Új privát üzeneted érkezett!

Ma azért is akarok tesztelni, mert nézzük a szomszédokkal a Bl meccset, és ha negatív vagyok, ihatok velük sört. De jó lenne józannak maradni ma :lol: .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Lanyok, annyit irtok hogy nem tudom kovetni.. tenyleg.


Én is csunyán lemaradok egy nap alatt...
Mindjárt iszok kávét, remélem, nem leszek rosszul tőle. Ma nem volt vészes a napom, sokat dolgoztam, de jól esett :)
Viszont az egyik kutyánk csúnyán sántít. A szomszéd szerint valaki rácsapott a lábára szegénynek. Az ilyen emberre ráuszitanám, ha bántaná a kutya. Persze nem bánt, csak nagy.
Apára fel mindenkinek és hajrá!
 
 

 
 

Helenke, nekem nem segit semmi
Parom ertekei drasztikusan romlottak ::( valszeg fertozes van a hatterben. Szoval most jon egy kis tenyesztes...
Irtak fel nekii fer14 et.
Sztetek mitol magas az ebredesi hom? Nagy a gyanum h. a mastodynon cseppek miatt ilyen magas, vagyis 37. Az elmult 3 ciklusban 36,8 36,7 kozott mozgott. Nem volt 37 csak amikor beteges voltam, de az azert volt, egyertelmu. Most meg elegge tartja magat, de jol erzem magam..
egyelore..
A mellfajdalom mar nem olyan veszes, de vannak ilyen mensigorcseim, mintha most jonne meg, de persze meg nem. Ahogy latjatok meg van egy csomo napom, es szeretnem is ha lenne..


Sziasztok

most csináltam tesztet, hát szerintem semmi nálam, majd párom megnézi van e halvány, mert ő racionálisabb nálam, én hajlamos vagyok odaképzelni. Igaz ma voltam vagy százszor pisilni, jobb lett volna korábban elvégezni, nem most, mikor szinte fehér színű volt a vizeletem.

Különben néha én is érzem a cicimet, de nem vészesen.Már a többi terhességemnél sem fájt, csak néha éreztem, mint most. Igaz, nekem csak múlt hónapban ment el végérvényesen a tejem, pedig már majdnem másfél éve nem szoptattam...Na, és azóta hosszabb is a ciklusom:(.

Reginand

Az első terhességemnél tudtam, ha fáj a cicim, akkor van peteérésem, és nem is múlt el az volt a fura. Iszonyatosan fájt az első trimeszter végéig, fognom kellett, ha mozogtam, hogy ne fájjon...Hátha nálad is ez a szitu:).

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Ti nem voltatok ma ingerlékenyebbek? Mert én nagyon, a gyerekek is egész nap hisztiztek, sírtak :twisted: . Örülök, hogy végre elaludtak..., a mai nap sokkk volt nekem.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok

Párom is lát valami halványat, de ő azt mondja, hogy erősebbnek kellene lennie. Tudom, a halvány is pozitív, de még én sem merek hinni most a dologban :roll: . Ma nem, de holnap csinálok még egy tesztet.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


fotózd le tedd fel!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia

Sajna nem tudom ide feltenni, mert nem jó a gépem kártyaolvasó részre :(

Kép
Kép
 
 
 
 
 


:S Kábellel se tudod összekötni?

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Orsi: én vagyok rá a példa,hogy nagyon (!!!) halvány pozitív teszt is pozitív!!!! :D
Az eredményhirdetésemkor is csak harmincvalamennyi volt a HCG-m másokkal ellentétben,akiknek több száz is akár! :)
Emiatt előtte,mikor teszteltem,épp csak látszott valami,és most itt csücsül mellettem a végeredmény,és a mesekönyvét lapozgatja! :)

Azt azért vedd figyelembe,hogy nem du.-i/esti vizelettel érdemes a tesztet csinálni :) Mióta késik?

Fura,hogy most először hiába várom majd,hogy esetleg nem jön meg :D
Na de jól belehúzunk,és a következő körben összehozzuk a kistesót! :D

Eszti

Kép
 


Dia

Sajna nem, mert apa táskájában van, informatikus, minden ilyesmit visz magával :roll: .

Incifinci

Igen, azért is írtam este, hogy 8körül csináltam meg, nem a legjobb időpontban, de nem bírtam ki, na.
Holnap reggelig várnom kell :? .
Ciklus hu szerint 7.-én kellett volna megjönnie, de múlt hónapban is 1 hetet késett, meg a peteérésem is így egy héttel késbőbb volt, úgyhogy olyan szombat környékén nem kell megjönnie.
Most már azért egyre gyanúsabb az a halvány csík. Minden fél órában ránézek 8) .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Orsi: no akkor meg simán lehet,hogy hamar teszteltél,és a nagy napra rendesen látszani fog! :)

Én ezért szeretek LH-tesztet használni,mert akkor tudom azt is,mikorra ne várjam :D
Persze legutóbb megtréfált,mert hiába tudtam,mikor volt pé.,utána 10 nappal már menstruáltam... :?

Eszti

Kép
 


Én sem bírlak titeket követni!
Orsi, nagyon izgi! Remélem pozi az a teszt. A halvány csík is csík. Mikor ismételsz? (Lehet, hogy írtad, nem tudtam kibogarászni).
Reginand, nem lehet hogy ezek jelek? Nagyon olyanok...
Helenka, veletek mi újság? Lassan péd lesz!
Nekem elvileg hétfőn volt pém, legalább is azt hittem, az volt a 24. CN, de azóta is csak fel le ugrál a hőm. Szóval lehet, hogy nem volt pé?? Nem nagyon értem. Igazából nem az időzítés miatt mértem most, hanem hogy tudjam mikor fog jönni a nem várt, mert majd lesznek megint vendégeink, és nem akarom addigra időzíteni. De ha még nem volt pé, akkor egyre esélyesebb h akkor lesz :(

Kép
 
 


Samimi: hát sokkal később nem lehet a pé.,ha 39 napos a ciklusod,mert elvileg peteéréstől 14 nap a menstruációig.
Nekem a hőmérőzés nem mutatta rendesen az ovulációt,és abban még az is rossz,hogy csak utólag lehet következtetéseket levonni, vagy több hónapig vezetett görbékből levonni a tanulságot :)

Nekem tegnapra halványodott az ovu-teszt,bár ez volt az egyetlen teszt a hónapban,csak kíváncsi voltam,túl vagyok-e már a "félidőn".
15.-16.napokon szokott erős lenni a teszt,és most akkor éreztem is az alhasamat rendesen,szóval tuti volt :)
Így nagyjából jónak mondható a vonalzóm,remélem most semmi se kavar be...

Eszti

Kép
 


Ááá, nekem csak úgy összevisza 39 napos, egyszer 35 másszor 43.. most írtam át tegnap 39re, mert azt hittem hétfőn volt. Nekem egyébként 15 nap a lut. fázisom, legalább is úgy tűnik. :)

Kép
 
 


Samimi, jelek persze, egyertelmu, de mire :) Sztem meg fog jonni, nagyon ugy erzem.. igaz faj a mellem meg ilyenek, de ingerlekeny is vagyok. El tudnam bogni magam barmin lassan. igaz inkabb a rossz hireken,.
Sztem ez a homerseklet a premenstol van, vagy a mastodynontol. MIndegy, most van 3 honap haladek addig tuti nem fog osszejonni. igy nem fogok se ovutesztelni, se homerozni. Viszont megjott a joido es kijarok majd futni :)


Orsi, ez olyan izgi :D


Reginand


Én is tiszta idegbeteg vagyok, ami mindegyik terhességem elején jellemző volt rám sajnos. Három napja tudok aludni délután, ma is másfél órát aludtam délután, most meg már megint álmos vagyok. Hát ezek a tünetek nálam egyértelműek... Ja, és mensis görcseim is voltak ma délután, ez is lehet tünet. Mostmár félve megyek pisilni, nehogy lássak valami pirosat:(.
Ja, és a náthás is terhesen szoktam lenni, még apa meg is jegyezte, hogy lehet tényleg.
Na, majd reggel kiderül minden.
Nagyon izgi tényleg.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Samimi én azt se tudom, hol járok. A bugyeszt nézegetem, köbö ennyit teszek az ügyért.
Tegnap mindjuk megittam egy kávét. Kicsit émelyegtem utána, de végül lett eredménye :D
Apa is feszült, mert növeltük a gazdaságot és nehogy legyen fagy, vagy fuszik, vahy bármi baj.
Nekem meg melo látástól mikulásig.
Majdcsak lesz baba is egyszer.
Szurk meg minden mindenkinek :)
 
 


Lányok, nekem egy baj van a méhnyák nézéssel: azt írják, hogy szex után 24 órát nem érdemes nézni. De pl. ha 2 naponta vagyunk együtt akkor csak 2 naponta kapok "megbízható" nyákot nem?
Nekem eddig talán 1x volt olyan, hogy tojásfehérje szerű nyákot láttam, és az is mensi előtt pár nappal volt... ez most hogy van?
Orsi, szurkolok. Reginand, mi ez a 3 hónap? Helenka, kitartás, most hogy sok a munka csak azzal nyugtatom magam, hogy így hamarabb mennek a napok :)

Kép
 
 


Orsi!
Mi újság?

Kép
 
 


Tegnap nagy rohanásba voltunk, este féltem is hogy baj lesz, mert fájt a hasam! :S

De semmi gond nincs szerencsére! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Samimi

Sajna, semmi jó, a tegnapi két csík tutibb, mint amit ma hajnalban csináltam:(. Hát nem tudom mi a franc ez. Pedig minden jel arra mutatott... Tök hülyének érzem magam, bizti csak beképzeltem a dolgot. Az idegesség meg hát, lehet a mensi előtti állapot miatt is:(.Szép is lett volna, ha "ilyen hamar" összejött volna. Na, mindegy, még szeptemberig van időm, ha nem jön addig össze, akkor októbertől megyek vissza dolgozni, és hát akkor már nem biztos, hogy vállaljuk a 3. babát:(.

Nekem csak szülés után lett látható jele annak, hogy mikor van peteérésem, úgyhogy nem tudom nálad mi lehet az a dolog.

Dia

Vigyázz magatokra!

Reginand

Én nagyon szurkolok Neked, nekem gyanús vagy :roll: .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsi777 2013.04.12 12:22-kor.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Ja, és nem tudom felrakni még mindig a képet, tegnap estig csavarogtunk, ma vendégeink lesznek, hétvégén meg apa nincs itthon, de úgy néz ki mindegy is...

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Samimi,
hat az h. apanak ennyi kell meg hat a vitamin.. nagyon gaz a helyzet most, ebbol is gondolom h. nem vagyok az.
Meghat most jonnek a mensis gorcsok, igaz ezt mar majdnem megszoktam mert egy hete ez van majdnem :) de meg semmi, igaz nem is mara holnapra varom hanem majd vasarnapra.
Sztem nekem bekavart ez a premens, meg a masik, es attol voltak ilyen tuneteim
Ja, reggel meg jo h. nem volt senki az irodaban, mert ahogy beertem oklendezni kezdtem, es fogat sem tudtam nagyon mosni..
De sztem ez meg az ideg. A melo miatt meg ugye a kedves kollegano miatt. De ha nem jon meg ma, es holnap sem es ugyanezzel kelek. hat... :)
Amugy hiaba lett nagyon rossz apa eredmenye, en akkor is remenykedem :) ez ilyen, de kozben mar tervezem a futoedzesemet :)

Orsi, nyugi, ne idegeskedj. Ossze fog jonni, ha nem most akkor majd a kovetkezoben. Lehet nem volt jo a teszt, nem ? marmint ami halvany csikos, vagy lehet voltal ejjel WC-n?


Azt nem tettem hozza h. nem ferek el a melltartomban. De erdekes modon nem erzekenyek annyira mint kb egy hete.
bar lehet ez is azert van, mert tenyleg futnom kellene mar :d


Reginand!

ezek a tünetek nekem egyértelműek, sokan nem bírják a fogkrémet elviselni az első időszakban, na meg a görcsök, hányinger....cicifájdalom meg nem mindenkinél ugyanolyan...na és a mellnagyobbodás!Alig várom, hogy tesztelj te is.
Drukkolok Nektek!


Nekem lehet meg fog jönni, ha jövőhéten még nem jön meg, tesztelek, de szerintem nem vagyok babás.
Azért kicsit el vagyok keseredve, olyan jó lett volna ezen túl esni, és már azon idegeskedni, hogy minden rendben legyen odabent.

Legalább a 3 napis idegbaj mára elmúlt :twisted: :P ! Már ez is valami :lol: .

Igen, valamelyik teszt bizti nem volt jó. Még azért egy halvány reményem van, de tényleg nagyon kicsi, Odinál is pont a 2. teszt negatív lett, a többi megint poz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsi777 2013.04.12 11:36-kor.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Én is futottam tavaly, kb fél évig, akkor novembertől márciusig bírtam, aztán abbahagytam, mert nagyon poros volt a levegő,majd megfulladtam, mert nem bírtam nyelni. Tavasztól biciklizni szoktam, azt ilyen időben jobban bírom.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Orsi, Reginand! Én azért mindkettőtöknek drukkolok! A remény hal meg utoljára!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Orsi, Reginand megy a drukk!!!!!!

Menjetek már el dokihoz! Nekem a nagyfiam 16 hetesen se mutatta ki a teszt....

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


olyan halvány volt 5 hetes korában, hogy nem volt érdemes elrakni...aztán 16 hetesen csináltam még egyet, mondván legyen emlékbe...na de azon sem látszott :)

A mostani babó is halvány volt, de a Kirinél erősebb, mert ezt valóban láttam, ja, és 10 perc után jelent meg, addig semmi!

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Zuzmi

Köszi, aranyos vagy :P !

Még annyit, hogy én nagy tesztelgetős vagyok, rengeteget használtam az évek során, tudom, milyen a negatív teszt :? . Így pofára esni még nem estem :lol: , mint ma reggel, hiszen tuti voltam, hogy megerősödik a jelem, erre semmi :roll: .

Na, nem filózok itt nektek, gondolom, hogy unhatjátok :oops: .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Merci

Egyidőben írtunk :) .

Nem mondod, hogy nem mutatta ki a teszt 16 hetesen? Nem semmi :shock: .

Nekem jövő hónapban aktuális lesz a rákszűrés, akkor megnéz úgy is a doki. Hamarabb, amúgy sem mentem volna, ha terhes lennék is :D .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


hááát a 16 hetes, akkor más sok vizsgálaton átesett emriómnak egy deka csíkja nem volt :), csak a legelső halovány, ami nem sokáig látszott :)

ööö nálam muszáj hamar tudni a bébit a hasban (lovaglás és egyéb nyalánkságok miatt), így én már 4 hetesen felhívtam a dokit, aki ugyan csak az 5. hétre tudott időpontot adni, mert az húsvét hete volt :)

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Zuzmi, en is igy gondolom:)
Ezert is remenykedem akkor is ha felesleges..
Ami meg most mas mint az elozo 2 ciklusnal, h. most vannak gorcsok, elotte nem ereztem , marmint miota premenst szedek. es barnaztam is elotte mar 2 nappal. most meg semmi.
de lehet csak azert mert most allt be a "rendszer".
Abban remenykedem ha meg is jon, nem lesznek olyan durva gorcseim mint elotte..

Merci, sztem rossz teszteket vettel :) hogy nem mutatta ki.. szinte hihetetlen..

En nem tesztelek amig elkerulheto, csak ha mar mondjuk29. 30. napon jarok, mert eletemben nem volt eddig ilyen ciklusom.. az pedig azt hiszem jovo szerda :)


reginard: nem szoktam aprózni, ha veszek, sokfélét :)


jelenleginél is kétfélével kezdtem, hétfőn egy, nem mutatott semmit, bár 10 percet nem vártam, csütörtökön másik féle, 10 percig semmi, és amikor ki akartam dobni, akkor jelent meg halványan....bár itt tüneteim is vannak Kirivel nem olt semmi, max annyi, hogy 45 kg-ot híztam a végére...de ez azóta is relytéyl mi miatt. Kirill egyébként 4410-el született.

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Azert en majdnem 100% biztos vagyok benne hogy nincs baba..
de azert remenykedem :)


100%ig nem lehet biztos! Én februárba nem éreztem magam először terhesnek és láss csodát akkor lettem terhes! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Reginand!

Mizujság?


Nálam még mindig semmi... kicsit görcsölgetek, viszont az oldalfájdalom elmúlt.
Apának mondtam, hogy vegyen még tesztet, de azt mondta, majd csak jövőhéten, mert szerinte meg fog jönni mostanában.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Orsi, semmi, nincs gorcs, ez most jutott eszembe:) de a cicifajas is elmult es reggel mar esett a hom..
tovabba, lattam a jeleit h. vmi tortenni fog. Meg nem is barnazom rendesen, de mar latszik.
Sztem majd reggelre. Mar csak azert imadkozom h ne kelljen tomni a gyogyszert!


Nálam eldőlt a dolog, próba köv. hónapban!

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Nalam is :( Most hajnali fel 4.. gorcseim vannak, nem alszom..:(


Pedig Nálad hittem, hogy van bébike! Sajnálom!

Majd összhozunk egy januári bébit, köv. hónapban:).

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sajnálom lányok! Drukkolok nektek,hogy következőre sikerüljön!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Nekem tuti nem fog, es azt hiszem most inkabb majd melohelyet keresek..


reginand: Nézz szét meló ügyben, tereld el kicsit a figyelmedet a témáról és figyeld ki, akkor fog sikerülni.



 
 


Sziasztok!

Orsi, Reginand, sajnálom :( Következő hónapban! Reginand, lehet hogy tényleg jót tesz, ha eltereled a gondolataidat a munkával. Látom, hogy most kicsit mélypontra kerültél, és meg is értem. Kiolvastam a soraidból azt is, hogy reménykedtél. Tudom, a lepényhal megy elsőre, a reményhal meg utoljára! :)

Én fogalmam sincs hogy hogy állok most, szóval az is lehet, hogy holnap megjön (mert fáj a hasam) meg az is lehet hogy most van ovulációm...
Vicky, mikor mész dokihoz? Kérsz gyógyszert, hogy legyen végre mensi?
Többiekkel mi a helyzet? Olyan sokat írtok, nem győzöm visszaolvasni :) Nem ír vki egy nagy söszefoglalót? Na jó, nem lusta vagyok, csak sok a munkám. Majd később visszaolvasom.

Szép napot, lányok, fel a fejjel! És kitartás!

Kép
 
 


damimi: Holnap kellett volna mennem a dokihoz, de hívott sz asszisztensnő, hogy behívták mára ügyelni, úgyjogy holnap nem lesz. Ma felhívom és megbeszélem vele a leletemet, meg hogy kérnék norculutot a nőgyógyászomtól. Azzal megjönne. Kíváncsi leszek a hormonjaimra.



 
 


Majd írj, hogy milyenek lettek a hormonjaid. És szurkolok.Jó lenne ha spontán összejönne a baba, még ha a norculut kell is :)

Kép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: