Új privát üzeneted érkezett!

Kata, köszi az üdvözletet :)

Hát... A párom nem annyira volt oda az előző szüléstől, sokáig azt mondta, hogy kár, hogy bement, hogy nem menne be mégegyszer. De azért nyilván a kíváncsiság nagy úr. Most azt mondja, hogy döntsem el én. Én meg úgy döntöttem már pár évvel ezelőtt, hogy dúlával szeretnék szülni (ennek van több oka is) és majd olyat szeretnék keresni, akivel meg tudom beszélni, hogy az egyik fő feladata a párom bevonása a történetbe és irányítgatása, hogy ne érezze magát feleslegesnek :) Legalábbis most egy ideje így gondolom, aztán majd meglátjuk.
viki1983
Budaörs
 
 


Jó reggelt! :)

2x1 Duphastont szedek, Gáborral is ennyit szedtem :)

Ma reggel megkívántam a kávét, és még nem is hánytam! :) Hátha végre tényleg enyhülnek a tünetek...

Nekem mindegyik szülésnél benn volt a férjem, és nagyon jó volt, mindkettőnknek! Sosem volt kérdés egyikünknek sem, hogy benn legyen-e. Én mást nem is tudnék ott és akkor elviselni rajta kívül :)

Gratulálok a dobogó szívhez ;)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Jó reggelt!

Viki
Sajnálom, hogy ilyen volt a fogorvos :cry:
Az viszont jó, ha van egy aránylag friss panoráma-röntgened!
Ne aggódj! Nem lesz semmi baj!
Én nem titkolom, hogy kismama vagyok. Nem hiszem, hogy attól lenne valami baja a babámnak, hogy boldogan elújságoljuk :lol: :lol: :lol:
Kisfiú vagy kislány? Nekünk teljesen mindegy!!!! Egyiket se fogjuk a kórházban hagyni :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Maci
Hűűűűű... szépen látszódik a pocid! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is örülök a képeknek! :lol: :lol: :lol:

Ronika
Sajnálom, hogy vannak rosszakaróid! A gmailosra se teszel majd képet?

Kuglofka
Anyák napja nagyon megható lehetett :lol: :wink:

Pitypang
Kitartást a szurizáshoz! Gondolj arra, hogy ez menti meg az életedet!
Szuri beadás: a köldök körül hagyj ki egy kb. 5 cm-s sugarú kört. Ezen kívül, a csípőcsont felé eső területre adhatod. Fertőtlenítés után fogd össze úgy a bőrt, hogy egy kb. 1cm-s bőrredő legyen. Ebbe 90 fokos szögben kell beszúrni a tűt. Beadod a gyógyszert, kihúzod egy gyors mozdulattal a tűt és egy száraz törlőt (vattapamacs) szorítasz pár percig az adott területre. Nem szabad dörzsölni, masszírozni!!!
(egyébként ez a nemzetközi protokoll!!!!)

Iza
Köszönöm az olvasni való ajánlást! :lol:

Ircsi
Akkor nálatok is jöhetnek bármilyen nemű gyerekek :wink:
Én drukkolok, hogy azért legyen még egy Makrancos Katád :lol: :wink:

Kata
Hallottam a Himalája-összeomlását :lol: :wink:

Kép
Kép
 
 
 

 
 

Lányok, milyen formátumú képet lehet beilleszteni? Próbálkoztam már mindennel, de nem engedi.
Hogy kell képet feltölteni???


Két módszer van!

1.
A képet kicsinyíteni kell max. 600x600-as méretre. Azt közvetlenül fel tudod tölteni. Itt az ablak alatt... MELLÉKLET FELTÖLTÉSE....

2.
A képedet feltöltöd valamilyen netes albumba. Amikor feltöltötted, megnyitod. Jobb egérgombbal klikk rá... tulajdonságok...URL-t kijelölöd, másolás...
Itt az ablak feletti KÉP feliratú kockára katt... kép URL-jét beilleszteni...megint KÉP feliratra katt...
Kép
Ilyen formátumú lesz!

Kép
Kép
 
 
 


Nálunk egyértelmű, hogy apás szülés lesz! Ha a sok megpróbáltatáson együtt mentünk át, hogy idáig elérjünk, akkor a legszebb, legboldogabb pillanatot apuka sem szeretné kihagyni!

Kép
Kép
 
 
 


Szerintem is ez apás dolog. Amikor a harmadik babát elveszítettük, a férjem akkor is végig velem volt a kórházban, várt velem a műtétre, és ott volt, mikor felébredtem. Akkor ment csak el, amikor a doki elküldte, hogy aludnom kell. Nem is ment volna a férjem nélkül...

KépKép

KépKép

Kép
 
 


rebelen nem tudok semmi gmailos dologról:) de amúgy csajok itt is lehet zárt fórumot csinálni.
Vendég
 


Titkolás-nem titkolás:

Én nem azért szeretném "titkolni", mert attól tartom függőnek, hogy lesz-e baj, vagy sem. Amikor elveszítettük a babánkat, nekem nagyon nehéz volt, hogy ennyien tudtak róla... Ráadásul nem mi mondtuk el mindenkinek, hanem "pletykákból" értesültek... Pedig akinek elmondtuk, megkértük, hogy ne adják tovább, majd mi. Nekem nehéz volt ez így, és emiatt gondolom, amit gondolok. :oops: :(

De most nem lesz baj!!! :D

Rebelen, köszi a leírást!!! Kihangsúlyozták, hogy 45 fokos szögben szúrja, és utána nyomkodjam, "lazítsam" pár percig. Na, most legyek okos... De köszönöm szépen! :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rebelen 2012.05.12 12:25-kor.

Kép
Kép
 
 
 


Sziasztok!
Pitypang, anno tüdőembólia gyanújával feküdtem kórházban, és csak úgy engedtek haza a kórházból karácsonyra, ha beadom magamnak a vérhígítót (aztán kiderült, hogy tök fölösleges volt, mert nem az volt a bajom...). Viszont jól jött ez a rutin a lombik kezelések alatt, mert rengeteg injekciót beadtam magamnak a két kezelés alatt. Érdekes, nekem is volt olyan nap, mikor jobban fájt, valószínűleg olyankor épp valami kis erecskét eltalál az ember. Nekem is 45 fokot mondtak, de nem szabad dörzsölni utána, pár másodpercig le kell szorítani egy vattapamaccsal. Képbeillesztésnél nekem reklamál a rendszer, ha nagyobb a kép mint 600x600 megapixel. Próbáld jól lekicsinyíteni.
Viki, nekünk teljesen mindegy ki lakik a pocakban, az a lényeg, hogy egészségesen bújjon ki. A nevek már megvannak :wink: Érzések: akik már tudják, többségében kiscsajra tippelnek, majd meglátjuk. Az én lánykám is épp tegnap volt 10éves. Elmondtátok már neki a kistesót? Jó a viszonyotok? Próbáld Te is átméretezni a képet, és akkor fel tudod rakni.
Lombikbaba, és a terhesgondozásodat sem egy orvos viszi végig? Vagy csak a szüléshez nem lehet választani orvost? És szülésznőválasztásra van lehetőséged? Abban a kórházban fogsz szülni, ahol dolgozol? Aranyos a "nemek megoszlása" leírás :-) Ti elmondtátok már Chloénak?
Kata, örülök, a szívhangnak nagyon :D Éreztem a földrengést :lol: . Te szedsz valamilyen vitamint, vagy magnézuimot?
Panndi, képzeld, hosszú idő óta én is ma reggel tudtam inni egy pici kávét, persze 80%-ban tej volt :lol:
Mikor a fiam született csak a volt férjem volt bent, Petránál viszont anyukám is "elfelejtették kiküldeni" :wink: . Most a párom lesz velem, állítja, hogy ő úgyis el fog ájulni, úgyhogy már most kezdem mutogatni neki a könyvekben található szülés közbeni képeket. Amúgy meg ha a fejnél áll, nem lát semmi olyat, viszont a babának is fontos szerintem az első érintés. Mi is együtt csináltuk végig a sok lombikos megpróbáltatást, nagyon hősiesen minden fázisnál mellette volt, így szerintem nem lesz gond a szülésnél sem.
Na, rohanok, mert még ebédelni kell, és Petrának délután fellépése lesz az iskolai művészeti esten.
Többiekkel mi újság?
Jó hétvégét Nektek, pihizzetek sokat!

Kép
 
 


Ezeknek az előregyártott injekcióknak olyan kicsi a tűje, hogy ha 45 fokban szúrod be, akkor nem jut el az injekció a bőr alá, hanem csak a bőr rétegei közé!

Pl. a lombikos stimus pent is merőlegesen kell beszúrni, meg az inzulinos pent is!!!!!!

Kép
Kép
 
 
 


Akkor holnap kipróbálom 90 fokban. Csak belejövök. :D

Az én férjem nem szeretne bejönni a szülésnél. Nem fogom erőltetni. Ha addig meggondolja magát, örülök, de ha nem, úgy is jó. Eléggé félős, tegnap telefonban mondtam neki az injekciós dolgot, majdnem elájult. :D A szülőszoba bejáratánál összeesne, de hátha változik még. Teljesen elfogadom ezt, nincs így hiányérzetem, mert ismerem.

Az unokatestvérem férje volt hasonló. A szülőszoba ajtajánál hezitáltak, sápadt volt, remegett, majd az orvos mosolyogva pontot tett a történet végére: "ájuló kispapákra nincs szükség". Mindenkinek jó volt így. Amikor megszületett a baba, és viszonylag rend volt odabent, bement ő is.
:)

Lilypie Second Birthday tickers
 


Ja, és köszönöm az infókat a képekről. Még nem futottam neki azóta, de majd megpróbálom.

Lilypie Second Birthday tickers
 


Rebelen: nekem Gonapeptylt kellett szúrnom, az nem pen, rendes fecsibe van (kb 1,5-2 a tű hossza), ill. a stimus anyagot nekem kellett feloldani, fecsibe felszívni, légteleníteni, stb. Ahhoz én állítottam össze mindent, a patikába kellett vennem fecsit, tűt. Az anyagot a klinika adta, mert valami kísérleti stimuláló volt (és így szerencsére az a része ingyenes volt :lol: )
A vérhígítót is előre felszívták anno a kórházban rendes fecsibe, nekem kellett légteleníteni, és beadni. Valószínűleg ezért mondták mindkét esetben a 45 fokot.
Pitypang: én sem erőltetem a párom, ő be szeretne jönni, csak fél, nehogy beájuljon, ezért kezdett el már most készülni. Biztos, ami biztos. Persze, még messze a nagy esemény, majd eldönti mit szeretne. Ha ő nem jön végül, akkor anyu lesz velem.

Kép
 
 


Sziasztok!

Kicsit bekukkantok...

Viki
Azok után, amiken mi keresztülmentünk, hogy gyerekünk lehessen, az már nagyon sokadrangú, hogy milyen nemű lesz!

Kata
Valamilyen nemzetközileg jól hangzó nevet szeretnénk :wink:
Gratulálok a dobogó szívhez! Olvastam a hírekben, hogy eltűnt a Himalája :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Pitypang
Rebelen tökéletesen leírta, hogyan kell beadni az LMWH-t.

Nálunk is apás szülés lesz!

Maci
Terhesgondozást leginkább a szülésznők végzik. Orvos akkor lép közbe, ha valami olyan gond van. Itt a terhességet nem tekintik annyira betegségnek, inkább egy állapotnak.
Válaszhatnék orvost, csak annak ára van!!!! Az USA-ban elég drága az eü. ellátás! A kórházban jó az ellátás! Jó fizetést kapnak a szakképzett ápolók, az orvosok, nincs hálapénz...
Chloenak mondogatjuk, hogy babák vannak a hasamban... most már mutogatja, mondogatja ő is...
Hogy sikerült Petra fellépése?
Mit kaptál stimuhoz? Véralvadásgátlót? (bocs, de én ilyen kiváncsi fajta vagyok :oops: )

Seraphim
Google-csoport: Hogy működik? Hol lehet megnézni a feltöltött anyagot?
A 2010 augusztusi topikosokkal gmail-fiókot használtunk!

Ronika
Igen, lehet itt is zárt topikot... csak talán azzal még érdemes lenne várni... még sokan csatlakozhatnak... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


A Google csoportot ezen a linken tudjátok megnézni azután, hogy bejelentkeztetek a csoportba:

http://groups.google.com/group/2012-decemberi-babazok

Ha fel szeretnétek tölteni a csoportba, akkor erre az e-mail címre sima csatolmányként küldtök egy levelet és automatikusan felkerül az anyag:

2012-decemberi-babazok@googlegroups.com

A csoportot azért hoztam létre, hogy ha van valami érdekes anyagotok/dokumentum stb. itt összegyűjthetnénk. Mint például a szopis füzet.

Felküldtem két próbafájlt (Bokor Katalin: Gyermekvárás, gyermekáldás-t és az új Szoptatós füzet-et). Nézzétek meg.

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sajnos egy hátránya van a csoportnak, kb. 10 Mb-ig lehet fájlokat felküldeni. Mint általában az e-mail esetében.

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


Kipróbáltam, sajnos 4 Mb-nál nagyobb fájlt nem enged feltölteni.

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


Ami nekem van. azok nagyobb fájlok... :cry:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba Dropboxod van?
Ha van, tedd fel a Public mappába és onnan adj egy linket oda.

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ircsike ennyire nem profi... mi az a Dropbox?
Ajajj... ez már nekem bonyolult :oops: :roll: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Nem gond, akkor óriásfáljként küldd fel oda valamelyikkel:

http://mammutmail.com/

https://www.yousendit.com/

http://www.toldacuccot.hu/

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


Feltöltöttem google drive-ra... azt ismerem.... :oops: :? :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba, azokat úgy tudod megosztani, ha a saját google accountoddal felöltöd a google doksijaid közé, és megosztod a csoport e-mail címével, akkor mindannyian látjuk!
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Túl az ezredik Születés hete előadáson. Még épp hazaértünk vihar előtt. :lol: Csak megnyugtatásként: végigültem egy anya-magzat kapcsolatanalízis előadást és ott azt mondta a szakértő, hogy a negatív érzéseket is ugyanúgy meg kell élni a várandósság alatt, az is hozzátartozik ugyanis az anyához, úgyhogy néha lehet egy kicsit aggodalmaskodni is. ;)

Viki!

NAgyon -nagyon ajánlom a dúlát! Én szültem már dúlával és pont hasonló okok miatt gondolkodtam el, mint ami nálatok van és igen, nagyon szuperül be tudja vonni apát a vajúdás folyamatába, hogy ne egy ideges tehetetlen emberke legyen bent veled, hanem egy magát hasznosnak érző apa. ;) Amúgy nálunk párom így sem volt bent a kitolásnál, "csak" a vajúdásnál és akkor jött vissza amikor felsírt a kisbabánk. (hozzáteszem nekem elég gyors volt a kitolási szakasz, úgyhogy amikor a folyosó végére ért, már fordulhatott vissza :lol: )

Én nem adnék a dokinak pénzt, ha a kórházba hív. MAximum legközelebb nem hív a kórházba. :) De komolyan, ez az én véleményem, de nekem még sosem volt fogadott dokim se, úgyhogy eléggé szélsőséges eset vagyok. ;)

Panndi!

Gratulálok a babátokhoz, jó, hogy minden oké! ;)

MAci!

Milyen szépen látszik már a hasad!! Mondjuk jó vékony vagy, úgyhogy hamar fel is tűnhet, hogy babát vársz! ;)

Petra mit művészkedik? :)


Kuglófka!

Ne aggódj, én sem vagyok egy nádszál vékony. Sajnos minden várandósságomat egy picivel többel kezdtem, mint az előzőt. Nem sokkal, de mondtam is páromnak, hogy ez így nem lesz jó. Ő persze megnyugtatott, hogy van aki egy gyerek után már úgy néz ki, mint egy bálna, mert elhagyja magát. Hát én azért mindig igyekszem fogyni, de sok időm sose volt rá, mert gyorsan jöttek a gyerekek egymás után. Annak viszont örülök, hogy én az a típus vagyok, aki szoptatáskor lefogy, nem az aki meghízik. Pedig akkor nem vonok meg magamtól semmi kaját (na persze azért odafigyelek, de semmi fogyókúra)

Pitypang!

Én nem is tudom, hogy bírnám magam injekciózni... Meg nem is értem, hogy miért csak a hasfalba jó?

Rebelen, Ircsi!

Amikor én mk után kaptam vérhígítót, akkor is a hasam ba készültek beadni, de annyira elborzadtam, hogy épp friss x centis vágás van a hasamon és a környékén még a hálóinget sem viselem és most oda akarnak szurit adni, hogy mondták, beadhatják a vállamba is. VAgy akkor mégis rosszul emlékszem? Nem vérhígító volt? Nem azt szokták adni nagyműtétek után? (legalábbis mindenki kapott a kórteremben)

Én egyáltalán nem szedek magnéziumot, általában a harmadik trimeszterben szoktam amikor keményedik a pocakom, de ugyebár akkor meg már abba kell hagyni egy idő után a szüléshez közeledve, úgyhogy én sosem szedtem sokáig. Szerencsére nekem egyáltalán nem görcsöl a hasam, csak az első babámnál görcsölt, vagyis nem is görcs volt az, hanem olyan volt, mintha kést forgattak volna a hasamban. NA, az nagyon rémisztő volt, de megnyugtattak, hogy normális, mert a szalagok nyúlnak.

KAta!

De jó, hogy minden oké volt!!! :D Mit szóltak a gyerekek? És a munkahelyeden hogyan reagáltak?

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Köszönöm csajok mégegyszer a kedves szavakat. Tegnap megvolt a műtét, fizikailag semmit, de tényleg semmi fájdalom nem volt ( a "legrosszabb" a branül bekötése volt, ennyi). Lelkileg nem volt könnyű, most is keresem a helyem (úgy volt, h anyuéknál alszom, mert a férjemnek máshol kell ma lennie, de inkább hazajöttem, csak "vakaróztam" ott. :oops: ) De napközben már jó, elvagyok, programokat szervezek... Aztán majd minden rendben lesz idővel, remélem. :)
Holnap sztem már megyek templomba is, biztos jót tenne a lelkemnek (amúgy is szoktam járni kb. havonta)... :)

Millió puszi nektek, meg minden szépségjósag. :D :D :D :D

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, dec. 26-ra vagyunk kiírva.
Második babánkat várjuk, a kisfiunk 30-án lesz egy éves. 26 éves vagyok, a héten voltam orvosnál, már volt szívhang, a CRL 6,7 mm volt.
Még nem olvastam vissza, csak néhol bele-bele néztem, meg már 2 hete kb. benéztem ide egyszer, csak akkor még "nem mertem" írni.

Zsuzsi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
knzs
Csongrád
 
 


Dodi!

Minden jót neked!!!! :D

ZSuzsi!

Üdv közöttünk!! :)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Dodi, jó, hogy írtál :)

Zsuzsi, üdv köztünk :) Akkor Ti is készültök az első szülinapra, de jó :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Szia, Zsuzsi!

Üdv, és gratulálok! :)
(Újabb feladvány a Lilypie-től: dec. 26-ra vagy kiírva, és 7+6 vagy, Izisz és én dec. 25-re, és csak 7+5 vagyunk. Teljesen mindegy, csak érdekes. :wink: A lényeg, hogy babáink lesznek.:D)

Ma valahol 45 és 90 fok között adtam be a szurit, és közel sem fájt annyira, mint tegnap. Mondtam én, hogy belejövök. :wink:
izisz: én se néztem volna ki magamból, hogy bírom az ilyesmit, de ha ez kell, akkor elfogadom.

Be tudtam lépni a Google csoportba, köszi a profiknak. :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
 


Én két éve járok pszichológushoz, és alapvető és legfontosabb tanácsa mindig, hogy nem szabad semmilyen érzelmet elnyomni és hogy nem szabad magunkra haragudni semmilyen gondolat miatt. A babának nem jó a folyamatos feszültség sem, mert jönne egy negatívabb gondolat, akkor elnyomod, közben meg nem oldódik fel és lehet feszültté tesz napokig. Szóval ha nekem jön valami félem, vagy ilyesmi, akkor szoktam mondani a babának, hogy ne gondolja, hogy anya flúgos, csak megijed, mert most nagyon nagy változások vannak vele, ismeretlen a szituáció, és ilyen még biztos lesz, de ő már úgyis tudja, hogy mindent meg fogok tenni, hogy jó anyukája legyek, hisz engem választott. Na úgy nagyjából ennyi. Majd hétfőn megyek hozzá és el fogok erről beszélgetni vele megint, mert engem is érdekel részletesebben :)

Izisz, örülök, hogy megerősíted a dúlás véleményt. Pont ezt olvastam én is, hogy van olyan pasitípus, aki tehetetlennek érzi magát és nagyon nyomasztja, hogy övé a felelősség, viszont ha bejön a dúla, akkor nem rajta van már a súly, ő is csak résztvevője az eseményeknek, ráadásul konkrét feladatokat kap, amitől hasznosnak érzi magát. Szülésznőt szerintem nem fogadnék, akárhol olvastam szüléstörténetet, a szülésznőket szinte mindig dicsérték.

Zsuzsi, üdv itt :)

Dodi, jó, hogy írtál, és jó, hogy komplikáció mentesen zajlott minden. A lelki sebeket az idő majd elrendezi...

Lányok, titeket is megvisel ez az időjárás? Én este és reggel folyamatosan szédülök, szerintem a vérnyomásom a béka segge alatt, viszont emiatt a pulzusom meg magas, nem tudok tőle aludni :S
viki1983
Budaörs
 
 


Kicsidodi!
Nagyon sok erőt kívánok neked!!! Próbálj ne visszanézni, mindig csak előre!

Viki:
Az időjárás velem is szórakozik. Én is azt érzem, hogy időnként össze-vissza dobog a szívem, tegnap egyszer nagyon megszédültem. Eléggé megijedtem, mert még sose volt velem ilyen. És nem alszom valami jól... :?
Úgyhogy most feldobom magamat egy is eperrel. :)

Lilypie Second Birthday tickers
 


Köszönöm az üdvözléseket, és hogy bevesztek magatok közé! :)

Panndi, igen, készülünk, olyan furcsa, hogy már egy éves, még csak most született. :) A nőgyógyásznál is olyan volt, mintha kb. egy hónappal ezelőtt lettem volna nála utoljára.

Pitypang, érdekes igen ez a Lilypie-dolog.

Viki, én ma reggel szédültem eléggé, nem tudom összefügg-e az időjárással, a kedvemre eléggé rányomja a bélyegét. Na meg Zsoltikám imád kint lenni, és elég nyűgös délutánra, ha nem tudunk kimenni, mert mondjuk esik, vagy fúj nagyon a szél.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
knzs
Csongrád
 
 


Szebb napot mindenkinek!

Itt hideg van, esik az eső... a fiaim nem bírnak magukkal...rohangálnak, üvöltöznek... ölik egymást...
Már megigértem nekik egy alapos fenekelést :cry:

Injekciózósoknak kitartást! Mennyi baj van :cry:

Hogy mi mit szeretnénk? Hát egy kislányt :oops: :lol:

Nálunk is apás szülés volt/lesz!

Maci
Hogy sikerült Petra fellépése?

Izisz
Születés hete :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kicsidodi
Mielőbbi gyógyulást kívánok a lelkednek!

Zsuzsi
Üdv itt! Nálatok is hamar jön a kistesó :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki
Engem áttételesen visel meg ez az időjárás... A fiacskáim a lakásban kevésbé tudják a feles energiáikat levezetni :cry:

Kép Kép KépKép
 


tisabelle, ha nem intim a kérdés, Ti most direkt vártatok picit többet a babával?

KépKép

KépKép

Kép
 
 


sziasztok, bejelentkezem hogy élek csak erőm nincsen:)

pénteken 12-ik heti genetika és már érzem korogni a manót:)

üdv az újjaknak:)
Vendég
 


Panndi
Így jött :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Lehet, hogy a szervezetem reagált így... kellett neki ennyi.
Péterkém jött nagyon hamar. :oops: :wink:

Kép Kép KépKép
 


Igen, azt látom, hogy ő nem sokat várt :lol: Bár Ádámra sem vártatok sokat :wink: Nem lesz fura most ez a "nagy" korkülönbség? :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Remélem nem baj, ha csatlakozom. Dec.31-re vagyok kiírva illetve 2013.01.01-re :-)

Eddig minden rendben, leszámítva azt, hogy semmilyen tünetem nincsen, se hényinger, se szédülés, se rosszullét, semmi. Írtam a 2013-as topicba is. Szerintetek ez normális? A dokim azt mondja örüljek neki, ez tök jó. 34 éves vagyok és ez a leges legelső terhességem, ezért félek. Már kétszer voltunk UH-n, akkor minden oké volt, máj.25-én megyünk újra.

Mindenkinek gratulálok a picihez és remélem sok élményt tudunk majd megosztani egymással.

sziasztok
Dana
bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szia, Dana! Üdv!
Olvass vissza egy kicsit, én is paráztam, hogy nem nagyon volt tünetem, a lányok megnyugtattak, meg magamat is megnyugtattam, ráadásul azóta többször van hányingerem.
Nyugi! :D
És gratulálok!

Lilypie Second Birthday tickers
 


Sziasztok!

Izisz
Alapvetően be lehet adni a véralvadásgátlót vállba, de nem ajjánlatos. Ott vékony a bőr is, a bőr alatti kötőszövet is, nagy a veszélye, hogy az injekció az izomrostok közé jut. Ott vérzést, vérömlenyt okozhat... annak súlyos következményei lehetnek!
Ha már nem hasfalba adják, akkor a comb külső területét lehet választani.

Kicsidodi
Mielőbbi gyógyulást kívánok, lelkileg is!

Zsuzsi
Üdv itt :lol:

Viki
Érzelmeink között egy egészséges egyensúlyt kell tartani :wink:
Vérnyomás: több folyadékot kell fogyasztani!!! Alacsony vérnyomás egyik leghatásosabb gyógyszere a folyadékpótlás!
Terhességben megnő a szervezet folyadékigénye!

Dana
Nem kell tünetnek lennie! Én is szinte teljesen jól vagyok :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Hali!

lombikbaba : köszi, tudom, hogy túlizgulom :-) Első terhesség, a másodiknál - ha lesz - biztosan röhögni fogok miken "lovagoltam" anno. Egy biztos máj.25-én okosabbak leszünk, akkor derül ki van-e szívhang :idea:

Addig azért parába vagyok, de ugyan akkor örülök a majdnem teljes tünetmentességnek ;)

vigyázzatok magatokra !
Dana
bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Lombikbaba, kösz, hogy mondod az ivást, valóban tegnap meg ma alig ittam! Pedig 3 liter meg szokott lenni.
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Lassan csatlakozom én is! Majd jövök meg próbálok olvasni, de még olyan sokan vagytok, hogy nem lehet követni a szálakat!
Én 21éves vagyok, és Ő lesz a második babánk!
24-én megyek 12hetes UH-ra. Addig nem akartam írni,de mielőtt átléptek zártba csak kellene. :)

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Tündi, végre itt :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Jó reggelt!

Panndi
Tamás és Ádám között van 17 hónap, Ádám és Péter között 12 hónap. Ha minden igaz, akkor Péter 32-33 hónapos lesz, mikor megszületik a kistesó. :wink: (az a decemberi dátum az csak hivatalos... az a 40 héttel számol... én krónikus túlhordó vagyok, nálam 42 hét alapvetően egy terhesség :oops: :wink: )

Bdana
Üdv itt! Minden rendben lesz!

Fairytale
Üdv! Ti sem aprózzátok el! Fiatalon már a második babádat várod és az első is egészen kicsi :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép Kép KépKép
 


Üdv, Tündi!
Én remélem, hogy maradunk is ilyen sokan, sőt... :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
 


Pénteken, amíg a kórházban várakoztam, megfáztam a légkonditól. Volt rajtam pulcsi, sál, de mégis sikerült. Nagyon fáj a torkom, ici-picit folyik az orrom, más nincs. A torkom éjjelente nagyon fáj. Nem vettem be gyógyszert, csak C-vitamint, meg citromot facsarok, és azt iszom vízzel.
Lázam nincs, fejem nem fáj stb.
Van valami ötletetek, hogy hamar elmúljon ez az egész? :oops:

Lilypie Second Birthday tickers
 


sosok tea cvitamin

üdv Tündi itt:)
Vendég
 


Pitypang, jobbulást. Sok folyadék, c vitamin.

Esetleg oscillococcinum?
viki1983
Budaörs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: