Új privát üzeneted érkezett!

Az nagyon jó lenne :) Nem csak az esküvő mensimentessége miatt :D

Kép
 
 


Huhh esküvő lesz?

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Igenigen, a polgári esküvőnk már több mint egy éve megvolt, de most lesz az egyházi meg a buli. Kell a buli a rokonoknak...
A polgári tök jó ksi meghitt volt, csak a szülők, tesók, utána kis étterem és ennyi, este meg buliztunk a barátokkal :)

Kép
 
 

 
 

Samimi

A mi esküvőnk is pont ilyen volt :D , viszont az egyházi elmaradt. Mi is akkor , már 6 éve, úgy gondoltuk, hogy majd később lesz, de végül nem lett tempomi esküvőnk.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Nekünk még nem volt esküvőnk, viszont mi egyébként is csak polgárit tartanánk. Barbusnak is névadója volt.



 
 


Sziasztok,

ma voltam uh-on...a boszorkányhoz kerültem - 2 nőci uh-os, egyik idősebb, és anygal, a másik fiatalabb és egy barom-

- anno lecseszett, h miért van rajtam bugyi, első 12 hétben nincs hasi uh...erre én ma készültem...kérdi miért? mondom mert max 6 hetes...válasz nem baj, ha van ott valami, így is látszik

Igen, látszódott a 10 mm x 10 mm-es petezsák :)

Erre ő, minek jött maga ilyen korán ide, ilyenkor csak ez csak időrablás...

Hááát mondom, mert nekem tudnom kell (sport, élet, gerincműtét miatt). De ő csak mondta, hogy ez hülyeség.

Kérdem tőle, kérhetnék képet?
Válasz nem, mert ahhoz be kell fizetni előre 500 Ft-ot a postán.....mondom legyen szíves, addig el se viszem, míg nem jövök a csekkel, 20 perc múlva nyit a posta, 5 perc alatt megfordulok. Válasz NEM!

(így holnap megyek magánba képet csináltatni, anno fiamról ingyen adták az elsőt, mert nem ennél voltam, ő pedig mondta, h ez örök emlék, hisz a képen 1 fekete pötty látható, ami akkor 5 mm-es volt)

Végül így búcsúzik: mi a célja a babával? Kérdem hh mi a célom? Hát megtartja?
Na aztán innentől csöndben maradtam...és kimentem...

Hazajövök, azzuram kérdi, na mi voolt :)? Mondom a bunkónál voltam...
Válasz: ja, akkor olyan mintha nem is mentél volna....

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Mercy, ez azért nem semmi, annyi ilyet hallok...

Én terveim szerint úgy fogom itt csinálni (mivel csak gagyogom a nyelvet, angolt meg németet itt meg nem annyira beszélnek) hogy úgy teszek mintha tényleg semmit nem értenék, és csak szajkózom hogy én mit akarok, hátha egy idő után rámhagyják, hogy a hülye külföldi csak menjen innen... :D

Csak tartanánk már ott ... kész haditerveim vannak :D

Kép
 
 


Hello csajok! Köszi,hogy gondoltatok rám a szüléssel kapcsolatban! :) Bizony egyre közelebb van a vége és kezdek már parázni! :) De amúgy nagyon várom is már hogy a kezemben tarthassam az én picikémet! :)
Esküvő! Nekünk most lesz a 7. házassági évfordulónk Júniusban és nekünk szerencsére megadatott az álomesküvő! A polgárin csak 2 tanú volt ott meg a szülők,mert mi a templomit tartjuk az igazi esküvőnek! Ott már mindenki ott volt aki utána a lagzin is egy jó kis falusi csárdában! Hát nagyon szuper volt és úgy visszamennék azt a napot újraélni! :)
Samimi! És mikor lesz az esküvő?
Mercy! Uh-hoz inkább nem szólok hozzá! :(

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


samimi: merre vagytok, hogy nincs közös nyelv :) ?

zuzmi: nekünk polgári volt, a templomi elmaradt. a polgárin páran voltun, és 1,5 óra után a két családot szétreppentettük...mielőtt valami történt volna...
anyósom nem kedvel :lol:, nem is örült...na mind1, szóval nekünk semmi extra nem volt, 10-én leszünk 3 éves házasok...

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Samimi,
jo ez a terv, jot mosolyogtam.

Mercy , vegulis, a tieden is mosolyogtam de inkabb a ferjed valaszan :) eleg gaz, h. ezt igy kezelik. Es gondolom ha vkinek nincs celja a babaval azt mar kerdes nelkul kozli, nem? gyokerek. Bocs..Biztos nem olvassak ezeket a forumokat.
Sajnalom oket, rohadt szar eletuk lehet..

Ma felhuztam magam: Kolleganok mar azon vacognak h. mikor megyek szulni, mar benne vagyok a korban.. ( 35 elmultam), erre a masik hat lehet jobb is lenne nem szulne,mert a gyereknek egy csapas lenne.. A gyoker. HOgy mer velemenyt mondani? Ja? merthogy en soha meg nem kerdezem h.mi van a porontyaval.. Aki 3 eves elmult.. hat nem vagyunk baratnok, kulonosen nem erdekel, nem is kedvelem, teny. De neha erdeklodom..

Masreszt eleg jol vagyok: azon kivul h. irtora fajnak a melleim, a hasam csak neha gorcsol, de mensi elott ez elmegy, es kiujult a hanyiger..reggel kidobtam a kvt-- igaz a 2. at, es ez csak ilyen automatas.. de a szagatol nem vagyok rosszul. Sztem ez a stressztol van vagy azoktol a cseppektol, Mastodynon, amit a premens helyett szedtem..

Olyan pentek korul kellene megjonnie.. v szombat..


Nekünk is csak polgári volt, mondtam páromnak hogy majd a 25. évfordulón lesz templomi! :D Azzal fogunk jubilálni! :D


Látom reginand, neked is kedves kollégáid vannak! Engem anno kikészítettek a lányommal.

mercedes79: Szánalmas! Ilyen ember miért megy ilyen helyre dolgozni?

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


dia: Mi is ezt beszéltük a párommal, hogy majd a 20.évfordulónkon összeházasodunk. A 15-en tavaly léptünk túl.



 
 


Orsi, nincs gyerekem, illetve talán az ovi lenne az. Ovónő vagyok, friss vezető tehát kiköhögöm a munkától a lelkem.
Kemény, hogy olyan sok a gyerek. A kötelező ovirol annyit, hogy a jegyző-vezető óvonő-védőnő közös megegyezéssel felmentést adhat alóla. Nálatok ezek szerint néhányaknak szüksége lesz rá, vagy kényszerüen kell majd kikérnie.
Gondolok mindenkire, csak már kihívás titeket utolérni. Annyit írtok és nekem olyan kevés az időm : D
 
 


vicky79: Nekünk június 4-én lesz a 2. évfordulónk! :D Még pár évet le kell húznunk együtt! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia,

zaklattak mikor lesz mar?
de milyen dolog mar ilyet mondani h. jobb is ha nekem nem lesz??


Én azért kaptam hideget meleget, mert terhes mertem lenni!

16. héten begörcsöltem és tp-re ítéltek, és ezután olyan üzeneteket kaptam, amik nyomda festéket nem tűrnek el!

Teljesen kikészültem akkor! Féltettem a babámat és még ez is!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Hát akkor én ne szóljak semmit. Végig csináltak a kollégáim velem 4 inszemet és nagyon örültek, amikor végre terhes maradtam. És a 20. héten elkezdett rövidülni a méhszájam és egyik napról a másikra táppénzre mentem én is. Semmi nem volt, néha felhívott a kollégám, hogy mit hol talál vagy ilyesmi. És ugyan nem pont arra a munkakörre, de vissza is vettek.



 
 


Vicky, azert jo h van jo pelda is :)

Dia, ne viccelj mar, ezt el sem hiszem.. Noi fonokod volt, vagy ezek a kollegak voltak? Nem tudom h. lehet valaki ilyen buta, vagy lelkileg szegeny h. nem fogja fel ezeket a dolgokat. Sajnalom hogy ilyen nehez volt.
Ugye most ez nem fordulhat elo? Vagyis ahogy nezem, most hosszabitasz :)

Azt nem is irtam h. beragtam ra, mert tuszos mandulaval jar melozni...:( persze neki all feljebb, miert ne jarhatna..
Na meg ugye az allasomra faj a foga.. alig varja hogy elpusztuljak innen..
Most nagyon kiutottem magam ezzel, pedig tudom nem kell ezzel foglalkozni.
Dehat itt kell nezzem a fejet egesz nap, az asztal tuloldalan ul..

Najo, nem rinyalok tovabb:)


Az egyik kolléganőm egy két gyerekes anya, két felnőtt gyerekkel, új pasival, a másik (tőle nem vártam mást) egy 30as évei közepén járó gyerektelen, de férjezett nő (nem akar tőle gyereket a férje, mert az első házasságából van 2 gyerek)!

Hát ha lejár a gyedem megyek tp-re, vagy szabira ameddig lehet. 7. hónapban már csak nem megyek vissza dolgozni! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia,
Sejtettem h. valamifele no lehetett :) csak mi nok vagyunk kepesek ennyi gonoszsagra.. Biztosan nagyon szerett volna, de nagyon rosszul dontott, aztan gondolom rajott h. ujabb pasit mar nem tud leakasztani ennyi idosen akinek szulne is.. gaz..

Amugy epp most dobta ki a hutobol a cuccomat: regi valami, de nem kerdezett, meg fogta kidobta, igaz az o cuccai sokszor az asztalon peneszednek..

Gondoltam h. mar nem mesz vissza melozni:)


Dia: én is így jártam... mivel sok éve próbálkoztunk,mindenki tudta,hogy babát szeretnénk,és a beavatkozások sem voltak titkosak,eszerint kértem a szabadnapokat...
Amint összejött a baba,és veszélyeztetett terhes lettem,jöttek a hívogatások,email-ek...
Sose mennék oda vissza,csak hát nekem már közeleg az idő,hogy ha nem jön össze ketteske,akkor mennem kell valahova dolgozni...,onnan azonnal kirúgnának,amint a szabadságom letelne,mivel a kormány ezt lehetővé tette a munkaadóknak, és egy gyerekkel újként sehova se vennének fel... :?

nálunk most a hónapban távolságtartás van fertőzés veszélye miatt... :?
Szóval ugrik egy hónap,de a következőre úgy teletömjük magunkat minden vitaminnal,és egyéb jóval,hogy tuti sikerül majd! :D
Így a vonalzómnak most nem sok értelme van,csak hogy tudjam,mire mikor számíthatok :)

Eszti

Kép
 


Ne higgyétek,hogy csak nők lehetnek ilyen "rendesek" a munkahelyen... Az enyémen pasi dobta ki a tp.-es papírt,hogy nem fogadja el,és ki fognak rúgni az igazolatlan távollét miatt....
Pedig inkább ő számíthatott volna több százezres bírságra,ha jelentjük...

Eszti

Kép
 


Engem alapból úgy vett fel a főnök, hogy akkor most 5 évig nem szülhetek... AHA. Nem volt még egy hülye aki erre az állásra jelentkezett, és nagyképűnek hangzik ugyan, de nagyon megérte neki, mert hajtok mint egy igásló és nélkülem fele ennyi munkát SEM tudnának elvégezni, ezt lassan minden kollégám bevallja... Igaz, azért mert fiatal vagyok, jól értek a gépekhez, nem idegen nekem de akkor is, látják hogy mi lenne ha nem lennék itt. Szóval nálunk senki nem tudja hogy próbálkozunk, csak azt hogy majd 3 év múlva akarunk gyereket. Akkor 29 leszek, és sztem úgy gondolják hogy pont az az ideális ha 30 körül szülök. Szerintem meg 2 évvel ezelőtt lett volna ideális.
Szóval senki nem tudja, de múltkor mikor nagyon kiborultam és fél napig sírtam, akkor másnap mondta az egyik kolléganőm, hogy hááát, már nagyon megijedt hogy terhes vagyok és azért vagyok ilyen érzékeny... Ijedjen meg a jó *****a, szeretném én rettegésben tartani ezzel az egész csapatot, hogy babás vagyok :))) Tehát ők is nagyon "ellenünk" szurkolnak még így is, hogy nem tudják. A főnököt meg leszarom, majd "véletlen" lesz a babásodás, úgysem akarok nála többet dolgozni :)

Kérdésre válasz: keleten vagyunk, nem írok országot nehogy azonosíthatóvá tegyen pl. a főnököm számára :D

Kép
 
 


Zuzmi, július 6án lesz, ez kimaradt :)

Kép
 
 


Látom, nem csak nálam fenékig tejfel a munkaközösség :D
Igáslónap én is beillenék. Még három is kevés lenne belőlem, annyi dolgom lenne.
Sajnos mostanában hamar kifekszem és apának úgy kell felráznia, hogy tegyük a dolgunkat. :lol: Már csak a bugyimat lesem, hogy mikor fehérjézek, lassan ideje lesz, mert a 14. nap körül járok.
 
 


Hát nekünk most úgy sikerült, hogy én bealudtam apa hátulról bepróbálkozott, félig magamhoz tértem! Itt a baba!

Szólj párodnak, hogy tegye a dolgát :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Samimi, Olyan jol irtal, mosolyogtam ismet :) Szegyen hogy igy gondolkoznak egyesek. Bar teny, hogy az eleg kellemetlen lehet ha epp betanitottak es mar nem is megy dologozni.
a kolleganom epp igy csinalt- megkapta a kinevezest, aztan lelepett.. de igazan az volt a zavaro h. ezt mondta is mashol h. csak ez kellett nem is akarta, akarja csinalni. Aztan amikor lejart a 2 ev, meg volt sertodve, es azota is faj a foga az en helyemre. Hogy en miert csinalom es miert nem o..

Ami igazan rosszul esett, hogy azt merte mondani h. nalam szenvedne a gyerek..es az egy buntetes lenne a gyereknek..


Csilla, talan nem is a kirugassal van a baj, vagyis h. ezt lehet, hanem h. ugysem vesznek fel mashova.. meg nincs igazan 4-6 oras munka..


Reginand, az szerintem sem korrekt, hogy 1-2 hónapot amrad valaki. De én alapból úgy kezdtem dolgozni hogy minimum 2 évig még nem szülök és ehhez tartottuk is magunkat a próbálkozás szempontjából. Szerintem nem lehet úgy nőt felvenni, pláne nem egy 25 éves házasat, hogy na akkor nem szülhetsz (magyar a munkáltató egyébként). Ha ki akarja zárni, hogy baba legyen, akkor vegyen fel férfit.
Aki egyel felette van, az is azt mondta, hogy ez hülyeség, ilyet nem mondhat, ne törődjünk vele (mert gondolkoztam, hogy így elvállaljam-e).
Egyébként tudom ki jön a helyemre ha elmegyek, az egyik felettesem férje nagyon jönne már ide, szóval ők viszont dörzöslik a kezüket a helyért. Én megértem, hogy szeretne dolgozni, mert férfiként otthon lenni nem lehet egy jó dolog, de amikor szaros volt a meló akkor bezzeg nem akart, most mindent rendbetettem, kialakítottam a rendszert, megy minden, mint a karikacsapás, jé, most érdekli... szóval annyira nem sajnálom. De azért én is szeretném ha nemsokára jelentkezhetne az állásra :)

Helenka, hajrá, midnent bele. Jó sok kávét! :)
Aztán mehet :)

Kép
 
 


Nálunk alapból akkor kezdődtek a bajok, mikor összejöttem párommal és össze is költöztünk! NA onnantól kaptam hideget meleget! Akkor voltam 24 éves

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok

Ezek a munkahelyi "töréntetek" elképesztőek. Nálunk szerencse örömmel fogadták, hogy végre teherbeestem 2 év után. Viszont köztünk is sok veszekedés volt, gondolhatjátok mi van olyankor, mikor 30 nő dolgozik egy helyen :twisted: .

Viki

Mi idén leszünk 15 éve együtt :P .

Merci


Tényleg elég bunkó volt az uh-on a nőci, milyen kérdés az, hogy megtartja e. :twisted: .


Nálam még mindig semmi, kicsit letaknyosodtam, és álomkóros is vagyok. Ma vagy holnap veszek tesztet. Mondjuk nem érzem azt, hogy már ketten lennénk, az oldalam még mindig szurkál, cicimet is érzem néha, de lehet, hogy csak beképzelem.
Azért mindig úgy megyek el pisilni, hogy remélem nem olyan a papir :roll: .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Esküvő témához: nekünk sok éve polgári volt,egy éve volt a templomink,mert egyre fontosabb lett az életemben a hitem, vallásom. :)
Nem volt nagy pompa,mert nem ezért csináltuk,és most már ezt a dátumot jegyezzük :)

Én betegeskedek,szóval ez a hónap valóban ugrik :? Este úgy volt,hogy mégsem hagyjuk veszni ezt a ciklust (szerintem épp este volt tüszőrepedésem),de nagyon későn jutottunk oda,én beájultam... :oops:

Eszti

Kép
 


Orsi: drukk!!! :)
nekem az álomkór volt az első tünetem! ;)

Eszti

Kép
 


Incifinci

Igen, mindkettőnél olyan álmos voltam állandóan, de lehet most csak a taknyitól van, vagy a tavaszi fáradság, vagy az időjárás vagy a.... :wink: .
De tényleg nem próbálom beleélni magamat, mert akkor jobban csalódott leszek, ha megjön.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Ne légy csalódott,inkább higgy,hogy ez lehetséges! :)
Vártam 5 évet az első pozitív tesztre,most még csak 7 hónapja várom a következőt (első se spontán volt),de minden hónapban hiszem,hogy sikerülhetett! :D

Eszti

Kép
 


Incifini

Mi bajod van egyébként?
Jajj, azért minden negatív teszt után kicsit csalódott vagyok, 2 évig szinte minden hónapban teszteltem a lányomnál. Mikor aztán végre pozitív lett, ki is esett a kezemből a teszt. Remegett a lábam, gyorsan vettünk még vagy 3 tesztet, abból pont a 2. teszt negatív lett, akkor meg megint csalódott voltam, de másnap 2 teszt is pozitív volt, úgyhogy remegett ismét a lábam. Mai napig emlékszem arra az érzésre. Persze rohantunk egyből dokihoz, de akkor még csak petezsák volt.Aztán pár nap múlva vérezni kezdtem, újra doki, utrogestan-t kaptam, veszélyeztett terhesség, 12 hétig vagy 5 ször voltam dokinál :? .De aztán minden rendben volt.
A kisfiamnál meg már nem rohangáltunk, 7 hetesen mentem először dokihoz, és egész terhességem alatt csak 5-ször vizsgált meg, annyira rendben volt minden, pedig 2 nappal jött hamarabb a kiírt időponttól.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Orsi: 13.hétig én is kaptam progeszteront,de lombik esetén ez alapból így van! Utána meg féltem,hogy ha nem támogatjuk a terhességet,nehogy elveszítsem...

súlyos endometriózissal operáltak,kimerülő petefészkekkel vagyok már 3 éve...,szóval ki tudja,meddig működnek,ha egyáltalán még... :)

most azon vagyok,hogy a lehető legtermészetesebben sikerüljön a baba :D
Novemberben már volt egy nagyon halvány pozitív tesztem,és elmaradt a menstruációm,de elkezdtem barnázni,és a doki nem írt fel semmit.... Szóval egy hétre rá kb. elöntött a vér :(
Azóta a menstruációm is megkavarodott,de nem adom fel! ;) :D

Eszti

Kép
 


Ja,és én 3 nappal szültem csak a kiírt dátum előtt :)

Eszti

Kép
 


Incifinci

a 2. terhességemnél én is így jártam, rohantam a dokihoz, de nem írta fel a gyógyit, és mondta is, hogy elhiszi, hogy pozitív a teszt, de valószínű spontán már elment, és meg fog jönni, ne ijedjek meg. igaza lett.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Ugyan ez volt nekem tavaly nyáron! Pecsételni kezdtem 6 hetesen, elment dokihoz azonnal, de mondta hogy nem csinál uh-t inkább bízzuk a természetre! Ha menni akar menjen! Én teljesen összetörtem!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Én is kicsit összetörtem ettől,mégis feléledt bennem a remény,hogy egyáltalán sikerülhet!!!! Életem első spontán pozitív tesztje!! :D
Azért reméltem,hogy -mivel nagyon alacsony a progeszteron-szintem- adni fog utrogestant,vagy crinone-t,főleg hogy tudja, lombikos voltam,szóval nem kis dolog,ha sok-sok év után először a kezemben tartok egy pozitív tesztet...

elküldött azzal,hogy menjek 2 héttel később kontroll UH-ra,persze erre már nem mentem el,mivel "rendeződött" magától is :?
Majdnem kinevetett,hogy minek mentem olyan korán,hisz még nem látni semmit...

lányomnak pont 6 hetesen már volt szívhangja,ott dobogott a monitoron :D

Előtte egy évvel is hasonlóképp jártam,az se spontán dolog volt, mármint a terhesség.

Eszti

Kép
 


Incifinci

:(
Azért tényleg jót jelent, hogy spontán összejött az a babóca, lehet az a doki cseszte el a dolgot nálatok.

Nálunk nem a dokink volt a hibás, annak a babának mennie kellett volna, érdekes, hogy nem voltam elkenődve annyira attól. Lehet beteg lett volna vagy valami lett volna vele, ha megmarad, akkor úgy gondoltuk, jobb, ha minél hamarabb elmegy...

Ja, én már 19 éves korom óta hűséges vagyok a nőgyógyászomhoz, nagyon jó szakember, megbízható, nem paráztató, jó fej, tavaly ő kapta meg a város legjobb orvosa címet :P .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsi777 2013.04.10 14:43-kor.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Orsi: jó kis doki lehet! :)

Az enyém még a Nyírőben volt,ami magánkórház lett,így ugrott a helyszín is,és a dokim is,pedig szerettem hozzá járni!
Aztán a magánkórház egyik dokijához jártam,de néha kissé durva volt a modora,amit én nem szívleltem,és amikor nem segített a meddőségi vizsgálatoknál (pedig Vele kezdtük el),akkor végleg otthagytam...

2 éve van ez a dokim,akinél a babám született,és más dolgokban elégedett is vagyok vele,csak ez zavart...

Eszti

Kép
 


Ja, és nagy rock zene rajongó , 50 év feletti. Apával mindig beszélgetnek , hogy milyen koncertre fog menni :D . Amikor Zalánnal voltam terhes, mondta, hogy szerzett jegyet az AC/DC-re. Az olyan koncert volt, hogy 1 nap alatt elkapkodták az összes jegyet, apa, kész is volt, hogy ő nem mehet.


Még nem is írtam, hogy én Kecskeméten szültem mindkettőt, és 35. évemet töltöttem múlt hónapban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsi777 2013.04.10 14:52-kor.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Én Emmát a Máv kórházba szültem (Dózsa György út, Bp) Most valószínű a Bajcsyba fogok szülni, de ez még képlékeny!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Úgy döntöttem, hogy apával vetetek ma tesztet, nem bírom ki :? .
Nem tudom, tudjátok e de az exepilnek a 2db-os tesztje négyszázvalahány ft a DM-ben!

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Orsi: nálam a Rossmann saját márkás kazettás tesztje mutatta ki legkorábban ;)
Olyat is érdemes esetleg,az se drága! :D

Eszti

Kép
 


orsi: Pedig az az AC/DC koncert nagyon jó volt, mi voltunk. Az anyósomék rögtön lecsaptak a jegyekre neten. Jól nézett ki a csapatunk: mi ketten, a sógorom, anyósom és apósom. Ők ketten ülő helyre mentek, mi lentre a dühöngőbe. :)



 
 


köszi, Incifinci, de nekem az exepil mutatta ki 10 nap múlva, úgyhogy az is jó lesz. Kecskeméten csak 1 rossmann van, bent a városkp-ban, úgyhogy mi a Dmbe szoktunk járni, az van vagy 10 Kméten, hazafelé meg útba is esik:).

Vicky

Biztos jó lehetett a koncert:).
Hú itt meg akkora szél lett, hogy be kell terelnem a gyerekeket.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mindenkinek össze kell jöjjön a babó!!! Ne izguljatok :)

Tegnap elmentem magán UH-ra, "mert kell egy kép" címén :)...láttam dobogni a 6 mm-es kis cukorborsónak a szívét :)

Ma beírattam nagy fiam az oviba...szeptembertől megkezdődik neki a való élet...fura lesz :(

Kérdés:
- Gyed és Tgyás vagy mi hogy jár majd nekem? most júliban jár le a gyesem, decemberre vagyok kiírva elvileg...vissza kell mennem??? közalkalmazott vagyok, iskolában tanítok...elvileg...

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Merci

Gratulálok!
Nálunk is idén megy a lányom oviba, 2 hét múlva lesz a beiratkozás...

Hát, én csak az én dolgomat tudom leírni, febr. 16-ig gyeden voltam, ápr. 9-ig gyes-en, mától veszem ki a szabimat szept 30-ig. Ha babás lennék, akkor még kivenném a maradék 10 nap szabimat, utána vagy táppénz, vagy visszamegyek gyes-re, de azt csak febr 16-g tudom már csak igénybe venni. Állítólag a táppénz nagyon kevés lenne, azt mondta a főnököm. De ha már ott leszek, akkor kiszámoltatom, melyik jobb. A tgys-t meg asszem szüls előtt 30 nappal már igénybe lehet venni, az 168 nap, utána gyed.

Kép
Kép
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: