Új privát üzeneted érkezett!

A banán amúgy lecsúszna reggelire, de pont lassú CH-t kell ennem akkor. Ezért nem ihatok kávét sem, csak tízóraira. :cry:
Mármint a tej miatt, mert az is gyors.

Csilla

KépKép

KépKép
 


Hát, elvileg nekem is így kellene tartanom, de vagy nem eszem vagy eszem, de akkor banánt...
Én egyáltalán semmi TK dolgot nem eszem, semmilyen lisztet, sem hüvelyeset (borsó, bab, lencse minden kizárva) krumplit, rizst, szóját, ezek így kilőve. Gyakorlatilag e mellett semmi nem marad. Persze mondhatják hogy finnyás vagyok, mert én nem eszem meg a halat meg semmilyen ilyen vizi cuccot, már a szagától is hányok, de tényleg csak ezt nem eszem meg. Azon kívül mindent, csak utálok enni. És ez tök jól ment addig míg mindent ehettem mert azt ettem amit megkívántam (mindig is keveset ettem). De most semmit nem ehetek kb. amit megkívánnék. Szóval átérzem a helyzetedet. Próbálj meg magadba erőltetni valamit. Esetleg ne mindig uolyan tk kenyeret vegyél... vagy nem tudom. Attól lehet undorod h mindig csak ugyanazt eheted. Szóval cselesen próbálj meg változtatni :)
Ja, és laptető! :)

Kép
 
 


Samimi

Beágyazódásnál előfordul pecsételő vérzés :wink: .


Én már 3 napja dél körül kicsit görcsölgetek, olyan, mintha meg akarna jönni. Viszont most még nincsenek szurkálások a petefészkemnél. Nagyon várom a hétvégét, remélem nem jön meg. Azért , hogy repülnek a napok, nem? Már egy hónapja, mikor ugyanígy vártam a meg nem jövetelét, mintha tegnap lett volna :shock: .

Kép
Kép
 
 
 
 
 

 
 

Lányok

Biztos nem jó ez a diéta, meg unalmas is lehet :( . Viszont egy kicsit irigykedem, mert én már pár hónapja nem figyelek oda sem a mozgásra, sem az evésre, és sajna híztam is.

Samimi , a 8 kiló nagyon szép eredmény, ilyen rövid idő alatt! :P

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Én is gratulálok a 8 kilóhóz! Még egyszer ennyi mínuszt (vagy amennyit kell) kívánok ;)
Én még duzzogok meg lóg az orrom a millió meló és ügyes-bajos dolgom közben.
Kiskutyáink is születtek, tehát azzal is elvagyok, de elhatároztam, és rendelek egy rakat LH tesztet. Kipróbálom, hátha összejön elkapni egy PÉ-t.
És persze ugyanitt kiskutya elő jegyezhető :wink:

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Köszi, sajnos volt is miből :) pedig Isten látja lelkem, én mindig diétáztam, kenyeret sosem ettem, sportoltam heti 5x, elég keményen és soha egy gramm se ment le rólam. Szóval most én is nagyon boldog vagyok :)

Kicsit reménykedem hátha most összejön a baba, semmi nem szokványos ebben a ciklusban, sem az ovu időpontja, sem a tüneteim, sem a hangulatom semmi. Nem is gondoltam rá, amíg nem eltt furcsa, hogy lehet hogy megvolt a pé ilyen korán. Ráadásul a kollégám (férfi) rámnézett vmelyik nap és közölte hogy babás vagyok (nem tudják hogy próbálkozunk). Bár nem lehetek még az de akkor is elkezdett motoszkálni a fejemben hogy mi lenne ha. Szóval kicsit beleéltem magam, de azért maradok a földön még.

Kép
 
 


Helenka ne duzzogj, sajnos a baba nem jön csak úgy varázsütésre, de nemsokára jönni fog! :)

Kép
 
 


Helenka, de azokat ne add a férjed kezére! El ne zárja előled azokat is.
Milyen kutyuk?

Csilla

KépKép

KépKép
 


Vagyok én is! :)
Nálam most 12.napon volt pé.,amit félek,hogy lekéstünk...,bár nem biztos.
Eddig 15.-16.napon volt,ezért nem számítottam rá,csak voltak ráutaló jelek,és még volt egy db teszt itthon,és épp aznap lőttem el :)

Ismételten némi vér a 23.napomon,tegnaptól meg pici barnázás, szóval nem tűnik sikeresnek ez a hónap SEM...

Mindenkinek drukkolok!!! Sokszor jövök olvasni,csak írni nincs időm,most meg betegeskedek kicsit,de gyeden nincs táppénz :D

Eszti

Kép
 


Ja,és így persze korábban kellene megjönnie is,mondjuk holnap,de ha a barnázást nézem,ebben nem lesz hiba...sajnos... :)

Eszti

Kép
 


Sajnos mindenre duzzogok. Érzékeny vagyok az utóbbi időben...
Az ovu tesztet nem kapja meg, nálaam lesz. Azt is reggelente jó használni? Vagy inkább délután? hiszen reggeltől -ha pozitív- minden bajom lesz estig. Gondolom.
A kutyák kaukázusi juhászok és nagyon édesek!
Most már bele kell húzni, mert nem járja, hogy ilyen sokáig senkinek nem jön össze közülünk a baba! Tehát hajráf (mondom én, amikor apa beteg és nem vevő a cicázásra)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok!
Helenka! Már épp akartam kérdezni mi van veled!? Úgy eltűntél te is!
Incifinci! Téged is hiányoltalak már!

Fel a fejjel csajok! Egyszer biztosan összejön mindegyikőtöknek a baba! Tudom,hogy nagyon nehéz kivárni,amikor már sok idő telik el sikertelenül,de ne adjátok fel soha!

Nem is tudom,hogy le merjem-e írni,hogy voltam a kórházban és kitűzték a császárom időpontját. Így már biztosan tudom,hogy a kisfiam Június 14.-én meg fog születni. Persze ha csak nem gondolja meg magát és előbb ki akar önként bújni,de azt nem hiszem,mert így is 12 nappal hamarabb kiveszik a kiírt időpontnál.

Orsi! Veled mizu? Vérzésed?
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi: kitartás! :)
Remélem úgy lesz,ahogy Te szeretnéd!
Nem is emlékszem már,hogy Nálad csak császár lehet? Eltűnt a vonalzód is... emiatt?

Nekem most este megjött,szóval nem voltunk elég ügyesek ebben a hónapban sem,de akkor most indul egy újabb szép hónap,most rástartolunk az elejére is :D

Eszti

Kép
 


Sziasztok!
Incifinci! Köszi! Remélem én is,hogy minden úgy alakul ahogy elterveztem! :)

A második szülésem császár volt és nem merném bevállalni a simát ez után. Meg így a császárral egybekötve meg lesz a lekötés is.

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Most már látszik a vonalzóm is! :)
Kívánom neked,hogy a következő hónap sikeres legyen! Jól is teszitek,ha már az elejétől kezdve próbálkoztok a hónapnak! :) Remélem sikerrel jártok! Olyan jó lenne már egy jó hír innen is! :)
Drukkolok!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Most ellőttem egy ovu tesztet. Azt hiszem, csinálgatom majd minden nap. Pillanatnyilag meggyőztem magam, hogy nem muszáj rögtön orvoshoz menni, de hát ki tudja.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka: ha ilyen hosszú a ciklusod,valóban érdemes figyelgetni, mikorra esik a peteérés,talán kétszer is van!

Zuzmi: köszönöm,nagyon aranyos vagy!! :)
Most tényleg igyekszem mindent beleadni,és félretenni a fáradtságot,vagy mást :)
Jó lenne,ha összejönne a kistesó,mert szeretnék még itthon maradni babázni,aztán ha új munkahelyen kezdek,nem lesz könnyű eljönni újra...

Eszti

Kép
 


Helenka, tényleg jó az ovutesztelés!
Annyi, hogy mindig délután vagy estefelé csináld és mindig ugyanabban az időpontban. Én pl. amikor csináltam mindig fél8kor este csináltam, mert akkor tuti otthon voltam minden nap. Remélem elkapjátok!

Eszti, szurkolok, hogy összejöjjön a baba!

Zuzmi, nagyon izgi, bár én csak "nemrég" (ó annak is már lassan 5 hónapja) csatlakoztam, de még így is érzem, hogy szalad az idő... Kitartás az utolsó pár hétre!

Csilla, hogy vagy? Diéta hogy megy?
Én túl vagyok egy jó kis UH.on, gyomortükrözésen stb, és az itteni doki leállított a metforminról mert epebajom lett tőle.. szóval most még szigorúbb diétát kell tartanom, a jó oldala viszont az, hogy táppénzre kellett jönnöm, úgyhogy kicsit pihenek :)
Azért mentünk el dokihoz, mert annyira elfajultak a dolgok, hogy semmit nem bírtam már megenni, főzni se tudtam, sőt a konyhába sem tudtam kimenni, és elég gyenge lettem a végére... én a stressznek tudnám be de a dokinak nem tetszett a metformin. De ő nem az endodokim, szóval lehet hogy hazarepülök konzultálni mert nem igazán tudom hogy most mit csináljak.
A hónapom úgy néz ki, hogy én most reménykedem... Olyan tüneteket produkálok, mint mindig, csak máshogy. Fáj a hasam, de nem úgy mint mensi előtt, hanem szúr. Fáj a mellem, de nem úgy hogy ég, hanem csak leszakad (szúrni zokott és olyan mintha égne). És tegnapelőtt elkezdtem barnázni, csak icipicit, egyszer-egyszer látszik a wcpapíron, de ez már a 3. nap és nem jött meg. Szoktam mensi előtt barnázni, az előtte lévő 2 este. De még csak péntekre nem várom a hő szerint. Szóval most tényleg elkezdtem reménykedni, pedig az eszemmel tudom, hogy minden ciklus más, és hogy még különben sem produkálhatnék tüneteket, de hogy itthon vagyok, van időm agyalni és sajnos ki is használom...
Azért szurkoljatok, hátha...

Megmutatom a görbém, hátha valakinek mond valamit:
http://ciklus.hu/images/diagramok/f49c9 ... 94400_.png

A többiek nagyon eltűntek!
Reginand, Orsi, Dia, mi van veletek?

Kép
 
 


Ja és módosítom a vonalzóm mert előbb volt pé.

Kép
 
 


Samimi: jól hangzik a tüneted! Mikor terhes lettem,a nem várt előtt napokkal már elkezdtek a tejcsatornák dolgozni,fájt is a hónaljam :)

drukkot köszi! :)
Én is Neked! Remélem jól érzed!

Eszti

Kép
 


Sziasztok!
Helenka! Szerintem is hasznos lehet az ovu teszt! Használd csak! Remélem sikerrel jártok ti is hamarosan! :)

Samimi! Elég bíztató tünetek! Drukkolok! :)

Incifinci! Megértem hogy nem akarsz visszamenni melózni a tesó előtt! Én is így voltam vele. Szerencsére nekünk sikerült összehozni a bébiket olyan korkülönbséggel,hogy nem kellett visszamennem dolgozni a szülések között. Aztán ha a legkisebb is akkora lesz,hogy oviba megy akkor majd visszamegyek melózni,de akkor is csak 4 vagy 6 órában,mert azért van itthon is teendő,meg délután valakinek vigyázni kell a gyerekekre és a férjem nem akarja,hogy többet dolgozzak. De az igazság az,hogy nem bírnék itthon lenni folyton. Muszáj valamit dolgoznom majd,mert megőrülnék itthon. Meg hát azért anyagilag is jól jön egy kis plusz.

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Halihó! Megvagyunk! Csak meg se állunk! :D

Doki nekem, doki a csajszimnak!

Kirándulni is voltunk a hétvégén! :D
Kép

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Samimi, köszi, megyeget. Néha magam alá zuhanok, ennék édességet, finom friss fehér zsemlét, ilyesmi. Elkezdt mérni a cukromat, de 1-2 dolgot marhára nem értek.

Drukkolok Nektek én is!

Csilla

KépKép

KépKép
 


Nem tudom, ki hogy áll, de én már 5. napja barnázok, a hasgörcseim elmúltak, és a mellem sem fáj, csak bal oldalt egy kis izomlázféle. Tegnap múlt el a görcsölés, úgyhogy elvileg ma meg fog jönni, még nem jött, de amúgy is csak holnapra nem várom. A hőm is lement, szóval elengedem ezt a hónapot. A baj az, hogy Bé szeretné, ha hazautaznék teljes kivizsgálásra (táppénzen vagyok, nem tudom írtam-e) a következő hetekben de akkor meg lecsúszunk a következő hónapról az tuti...
Csilla, kitartás! Szerintem pár hétig még szar lesz, mert nekem is az volt, nem áltatlak, nagyon nehéz hozzászokni, hogy nem nyúlhatsz mindenhez, pláne ha ott van a férj meg a gyerekek, akiknek meg főzni kell... én szerencsés vagyok, mert azzal a lökettel Bé átállt paleolit életmódra, azaz kb ugyanazt eszzük, így egyszerűbb. Ha esetleg kell valami recept, szólj, egy csomó mindent kipróbáltam!

Kép
 
 


A hasamban van izomláz. Nem a mellemben :D Ha a mellemben lenne örülnék mert az összes létező ismerősömnek ez tünet volt :D

Kép
 
 


Megjöttünk Csolnookról, sajna :( , nagyon jó volt!, leszámítva azt, hogy az egész család betegrováson volt:(.
Csak gyorsan elolvastam mindent, Samimi azért én még drukkolok.
Nekem még mindig nem jött meg, a vaterás teszt, amit vettem, nekem nem nagyon bíztató(az negatív lett), de még várok pár napot, míg veszek normális tesztet.... Utolsó mensim áprl. 13,-án volt.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Vegyél x-epilt! Az soha nem hazudik!

Én nem tudom, nem bíztam ezekben az olcsó tesztekben, nem mertem pénzt kiadni érte, viszont az x-epil se drága!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Hirtelen nem értettem hogy jön ide a gyantázó. Én csak azt ismertem x-epil néven :)



 
 


Sziasztok!

Orsi! Ez a késés azért már elég biztatóan hangzik! :) Tünetek vannak? Drukkolok! :)

Vicky! Veletek mi újság?

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


igen, exepilt szoktam venni én is, ma veszünk is. tünet nincs, még múlt héten voltak mensis enyhe görcseim, ennyi. cicim néha érzem, szurkál kicsit.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Csináltam este tesztet, az is negatív lett :( . El is kezdett szurkálni a petefészkem pont, úgyhogy meg fog szerintem nemsokára jönni.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


zuzmi: Nincs semmi különös. Nekem is késik, de nálam ez nem jelent semmit. A 20. napi vérvételre meg nem tudtam elmenni, szóval nem tudom, hogy volt-e peteérésem. Még várok, aztán lövök egy tesztet. Tüneteim nem nagyon vannak, csak volt egy hasgörcsöm. Régebben is volt egyszer ilyen, de akkor nem volt baba. Jó lenne, ha lakna odabent valaki végre.



 
 


Sziasztok!
Orsi! Sajnálom! De amíg nem jön meg addig van remény! :)

Vicky! Drukkolok,hogy most végre a baba miatt késsen! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Orsi, sajnálom!

Samimi, Nálad mizu?

Csilla

KépKép

KépKép
 


jó olvasni a reménykedésről, ez nekem is erőt ad :-)
estefele lövögetem az lh teszteket, de még a kontroll csìk is borzasztó halvány...
mostanában kellene lennie pének, majd meglátom.
sok a gondom, a kiskutyáknak lassan nyìlik a szemük, az oviban teljes a fejetlenség.
hajrá vicky, hajrá orsi meg mindenki :-)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok!

Orsi, hajrá, szurkolok. Köszi a szurkolást lányok, nekem tegnap megjött délután. Viszont próbálom meglátni a szépet benne most: 32. napon megjött!! Ilyen nagyon régen volt már, hogy 35 nap alatt...
Szóval van azért öröm is az ürömben.

Kép
 
 


Ja mert amúgy az elmúlt fél-1 évben 38-39 naposak voltak a ciklusok...

Kép
 
 


Kép

Bemutatom nektek Ilka-t! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia

Gratulálok a kislányodhoz! Nagyon jó a kép!

Samimi

Sajnálom, hogy megjött.


Nálam még mindig semmi. Megint rekord hosszúságú lesz a ciklusom :( .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ki merre jár,hogy van?

Nálam még semmi változás.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Na,úgy tűnik nekem megint a 12.napon legerősebb az ovu-teszt :)
Kép

Remélem legközelebb már a terhességi tesztem lesz ilyen szép kétcsíkos :D :D :lol: :lol:

Többiekkel mizu??

Zuzmi: Te is haladsz a szülés felé :)

Eszti

Kép
 


óóóó már azt hittem terhességi teszt! :S

Mi betegek vagyunk! Vagyis már csak én! Már ott tartok, hogy hangom alig van! Ennek leginkább itthon örül a család!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!

Van itt még rajtam kívül olyan, aki most próbálkozik babával?

Puszi!
 
 


Sziasztok

Incifinci, jajj én is azt hittem, hogy terhességi teszt, de ez is nagyon szupi, remélem két hét múlva már a másik teszt is ilyen szép két csíkos lesz :D .

Dia

Sajnálom, hogy betegek vagytok.


Tiger

Igen, vagyunk egy páran, akik nagyon várják már a pozitív tesztet, köztük én is.

Én megint csináltam tesztet, semmi sincs szerintem (pesze a hlvány csíkot csak beképzelem ):( . Azért is végeztem el, mert mikor terhes voltam, mindig allergiás voltam a fémre :shock: , a farmerom kis fém gombja is kikezdett, nagyon viszketett. Most meg a melltartóm merevítője miatt a cicim környéke lett kiütéses, és viszket :shock: .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Orsi: nem akarsz vérből HCG-tesztet csináltatni? :)
Hátha mégis ott lapul a babó!!! :D

Sajnálom,hogy csalódást okoztam,nekem ugye megjött legutóbb, bár ennek ellenére is reménykedtem,de totál negatív volt a terhességi tesztem,így gyorsan szereztem ovulációs teszteket még, mert már elfogytak,és remélem 2 hét múlva hozok újabb kétcsíkosat, csak az már babát mutatna :D

Tiger: vagyunk még páran,akik várjuk a pozitív tesztet,csak már nem 2013-ra,hanem 2014-re érkeznek a babák :)

Eszti

Kép
 


Ja,és mivel 12. napomon volt megint pozitív a teszt,nem 28-29 napos lesz a ciklus,hanem rövidebb,tehát 13-14 nap múlva lesz eredmény :D

Eszti

Kép
 


Incifinci


Remélem meg töröd végre a jeget, és most már sorra hozzuk a pozitív teszteket.
el kellene már amúgy is mennem dokihoz rákszűrés miatt, lehet jövő héten el is megyek.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mi van veletek? Nagyon csendben van a csapat... Itt lecsapni készül a vihar, az ovu tesztek mind negativak, velem egyetemben. Nem érek rá agyalni, mert alig vagyok otthon. Nem tudom, hogy lez ebből babázás

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka

Akkor neked is hosszú lesz a ciklusod :( .

Itt egész nap esett az eső, egy órája viszont kisütött a Nap, remélem ennyivel megússzuk a dolgot.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Olyan furcsa egybeesések vannak:). Bekukkantottam a 2014. januári topikba, és van egy nő, aki ugyanazokat a tüneteket produkálja, mint most én, ő is november óta próbál teherbe esni, ápr. 13-án volt meg neki utoljára, jan. 18 az ő dátuma, ami az enyém is lenne, ha baba lenne, csak egy különbség van köztünk, ő neki már van pozitív tesztje.
Nekem vagy meg fog jönni mostmár vagy nem tudom, de eléggé görcsölgetek pár napja.
ja, és mit nem adnék egy jó kis főtt kukoricáért :P .

Kép
Kép
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron