Új privát üzeneted érkezett!

izisz7: most vettem észre, hogy ugyanott tartunk. :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
 


És laptetőőő. :lol:
(Na, megyek dolgozni.)

Lilypie Second Birthday tickers
 


rebelen:
Igen ittam, addigra túl voltam több mint két liter folyadékon.

pitypang2:
Nem tudom hogy van ez, az első babám. Én mondtam hogy a menzesz szerint 8 hetes vagyok, de ő állította hogy ez egy fiatalabb baba, a szívhang éppen hogy halkan hallható volt már. Azt mondta, hogy éppen hogy betölthettem a hatodik hetet... Én ahogy emlékszem, meg ahogy teszteltem, menzesz szerint 8 hét, fogantatás szerint kb. 6. De a végén már 6-7 hetesnek mondta. Szóval ez volt.
Igen, nekem is feltűnt hogy más a légkör, végre normális nőnek néztek, nem úgy beszéltek velem mint egy idiótával. Nagyon tetszett az egész, otthonosan éreztem magam, mintha valahogy oda tartoznék, ismerősök közé mennék. Tényleg jó volt. :)
Én két hét múlva megyek, de majd meglátjuk, hogy tudunk-e ott találkozni. :)

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is megjöttem, már 18 mm-es a csöppségünk, egyre nagyobb foltocska lesz belõle! :lol:
A választott orvosom is nagyon szimpatikus, csak még ahhoz kell hozzászoknom, hogy nem egy vénebb emberhez járok, hanem egy fiatalhoz. Ez még kicsit furcsa, de majd megszokom! :lol: Egyébként tényleg jó fej és alapos!
kuglofka
Gödöllő
 
 


Sziasztok!
Elnézést, hogy így el-eltűnök, de egyszerűen nem bírok leülni a gép elé olvasni, írni, mert rögtön felkavarodik a gyomrom. A mai napom kicsit könnyebb, így gyorsan visszaolvastam.
Gigijo: hogy van a szemölcsöd? Még nem kaptam választ a tanáromtól, amint tudok valamit, írom is Neked. A munkahelyeden ne hagyd magad, ha látják, hogy jártas vagy a munkajogban, nem fognak "packázni" Veled, mert félnek a pertől. Szóval csak határozottan ;-). Azért nem mindegy, hogy mennyi fizetést kapsz a következő hónapokban, mert a TGYÁS-t is az alapján számolják.
Bibi: üdv itt, és gratula a picihez! Most biztosan minden rendben lesz a várandósság és a szülés körül!
Nutty: nyugi, vasárnap este én is zsíros kenyeret vacsiztam,aztán persze rosszul voltam tőle, de evés közben olyan jól esett :oops:. Jelenleg a munkám mellett természetgyógyásznak tanulok, fitoterápiát, ill. alternatív mozgás-masszázsterápiát. Az alapvizsgáim már megvannak, fitoból ősszel készülök szakvizsgázni, mozgásterapeuta szakvizsgát csak a pici után tervezem, azt épp most tanulom. Távoktatásban tanulok egy miskolci suliban, ha érdekelnek a részletek, csak szólj, és elárasztalak infóval :-)
Seraphim: ha Neked a Dél-Pest Kórház van közel, akkor mi közel lakhatunk egymáshoz. Én Szigetszentmikóson lakom, Te? Gratulálok az ultrahangképhez :-) Örülök, hogy talált egy szimpi orvost, szerintem az az egyik legfontosabb ilyenkor, hogy az ember biztos kezekben tudja magát és a kicsijét.
Lombikbaba: a táblázat szuper, köszönjük :-) én 32 éves vagyok (leszek októberben). Esetleg még a lakóhelyet, és a szülés helyét lehetne beírni, persze, csak ha a többiek is egyetértenek.
Pitypang2: üdv, és gratulálok! Nagyon aranyos lett a vonalzód :-)
Rebelen: Gratulálok a kis csodátokhoz, most minden rendben lesz!!Nem véletlenül kaptátok ezt a csodababát ;-) Mennyi idős a kis csoda a pocidban?
Kata: hidd el, ott a baba. Gondolok majd Rád holnap, aztán várunk a hírekkel!
Kicsidodi: Gratulálok az UH-hoz! Jobban vagy? A beültetés utáni első hetekben nekem is fájt a torkom, én rengeteg C vitamint és csipkebogyóteát ittam. Remélem, jobban vagy már!!
Kuglofka: üdv a társaságban 8). Jópofa a Matrjoska baba :-) Én is fiatal orvoshoz járok, de én nagyon örülök neki, lassan 13 éve nagyon jól tudunk "együtt működni".
Izisz: örülök, hogy végül eljutottál az orvoshoz, és nagyon örülök, hogy minden oké a kis pocaklakóval.
Ronika, hogy vagy?
Mi jól vagyunk, a tüneteket leszámítva. Hol émelygek, hogy csak egyik oldalamról a másikra fordulok... Jövő héten kedden este megyünk ultrahangra, már nagyon izgatottan várjuk. Mindenképpen szeretnék képet kérni, ha sikerül, akkor megosztom Veletek is.
Mindenkinek szép napot!

Kép
 
 


Gratlálok mindenkinek a jó UH-hoz! :)

Én ma vérvételen voltam, nekem UH még nagyon soká lesz :(

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Panndi,

mi volt a vérvétel eredménye?
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Maci: férjem szerint az szőrtüsző-gyulladás.... :)))

még várok vele, de nagyon úgy fest

gratulálok Én is mindenkinek , aki már volt Uh.-n :))
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


nem tudom a vonalzót megcsinálni :))))

béna vagyok...leírnátok lépésről-lépésre? :DDD
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


A vonalzó nem megy, vagy a kész vonalzót beilleszteni?

Vonalzó egyszerű, rámész mondjuk az én vonalzómra, kiadja az oldalt (angolul van, de még ha nem is beszélsz, szerintem egyértelmű) Ott lehet választani kis vonalzót, vagy nagyot, ha kiválasztottad, akkor a vonalzóra figurát kell választani, aztán beírni mikorra várod a babát, esetleg még szöveget is írhatsz, de a jobb felső sarokban mindig mutatja, hogy hogyan fog kinézni a vonalzó. A végén pedig fórum formátomot válassz, aminek a két széle url. Kimásolod, aztán itt a babaneten a profilodnál bemásolod az aláíráshoz és kész.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Ja, vérvételt majd csak négy hét múlva tudom meg, ez csak a szoksos terhesség eleji vérvétel, a védőnőnek kell majd. Vagyis eredmény lesz hamarabb is, de a dokimmal négy hét mőúlva találkozom, akkor hozza el a leletemet is.

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Izisz, köszi, megpróbálom, a beillesztés nem ment eddig.

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Izisz, köszi, megpróbálom, a beillesztés nem ment eddig.

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


én jól vagyok köszönöm kérdésedet. most vagyok a nem érzem terhesnek időszakban. viszont a fülemet lehet plasztikáztatnom kell majd mert nem akar összezáródni a luk. de mivel terhes vagyok szülés után tudok csak kés alá feküdni addig halláskárosult leszek.
Vendég
 


Maci!

Köszi az érdeklődést, ma kicsit jobb, sztem tegnap volt a mélypont, remélem most már kifelé jövök. :D
Most is épp mézes teát iszok (bocsi Lombikbaba :oops: :lol: :lol: ), meg a dokim mondta, h első trimeszterben mindenféle szopogatós torokfertőtlenítőt lehet alkalmazni.
És végre éjszaka is aludtam, biztos az is számított. :wink: Most viszont megint olyan álmos vagyok, h képtelen vagyok megmozdulni, pedig rumli van, apa mindjárt itthon és házassági évfordulónkon talán nem a káosz közepén kéne átnyújtanom az ajándékát. :roll: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Minden "babafotóhoz" hatalmas gratula!!! :D :D :D :D

KépKép

KépKép
 


Sziasztok! :)

Üdvözletem az újaknak, és gratulálok a sok csodás uh-eredményhez! :) Még nem tudtam visszaolvasni teljesen, de remélem mindenki jól van... Nagyon jó ötlet a táblázat, köszi (én 28 éves vagyok)!

Kép
nutty
Budapest
 
 


Seraphim
Szépséges a babád! :lol: :lol: :lol:
Evés: vagy az összszénhidrát mennyiséggel volt baj, vagy az arányokkal (gyors-lassú felszívódású), vagy a szükséglethez mérten kevesebbet ittál (terhességben nő a folyadékigény, a melegben meg főleg!!!)

Izisz
Akkor te is megnyugodhatsz egy rövid időre, hogy inden rendben van a babáddal :lol:

Rebelen
Kicsi csoda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tessék vonalzót is csinálni!!!!

Pitypang
Küld el nyugodtan.
Laptető: különös jelentőséggel bír! A lombikosban, azt jelentette, hogy a laptető tulajdonosa babásodik. A babavárósban meg azt, hogy ki fog legközelebb szülni :wink:

Kuglófka
Örülök, hogy a ti foltocskátok is szépen növekszik!
Fiatal orvosok is nagyon jók tudnak lenni! Sőt, talán ők még nincsenek annyira belefásulva a szakmába, több bennük a lelkesedés, nyitottabbak az új dolgok iránt... :wink:

Maci
Jó lehet ez az iskola :lol:

Ronika
Milyen luk van a füleden? Mit kell rajta operálni?

Kicsidodi
Engem az nem zavar, hogy Te teázol, csak nekem ne kelljen :oops: :lol: :wink:
Boldog évfordulót! Hányadik?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


kuglofka:
Már ilyen nagy a babátok? Tényleg, van UH képed? Muti! :)

maci80:
Én Pestszentlőrincen lakom, szóval azért nem olyan közel Miklóshoz. Egyet értek veled az orvosos témában, ezért is váltottam most.
Neked nem segítene az émelygésnél, ha elrágcsálnál egy-egy szem kekszet? Meg mondanám a gyömbérteát - sokan isszák -, de az férfihormont tartalmaz és méhösszehúzódásokat okoz úgy tudom.
Én rájöttem, hogy akkor émelygek, amikor leesik a cukrom. Ha eszem egy falatot, elmúlik.

lombikbaba:
Ma sikerült végiggondolnom és valószínűleg kevés szénhidrátot ettem. Kipróbáltam egy új kenyeret (szénhidrátszegény, vagyis szójával van dúsítva) azt hittem jót teszek magamnak vele. Hát nem. (Erre ma jöttem rá, hogy megint hipóztam ebéd előtt.) Inni addigra megittam több mint két liter folyadékot. Meg a párolt zöldség a főtt hússal is kevés volt ebédre.
Újra elkezdem számolni a szénhidrátokat. Tényleg, ha megkérdezhetem te mennyi Metformint szedsz és mennyi CH-t eszel hozzá?


Ti hogyan - mármint honnan (menzesztől, vagy fogantatástól) - számoljátok ezeket a centiket? Én a menzeszt írtam be, mert azt tudom pontosan. A fogantatást csak kb.

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


Seraphim
Én a 3x850mg metformin mellé olyan 160-170g szénhidrátnyit eszek meg. Annyira nagyon nem is a szénhidráttartalmat veszem figyelembe, hanem inkább a GI-t.

Terhesség idejét hivatalosan (jogilag is) az utolsó menses első napjától számolják!
Én a punkció (petesejt-leszívás)előtti 14. napot vettem alapul :wink:
Chloenál is egészen jól bevált ez a számolás. Most az UH-kon ettől +/-1-2 napnyi az eltérés (de hát ugye, nem egyformák a babák) :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba!

Köszi. :) Még csak a 4. :P

Seraphim!

Én is a napokban kezdtem hipozgatni. :? Nekem (most már mondhatom, hogy) általában a 6.-14. hét között drasztikusan lecsökken az inzulinigényem. De olyan szinten, hogy 1/3 inzulinadagokat adok. :shock: Nekem tuti nem a kajával függ össze, mert én nem diétázom, hanem annyi inzulint adok, amennyit eszem, viszont sokkal érzékenyebb vagyok az inzulinra ilyenkor. Biztos vmi hormontól van, de tök érdekes. Saját inzulinom nekem már évezredek óta nincs. :? :lol: )

KépKép

KépKép
 


Gigi!

Szép a vonalzód. ;)

Ronika!

Én lemaradtam erről a fül dologról... :roll: Mi volt? Gyulladás? felszúrták? Vagy magától szakadt át? Nekem gyerekkoromban sok gond volt a fülemmel, nem irigyellek...nem szeretek nem hallani.

Dodi!

Gratula a házassági évfordulótokhoz. :) Mi a megismerkedésünket szoktuk ünnepelni, az nyáron lesz. Megtudhatjuk mi lesz az ajándék? (nem mellékesen hátha ihletet kapok :lol: )

Seraphim!

Ezt a gyömbérteás dolgot még nem is hallottam. :shock: Mondjuk nekem soha nem segít semmi, de azért jó tudni. :)

Mensitől kell számolni. A fogantatást senki nem tudhatja biztosan...csak aki tuti tudja mikor volt ovulációja, vagy a lombikosok.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Igen. 4 hete kb begyulladt magától fájdalom nélkül perforálódott a dobhártyám. a folyás abbamaradt de nem forr össze a lik a dobhártyámon.

csajok nekem 99,5%-ba belehet írni a nevemhez hogy Bence Gergő fiam fog születni:)
Vendég
 


De honnan tudod, hogy fiú lesz?? Ez valamiféle megérzés? :shock:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Na hát újból sziasztok, most már tényleg megpróbálok visszatekerni... Nézem is. :)

Dodi, ez a császárszalonnás sztori jó... :D Azóta lejjebb hagyott a zsírimádat, habár tegnap majd megörültem az avokádóért, pedig nem szeretem, és hát az se az a nullkalóriás zsírmentes étel... :)

Pitypang, rebelen, kuglofka, üdv még egyszer! Nyanyanéni.... :):):)

Dodi, nagy gratula a petezsákhoz és a kis lakójához!
Kata, örülök, hogy sokkal bizakodóbb a dokid is! :) Seraphim, neked is örülök nagyon! És Izisz, látom, te is szuper híreket kaptál... És kuglofka is, nagyszerű! Jaj, irigy vagyok most :D

Maci, esetleg ha van honlapja az iskoládnak, elküldöd privátban? Igazából Miskolc nincs közel, de ha távoktatás... :) nagyon érdekesnek hangzik, igazából a fitoterápián akadt meg a szemem, mert hogy eléggé érdekelnek a gyógynövények mostanság...(ha nyernék a lottón, gyógynövénytermesztésbe fognék:) )

Ronika, remélem mindne rendben lesz a füleddel... Nemet honnan tudod, megérzés, vagy esetleg az a keverős-színváltós teszt?

Kép
nutty
Budapest
 
 


Rólam most annyit, hogy ma beszéltem a dokimmal, sajnos pár napja van egy kis folyásom, ami nem színtelen, de nem is véres, és ez aggasztott, mert mellé elég sokat görcsöl a hasam (és ugye két vetélés után én már mindentől félek... :oops: ) Nagyon meglepődtem, mert fél nyolckor magától visszahívott, ráadásul vezetékesről, és rögtön a nevemen szólított, szóval el van mentve neki a telefonszámom, aranypofa (régen nem bírtam, most meg nagyon), az a lényeg, hogy ha nincs vér, nem kell félni, ha vérzés van, akkor meg azonnal be az ügyeletre, mert ő már keddig nem rendel. Egyébként pedig a terveimmel ellentétben boldoggá tenném, ha már jövő kedden elmennék hozzá, mert lehet, hogy nem fog még szépen látszódni a baba, de muszáj lenne túlesnem az első vérvételen még a jövő héten, mert az első trimeszterben elég komoly gondok szoktak lenni a májfunkciómmal (legutóbb elég ijesztő értékeim voltak).

Egy szó, mint száz, jövő hét kedden megyek fél hatra, akkor 6+4 leszek, de ugye elég régi a dokim uh készüléke, szóval szkeptikus vagyok, hogy mit is fogunk látni, de mindegy, mert utána úgy is "jár" beutaló 0. ultrahangra a kórházba, hogy legyen hivatalos papírom is a terhességről, szóval majd elmegyek pár nappal később... Remélem legalábbis, hogy rendben fognak menni a dolgok.

Sajnos úgy tűnik, a hányást most sem úszom meg, ma reggel is kijött minden, ráadásul utána délutánig a vízet is nehezemre esett meginni, utána bekattant, hogy nekem indiait kell ennem, szóval csináltam egy hatalmas adag csirke curryt, befaltam két nagy tányérral, én voltam a legboldogabb a világon :D, aztán mire hazajött a zuram, és vacsizott belőle, azt hittem belehalok, annyira büdösnek éreztem... :roll: Ráadásul még mindig tart ez az őrült puffadás, meg a fáradtság, zokogok minden hülyeségen (a Procter&Gamble anyák napi reklámjától teljesen kész vagyok) , tegnap este meg iszonyatosan összevesztem a zurammal, ráborítottam bónuszként egy nagy tál pattogatott kukoricát is, utána eléggé elszégyelltem magam, de tulajdonképpen megérdemelte.... :oops: :lol:

Na most már jobb, ha elhallgatok... :)

Kép
nutty
Budapest
 
 


Ízisz!

Eddig minden évben ugyanaz volt: egy olyan torta kicsiben, mint ami az esküvőnkön volt, ugyanabból a cukiból. :wink: Nem szoktunk nagyon meglepiket, inkább közösen megünnepeljük. Meg szombaton vacsi. :D

KépKép

KépKép
 


nutty :D A pattogatott kukoricás sztori nagyon aranyos :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


pozsonyba kimentünk egy speciális vértesztre:) 99.5%ra megmondja az eredményt:) így tudom ezt.
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakoznék a csapathoz!
Karácsonyra várom a negyedik gyerekünket. Reménykedünk, hogy a 3 fiú után lesz egy kislányunk is :wink:

Ronika
Milyen vérteszt volt ez? Pontosan hol voltatok????

Kép Kép KépKép
 


tisabelle, üdv köztünk :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Isabelle!

Üdv közöttünk! Akkor drukkolunk, hogy lány legyen, de gondolom a fiúnak is örülni fogtok. ;) Látom nálatok is kicsi a korkülönbség, mi is azt szeretjük. :D

Ronika!

Csak ezért mentetek ki Pozsonyba? Mit tud még a vérteszt? Gondolom a nemmeghatározás csak mellékes.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


nemnem ez konkrétan csak a nem meghatározás:)

üdv izabelle.

nekem 4 fiú után jött a lányom:D kitartást de drukkolok a lányért. teljesen más főleg sok fiú után. nekünk fényt hozott a családunkba Izám:D igen Izabelnek hívják:D
Vendég
 


Dodi!

Én a rossmannban vettem hipp natalt. Ott még olcsóbb is szokott lenni, mint a gyógyszertárban. Irtózom a többi vitamintól, olyan vagyok, mint egy gyerek, csak az ízesítetteket szedem be. :lol: C vitamin alapból narancsos rágótabletta, vas tablettám csoki ízű, ez meg jó kis multilé. :lol:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Én is jót nevettem, mert látom a vonalzóról, hogy izabelle a leendő leányzó neve lesz majd, és Ronika egy szem lányát is így hívják. :lol: Nem mellékesen szerintem gyönyörű név, csak nekünk túl hosszú lenne a vezetéknévhez.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Ronika!

És ha már van egy lányod, akkor miért volt olyan fontos Pozsonyig utazni, hogy megtudd ilyen hamar a nemét? :shock: (nem szekálásból, csak kíváncsiságból :wink: )

Nekünk mondjuk sosem számított, de én könnyen beszélek, mert pont mindkét nemből van, meg amúgy is megértem aki szeretné tudni és szeretne egy bizonyos nemű babát, csak azt nem aki azért veteti el, mert nem a kívánt nemű gyereke fogant. Ez új nekem, ezek szerint már itthon is elérhető (persze aki meg tudja fizetni....elárulod, hogy mennyibe kerül egy ilyen vérvizsgálat? ) mármint a magyaroknak is.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


ronika75:
Gondoltam, hogy ilyen tesztet csináltattál, gratula! :) Ha jól tudom, lehet ilyen tesztet venni a neten is. (Ez: http://www.teherbe-eses.hu/product/a-gy ... -teszt-98/) Nem tudom mennyire válik be... hátha valaki kipróbáltam már közületek.

nutty:
Sokat gondolok rád és drukkolok hogy minden rendben legyen. Keddig pedig pihenj sokat. Biztosan minden rendben lesz. Nem szedsz/használsz Utrogestan-t, vagy ilyesmit?
A szagokhoz annyit, hogy én is olyan vagyok mint egy vadászkutya. Mindent megérzek és mintha fel lenne erősödve minden szag és illat. A húsleves gonolatától is öklendezem. Az érzékenységhez meg annyit, a hosszú hétvégén a férjemmel csomó kis butus filmet néztünk meg, ahol mindenen elkönnyeztem magam. A munkahelyen két hete meg leüvöltöttem egy kolléganőmet úgy, hogy aztán sírt is szegény, amit csak később tudtam meg.

tisabelle:
Üdv a csapatban és gratulálok! :) Drukkolok hogy kislány legyen! :)

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


Seraphim!

Húha, remélem alapból nem vagy ennyire harcias. :lol: Mit tett szegény kolléganőd, hogy így járt? :lol:

Nutty!

Lehet, hogy csak valami baktérium nem? Nekem is diszkomfort érzésem van, enyhe viszketés, de eedig minden várandósságom így kezdődött és dokitól függően vagy adtak rá valamit, vagy nem. Pontosan emlékszem, hogy az egyik doki azt mondta, hogy nem tud mit tenni, mert ilyen kis terhességnél nem adhat semmilyen kúpot, nehogy ártson a babának. Előtte meg kaptam a fiammal...ki érti ezt.... mondjuk nem görcsölök, de lehet teljesen független a két dolog nem? Vigyázz magadra!

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Tisabell, üdv neked is! Én úgy értelmezem, hogy Iza az, aki terhes, persze attól még lehet, a leendő kisasszony neve is az... :)

Seraphim, köszi! Utrot a dokim nem ad, csak ha barnázás van, de az nekem hála Istennek nincs. Remélem nem is lesz. :)

Én is hasonló tesztre gondoltam, mint linkeltél, csak én olyat ismerek, ahol egy kis küblibe kell összeönteni a pisit valami indikátor cuccal, és akkor amilyen színű lesz a pohár tartalma párperc alatt, az adja meg a nemet, de ez is olyan, hogy van, akinek bejött, van, akinek nem... Mondjuk ahhoz kicsit drága... :) Anno mi csak a 26. héten tudtuk meg a kisasszonyról, hogy kisasszony lesz :D, szóval már kitanultam a türelemmel várakozást ...

A hipp natalról nekem azt mesélte barátnőm, hogy most azért hiánycikk sok helyen, mert a hipp lecseréli a kiszerelést, 200 ml helyett 120 ml lesz az üveg, vagy valami ilyesmi. Szívesen megkérdezem majd tőle pontosabban, mert ő is babát vár most, szóval naprakész valszeg.

Kép
nutty
Budapest
 
 


Izisz, én is egyébként most már egy enyhe gyulladásra gondolok, ahogy értettem, az orvosom szerint is előfordul ilyen, gondolom majd ketten megbeszéljük ezt is. A lányommal is volt ilyen, csak az valahogy a 6. hét végén jelentkezett, még az ügyeleten is voltunk, ahol nem sok híja volt, hogy körbe ne röhögjön az ügyeletes. :oops:

Kép
nutty
Budapest
 
 


De egyébként nálam semmilyen kellemetlen tünettel vagy érzéssel nem párosul, nem viszket, nem ég, nem szagos, néha fél napokra eltűnik, ennek tökre örülök, aztán megint előjön. Na mindegy, majd lesz valami, a topic paramamija címet ezennel magamnak ítélem, nagy teljesítmény lesz engem felülmúlni.

Kép
nutty
Budapest
 
 


Nutty!

Igazad van, most olvastam csak el a vonalzót. :lol: Tényleg Iza!

Iza!

Akkor neked van szép neved, üdvözlöm a szüleidet. :lol:

Nutty!

Inkább röhögjön az ügyeletes, mint hogy valami baj legyen. Én is amondó vagyok, hogy jobb megelőzni.

Hipp natal!

Na, ez marha jó, ezek szerint kisebb kiszerelés lesz hasonló áron mi...? :evil: Nekem még a régi van. És tény, hogy ez az egy volt a polcon, de ha még látok, akkor tuti megveszem gyorsan.:twisted:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Van webáruház, ahol 120 ml-es, van, ahol 200, és annak már új a csomagolása (állítólag más lett egy kicsit az összetétele is).... brendonban pl. most kapható, ott 1800 forint a 2x200 ml, de nem tudom, az olcsó-e vagy drága... és mindenhol mást írnak, miért hiánycikk, szóval... :roll: :D

Kép
nutty
Budapest
 
 


NA, érdekes.... :roll:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


izisz7:
Információt tartott vissza a kolléganő, ami miatt duplán kellett dolgoznom. Az ilyet nem szeretem. Alapvetően nem reagálok így, dehát most dolgoznak a hormonok. :D

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


nutty, nekem minden terhességnél volt, azt mondta a dokim, hogy ez ilyen, van, akinél van, van, akinél nincs.

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Panndi!

Ez jó hír, akkor legalább Nutty sem aggódik annyira! :)

Seraphim!

:( EZ tényleg nem szép dolog...

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Dodi: gratulálok az évfordulótokhoz! Hogy sikerült végül gatyába rázni a lakást, mire hazaért a párod? Örülök, hogy jobban vagy, és hogy végre tudtál aludni! A fáradtság teljesen normális jelenség ilyenkor, én is legszívesebben egész nap csak aludnék... :oops:
Nutty: amíg nincs vér, tényleg ne idegeskedj, mert azzal árthatsz a picinek! Én is kedden este megyek dokihoz ;-). A suli honlapja: www.kontrollegeszseg.hu . Én is pont azért végzem itt a tanfolyamokat, mert távoktatásos. Néha ugyan le kell utazni Miskolcra, de már nem is tűnik olyan hosszúnak az út. Remélem, a párod betudja a kukoricaesőt az állapotodnak :-).
Én megkérdeztem a tanáromat, hogy milyen vitamint szedjek, és azonnal küldött is nekem Tiens:Spirulina kapszulát. Azt mondta, a menye is ezt szedte a várandósság alatt, és nagyon bevált, azóta alkalmazza a kismamiknál. Most még szedek mellé multivitamint, mert nem tudom mennyi folsav van benne, és szedem a Béres Magne B6 vitaminját.
Émelygésre vettem fodormenta teát, mert tanulmányaimban ez van felsorolva. Viszont nagyon rövid időn belül meghajtott, úgyhogy azóta nem merek inni (pedig lehet, hogy a hasmenésnek nincs köze a teához...). Gyömbér teát nem próbáltam, lehet, az lesz a következő lépés, köszi az ötletet. Azt figyeltem meg, hogy általában akkor kavarodik fel a gyomrom, ha nagyon éhes vagyok, vagy ha nagyon jól lakom, és ha olvasok. Na, meg a szagok... a családban mindenki el van tiltva a dezodortól, arcszesztől. Tegnap voltam a házi dokinál a táppénzes papíromért, és épp meséltem a páromnak, hogy akárki leült mellém, mindenkitől felfordult a gyomrom. Az egyiknek cigi szaga volt, a másiknak parfüm, a harmadik meg volt izzadva... Szerintem ez másnak fel sem tűnik, csak a mi orrunk most kicsit másképp műxik...
Tisabelle: üdv köztünk, mennek a drukkok, hogy kislány legyen ;-)
Ronika: voltál dokinál a füleddel? Fáj is? Mikor fakadt ki?
Szép napot mindenkinek!

Kép
 
 


Köszönöm az üdvözléseket!

Izisz
Szeretnénk kislányt, hiszen már van 3 fiúnk, de ha a negyedik baba is fiú lesz, akkor is hazahozzuk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én vagyok Izabella :wink: ( a vonalzómon az van, hogy Iza 6 hetes és 4 napos terhes) :lol:

Ronika
Szép neve van a kislányodnak! Én nagyon szeretem a nevemet :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Seraphim
Szagérzékenység van nálam is :cry: Főleg, mikor pelenkát kell cserélni, vagy gyerekfeneket kell törölni... :oops: :cry:

Kép Kép KépKép
 


Sziasztok!


14mm petezsák benne szíkhólyag!5 hetesnek megfelelő pár nappal kisebb ahogy én számítottam.2 hét múlva kell vissza mennem ha addig nincs semmi.De nem lesz mert az én kis hormon zavarom ott van!!!!Most,hogy láttam és,hogy fejlődik minden félelmem elszállt nem lehet baja és kész!!!!Attól retegtem,hogy most csak petzsák lesz és mi van ha üres...stb de azt mondta a doki tökéletes méretű és a szíkhólyag nagyon jó jel :wink:


Üdv az Újaknak!!! :lol: :lol:


Bocsi most csak ennyi rohanok nemsokára anyák napja lesz az óvodába meg utána megyek dolgozni!!!Este jövők!

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


Iza!

Igen, később elolvastam és rájöttem. :lol:

Ne is mondd, szegény lányomból mintha mindig pisiszag áradna...percenként cserélném a pelusát. Még jó, hogy csak ő pelusos. :lol:

Maci!

Ez valamiféle gyógynövénykeverék, amit a tanárod javasolt? Gyógyszertárban elérhető? Ha csak sima folsavat szednél hozzá vajon úgy is jó lenne? Én is szívesen kipróbálnám.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: