én már vissszatérő páciens vagyok, most még kipróbálom az anya-magzat kapcsolatanalízist is. Már találtam ehhez szakembert.
Nagyon klassz helyen laktok!
Táblázathoz: 28 éves vagyok, Debrecenben a DOTE-n fogok szülni...

Olvastam a Lelki köldökzsinór c. könyvet... nekem nagyon tetszett a mentalitása.

Kicsidodi
Én nagyon szeretem a 3 fiamat, nagyon jó fejek, de szeretnék egyszer legalább habos rózsaszín babaholmikat vásárolni! :lol: :wink:

Én csak multivitamint szedek, hiszen lényegében 5 éve terhes vagyok, szoptatok, vagy a kettőt együtt...

Panndi
Boldog születésnapot a kislányodnak!

Seraphim
Jó lesz :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép KépKép
 


Kép

MI... :wink:

Kép Kép KépKép
 


Izabella de van küldöm priviben. amúgy nagyon szép sorrendbe jöttek a fiaid:D
Vendég
 


Már megint kicsit lemaradtam, hétköznapokon kevesebb időm van olvasgatni.
Mindenkinek köszi, amit a tünetekkel kapcsolatban írt általában.

Tisabelle, gratulálok a gyönyörű családodhoz!

Lombikbaba:
Olyanok vagytok, mint egy filmben. Bocs, ha már kérdezte vaki, milyen orvos vagy? Annyira árad belőled a nyugodtság és a pozitív hozzáállás. :)

Vészes hányás:
Én emiatt kétszer is voltam kórházban másfél éve... Kétszer voltam a hányás miatt, kétszer vérzés miatt. A 16 hét alatt 32 napot voltam kórházban, és mindig szerdán jött a baj... A második alkalom után rettegtem is, hogy biztos, már megint baj lesz. És lett is...
Egyébként nem féltem semmitől, nem tudtam megfogalmazni, hogy mi volt a baj, de volt valami. Pedig vártuk a babát, NAGYON.
Most sokkal nyugodtabb vagyok, és úgy érzem, tudatosabb is. Ok, most is képes vagyok parázni, de le is tudok állni ezekkel (többnyire).

Légyszi drukkoljatok nekünk, holnap megyek orvoshoz, és KELL lennie szívhangnak!!!

Köszi

Lilypie Second Birthday tickers
 


Sziasztok!

Lombikbaba: köszi a linkeket, tök jók! Szép a tengerpart, még ha a város másik felén is van, kicsit irigyellek :oops: Édes a lánykád! A táblázatba beírható, hogy Szigetszentmiklóson lakom, és én is az Uzsokiban fogok szülni, akárcsak Ronika.
Ronika: hogy van a füled?
Seraphim: jó ötlet a google, és köszi, hogy megcsinálod. Hogyan lehet csatlakozni majd? Küldjük el a mail címet?
Nutty: hogy vagy? Ma mész dokihoz, majd gyere, hogy mit mondott!
Gigijo: Veled mi újság? Remélem, azóta semmi tünet
Tisabelle: gratulálok a gyönyörű gyerekeidhez! Szépek vagytok!!
Panndi: az én Petrám is bika, 11-én lesz 10 éves. Isten éltesse sokáig a lánykád!!
Mi ma megyünk dokihoz, remélem, mindent rendben talál, a tünetek nem nagyon akarnak csökkenni, és ez az álomkór... mindjárt elalszom, pedig még csak 15óra :?

Kép
 
 


Pitypang! Rendben lesz minden, gyönyörű kis ütemesen villogó pixelek lesznek holnap a monitoron! :) Én megértem, vagyis átérzem, amit írsz, ismerős érzések és emlékek kavarognak bennem is. De ez most egy új történet tiszta lappal, és idén igen rendhagyó karácsonyunk lesz... :lol: Bízz magatokban, én is azt teszem!

Maci, majd gyere a jó hírekkel, várunk! :)

Iza, gratulálok a gyönyörű fiaidhoz! :)

Kép
nutty
Budapest
 
 


Nutty, nagyon köszönöm, amit írtál!!!

Lilypie Second Birthday tickers
 


Iza
Nagyon szépek vagytok! Milyen egyformák a fiaid! Klózoztátok, vagy fénymásoltátok őket? :lol: :wink:

Én nagyon bízom benne, hogy a sok év után, ha már lett ez a csodababánk, karácsonykor anyuka is leszek!

Kép
Kép
 
 
 


maci kicsit jobb de a dobhártyám nem akar összeforrni lehet plasztika lesz belőle majd-
Vendég
 


Maci, mi újság?

Mi okosabbak nem lettünk, szabályos petezsák szívveréssel (utóbbit szerintem csak rámondta a doki, mert nagyon gyenge gépe van, férjem nem látta, felém meg oda sem fordította, pedig szokta, de ha már van papírom róla, hogy 3 napja vert az a kis szívcső, most nem mondhatja, hogy nem látszik :) ). Utrogestan, szigorú ágynyugalom, vérzés esetén azonnal be a kórházba, egyébként pedig majd meglátjuk, ígérni (nyilván) nem tud semmit, és bármi megeshet. Pénteken megyek vérvételre (kisterhes I. vérvétel, ha minden oké, akkor azért, ha nem ok, akkor meg úgy is kell vércsoport, stb...), és ha addig nem jön közbe semmi, akkor jövő héten kedd környékén kórházi ultrahang. Szóval vagy-vagy, de nagyon igyekszem rábeszélni az ebihalunk lelkére, hogy most már jöjjön meg a kedve leszületni közénk, jó helye lenne... :oops:

Többiek, hogy vagytok?

Kép
nutty
Budapest
 
 


Ja, mert hogy hasi uh volt, az előzményekre tekintettel nem akart a fénykarddal abuzálni a doktor. :)

Kép
nutty
Budapest
 
 


Nutty!
Drukkolok!!!
Lehet, hogy hülye kérdés lesz: az hogy lehet, hogy a vonalzódon az áll, 6+4 és 217 nap van hátra, én 7+0 vagyok, és 231 van hátra. :?:

Lilypie Second Birthday tickers
 


Szerintem bekrepált valami a lilypie-nál, amikor generálta a vonalzót, már én is néztem, hogy napra ugyanannyi, mint Macinak 9+0-nál.

Kép
nutty
Budapest
 
 


Sziasztok!
Végre hazaértünk, és megvacsiztunk, szörnyű volt ma a forgalom Pesten és Budán, 1,5óra volt, míg átkeltünk a városon.
De a lényeg, hogy minden rendben, nagyon eleven kis ficánka van odabent, CRL 2.57cm. Ahhoz képest, hogy a múltkor -1 nap volt a mérete alapján, szépen behozta magát, most 9hét2naposnak írta a gép a méret alapján.
Kép
Kaptam papírkát, mehetek a védőnőhöz, meg a kórházba vérvételre. Remélem, nem lesz gond majd az ellenanyaggal, mert A RH negatív a vércsoportom (apa pozitív). Az első két gyerkőcöm is negatív lett.
Nutty, biztosan minden rendben lesz a picikétekkel, fontos, hogy pozitívan állj hozzá, és beszélgess vele. Én is szoktam mondani KisManónak, hogy kapaszkodjon jó erősen, mert mi nagyon várjuk. Valószínűleg nem adtad meg a Lilypin a szülés várható időpontját, és ezért számol mást.
Rebelen, Pitypang: próbáljatok bízni a kis pocaklakókban! És ne aggódjátok végig a pocakosságot, próbáljátok élvezni! Tudom, hogy nem könnyű, de most kaptatok egy új esélyt az élettől, biztosan nem azért, hogy újra csalódjatok ;-)
Ronika: sajnálom, hogy így megjártad a füleddel :-(. Azért bízom benne, hogy beindul a regenerációs folyamat, és összeforr a dobhártyád.
Többiekkel mi újság? Hogy vagytok?

Kép
 
 


Sziasztok!

Lombikbaba, én most felírlak téged magamnak receptre, de komolyan...

Csak nincs oep-támogatás hozzá :wink:

Seraphim
Igen, jó lesz!

Iza
Nagyon szépek a fiacskáid! Olyan rosszcsont kinézetűek!
DOTE-n dolgoztam 10 évig :wink: :wink:
Kapcsolatanalízis nagyon jó! Egy kicsit tudatosabbá teszi az embert...más szemléletet kap tőle!

Pitypang
Aneszt-intenzives vagyok, meg pszichoterapeuta :wink:
A munkámban kell a nyugodtság is, meg a pozitív hozzáállás is. Meg az is sokat jelent, hogy a kapcsolataimat nagyyon stabilnak érzem... a férjemmel, a testvéreimmel... a GYEREKEMMEL :wink: :wink:

Nutty
Ez nagyon jó hír!
Hasi UH a 12. hét előtt, főleg így nagyon az elején még nem annyira tökéletes, főleg, ha anyuka hasa nem kockás :wink: :oops: :wink:

Maci
Nagyon szép!

Nekem ma hosszú napom volt, dolgoztam, aztán a kislányommal játszottam, rajzoltunk... Úgyhogy most megyek is lefeküdni!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Maci80: Gyönyörű a babád!!! :)
Én is Rh negatív vagyok, a férjem Rh pozitív...

Lombikbaba: Le a kalappal előtted!!! :)

Lilypie Second Birthday tickers
 


Munka előtt bekukkantok :wink:

Ronika
Drukkolok, hogy ne kelljen a műtét!

Nutty
Ezek nagyon jó hírek! (ha baj van, akkor a petezsák nem szabályos alakú, hasi vizsgálatnál, akkor nem lehetett volna szívműködést kimutatni)
Miért kell szigorúan feküdnöd?

Maci
Nagyon édes a Ficánkátok! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én nagyon bízom a kicsi kincsemben!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Teljesen jól is érzem magam... a lelkem nagyon rendben van! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
 
 
 


Kép


Már növöget a pocakom :wink:

Kép
Kép
 
 
 


Sziasztok!


Rebelen!Csini a pocid tényleg alakul :wink: Te hol dolgozol?Elmondtad már,hogy babát vársz?


Maci!Nagyon édes a babád!!!!Most kicsit irigykedem,hogy neked már ilyen képed van :D (de nekem is lesz nemsokára :lol: )

Nutty!Örülök,hogy a doki mindent rendben talált!Tessék pihengetni!Persze ez olyan jól hangzik főleg,hogy van egy örök mozgó 2 évesed.Hogy érzed magad?

Iza!Nagyon szépek vagytok!!!Tényleg nálatok egy sablon van :lol:

Izsisz!Mi a következő uh után el akarjuk mondani a gyerekeknek :) Család szük része már tudja és olyan barátok akikkel az ilyet már az első kettővel is megbeszéltük :)


Lombikbaba!
Engem mindig megnyugtatnak a szavaid :oops: :oops: Tök igazad van nem kell minden rezdülést figyelni és ha én is bekattanok akkor a te soraid nyugtatnak meg meg az optimizmusod!


Nekem a reggelek nehezek :wink: Hányingerem van elég sokáig így most anyumék viszik a gyerekeket nem merek velük úgy vezetni,hogy rosszul vagyok.Elég rosszul viselem a terhességek elejét Zsebivel sokat hánytam Zsófival is inkább émelyegtem de ha ájulnom kell akkor én ájulok így nem kockáztatok.Remélem ez az émelygés azt jelenti minden oké oda bent :D Vasárnap olyan rosszul lettem a munkahelyem,hogy 20perc kellett mire magamhoz tértem nem tudtam fogok-e hányni vagy sem :oops: Azóta mindig figyelek egyek sokszor keveset és ha nagyon erős hányingerem van akkor veszek be b6 vitamint :roll: :D

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


Nutty, köszi szépen a köszöntést, Fruzsi nevében is :) Te is az ÁEK-ben szülsz? Barnázással azóta mi újság?

lombikbaba, tisabelle, Netek is köszi :)

tisabelle, szépek vagytok :) Három királyfi :)

maci, köszi :) 10 éves, hát ő már nagylány! :) Örülök az UH hírnek :)

rebelen: csinos pocak :)

Na Gábor felébredt, megyek :)
 
 


Sziasztok!

Maci, nagy gratula! :)

Lombikbaba, hát, a hasfalam vaskos, az tuti :), ezért is gondolom, hogy a petezsákon kívül nem látszódhatott más, százéves gép, és a hólyagom is üres volt. És sajnálom, hogy pont az olyan dokikra mint te, nincs oep támogatás... ;)

Rebelen, most azért fektetnek, mert szombaton hajnalban kicsit vérezgettem, utána meg barnáztam eléggé 2 napig, és vesztettem már el terhességet. Alakul az a pocak, alakul... :)

Panndi, igen, én is ÁEK. :)

Pitypang, gondolok rád!

Gigi, hol vagy, hogy vagy?

Kép
nutty
Budapest
 
 


Nutty, és ki a dokid? :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Unk Péter, hát neked? :)

Kép
nutty
Budapest
 
 


Kata, jó ez a hányinger mizéria... :shock: Nálam az tesz be, ha valaki ételekről beszél, vagy ha valaki megkérdezi, mit ennél, csináljak egy kis...? váááá :)

Kép
nutty
Budapest
 
 


Zilahi Gábor.

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Remélem még emlékeztek rám! :oops: Múlt hétfőn költöztünk át a saját lakásunkba, és csak tegnap este kötötték be a netet, ezért nem tudtam jelentkezni.

Látom vannak újak is, üdv mindenkinek! :wink: Jó sokat írtatok! :shock: Igyekszem újra aktív lenni, csak most rohanok főzni, Bence is mindjárt ébred. Mi jól vagyunk, élvezzük a saját életünket végre, Bence is nagyon szereti. Megkezdődött a hányinger, igaz nem olyan durván, mint Bencénél, mert ha eszem, elmúlik és még bent is marad (ez nagy szó.) Viszont durvábban szédülök, néha úgy elkap. :( No meg akár egész nap tudnék aludni. :oops: Dokihoz hétfőn délután megyünk, legelőbb mostanra volt időpontja, de már nagyon várom, hogy lássuk, minden rendben!!! :)

Este megpróbálok jönni!

Kép

Kép
 
 
 
 


Sziasztok Csajok, befogadtok?

Még csak négy és fél hetes vagyok, január közepe, de abban a topicban nincs senki... Meg amúgyis már zugolvaslak titeket napok óta :oops:

Nekem elsõ baba, IR/PCOS vagyok, már volt egy vetélésem két hónapja. Utána derült ki az IR, pontosan egy hónapja szedem a gyógyszert és csinálom a diétát. Magam is meg vagyok lepõdve, hogy elsõ ciklusban összejött (már egy éve próbálkoztunk), és eléggé aggódom, hogy minden rendben legyen. Dokihoz hétfõn megyek, meg fog nézni, de mondta, hogy igazából nem fogunk még sokat látni, a következõ adag Utrogestan receptért megyek be, de ha már ott vagyok, remélem azt látja majd, hogy minden rendben :)

Szép estét nektek.
viki1983
Budaörs
 
 


szia Viki persze gyere nyugodtan:)
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi a szép szavakat a kicsihez, aranyosak vagytok :oops:. Kata, nemsokára Te is itt tartasz ;-).
Nutty, Rebelen, Gigijo, hogy vagytok? Gigijo, hogy van a szőrtüszőgyulladásod?
Viki, üdv a csapatban, és nagyon örülök, hogy kiderült, mi a gond Nálad és ilyen gyorsan sikeres volt a kezelés. Hétfőn biztosan minden rendben lesz :wink:
Barbcsi: tudom milyen egy költözés, nem irigyellek :?. Iszol elég folyadékot napközben?
Panndi: Zilahi Gábort én is ismerem, ő régen a BM kórházban dolgozott, én meg ott szültem az első két bébit (akik most 10 és 12 éves bébik :lol: )
Rebelen: cuki a pocakod :-)
Seraphim: mi újság Veled? Hogy megy a titkolózás bent? Nekem már annyira látszik a pocak, hogy nem is kérdezik a munkahelyemen, hogy miért voltam itthon 6,5 hétig :lol:
Izisz, Bibi, Ti hogy vagytok?

Kép
 
 


Csak gyorsan és röviden jövök most:
MA GYÖNYÖRŰ SZÍVHANGOT HALLOTTAM (ÉS LÁTTAM)!
Olyan ügyes a babácskám! :lol:

Viki, üdv, és gratulálok!
Mindenki vigyázzon magára és a babájára. :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
 


Panndi, nála született az öcsém.... 24 éve. :D Most az öcsém barátnője jár hozzá, ő (is) nagyon kedveli.

Szia Barbcsi, örülök, hogy rendben lezajlott a költözés! Megszoktátok, berendezkedtetek nagyjából?

Viki, Isten hozott a fedélzeten, örülök, hogy ilyen gyorsan segített a Met és a diéta, igazi pozitív példa!

Pitypang! Szuper, GRATULÁLOK! :D Bízz továbbra is a babácskádban!

Nagyon irigyellek titeket pocakosodók, múlt héten a puffadástól még én is igazán terhesnek néztem ki, nyakamon a 7. hét, erre kb. laposabb a hasam, mint valaha (már két kiló mínuszban vagyok, de hogy pont hasról???), a lányommal már 7 hetesen észrevettem, hogy gömbölyödöm, 8 hetesen már muszáj volt terhesgatyót húznom, mert minden más szorított, szóval a mai napra ezt dobta nekem a gép para-faktornak. :D Tudom, tudom, pozitív vagyok, de azért valami kis hülyeség mindig kell.... :D
nutty
Budapest
 
 


Pitypang!
Ez szuper!Nagyon örülök :D

Kép
 
 


Jaj de jó, aranyosak vagytok :) Kell egy kis biztatás.

Nekem egyenlõre nem nagyon vannak tüneteim, vagyis: a mellem elkezdett nõni és keményedni, és sokszor álmos vagyok, de szerintem ez inkább az utrotól van. Néha kívánós vagyok (papírból nyomom a párizsit a nyitott hûtõ elõtt - pedig évek óta nem eszem felvágottat). És folyamatosan érzem a hasam, úgy görcsölget, de nem vészesen.

Nagyon várom a hétfõt, és irigykedem, hogy nektek már van szívhang, fénykép :)
viki1983
Budaörs
 
 


Nutty!
Nekem az előző két gyerkőcnél kb félidőnél kezdett nőni a pocakom,így most tök furi,hogy màr látszik. Majd próbàlok képet küldeni vmelyik nap.
Amúgy még nem vagy lemaradva,nekem is az elmúlt két hétben nőtt sokat :wink:

Kép
 
 


Viki!
Még nagyon pici,a tünetek -ha lesznek egyàltalán-ez után lendülnek be.De nagyon sokaknak nincsenek tünetei,ez egyáltalán nem jelent rosszat.
Hétfőn minden oké lesz,egy szabàlyos kis petezsákot fogsz látni.
A szívhangot az én orvosom nem szokta meghallgatni,a képernyőn nézzük milyen gyorsan ver,és a keringését néztük meg tegnap,piros -kék színben villogot a képen.
Bízz magatokban,csak pozitívan,minden rendben lesz!;-)

Kép
 
 


Köszi, lányok!:)

Lassan úgy tűnök, hogy valami érdekem származik abból, ha valaki magnéziumot szed, hogy ajánlgatom. :)
Viki, szedsz magnéziumot? Nagyon hasznos a görcsök ellen!

A hasam nekem is kisebb, mint a múlt héten... De most nem parázok, ti se tegyétek! :lol:

Mindenki pocakjában ügyes babácska lakik, aki tudja a dolgát. :wink:

Akik eltűntek, jelentkezzetek, légyszi!
:wink:

Lilypie Second Birthday tickers
 


Barbcsi:
Jó, hogy visszatértél! :)

Nutty:
Hogy vagy?
A hányingerről annyi, hogy nekem is elég néhány ételnek csak a gondolata, és kééész vagyok...
Kata84: A B6 vitaminból mennyit szedsz,hogy elmúlik tőle a hányingered? Nekem másfél éve sajna nem hatott, bár lehet, hogy keveset szedtem, sokat hánytam,de ez már a múlté. :D Még nem hánytam most, kopp-kopp-kopp. :wink:

Viki:
Tünet-para: volt benne részem, olvass vissza egy picit, engem nagyon megnyugtattak a lányok. :D

Lilypie Second Birthday tickers
 


Jó reggelt!

Ronika
Köszi! Apa lebeszélt róla :cry:
Szerinte, nagy értelme nincsen, hiszen nálunk alapvetően mindegy, hogy milyen nemű gyerek jön. :wink:

Rebelen
Fénymásolatok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Az idei nagyon szép karácsony lesz mindannyiunknak! :lol: :lol: :lol:
Szép a pocakod!

Nutty
Ez jó! Ilyen korai terhességnél, hasi vizsgálattal többet nem is igen "látnak"... még jó géppel sem!

Maci
Nagyon szép! Kor/méret pár napos eltérés általában van, hiszen a gépek szoftvere egy betáplált ÁTLAGhoz viszonyít! És az átlagtól bőven lehet eltérés!
Nekem mindig volt 3 dátumom a terminus meghatározására (menses szerinti, UH szerinti, első magzatmozgás szerinti). Aztán mindig a legkésőbbi időpontot vettük alapnak. Aztán ahhoz képest 10-14-17 nappal születtek később a gyerekeim! :wink:

Lombikbaba
Szerintem, egy gyerekben legyen elevenség! Az én fiaim ilyenek, de nem olyan rosszak :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata
És ha pár napig szednéd rendszeresen a B6-ot? Nem kellene megvárni, hogy erős hányingered legyen...
Nekem még bejött a kóla is, meg a gyömbér... :wink:

Barbcsi
Jobbulást!

Lányok!
Az aggodás helyett inkább olvasgassatok!
http://www.libri.hu/konyv/gyermeklelektan.html
http://www.lll.hu/node/336

És nagyon ajánlom mindenkinek pl. a lll-honlapját is, hogy legyen elegendő információtok a szoptatásról!

Kép Kép KépKép
 


Jó reggelt :)

barbcsi, örülök, hogy vége a költözésnek :)

viki, üdv köztünk :)

maci, bizony, ott dolgozott, mikor elkezdtem hozzájárni Zsófival, még akkor is ott dolgozott, elég sokat jártam még oda :) Pont Zsófi születése előtt voltak a kórházösszevonások, akkor szűnt meg a BM.

pitypang, éljen a szívhang :)

nutty: :) ez vicces, hogy az öcséd nála született, most meg a barátnője jár hozzá :) Én is nagyon szeretem. :)


Na megyek, fel kell hívnom a háziorvost :roll:

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Pitypang!

Szedek, napi 400 mg-ot. Kevés? Szedjek még?
viki1983
Budaörs
 
 


Lenne még egy fontos kérdésem: ma megyek forgorvoshoz, mert letört egy gyökérkezelt fogam egy hete :(

Ilyenkor lehet kapni érzéstelenítõt? Nyilván fogom mondani a dokinak, hogy mi van, de azért kíváncsi vagyok.

Köszi.
viki1983
Budaörs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron