Új privát üzeneted érkezett!

Helenka


Én is nagyon szurkolok Nektek!

Dia

Szép nagy már a pocakod! :P

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Hajrá laptető :)

Elkezdtem a türelmi hetet, ha jövő héten vasárnapig nincs semmi, akkor lehet, hogy van valami ;)
 
 


Helenka


Szorítok, hogy ne jöjjön meg, és legyen babócád.
Mi most kezdjük a hajrát, ciklus szerint 1-én van peteérésem, de múlt hónapban is egy hete csúszott, úgyhogy most két hétig sokat kellene együtt lennünk. Múlt hónapban ez bevált, remélem meg is marad most a baba :P .

Kép
Kép
 
 
 
 
 

 
 

Helenka! Mizu? Ugye nem jött meg?
Orsi drukkolok hogy ez a hónap sikeres legyen! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Gondoltam bejelentkezem! :D

Ő az én kis drágám!

Kép

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia, super, hogy már láthattad.

Jelentem: nem jött meg és esze ágában sincs. Úgy érzem. Persze ez még a türelmi hét, csak kicsit unom kivárni a 40 napot...
 
 


Helenka!


Nagyon izgulok. Mikor fogsz tesztelni, hétvégén? Én tuti nem bírnám kivárni ezt a hetet 8) .

Dia

Nagyon klassz a fotó :P !

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Orsi, nem nagy dolog ez a pár nap. Van bőven mivel foglalkozni. Ma amúgy nem vomtam túl jól. Sírós hangulatom is van egy ideje, de az ovi sem egy álom. Ma fehér gatya volt rajtam és a frász jött rám délben, hogy görcsölni kezdtem és hányingerem is lett.
Persze az egész csak hiszti, nem ringatom magam hamis reményekbe.
Úgyhogy, legkorábban a jövő hét közepén tesztelek. Aztán elmegyek dokihoz, mert tuti, hogy valami nem stimmel velem.
 
 


Nagyon el van veszve Mindenki :shock: . Ki hogy van? :D

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Én vagyok Orsi! Csak olvasó üzemmódban! :)
Te hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Mi meg vagyunk!

Ma végre nem csináltam semmit! Ez akkora öröm! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Az előző ciklusomból tippelve holnap nem kellene megjönnie. Na, lesz anyák napi ajándék nekem? :)

Egyébként tényleg nagyon eltűntetek csajok! Tessék aktivizálódni! Két hete még alig győztem olvasni és olvasni.
 
 


Én majd hozok képet a lányomról! Megint fotózáson jártunk! ÉS még megyünk a hónapban!

Az én ügyim sorba nyeri a fotózásokat

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Helenka, teszteltél?

Csilla

KépKép

KépKép
 


Csilla: még nem mondtam apának, hogy ma kellene megjönnie -szuper anyák napi ajándék lenne-
És nála vannak a tesztek elrejtve. Este szólok neki, hogy késik a dolog, de nem tudom. Legutóbb is este jött meg. Először életemben, mert legalább az biztos volt eddig, hogy ha jön, akkor is délelőtt.

Most kezdtem görcsölni, kiderül, hogy mi lesz belőle :) Nem vészes, de érzem azért

Boldog anyák napját minden reménybeli és gyakorló anyukának!
 
 


Na csajok, nem ért nagy meglepetés!

Anyák napja alkalmából elmondtuk anyóséknak a babát, az egyetlen reakciója, hogy "jaj istenem, kell a nagyobb lakás!"
Semmi gratulálok, vagy hülyék vagyunk vagy valami! Apósnak a képet meg se akarta mutatni.

Nem is vártam mást tőle!

Pedig 2 gyereke van, és 3 unokája!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia!
Sajnálom! Az anyósok tudnak furák lenni néha! Próbálj meg nem foglalkozni velük! A lényeg,hogy ti boldogok vagytok és kész!

Helenka! Drukkolok! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


És a poén, hogy sógornőm hívott, hogy na mit szólt anyós és még ő is ki volt akadva hogy így reagált! Pedig ő se egyszerű esett, sőt! Ő azt mondta mikor a lányom kiderült, hogy vetessük el, mert még fiatal vagyok a gyerekhez (én akkor 25 voltam, ő szintén és már 2 gyereke volt)!

Furi egy család!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sajnálom Dia, hogy nem tudnak veled örülni. Remélem rájönnek, hogy megbántottak vele és elnézést fognak kérni!

Én úgy jártam, hogy elmentünk vásárolni. A biztonság kedvéért tamponáltam, nehogy meglepjen a dolog. Kicsiket görcsölgetek. Haza érve kivettem, mert ne legyen fölöslegesen és egy nagyon kevés vér volt benne, de már látszott, hogy nem friss. Azóta is tiszta a bugyesz. És azóta is görcsölgetek. Szóval nemtudom. Mit gondoltok?
 
 


Ebből még bármi lehet! Teszt?

Hát nem fognak! Nem olyan anyós!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Holnap este kapok egy tesztet apától
Még mindig semmi, csak a görcs. Próbálok majd aludni is kicsit :)
 
 


Hajnal kettőkor megjött. Az már a mai napnak számít?
 
 


Az már igen! Sajnálom! :S

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok

Helenka

Sajnálom!

Dia

Hát azért ez tényleg gáz, az anyósodék részéről :evil: .
Nálunk sem lesz egyszerű dolog a bejelentés, ha egyszer végre terhes leszek. Na, remélem nemsokára beszámolhatok én is róla.
Nálunk anyós a babaneveket illetően borított ki. Hozta a listáját, hogy milyen fiú és lánynevek tetszenek neki :shock: . Odett néven teljesen ki volt akadva, de aztán muszáj volt neki megbarátkoznia vele :D .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sajnálom Helenka! :(

Dia! Ne aggódj! Nem csak nálatok vannak furcsa családtagok! :) Tudnék mesélni én is! :D

Orsi! Biztosan hamarosan te is bejelentheted a családnak a 3. pocaklakó hírét! Drukkolok!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


ÓÓÓ én is hallgatom, mert a lányom anyum után lett Emma és hogy miért nem lett Margit anyós után!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hát én nagyon lemaradtam, de munkafronton nem lett jobb a helyzet, reggeltől estig nyomjuk, meg hétvégén is, most már 2 hete hétfő óta bent vagyok minden nap, 2 hétvégét és egy jó munkaünnepét is beleszámítva...
Így aztán persze a babaprojekt is egy kicsit háttérbe került, ami egyrészről nem baj, mert nem pörgök rajta, másrészről meg fogalmam sincs hogy állok, de majd most utánanézek :D

Remélem mindenkivel minden rendben, mától remélem több időm elsz olvasgatni titeket!

Kép
 
 


Samimi!
Örülök,hogy jelentkeztél! Hát hallod akkor te is jó sokat melózol!
Hajrááá babaprojekt! :D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Most keveset foglalkoztam agyban az ügyemmel, nem számolgattam annyit, tényleg nem görcsöltem rá, de teljesen el vagyok kettyenve. Mostanában amúgy is olyan sírós a hangulatom és ráadásul úgy görcsölök, mint állat. Tehát nálam kampec van :(

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


:S

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok lányok! :) 2 oldallal voltam lemaradva, de szomorúan láttam, hogy nem láttam + híreket! :?

Nekünk szerencsére mindenki nagyon- nagyon örült a babának! Még a távolabbi rokonok is, sőőőt!!! Még meg is voltak sértődve, hogy nem telefonáltuk körbe a (tágabb) családot is, hanem ki-ki mástól tudta meg... :P

Akkor én is teszek fel képet a kis manóról! Nem a legjobb, de... imádjuk! (Tiszta apósom) :P Kép

Zuzmi! Neked már "közel a vég" :P Szinte csak egy hónap! :)
Most már én is úgy érzem, hogy hamar elröppent ez a 6 hónap! :)

Dia te hogy vagy? Nincsenek rosszulléteid? :)

Én azóta élvezem, hogy minden ilyen velejáró elmúlt, és tesz- vesz odabent! :)

Többieknek kitartást! Csak megjön a gólya! :)



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Most ez a viharos idő visel meg, de amúgy semmi bajom, szerencsére! :D

Nagyon édes a baba! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Bayar!
Gyönyörű a kisbabátok! :) Ugye,hogy így visszatekintve csak úgy repül az idő!? Nekem most a végén van megint olyan érzésem,hogy vánszorognak a napok,de csak azért mert már minden bajom van! :D De ahogy mondod,nekem már nincs sok hátra! :)
A mocorgás nálam már durva helyezkedésbe váltott át. Hihetetlen miket tud művelni odabent a drágám! A 3 gyerekem közül ő a legerősebb! Néha még kellemetlen is,de akkor finoman arrébb terelgetem. Jó gyerek,mert szót fogad és nem kínoz olyankor tovább. Egyből másképp helyezkedik kicsit! :)
Örülök amúgy,hogy jelentkeztél! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Merre vagytok csajok? Nagyon eltűnt mindenki!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Ma voltam Femibion Road Show-n! Már megérte elmennem, mert nyertem egy prémium őssejt levételt! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Gratulálok, ez nagyon jó nyeremény.



 
 


Dia! Gratula! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Dia

Gratula


Bayar

Nagyon édes a kicsi Örs! :P


Mi jól vagyunk, egyfolytában kint a kertben, úgyhogy alig vagyok net közelben.

Nekem a hétvégén kellene nem megjönnie. Még tesztet nem vettem :shock: .

Pünkösdkor elutazunk Csolnokra, 4 napra, már alig várom!

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Orsi, Csolnok tök közel van hozzánk. :)

Csilla

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Csilla, mi újság veletek? Régen olvastam Rólad, ahogy reginandról is.
Nálunk a helyzet változatlan. Azt sem tudom hol tartok, volt-e már ovum, mert elvileg csak pénteken kéne lennie a 39 napos ciklushoz igazítva, de a hőgörbe szerint meg már szombaton megvolt, 1 héttel előbb, szóval elhet h most kicsit rövidebb a ciklusom... mindenesetre mindent megteszünk, ami erőnkből kitelik aztán majd meglátjuk :) Azért nem tudom most minek örüljek, mert ezekkel a hosszú ciklusokkal éppen kibekkeltem volna, hogy az esküvőn ne legyen megy (a nászúton mondjuk meglett volna) de ha most rövidebb, akkor durr bele a közepibe pont akkor lesz a legrosszabb nap... szóval így állunk. Munka most kicsit kevesebb van, így nem kellett bejönnöm hétvégén, ami már haladás, legalább aludtam egyet.
Viszont (valszeg a Meforaltól lehet) iszonyatosan fáj a gyomrom állandóan, hasmarsom is van és étvágyam nuku, cask a fagyasztott gyümölcsöket kívánom, főleg a málnát. Szóval ez kicsit rontja a közérzetemet...

Hát rólam ennyi. Remélem mindenkivel minden rendben. Dia, gratulálok, ez nagyon jó nyeremény tényleg. Orsi veletek mi újság?
Bayar, nagyon aranyos a kisfiad! :)
Zuzmi, hogy bírod? Milyen idő van otthon (vagyis Ausztriában, ha jól emlékszem)?
Helenka nagyon eltűnt...
Vicky, ti hogy vagytok? Magától elmúlt, vagy kellett gyógyszert kérned?

Kép
 
 


Sziasztok!
Orsi! Drukkolok,hogy ne jöjjön meg! Jó pihenést nektek Csolnokon! :)

Samimi! Jó volt hallani felőled! :) Köszi, én jól vagyok! Egyre izgatottabb vagyok,mert hamarosan itt a nagy nap! :) Csütörtökön megyek a kórházba bejelentkezni és könnyen lehet,hogy már most megtudom a császár időpontját. Mivel a császárt itt kiírás előtt 10- 14 nappal előbb csinálják,így max 4 hét és babázhatok. :) Már nagyon várom. Már csak 1-2 apróság kell a kórházi csomagomba. Rafiknak már minden elő van készítve az érkezéséhez. Vannak jobb napjaim,de vannak rosszak is. Ilyenkor a vége felé azért már nem egyszerű! Az idő itt Au-ban nagyjából ugyanolyan mint Magyarországon. Nem vagyunk messze. :D Nálatok milyen idő van?
Csuppancs! Veletek mi van? Hogy haladtok a babaprojekttel?
Reginand, Vicky ????? Írjatok!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Na, azt szépen átugrottam hogy Orsinak nemsokára nem kell megjönnie... akkor látom mi a helyzet! Szurkolok! :)

Kép
 
 


Meg vagyok, nincs semmi különös. A vérzésem elmúlt magától de gyqnítom, hogy attòl volt magas a vérnyomásom. Mióta elmùlt, azóta még 130 felett sem mértem nagyon. Leállította a háziorvos a vérnyomás csökkentőmet. Nekem is mostanában kéne nem megjönnie, de nálam erre nem nagyon lehet adni. A 20. napi vérvételről lemaradtam, mert Barbus beteg lett. Egyébként nem tudom, hogy lehetett-e peteérésem, mert nem éreztem semmi szurkálást vagy ilyesmit.



 
 


Samimi

Talán, most , hogy nem annyit dolgozol, össze is jön a babóca :P .
Mikor kell meg nem jönnie?

Zuzmi

Hú, már csak egy hónap. Nagyon jó már Neked!

Helenka

Ehiszem, hogy elkeseredtél, én is minden nem várt mensinél így érzek.


Csuppancs

Szép környéken lakhattok!


Vicky

Ebben a hónapban én sem éreztem a peteérést :shock: , pedig mindig szoktam. Remélem nem marad ki egy hónap ciklusom. Egyébként pont tavaly májusban zavarodott össze a ciklusom, akkor két hónap kimaradt. Azelőtt meg mindig pontosan megjött

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Rossz lett a cukor és inzulinterheléses eredményem, most diétán vagyok. ÚÚÚtálom. Gondoltam bevillantok a dokimnak a következő lombikmegbeszélésen, hogy ezt is kipipálhatjuk, hát jól pofára estem. :S

Csilla

KépKép

KépKép
 


Csilla, én is csináloma diétát már 4. hónapja, hát az eleje nagyon rossz, de már beleszoktam. Ezer éve nem ettem kenyeret, krumplit, rizst, semmi ilyesmit, viszont múltkor annyira nagyon emgkívántam a fagyit, hogy ettem. Úgy voltam vele, hogy egyszerűen muszáj volt ennem, kellett a lelkemnek, és gondoltam nem ártok vele nagyot, mert néha azért lehet bűnözni.
Minusz 8 kilónál tartok :) És a hormoneredményeim egész jók lettek (múltkor írtam). Ma kellene mennem 22. napira, de nem mentem el emrt nem tudok lógni a munkából :( Nem tudom hogy lesz ez...
Ráadásul van egy kisebb problémám: bár tényleg minden hormoneredményem jó lett, most pénteken (18. CN) volt egy kis pecsételő vérzésem (ez az akrobatika után volt, be is tudtam annak, bár ilyet még sosem tapasztaltam, csak mensi előtti 2 nap). Aztán a hőmet elnézve valamikor péntek-szombat-vasárnap körül lehetett a pé (előbb volt, mert 23-24. cn-on szokott lenni)
http://www.fertilityfriend.com/home/38b ... 99569&u=0&
De tegnap is volt egy kis pecsételő vérzés, és nekem ilyen soha nem volt még, úgyhogy most kicsit félek hogy mégiscsak baj lehet a hormonokkal? Nálatok szokott ilyen lenni?

Kép
 
 


Na most elküldtem véletlenül mert közben chatelek.
Szóval Csilla kitartás a diétához, ha belejössz egészen tűrhető! A fogyás meg egy kis plusz hozzá, nem tudom te szeretnél-e, de én nagyon örültem neki :)3 hónap alatt ment le ennyi, most megállt az elmúlt 2 hétben, de egyszer már volt ilyen. Remélem újra megindul :)

Kép
 
 


Szeretnék is, kéne is, de néha már attól hányingerem van, ha kajára gondolok. Sokszor nem tudom megenni a reggelit -korábban sosem reggeliztem-, olyankor mondjuk a felét tuszkolom magamba.

Csilla

KépKép

KépKép
 


Ugyanilyen bajaim vannak egyébként, nem tudok enni, húsundorom van, nem kívánom se a zöldséget se a gyümölcsöt, semmit... ez a diéta miatt lehet? Tegnap egész álló nap hányingerem volt, este magamba tuszkoltam egy kis retket uborkával meg sajttal, de csak hogy ne legyek rosszul mert ugye a Meforalt meg szedem...
Viszont pl. ölni tudnék most egy pizzáért :D

Csilla, én sem reggeliztem soha, sőt, a konyhába sem tudtam bemenni régen, a kajának még a gondolatától is rosszul voltam. Most egy banánt magamba erőltetek néha.

Teljes kiőrlésű dolgokat ehetsz?

Kép
 
 


Tk dolgokat igen, pont azoktól van már undorom. Blöe.

Csilla

KépKép

KépKép
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron